Vločkové krmivo
177 výsledkov
Ďalšie informácie o reklame

Ocean Nutrition Formula Two Flocken 156 g
98,99 €
-33,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
65,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 30. septembra – po 5. októbra
Predajca: SuperMerchant
0,42 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Ocean Nutrition Morské riasy zelené 12g - riasy s cesnakom Ocean Nutrition
82,99 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 30. septembra – po 5. októbra
Predajca: SuperMerchant
4,17 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Krmivo pre ryby Hikari BettaGold 5 g
76,98 €
-38%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
46,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 30. septembra – po 5. októbra
Predajca: SuperMerchant
9,40 €/1kg
Bestseller

Krmivo pre akváriové ryby Super-Mix s vysokým obsahom bielkovín vo forme vločiek, 500 ml
8,99 €
Doprava zdarmaDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: TD_STONES
179,80 €/1kg

Tetra TetraMin XL Flakes, Akváriové ryby, Sušené krmivo pre ryby, Vločky, 10 L, 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
52,07 €
plus 4,50 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: VISO
5,21 €/1l

Tetra Pond Flakes - 4 l



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
20,28 €
plus 4,20 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: VISO
5,07 €/1l

Tetra TetraPro Colour, Akváriové ryby, Šupinky, 10 L, 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
74,64 €
plus 7,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – št 8. októbra
Predajca: Eoshop
7,46 €/1l
Naše najlepšieponuky
Vločkové krmivo a oveľa viac
Začať šetriť
Tetra Cichlid Sticks, Akváriové ryby, Sušené krmivo pre ryby, 10 L, 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
64,32 €
plus 3,20 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: STREFA
6,43 €/1l

TetraMin XL-Flocons 1L
21,31 €
plus 4,20 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: VISO
21,31 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Balenie tekutej stravy Aquaforest 4x250 ml
49,48 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
42,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 30. septembra – po 5. októbra
Predajca: SuperMerchant
0,04 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

TROPICAL Spirulina Granulat 1000ml/440g granulované krmivo so spirulinou, 6960336



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,43 €
plus 6,90 € poštovnéDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: superbrandshop
23,43 €/1l

Tetra Min Flakes 1000ml - Tetra krmivo pre ryby vo vločkách



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
23,70 €
-66%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,00 €
plus 7,99 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: EFIGlobalStoreDE
8,00 €/1l

Tetra Min 1l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
12,40 €
plus 4,20 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: VISO
12,40 €/1l

Tetra Goldfish 1L



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
37,40 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: Arboremedia
37,40 €/1l

Vločkové krmivo Tropical Malawi Flakes 250 ml Krmivo pre cichlidy s vyšším obsahom rastlín



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
12,77 €
-37%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,02 €
plus 6,90 € poštovnéDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: superbrandshop
32,08 €/1l

Red Sea Reef Energy plus AB 500ml Korallenfutter
44,99 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
32,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 30. septembra – po 5. októbra
Predajca: SuperMerchant
0,07 €/1kg

TetraPro Energy 10l



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
74,64 €
plus 7,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – št 8. októbra
Predajca: Eoshop
7,46 €/1l

Tetra Discus 10L



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
84,76 €
plus 3,20 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: STREFA
8,48 €/1l

TetraMin - 250 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
14,20 €
plus 3,90 € poštovnéDoručenie so 14. – pi 20. novembra
Predajca: e-zooo_com
56,80 €/1l

Coral breeding Spongepower 250ml - Potrava pre huby
78,07 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
68,99 €
Doprava zdarmaDoručenie št 1. – ut 6. októbra
Predajca: SuperMerchant
0,28 €/1kg

Tetra Malawi vločky 250 ml / 52 g
9,02 €
plus 4,20 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: VISO
90,20 €/1kg

HOBBY Aquaristik Liquizell, Akváriové ryby, Štartovacie krmivo, Tekuté, 0,05 L, Box, 1 kusov
13,09 €
plus 3,90 € poštovnéDoručenie so 14. – pi 20. novembra
Predajca: e-zooo_com
163,63 €/1kg

HOBBY Aquaristik Artemix, Akváriové ryby, Sušené krmivo pre ryby, Mix, 20 °C, 195 kg, 6 L



