4,7



Na základe 170 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Ponožky Nike SX7677-100 pre Unisex18,35 €
Predajca: Street-Sport

Ďalšie informácie o reklame
Ponožky Nike SX7664-100 pre Unisex21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: topshoper

Ďalšie informácie o reklame
Futbalové ponožky 6 pár-balenie športové ponožky protišmykové športové ponožky gr.39-4635,00 €
Doprava zdarma
Predajca: funnyshopping

Ďalšie informácie o reklame
Ponožky Nike DX5025-010 pre Unisex18,83 €
Predajca: Desportivo

Nike U Nk Everyday Cush Crw 6Pr 132 White/Black Xl
32,67 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,00 €
Predajca: GRANDSTYL

6 párov Nike Everyday Lightweight Crew SX7676 Tenisové ponožky - Farba: biela - Veľkosť: 42-46
82,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Preptique

Ponožky Nike SX7664-100 pre Unisex
20,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Nike čierne vysoké ponožky 6 párov Bavlna Cushioned Dri-Fit SX6897-010 42-46 L
27,00 €
Doprava zdarma
Predajca: topshoper

Ponožky Nike SX4508-101 pre Pánske
24,80 €
Predajca: Pertemba

Nike SX76667-964 3 páry ponožiek Veľkosť: 34-38
20,00 €
Predajca: GRANDSTYL

Nike Lightweight Quarter, Klasické ponožky, Čierna, Biela, Dospelý, Unisex, M, 38 - 42
25,50 €
Predajca: Kixpoint

3 páry ponožiek Nike Muži Ženy SX7664 - Farba: biela sivá čierna - Veľkosť: 42-46
100,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Preptique

Nike čierne vysoké ponožky 6 párov Bavlna Cushioned Dri-Fit SX6897-010 39-42 M
27,00 €
Doprava zdarma
Predajca: topshoper

Ponožky Adidas HT3453 pre Unisex
48,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Stateside

Ponožky Nike SX7676-100 pre Pánske
18,62 €
Predajca: Street-Sport

Ponožky Nike SX7679-010 pre Unisex
25,00 €
Predajca: GRANDSTYL

Futbalové ponožky 6-pack športové ponožky protišmykové športové ponožky gr.39-46
39,50 €
Doprava zdarma
Predajca: funnyshopping

Nike VALUE Bavlna CREW (3 PAIRS) BLACK XL
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: topshoper

Nike VALUE Bavlna CREW (3 PAIRS) BLACK M
18,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Sportology

