5,0



Na základe 2 hodnotení
Už len 2 kusy za túto cenu
William Lawson's Blended Scotch Whiskey 40% vol. 0,7 L
43,88 €
62,69 € / 1l
Produkt vyžaduje
overenie veku
Pred platbou vás presmerujeme na overenie veku.
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Whisky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Kavalan SOLIST Single Malt Vinho Barrique 58,6 % 0,70 l.1 217,07 €/1l
996,11 €
-144,16 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
851,95 €
Doprava zdarma
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Johnnie Walker Blue Label, 0,7 L, Škótsko, 40%284,74 €/1l
213,84 €
-14,52 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
199,32 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Lagavulin 16 Years Islay Single Malt Scotch Whisky v darčekovej krabičke | 43 % obj. | 0,7 l172,36 €/1l
125,94 €
-5,29 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
120,65 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Glendronach 12 Y. 43 % obj.95,91 €/1l
67,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Glenfiddich 12 Years Single Malt Scotch Whisky v darčekovom balení | 40 % obj. | 0,7 l
64,11 €/1l
44,88 €
Predajca: Ambiente-3000

Teachers Highland Cream 40 % 700ml
24,90 €/1l
17,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Johnnie Walker Red Label Blended Scotch Whisky | 40 % obj. | 0,7 l
42,24 €/1l
29,57 €
Predajca: PitnemiodyPL

Jack Daniel's Old No.7 Tennessee Whiskey 40 % obj. alkoholu 10 x 0,05 l
83,96 €/1l
41,98 €
Predajca: Store-Germany

J&B Justerini & Brooks RARE Blended Scotch Whisky 40% obj. 0,7l
37,41 €/1l
26,19 €
Predajca: Store-Germany

William Lawson, zmes škótskej whisky, 40 %, objem 0,70 litra.
48,47 €/1l
33,93 €
Predajca: italia-genuss

Jim Beam Bourbon Whiskey 40 % 700ml
31,70 €/1l
22,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ballantine’s Finest, 0,7 L, Blended, Škótsko, 40%
36,86 €/1l
26,50 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,80 €
Predajca: PitnemiodyPL

Peated Malts of Distinction Mini 200ml
182,30 €/1l
36,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Highland Park 12 Year Plne ochutená jednosladová škótska whisky 700ml
68,86 €/1l
53,02 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
48,20 €
Predajca: AllYouNeed

Connemara Peated Single Malt Irish Whiskey v darčekovom balení | 40 % obj. | 0,7 l
55,97 €/1l
39,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

The Famous Grouse Scotch Blended Whisky | 40 % obj. | 0,7 l
35,49 €/1l
24,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kilbeggan Traditional Irish Whiskey | 40 % obj. | 0,7 l
32,89 €/1l
23,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

JP. Wiser's Triple Barrel 10 Years
69,60 €/1l
48,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jameson Triple Distilled Irish Whiskey 40% obj. 0,7l
35,77 €/1l
27,54 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,04 €
Predajca: AllYouNeed

Chivas Regal Regal 12, 0,7 L, Blended, 12 rok / roky, 40%
88,11 €/1l
61,68 €
Predajca: PitnemiodyPL
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
William Lawson´s je miešaná škótska whisky. Whisky patrí medzi blended whisky, ktoré sú miešané z viacerých druhov obilných a sladových whisky. Má veľmi výraznú ovocnú chuť. Vôňa je suchšia s dubovými tónmi. Chuť je vyvážená s matnou príchuťou karamelu a jabĺk. Je jedinečná tým, že sa nevyznačuje dymovými ani kvetinovými tónmi.
Vôňa: Sladké korenie a krémový jačmenný slad. Dotyk kakaového masla, sušené šupky a dub.
Chuť: Datľa a hrozienko, náznaky orechového chleba, nového korenia a páleného duba.
Záver: Chuť pripomínajúca pálenie dreva, sladové zakončenie. Náznaky čierneho korenia.
Celkový dojem: Vyvážená krémová zmes.
Vôňa: Sladké korenie a krémový jačmenný slad. Dotyk kakaového masla, sušené šupky a dub.
Chuť: Datľa a hrozienko, náznaky orechového chleba, nového korenia a páleného duba.
Záver: Chuť pripomínajúca pálenie dreva, sladové zakončenie. Náznaky čierneho korenia.
Celkový dojem: Vyvážená krémová zmes.
Scotch William Lawson zo Škótska s obsahom alkoholu 40.
Popis: .
Pre viac informácií o William Lawson's 0,7l z kategórie whisky použite kontaktný formulár alebo nám zavolajte počas otváracích hodín. Váš špecializovaný predajca liehovín.
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom mieste.
- Objem
- 0.7 l
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1110 g
- Obsah alkoholu
- 40 % vol.
- Potravinársky podnik
- Bacardi-Martini GmbH, Handelskai 94-96, 1200 Wien, Österreich
- Obchodný názov
- William Lawson's
- Výrobca
- Williams Lawson
- Pôvod
- Škótsko
- Číslo od výrobcu
- WH-0044
- EAN kód
- 5010752000307
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom mieste.
- Objem
- 0.7 l
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1110 g
- Obsah alkoholu
- 40 % vol.
- Potravinársky podnik
- Bacardi-Martini GmbH, Handelskai 94-96, 1200 Wien, Österreich
- Obchodný názov
- William Lawson's
- Výrobca
- Williams Lawson
- Pôvod
- Škótsko
- Číslo od výrobcu
- WH-0044
- EAN kód
- 5010752000307
Hodí sa k tomu

