Cestoviny Tagliatelle Semola n. 107 500g - Rummo

5,26 €

9,92 € / 1kg

plus 14,95 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

pi 9. – št 15. októbra
Naše najlepšieponuky
Cestoviny a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, Taliansko
La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, Taliansko
22,51 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
11,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
Obrázok produktu pre Seitz bezlepkové lasagne 250g
Seitz bezlepkové lasagne 250g
18,24 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Makaron Cannelloni Arrighi 250 g
Makaron Cannelloni Arrighi 250 g
69,77 €/1kg
18,14 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Barilla Celozrnné špagety Vollkorn č. 5, 500 g
Barilla Celozrnné špagety Vollkorn č. 5, 500 g
5,84 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Špagetové rezance č. 3 500g - Rummo
Špagetové rezance č. 3 500g - Rummo
7,85 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 9
4,16 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Špagety Grossi Nudeln n. 5 500g - Rummo
Špagety Grossi Nudeln n. 5 500g - Rummo
7,85 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,16 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Cestoviny fusilli n.48 500g - Rummo
Cestoviny fusilli n.48 500g - Rummo
8,32 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
4,16 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Rummo Pappardelle n.119 500 g talianskych cestovín, široké pásiky
Rummo Pappardelle n.119 500 g talianskych cestovín, široké pásiky
9,92 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,26 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Cestoviny Farfalle n85 500g - Rummo
Cestoviny Farfalle n85 500g - Rummo
7,85 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,16 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Lubella Celozrnné fusilli cestoviny 400 g
Lubella Celozrnné fusilli cestoviny 400 g
5,12 €/1kg
2,85 €
-28%
2,05 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Pasta – Rigatoni, 500 g | BYODO
Pasta – Rigatoni, 500 g | BYODO
5,32 €/1kg
2,66 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Cestoviny - Orecchiette semola 500g
Cestoviny - Orecchiette semola 500g
6 260,00 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Kartoffelknödel Gnocchi bez lepku 500g - Rummo
Kartoffelknödel Gnocchi bez lepku 500g - Rummo
5 920,00 €/1kg
5,92 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Lubella Makaron Lasagne 500 G
Lubella Makaron Lasagne 500 G
8,72 €/1kg
6,01 €
-27%
4,36 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Rummo Linguine bezlepkové cestoviny 400 g
Rummo Linguine bezlepkové cestoviny 400 g
5 040,00 €/1kg
2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,04 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Vaječné rezance Pappardelle uovo n101 250g - Rummo
Vaječné rezance Pappardelle uovo n101 250g - Rummo
14,84 €/1kg
4,60 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Rigatoni z pšenečnej múky, 500 g | RAPUNZEL
Rigatoni z pšenečnej múky, 500 g | RAPUNZEL
4,16 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Czaniecki Cestoviny Durum Spghetti 400 G
Czaniecki Cestoviny Durum Spghetti 400 G
4,47 €/1kg
1,79 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Cestoviny semola - Filini polievkové rezance 250g
Cestoviny semola - Filini polievkové rezance 250g
6,36 €/1kg
1,69 €
-5%
1,59 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Cestoviny - Cannelloni 250g
Cestoviny - Cannelloni 250g
9,32 €/1kg
2,33 €
Predajca: taleoo

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Tagliatelle Semola n. 107 - klasika talianskej elegancie

Rummo Tagliatelle Semola n. 107 sú cestoviny vo forme dlhých plochých stužiek, ideálne pre milovníkov tradičnej talianskej kuchyne. Formát, ktorý sa nielen krásne prezentuje na tanieri, ale aj dokonale hodí k rôznym omáčkam - od klasického ragú až po jemné kompozície so zeleninou a syrom.

Špičková kvalita a talianska tradícia

Cestoviny sa vyrábajú zo semoliny z tvrdej pšenice, ktorá im dodáva zlatistú farbu, pružnú štruktúru a vynikajúcu pružnosť pri varení. Spoločnosť Rummo, známa svojou oddanosťou tradíciám, používa výrobné postupy, ktoré zaručujú spoľahlivý výsledok "al dente".