Ponožky Nike SX4508-001 pre Unisex
18,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Sportology
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
︎ Weiche Polsterung
︎ Atmungsaktiv & bequem
︎ Größe M White/Black
Prichádza bežná ponožka Nike v bielej farbe, ktorá vám zaručí skvelý vzhľad v každodennom živote. Sú priedušné, mimoriadne pohodlné a odvádzajú pot. Celosvetovo úspešná spoločnosť so športovým oblečením z amerického štátu Oregon, založená v roku 1971, vám ponúka skvelý model, na ktorý sa môžete spoľahnúť.
Podrobnosti o produkte:
Technológia: Dri-FIT
Vlastnosti: priedušný, odvádzajúci pot, veľmi pohodlný
6 párov
Materiál: 67 % bavlna, 30 % polyester, 2 % Elastan, 1 % nylon
Športové ponožky NIKE 6 Pack
- NIKE Everyday- 6 Pack
- Unisex športové ponožky
- Technológia Dry-Fit
- No Show štýl
- Logo značky na okraji ponožiek
- Vysoký obsah bavlny
- Perfektne sedia
- Rozsah dodávky: 6 párov ponožiek
Materiál a pokyny na údržbu
- Materiál: 69 % bavlna, 28 % polyester, 2 % Elastan, 1 % nylon
- Pranie v práčke: 40 stupňov
- Sušte v sušičke
Ponožky Nike Everyday Cushion No-Show majú tieto vlastnosti: Ponožky Nike Everyday Cushion No-Show sa dodávajú v súprave 6 kusov. Vlastnosti:Regulácia teploty: technológia Dri-Fit pre rýchly odvod vlhkosti; sieťovina na zadnej strane chodidla pre lepšiu ventiláciuPasovanie: pravidelný, anatomicky predtvarovaný, krátky modelMateriál: 69 % bavlna - 28 % polyester - 1 % polyamid - 2 % ElastanFarba: bielo-čiernaŠpeciálne vlastnosti: Sada 6 párov, extra elastický stred chodidla, zosilnená podrážka
Ponožky Nike EVERYDAY CUSHION CREW sú vhodné na tréning. Silnejšia spodná časť z froté čiastočne pohlcuje dopad a zaistí vám pohodlie. Rebrovanie pomáha udržať ponožku na mieste. Technológia Dri-FIT odvádza pot a zanechá vaše nohy v suchu. VÝHODY: Zosilnená spodná časť. Technológia Dri-FIT odvádza pot. 6 párov v balení.
Technológia Nike Everyday Cushioned Dri-FIT udržiava nohy v suchu a pohodlí. Hrubá froté podrážka poskytuje pohodlie a tlmenie nárazov. Rebrovaný pásik na klenbu zaručuje oporu. Posádková silueta obopne členok a spodnú časť lýtka. Materiál: 67 % bavlna, 30 % polyester, 2 % Elastan, 1 % nylon
produkt
- Farba
- Biela
- Výrobca
- Materiálové zloženie
- 20% Elasthan
- Konfekčná veľkosť
- M
- Veľkosť topánok
- 38-42
- Veľkosť ponožiek
- M
- Počet kusov
- 6
- Druhy športu
- Fitnes
- Cieľové skupiny
- PániUnisex
- EAN kód
- 8884082827980888408282798
- Číslo od výrobcu
- SX7666
- Farba
- Biela
- Výrobca
- Materiálové zloženie
- 20% Elasthan
- Konfekčná veľkosť
- M
- Veľkosť topánok
- 38-42
- Veľkosť ponožiek
- M
- Počet kusov
- 6
- Druhy športu
- Fitnes
- Cieľové skupiny
- PániUnisex
- EAN kód
- 8884082827980888408282798
- Číslo od výrobcu
- SX7666
Hodí sa k tomu

Ponožky Nike SX7666-100 pre Uni
29,00 €
Predajca: GRANDSTYL

Futbalové ponožky 6 pár-balenie športové ponožky protišmykové športové ponožky gr.39-46
35,00 €
Doprava zdarma
Predajca: funnyshopping

Nike U Nk Everyday Cush Crw 6Pr 132 White/Black Xl
32,67 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,00 €
Predajca: GRANDSTYL

Topánky Nike SX7666-010 pre Pánske
21,47 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,85 €
Predajca: Desportivo

Nike EVERYDAY CUSHIONED CREW (6 PAIRS) BLACK L
27,00 €
Predajca: GRANDSTYL

Ponožky Nike SX7664-100 pre Unisex
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: topshoper

JACK&JONES 8-pack - Pánske bavlnené boxerky, nohavice pre mužov, L
25,95 €
Predajca: sport-versand24

Boxerky Calvin Klein U2664G 3Ks Barva: černá, Velikost: M
50,78 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Oral-B EB50RB-10 Cross Action NEW
105,08 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Ponožky Nike SX7667-100 pre Detské
18,31 €
Predajca: Street-Sport

JACK&JONES 8-pack - Pánske bavlnené boxerky, nohavice pre mužov, M
25,95 €
Predajca: sport-versand24

Ponožky Nike SX7664-100 pre Uni
29,58 €
Predajca: Kixpoint

6 párov Nike Everyday Lightweight Crew SX7676 Tenisové ponožky - Farba: biela - Veľkosť: 42-46
82,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Preptique