J&B Justerini & Brooks RARE Blended Scotch Whisky 40% obj. 0,7l
37,41 €/1l
26,19 €
Predajca: Store-Germany

Teachers Highland Cream 40 % 700ml
24,90 €/1l
17,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Glenfiddich 12 Years Single Malt Scotch Whisky v darčekovom balení | 40 % obj. | 0,7 l
64,11 €/1l
44,88 €
Predajca: Ambiente-3000

Jack Daniel's Old No. 7, 0,35 L, Blended, USA, Tennessee, Sklenená nádoba, 40%
59,94 €/1l
20,98 €
Predajca: Store-Germany

Chivas Regal Regal 12, 0,7 L, Blended, 12 rok / roky, 40%
88,11 €/1l
61,68 €
Predajca: PitnemiodyPL

Talisker 10 Years Single Malt Scotch Whisky v darčekovom balení | 45,8 % obj. | 0,7 l
55,70 €/1l
38,99 €
Predajca: Benture

Jack Daniel's Old No.7 Tennessee Whiskey 40 % obj. alkoholu 10 x 0,05 l
83,96 €/1l
41,98 €
Predajca: Store-Germany

Jim Beam Bourbon Whiskey 40 % 700ml
31,70 €/1l
22,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Johnnie Walker Red Label Blended Scotch Whisky | 40 % obj. | 0,7 l
42,24 €/1l
29,57 €
Predajca: PitnemiodyPL

Jack Daniels Old No. 7 x McLaren - Limitovaná edícia 2023 - Tennessee Whiskey
90,81 €/1l
63,57 €
Predajca: PitnemiodyPL

Loch Lomond Original
44,91 €/1l
31,44 €
Predajca: Store-Germany

Bushmills Black Bush Whiskey 40% obj.
49,94 €/1l
34,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Balenie – 3 ks miniatúrnych fliaš Bud Spencer (objem 0,05 l) | Destiláty
199,33 €/1l
29,90 €
Predajca: artbook-service

Tenjaku Pure Malt Whisky 43% obj. 0,7l v darčekovej krabici
95,30 €/1l
106,30 €
-39,59 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
66,71 €
Predajca: PitnemiodyPL

Vodka Absolut Courant 700 ml | vodka
100,84 €/1l
82,53 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
70,59 €
Predajca: AllYouNeed

Grant's TRIPLE WOOD Blended Scotch Whisky 40% obj. 0,7l
41,34 €/1l
28,94 €
Predajca: PitnemiodyPL

Loch Lomond RESERVE Blended Scotch Whisky 40% obj. 0,7l
58,43 €/1l
40,90 €
Predajca: PitnemiodyPL

Gorbatschow vodka 37,5% 700ml
21,69 €/1l
15,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kuchynský robot AREBOS 1500 W čierny | 6 l nerezová misa s príslušenstvom
89,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Zmes izbových rastlín ii Sada 3 rastlín, 1x Dieffenbachia, 1x Chamaedorea (horská palma) 1x Dracena marginata (drací strom), 10-12cm kvetinác
15,99 €
Predajca: Exotenherz

Connemara Peated Single Malt Irish Whiskey v darčekovom balení | 40 % obj. | 0,7 l
55,97 €/1l
39,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Clatronic RG 3518, 8 osôb, Čierna, Obdĺžnikový, Kameň, 460 x 230 mm, Jazdec
64,67 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Chivas Regal 12 Years Blended Scotch Whisky, whisky, lieh, alkohol, fľaša, 40 %, 50 ml, 70572000
150,80 €/1l
13,56 €
-44%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,54 €
Predajca: PitnemiodyPL

Jack Daniel's Old No. 7 Tennessee Whiskey | 40 % obj. | 0,7 l
47,36 €/1l
33,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jack Daniels Old No 7 Tennessee Whiskey 40 obj. percent 1000ml
43,54 €/1l
43,54 €
Predajca: Ambiente-3000

