Rummo Casarecce n.88 Talianske cestoviny 500 g

6,74 €

12,72 € / 1kg

plus 5,99 € poštovné

Doprava k vám domov

št 8. – po 12. októbra
Nenechajte si ujsť!
Cestoviny a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Czaniecki łazanka cestoviny 250 g
Czaniecki łazanka cestoviny 250 g
5,96 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,49 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, Taliansko
La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, Taliansko
22,51 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
11,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
Obrázok produktu pre Tortellini s mäsom 250 g
Tortellini s mäsom 250 g
79,96 €/1kg
20,99 €
-4%
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Cestoviny Trofie Makłowicz a synovia 400 g
Cestoviny Trofie Makłowicz a synovia 400 g
49,97 €/1kg
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Cestoviny fusilli n.48 500g - Rummo
Cestoviny fusilli n.48 500g - Rummo
8,32 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
4,16 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Špagetové rezance č. 3 500g - Rummo
Špagetové rezance č. 3 500g - Rummo
7,85 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 9
4,16 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Penne rigate cestoviny č. 66 500g - Rummo
Penne rigate cestoviny č. 66 500g - Rummo
7,85 €/1kg
4,16 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Špagety Grossi Nudeln n. 5 500g - Rummo
Špagety Grossi Nudeln n. 5 500g - Rummo
7,85 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,16 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Cestoviny Farfalle n85 500g - Rummo
Cestoviny Farfalle n85 500g - Rummo
7,85 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,16 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Gnocchetti Sardi Nudeln n. 63 500g - Rummo
Gnocchetti Sardi Nudeln n. 63 500g - Rummo
7,85 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,16 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Rummo Mezzi Rigatoni n.51 Talianske trubičkové cestoviny 500 g
Rummo Mezzi Rigatoni n.51 Talianske trubičkové cestoviny 500 g
7,85 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
4,16 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Rummo Lenta Lavorazione Mafaldine č. 80 balenie 500 g (vlnitý cestoviny)
Rummo Lenta Lavorazione Mafaldine č. 80 balenie 500 g (vlnitý cestoviny)
9,92 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
5,26 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Rummo Gnocchi Talianske zemiakové halušky 500 g
Rummo Gnocchi Talianske zemiakové halušky 500 g
8,36 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
4,60 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Rummo Lenta Lavorazione Linguine No.13 500g Packung (Linguini)
Rummo Lenta Lavorazione Linguine No.13 500g Packung (Linguini)
7,85 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,16 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Rummo Lenta Spaghettini č. 2, balenie 1000 g (cestoviny)
Rummo Lenta Spaghettini č. 2, balenie 1000 g (cestoviny)
7,70 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
7,70 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Rummo Lenta Lavorazione Farfalle č. 85, balenie 1000 g (cestoviny v tvare motýľov)
Rummo Lenta Lavorazione Farfalle č. 85, balenie 1000 g (cestoviny v tvare motýľov)
7,70 €/1kg
7,70 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Cestoviny Semi Di Orzo n27 500g - Rummo
Cestoviny Semi Di Orzo n27 500g - Rummo
8,16 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,16 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre [ 400g/ 200g ATG ] Rezance City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" S NÍZKYM obsahom uhlíkov
[ 400g/ 200g ATG ] Rezance City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" S NÍZKYM obsahom uhlíkov
8,95 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 15
1,88 €
-4%
1,79 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Rummo Linguine bezlepkové cestoviny 400 g
Rummo Linguine bezlepkové cestoviny 400 g
5 040,00 €/1kg
2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,04 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Cestoviny Elicoidali n49 500 g - Rummo
Cestoviny Elicoidali n49 500 g - Rummo
7,85 €/1kg
4,16 €
Predajca: Pantry_Intl

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Cestoviny Rummo Casarecce č. 88 s hmotnosťou 500 g. Rummo Pasta je renomovaná talianska značka známa svojou vysokou kvalitou a tradíciou vo výrobe cestovín.

Cestoviny Casarecce č. 88 majú charakteristický tvar pripomínajúci malé stočené trubičky. Ide o obľúbený druh cestovín v talianskej kuchyni, najmä v oblasti Sicílie.