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,92 €
plus 3,90 € poštovnéDoručenie so 14. – pi 20. novembra
Predajca: e-zooo_com
76,51 €/1kg

Rubín 10 l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
56,45 €
plus 4,50 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: VISO
5,65 €/1l

Tetra Micro Pellets 100ml
6,31 €
plus 3,20 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: STREFA
63,10 €/1l

Vločková potravina Tropical D-50 Plus 250 ml farebná potravina discus
13,44 €
plus 3,90 € poštovnéDoručenie so 14. – pi 20. novembra
Predajca: e-zooo_com
53,76 €/1l

Tetra Min Junior 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,59 €
plus 3,20 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: STREFA
![Obrázok produktu pre Tetra Tetramin holiday 30 g [T198999]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/4d3cc1ad1bac025e57b4e2babe9c9661.webp)
Tetra Tetramin holiday 30 g [T198999]
7,20 €
plus 4,20 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: VISO
240,00 €/1kg

Tetra Cichlid Sticks 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,62 €
plus 4,20 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: VISO
22,62 €/1l

Tetra Min 250ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
8,11 €
plus 3,20 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: STREFA

Tetra Pond Colour Sticks 1 l
14,68 €
plus 3,90 € poštovnéDoručenie so 14. – pi 20. novembra
Predajca: e-zooo_com
14,68 €/1l

Tetra Cichlid Shrimp Sticks 250 ml
14,20 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,20 €
plus 6,90 € poštovnéDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: superbrandshop
52,80 €/1l

TetraPro Algae 10l



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
74,64 €
plus 7,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – št 8. októbra
Predajca: Eoshop
7,46 €/1l

Tetra Goldfish - 100 ml



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
9,58 €
plus 3,90 € poštovnéDoručenie so 14. – pi 20. novembra
Predajca: e-zooo_com
95,80 €/1l

Tetra TetraMin Granules, Akváriové ryby, Sušené krmivo pre ryby, Granule, 0,25 L



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,22 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,99 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: FlatPrime
115,96 €/1l

Malawi (1000 ml)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 30. septembra – po 5. októbra
Predajca: SuperMerchant
17,99 €/1l

TROPICAL Vitality&Color 100ml/20g vločkové krmivo s vyfarbujúcim a vitalizujúcim účinkom, 6977143



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,83 €
plus 3,90 € poštovnéDoručenie so 14. – pi 20. novembra
Predajca: e-zooo_com
98,30 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Granulované krmivo Tropical Cichlid Gran 1 l
39,68 €
plus 3,90 € poštovnéDoručenie so 14. – pi 20. novembra
Predajca: e-zooo_com
39,68 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Aquaforest Polyp-Up Booster 50 ml Corallenspülung
106,68 €
-74,69 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 30. septembra – po 5. októbra
Predajca: SuperMerchant
159,95 €/1l
Doručenie
- Rýchle dodanie (1-3 dni)
- Doprava zadarmo
Objem
- Pod 0,1 l
- 0,1 – 0,2 l
- 0,2 – 0,3 l
- 0,3 – 0,5 l
- 0,5 – 1 l
- Nad 1 l
Výrobca
- Tetra
- Red Sea
- Korallen Zucht
- TD Stones
- Tropical Heimtierbedarf
- Aquaforest
- Easy Reefs
- FAUNA MARIN
- Hikari
- HOBBY Aquaristik
- JBL
- Modern Reef
- NaturalFish
- Nyos
- Ocean Nutrition
- Polly's Natural
- Preis Aquaristik
- PROVITA
- REEF SCORPIONFISH
- STREFA s.r.o.
- Tropical - Marine Power
- Tropical Heimtierbedarf Deutschland GmbH
- TROPILCAL
- TYROL
- Vitakraft
- VITAPOL
- WORLD FEEDS
Cena
- Pod 10 €
- 10 – 20 €
- 20 – 30 €
- 30 – 60 €
- Nad 60 €
–
- Ponuky
Kategória
- Vločkové krmivo
- Krmivo pre jazierkové ryby
- Krmivové perly a granulát
- Tabletové krmivo
- Iné krmivo pre ryby
Zákaznícke recenzie
a ďalšie
Počet kusov
- 1
- 2
- 4
- 5
- 10
- 12
- 100
- 125
- 195
- 250