Four Roses American Kentucky Straight Bourbon Whisky 700ml
43,76 €/1l
30,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Evan Williams 7 rokov Bourbon Whiskey 43 % 1,0 l
42,79 €/1l
42,79 €
Predajca: PitnemiodyPL

Xiaomi Redmi Pad SE Tablet 11" 8/256 GB sivá
433,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Bylinný likér Jägermeister | 35 % obj. | 0,7 l
33,43 €/1l
23,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Gentleman Jack 40% 0,7l
59,91 €/1l
41,94 €
Predajca: Store-Germany
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 18. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 15. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Teeling Whiskey 33 Years Old VINTAGE RESERVE COLLECTION Single Malt Irish Whiskey v drevenej krabici 42,9 % 0,70 litra
9 151,71 €
-1 324,49 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7 827,22 €
Predajca: AllYouNeed
11 181,74 €/1l

Kavalan SOLIST Single Malt Vinho Barrique 58,6 % 0,70 l.
996,11 €
-144,16 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
851,95 €
Predajca: AllYouNeed
1 217,07 €/1l

Talisker 25 Years Old Single Malt Whisky 45,8% obj. 0,7l v darčekovej krabici



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
762,25 €
Predajca: AllYouNeed
1 088,93 €/1l

Teeling Whiskey 12 rokov REVIVAL Vol. V Írska whiskey 46,00 % 0,70 litra
539,31 €
-78,05 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
461,26 €
Predajca: AllYouNeed
658,94 €/1l

Suntory 12259, 0,7 L, Single malt, Japonsko, 12 rok / roky, Sklenená fľaša
406,88 €
Predajca: AllYouNeed
581,26 €/1l

Johnnie Walker Blue Label, 0,7 L, Škótsko, 40%



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
213,84 €
-14,52 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
199,32 €
Predajca: AllYouNeed
284,74 €/1l

Teeling Whiskey SINGLE GRAIN Írska whiskey Wine Cask Finish 46,00 % 0,70 litra
131,29 €
Predajca: AllYouNeed
187,56 €/1l

Lagavulin 16 Years Islay Single Malt Scotch Whisky v darčekovej krabičke | 43 % obj. | 0,7 l



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
125,94 €
-5,29 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
120,65 €
Predajca: AllYouNeed
172,36 €/1l
![Obrázok produktu pre Jack Daniels Gentleman Jack Rare Tennessee Whiskey 0,7 l (40 % obj.) – [Obsahuje sírniky]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/cdca99d9639fb88b0b66ee449f819a6b.webp)
Jack Daniels Gentleman Jack Rare Tennessee Whiskey 0,7 l (40 % obj.) – [Obsahuje sírniky]



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
97,48 €
Predajca: AllYouNeed
139,26 €/1l

Teeling Whiskey SPIRIT OF DUBLIN Irish Poitin Limited Release 52,5 % 0,50 l.
116,10 €
-16,80 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
99,30 €
Predajca: AllYouNeed
198,60 €/1l

Bushmills Malt 16 rokov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
108,98 €
-9,90 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
99,08 €
Predajca: AllYouNeed
141,54 €/1l

Jack Daniels Old No.7 Tennessee Whiskey Magnumflasche 3000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
150,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
50,01 €/1l

The Dalmore 15, 0,7 L, Single malt, Škótsko, 15 rok / roky, 40%



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
191,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
255,92 €/1l

Teeling Whiskey BLACKPITTS PEATED Single Malt Irish Whiskey v plechovej krabičke 46 % 0,70 l.
83,72 €
-3,30 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
80,42 €
Predajca: AllYouNeed
114,89 €/1l

Jim Beam Red Stag, 0,7 L, Bourbon, Spojené štáty, 40%



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
97,29 €
-14,08 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
83,21 €
Predajca: AllYouNeed
118,87 €/1l

Hyde No.7 PRESIDENT'S CASK 1893 Single Malt Irish Whiskey 46,00 % 0,70 liter



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
149,58 €
-78,07 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
71,51 €
Predajca: AllYouNeed
102,16 €/1l

Ardbeg CORRYVRECKAN, 0,7 L, Single malt, Škótsko, Ostrov, Sklenená fľaša, 57,1%



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
157,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
224,56 €/1l

Johnnie Walker Black Label Blended Scotch Whisky 12 rokov 700ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
70,52 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
60,32 €
Predajca: AllYouNeed
86,17 €/1l

Tamdhu 12 rokov 43% obj



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
93,86 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
134,09 €/1l

Glenmorangie Nectar Special Reserve Sauternes Cask Finish Whisky 700ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
111,78 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
159,69 €/1l