Tieto cestoviny sa vyrábajú z najkvalitnejšej krupice z tvrdej pšenice, ktorá im dodáva dokonalú štruktúru a jedinečnú chuť. Výrobný proces je starostlivo kontrolovaný, aby sa zachoval autentický taliansky charakter tohto výrobku.

Cestoviny Rummo Casarecce No. 88 sú univerzálne a vhodné na prípravu širokej škály jedál. Môžete ich použiť v tradičných talianskych receptoch, ako sú cestoviny s paradajkovou omáčkou, pestom, morskými plodmi alebo mäsom. Vďaka svojej textúre a štruktúre dokonale priľnú k omáčkam a vytvoria chuťovo výraznú kombináciu.

Balenie s hmotnosťou 500 g je vhodné pre rodiny aj milovníkov talianskej kuchyne. Cestoviny Rummo Casarecce No. 88 ponúkajú autentickú chuť a umožňujú vám vychutnať si nevšedný zážitok z kulinárskeho výletu do Talianska v úplnom pohodlí.

Keď si vyberiete tieto cestoviny, môžete si byť istí, že získavate vysoko, s ktorým môžete vytvoriť jedinečné a chuťovo výrazné jedlá inšpirované talianskou kuchyňou.

Zloženie
Zloženie: Nutričné informácie na 100 g: Energetická hodnota 1510 kj/ 356 kcal Tuky 1,6 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,3 g Sacharidy 69,5 g, z toho cukor 3,1 g Bielkoviny 14,5 g Soľ 0,005 g Krajina pôvodu: Taliansko Skladovanie: Skladujte na suchom a chladnom mieste mimo dosahu slnečného žiarenia Dátum spotreby:
Výživové údaje
Obsahuje zoznam zložiek
Alergény
Lepok
Hmotnosť
530 g
Potravinársky podnik
Rummo
Obchodný názov
Cestoviny Casarecce n88 500g - Rummo
Výrobca
Rummo
EAN kód
8008343200882