Adidas Sneakers HQ6507 in Grey color size 38 2/3
87,25 €
Predajca: Street-Sport

Vankúš 80 x 80 cm prešívaný vankúš z mikrovlákna pre alergikov výplň vankúš posteľ vankúš vankúš na spanie vankúš biely vankúš
8,47 €
Predajca: Amazinggirl

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Ponožky Nike SX4508-101 pre Pánske
12,99 €
Predajca: SportSchnapperAT

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

ELIT Dubaj Čokoláda 90g.
54,78 €/1kg
4,93 €
Predajca: Unicat-Candy

Jack & Jones 5715095182986, Boxerky, Krátke boxerky, Dospelý, Samec, Čierna, Jednofarebné
83,56 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

USB školský batoh Školský batoh Športový batoh Voľný čas batoh Denný batoh Zámok batoh pre dievčatá chlapcov a deti ženy mužov Teenageri (čierna)
31,97 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,14 €
Predajca: odsellingaaa

Esperanza EKH010K, Čierna, Na pracovnú dosku, 2 zone(s), 2 zone(s), Kolo, Ľavý
15,03 €
Predajca: FANEO

Kiano Slim TV Travel Televízor 24" palcov | LED HD TV - Matrix | Nabíjačka do auta | HDMI USB | Dolby Audio | Trojitý tuner DVB-T2 | Čierna
105,90 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: 7way

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
1 015,00 €/1l
101,50 €
Predajca: Novada-Shop

Nike U Nk Everyday Cush Crw 6Pr 132 White/Black S
29,00 €
Predajca: GRANDSTYL

Čistič pórov Elektrický vysávač na odstraňovanie čiernych bodiek Čistič pórov Čistenie tváre s LED obrazovkou a 4 sondami a 3 režimami (biely)
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Miamia

Ruhhy 3465 Kuchynská váha digitálna 0,1 g - 2 kg strieborná
5,95 €
Predajca: Jumada

LED solárna lampa BUBLINY 6 ks - set Záhradné dekoračné osvetlenie Haushalt- International
8,13 €
Predajca: Tradior

Carrera - Vianočný adventný kalendár Pokemon
64,03 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
59,50 €
Predajca: Magule-cz

Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Čierna
10,51 €/1m
10,51 €
Doprava zdarma
Predajca: IK-Handelsgruppe
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
84% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
84%8% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
8%2% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
2%2% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
2%4% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
4%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 9. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobré ponožky!
Veľkosť ponožiek LFarba PestráPočet kusov 6Konfekčná veľkosť L
Ponožky sme si objednali už druhýkrát a sme veľmi spokojní s ich kvalitou. Doručenie bolo rýchle a kuriér bol veľmi slušný, čo nás mimoriadne potešilo. Veľmi pekne ďakujeme za vynikajúcu kvalitu tovaru!
Hodnotenie z 22. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Na prvý pohľad skvelá kvalita
Veľkosť ponožiek LFarba PestráPočet kusov 6Konfekčná veľkosť L
Pre moju dcéru je to trochu veľké. Dúfam, že sa to pri praní ešte trochu zmenší. Uvidíme, ako materiál vydrží pri nosení.
Hodnotenie z 11. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko top, kvalita a dodanie veľmi dobré
Veľkosť ponožiek LFarba PestráPočet kusov 6Konfekčná veľkosť L
Toto je druhýkrát, čo som si objednal odtiaľto, a keďže sa naozaj nie je na čo sťažovať, určite nie naposledy. Ďakujem veľmi pekne.
Hodnotenie z 8. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Mierne dlhší čas dodania
Veľkosť ponožiek LFarba PestráPočet kusov 6Konfekčná veľkosť L
Položka je skvelá. Nielenže dobre vyzerá, ale je aj veľmi príjemný na dotyk. Neexistuje absolútne žiadny bod kritiky.
Hodnotenie z 13. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý pomer ceny a výkonu
Veľkosť ponožiek LFarba PestráPočet kusov 6Konfekčná veľkosť L
Ponožky som objednal pre svojich synov, ktorí ich pravidelne nosia. Bola som vďačná za balenie šiestich kusov za výhodnú cenu.
Hodnotenie z 21. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Plná spokojnosť zákazníkov
Veľkosť ponožiek LFarba PestráPočet kusov 6Konfekčná veľkosť L
Rýchle odoslanie a vďaka bezplatnej dodávke som dostal skvelý produkt za veľmi dobrú cenu!!
Hodnotenie z 7. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
hodí sa na
Veľkosť ponožiek LFarba PestráPočet kusov 6Konfekčná veľkosť L
Ako vždy, skvelá hodnota za peniaze. Perfektne sedí a ani pri praní sa nenašli žiadne chyby.
Hodnotenie z 28. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super produkt pekná kvalita
Veľkosť ponožiek LFarba PestráPočet kusov 6Konfekčná veľkosť L
Som veľmi spokojný s ponožkami a kúpil by som ich znova od tohto predajcu kedykoľvek
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Ponožky do topánok, bavlnené päťprstové ponožky na behanie pre mužov a ženy, 5 párov