Zloženie
Zloženie: Nutričné informácie na 100 g: Energetická hodnota 1510 kj/ 356 kcal Tuky 1,6 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,3 g Sacharidy 69,5 g, z toho cukor 3,1 g Bielkoviny 14,5 g Soľ 0,005 g Krajina pôvodu: Taliansko Skladovanie: Skladujte na suchom a chladnom mieste mimo dosahu slnečného žiarenia Dátum spotreby:
Výživové údaje
Obsahuje zoznam zložiek
Alergény
Lepok
Hmotnosť
530 g
Potravinársky podnik
Rummo
Obchodný názov
Cestoviny Casarecce n88 500g - Rummo
Výrobca
Rummo
EAN kód
8008343200882
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Cestoviny fusilli n.48 500g - Rummo
Cestoviny fusilli n.48 500g - Rummo
8,32 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
4,16 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Cestoviny Farfalle n85 500g - Rummo
Cestoviny Farfalle n85 500g - Rummo
7,85 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,16 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Špagetové rezance č. 3 500g - Rummo
Špagetové rezance č. 3 500g - Rummo
7,85 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 9
4,16 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Špagety Grossi Nudeln n. 5 500g - Rummo
Špagety Grossi Nudeln n. 5 500g - Rummo
7,85 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,16 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Rummo Fettucce n.15 Talianske dlhé cestoviny 500 g
Rummo Fettucce n.15 Talianske dlhé cestoviny 500 g
8,68 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,60 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Penne rigate cestoviny č. 66 500g - Rummo
Penne rigate cestoviny č. 66 500g - Rummo
7,85 €/1kg
4,16 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, Taliansko
La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, Taliansko
22,51 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
11,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
Obrázok produktu pre Cestoviny Gemelli n80 500g - LaMolisana
Cestoviny Gemelli n80 500g - LaMolisana
158,47 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
80,82 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre Gnocchetti Sardi Nudeln n. 63 500g - Rummo
Gnocchetti Sardi Nudeln n. 63 500g - Rummo
7,85 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,16 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre La Molisana 8004690053195, Rigatoni, Krátke cestoviny, 500 g, Bronzová, 13 min
La Molisana 8004690053195, Rigatoni, Krátke cestoviny, 500 g, Bronzová, 13 min
22,51 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
11,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
Obrázok produktu pre Rummo Lenta Lavorazione Mafaldine č. 80 balenie 500 g (vlnitý cestoviny)
Rummo Lenta Lavorazione Mafaldine č. 80 balenie 500 g (vlnitý cestoviny)
9,92 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
5,26 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Cestoviny Bucatini n6 500g - Rummo
Cestoviny Bucatini n6 500g - Rummo
7,85 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
4,16 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Rummo Gnocchi Talianske zemiakové halušky 500 g
Rummo Gnocchi Talianske zemiakové halušky 500 g
8,36 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
4,60 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Rummo Lenta Lavorazione Linguine No.13 500g Packung (Linguini)
Rummo Lenta Lavorazione Linguine No.13 500g Packung (Linguini)
7,85 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,16 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Rummo Mezzi Rigatoni n.51 Talianske trubičkové cestoviny 500 g
Rummo Mezzi Rigatoni n.51 Talianske trubičkové cestoviny 500 g
7,85 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
4,16 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Rummo Lenta Lavorazione Farfalle č. 85, balenie 1000 g (cestoviny v tvare motýľov)
Rummo Lenta Lavorazione Farfalle č. 85, balenie 1000 g (cestoviny v tvare motýľov)
7,70 €/1kg
7,70 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Rummo Lenta Spaghetti č. 3, balenie 1000 g (cestoviny)
Rummo Lenta Spaghetti č. 3, balenie 1000 g (cestoviny)
7,70 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
7,70 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Cestoviny Semi Di Orzo n27 500g - Rummo
Cestoviny Semi Di Orzo n27 500g - Rummo
8,16 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,16 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Rummo Lenta Spaghettini č. 2, balenie 1000 g (cestoviny)
Rummo Lenta Spaghettini č. 2, balenie 1000 g (cestoviny)
7,70 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
7,70 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Rummo Lenta Caserecce č. 88, balenie 1000 g (okrúhle cestoviny)
Rummo Lenta Caserecce č. 88, balenie 1000 g (okrúhle cestoviny)
7,70 €/1kg
7,70 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Cestoviny Tagliatelle Semola n. 107 500g - Rummo
Cestoviny Tagliatelle Semola n. 107 500g - Rummo
9,92 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,26 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Paradajkový pretlak 400gr Mutti
Paradajkový pretlak 400gr Mutti
10,95 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 4
4,38 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
72,20 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 8
14,44 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Súprava mop Profi + vedro Profi s integrovanými kolieskami
Súprava mop Profi + vedro Profi s integrovanými kolieskami
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 657
50,74 €
Predajca: velmontask
Obrázok produktu pre Siemens VS06A111, 600 W, Cylindrový vysávač, Suchý, Vrecko na prach, 4 L, Mikro
Siemens VS06A111, 600 W, Cylindrový vysávač, Suchý, Vrecko na prach, 4 L, Mikro
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 265
113,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH
Obrázok produktu pre Swiffer 5413149750470
Swiffer 5413149750470
246,60 €/1m²
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 53
14,50 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: Kpictiah
Obrázok produktu pre Rummo Mezzi Rigatoni bezlepkové cestoviny 400 g
Rummo Mezzi Rigatoni bezlepkové cestoviny 400 g
5 040,00 €/1kg
5,04 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Rummo Linguine bezlepkové cestoviny 400 g
Rummo Linguine bezlepkové cestoviny 400 g
5 040,00 €/1kg
2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,04 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Rummo Pappardelle n.119 500 g talianskych cestovín, široké pásiky
Rummo Pappardelle n.119 500 g talianskych cestovín, široké pásiky
9,92 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,26 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre [ 455 ml ] FLYING GOOSE Pálivá chilli omáčka Sriracha s citrónovou trávou
[ 455 ml ] FLYING GOOSE Pálivá chilli omáčka Sriracha s citrónovou trávou
30,22 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
13,75 €
Predajca: Pantry_Intl