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
21,99 €
Predajca: Zanjo24

CEP bežecké ponožky, vysoké, 5.0, dámske biele III
85,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nike Everyday Crew Socks/Socken 6 Paar 38-42



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(170)Počet hodnotení: 170
26,49 €
Predajca: MFETradeShop

Nabíjateľné vyhrievané ponožky USB - elektrické ponožky s 3 úrovňami vyhrievania na turistiku, lyžovanie, kempovanie a cyklistiku



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
44,99 €
Predajca: Zanjo24

CEP bežecké ponožky, vysoké, 5.0, pánske BLACK BLACK III
63,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

3 páry joga ponožiek pre dámy – Antiprokluzné športové ponožky s podporou krížovej väzby, vhodné na jogu a pilates, veľkosť EU 35–42, model A0576 (3 páry čierne)



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
14,99 €
Predajca: Trendhaus-Hamburg

Ponožky Nike SX7664-100 pre Unisex



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(37)Počet hodnotení: 37
21,99 €
Predajca: topshoper

Futbalové ponožky 6 pár-balenie športové ponožky protišmykové športové ponožky gr.39-46



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(344)Počet hodnotení: 344
35,00 €
Predajca: funnyshopping

Futbalové ponožky 20 párov športových ponožiek protišmykových športových ponožiek veľkosti 39-46



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
71,00 €
Predajca: funnyshopping

3 mm neoprénové potápačské ponožky, vodotesné, priedušné, elastické, protišmykové, ponožky do neoprénu pre mužov a ženy, veľkosť M
16,99 €
Predajca: Zanjo24

Ponožky Craft Progress Anti Slip Mid Grip - červené
19,95 €
Predajca: Caraldo-Sport

Ponožky na jógu pre ženy, protišmykové – športové ponožky protišmykové na jógu a pilates, A0576
14,99 €
Predajca: Trendhaus-Hamburg

Turistické ponožky Falke - 42-43



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
30,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

6 párov futbalových ponožiek, protišmykové, vysoko elastické, mäkké športové ponožky na behanie, profesionálny tréning



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,99 €
Predajca: Zanjo24

Alpen Bears – turistické ponožky z merino vlny – 2-dielna sada – čierna – veľkosť 43-48. Vlna, 2 páry, funkčné turistické ponožky



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
26,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Vonkajšie futbalové ponožky gr.39-46 športové ponožky protišmykové športové ponožky
18,99 €
Predajca: PrimePick

Ponožky Wrightsock Coolmesh II Quarter
41,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

X-SOCKS - XSWYXXW24U-A099-45-47 - Ponožky - Unisex - veľkosť 45-47
42,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

X-SOCKS - XSRYXRS24M-B036-39-41 - Ponožky - Unisex - veľkosť 39-41
57,38 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
54,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ponožky Nike SX7669-010 pre Unisex



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,50 €
Predajca: Street-Sport