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 3 hodnotení
Hodnotenie z 21. mája 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 20. mája 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 6. októbra 2025 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre CESTOVINY (KONJAC) RYŽA SHIRATAKI 1 kg - DIÉTNE-JEDLO
CESTOVINY (KONJAC) RYŽA SHIRATAKI 1 kg - DIÉTNE-JEDLO
10,81 €
Predajca: superbrandshop
0,01 €/1kg
Obrázok produktu pre La Molisana Fusilli n.28, Fusilli, Krátke cestoviny, 500 g, 10 min, Taliansko
La Molisana Fusilli n.28, Fusilli, Krátke cestoviny, 500 g, 10 min, Taliansko
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 12
11,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
22,51 €/1kg
Obrázok produktu pre Barilla spaghettini číslo 3 cestoviny z tvrdej pšenice 500g balenie 5
Barilla spaghettini číslo 3 cestoviny z tvrdej pšenice 500g balenie 5
8,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,44 €/1kg
Obrázok produktu pre GI cestoviny Penne s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
GI cestoviny Penne s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
34,99 €
-2%
33,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
22,66 €/1kg
Obrázok produktu pre GI Pasta Filini s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
GI Pasta Filini s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
34,99 €
-2%
33,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
22,66 €/1kg
Obrázok produktu pre LaMi M Ryžové rezance 500g - BUN HaNoi Hiep Long
LaMi M Ryžové rezance 500g - BUN HaNoi Hiep Long
21,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
42,29 €/1kg
Obrázok produktu pre KETO CHEF Fettucine Konjac rezance bez lepku270g
KETO CHEF Fettucine Konjac rezance bez lepku270g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
17,46 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
64,67 €/1kg
Obrázok produktu pre CESTOVINY (KONJAC) SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIÉTNE JEDLO
CESTOVINY (KONJAC) SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIÉTNE JEDLO
10,43 €
Predajca: superbrandshop
0,01 €/1kg
Obrázok produktu pre Cestoviny (proso) BEZLEPKOVÉRAMEN 280g - DIÉTNE POTRAVINY
Cestoviny (proso) BEZLEPKOVÉRAMEN 280g - DIÉTNE POTRAVINY
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,39 €
Predajca: BRAT_PL
0,02 €/1kg
Obrázok produktu pre CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) BEZLEPKOVÉRAMEN 280 g - DIÉTNE POTRAVINY
CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) BEZLEPKOVÉRAMEN 280 g - DIÉTNE POTRAVINY
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,49 €
Predajca: BRAT_PL
18,81 €/1kg
Obrázok produktu pre La Molisana 8004690053195, Rigatoni, Krátke cestoviny, 500 g, Bronzová, 13 min
La Molisana 8004690053195, Rigatoni, Krátke cestoviny, 500 g, Bronzová, 13 min
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
11,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
22,51 €/1kg
Obrázok produktu pre Barilla Collezione Mezze Penne Tricolore Nr 78 Cestoviny Nudeln 5000g
Barilla Collezione Mezze Penne Tricolore Nr 78 Cestoviny Nudeln 5000g
25,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,19 €/1kg
Obrázok produktu pre La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, Taliansko
La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, Taliansko
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
11,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
22,51 €/1kg
Obrázok produktu pre Barilla Špagety č. 5 - 500 gr.
Barilla Špagety č. 5 - 500 gr.
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
12,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
24,60 €/1kg
Obrázok produktu pre FREGOLA perlová krupica400 g - LAIDEA
FREGOLA perlová krupica400 g - LAIDEA
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
32,47 €/1kg
Obrázok produktu pre Cestoviny (KONJAC) BEZLEPKOVÝ UDON 270 g (200 g) - DIÉTNA STRAVA
Cestoviny (KONJAC) BEZLEPKOVÝ UDON 270 g (200 g) - DIÉTNA STRAVA
14,26 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
52,81 €/1kg
Obrázok produktu pre Barilla Makaron Fusilli Bezglutenowy 400 g
Barilla Makaron Fusilli Bezglutenowy 400 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
11,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
24,76 €/1kg
Obrázok produktu pre Barilla Farfalle Nr. 265, Farfalle, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, 359 kcal, 1521 kJ
Barilla Farfalle Nr. 265, Farfalle, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, 359 kcal, 1521 kJ
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
8,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
15,65 €/1kg
Obrázok produktu pre Nudeln Tagliolini s vajíčkami a špenátom 250g - Dalla Costa
Nudeln Tagliolini s vajíčkami a špenátom 250g - Dalla Costa
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
66,63 €/1kg