Perfektný na každú príležitosť

Balenie s hmotnosťou 500 gramov je ideálnym množstvom na rodinné jedlo, slávnostnú večeru alebo na prípravu porcie do zásoby. Tagliatelle č. 107 sa hodia rovnako dobre do jednoduchých receptov s maslom a šalviou ako aj do sofistikovaných jedál s krevetami, hubami alebo jemným syrom.

Rummo - kvalita, ktorá dobre chutí

Keď si vyberiete cestoviny Rummo, rozhodnete sa pre remeselnú zručnosť talianskych majstrov cestovín, ktorú oceňujú po celom svete už celé generácie. Nie je to len potravina, ale inšpirácia na kulinárske cesty a chuťové zážitky, ktoré vás potešia od prvého sústa.

Zloženie
Zloženie: Krupica z tvrdej pšenice. Môže obsahovať stopy sóje a horčice Čistá hmotnosť: 500g Nutričné hodnoty na 100g: Energetická hodnota: 1510kJ/356kcal Tuky: 1,6g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,3g, Sacharidy: 69,5g, z toho cukor: 3,1g Vláknina: 2,9g Bielkoviny: 14,5g Soľ: 0,005g Krajina pôvodu: Taliansko Skladovanie: Skladujte na suchom, chladnom mieste mimo dosahu slnečného žiarenia Dátum spotreby:|
Výživové údaje
Obsahuje zoznam zložiek
Hmotnosť
530 g
Potravinársky podnik
Rummo
Obchodný názov
Cestoviny Tagliatelle Semola n. 107 500g - Rummo
Výrobca
Rummo
EAN kód
8008343201070

Zloženie
Zloženie: Krupica z tvrdej pšenice. Môže obsahovať stopy sóje a horčice Čistá hmotnosť: 500g Nutričné hodnoty na 100g: Energetická hodnota: 1510kJ/356kcal Tuky: 1,6g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,3g, Sacharidy: 69,5g, z toho cukor: 3,1g Vláknina: 2,9g Bielkoviny: 14,5g Soľ: 0,005g Krajina pôvodu: Taliansko Skladovanie: Skladujte na suchom, chladnom mieste mimo dosahu slnečného žiarenia Dátum spotreby:|
Výživové údaje
Obsahuje zoznam zložiek
Hmotnosť
530 g
Potravinársky podnik
Rummo
Obchodný názov
Cestoviny Tagliatelle Semola n. 107 500g - Rummo
Výrobca
Rummo
EAN kód
8008343201070
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Špagety Grossi Nudeln n. 5 500g - Rummo
Špagety Grossi Nudeln n. 5 500g - Rummo
7,85 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,16 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Špagetové rezance č. 3 500g - Rummo
Špagetové rezance č. 3 500g - Rummo
7,85 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 9
4,16 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Cestoviny fusilli n.48 500g - Rummo
Cestoviny fusilli n.48 500g - Rummo
8,32 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
4,16 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, Taliansko
La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, Taliansko
22,51 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
11,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
Obrázok produktu pre Cestoviny Farfalle n85 500g - Rummo
Cestoviny Farfalle n85 500g - Rummo
7,85 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,16 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Cestoviny Pantacce Toscane n106 500g - La Molisana
Cestoviny Pantacce Toscane n106 500g - La Molisana
156,41 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
79,77 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre Rummo Pappardelle n.119 500 g talianskych cestovín, široké pásiky
Rummo Pappardelle n.119 500 g talianskych cestovín, široké pásiky
9,92 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,26 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Rummo Fettucce n.15 Talianske dlhé cestoviny 500 g
Rummo Fettucce n.15 Talianske dlhé cestoviny 500 g
8,68 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,60 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Rummo Gnocchi Talianske zemiakové halušky 500 g
Rummo Gnocchi Talianske zemiakové halušky 500 g
8,36 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
4,60 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre La Molisana 8004690101513, Špagety, Dlhé cestoviny, 500 g, Bronzová, 13 min
La Molisana 8004690101513, Špagety, Dlhé cestoviny, 500 g, Bronzová, 13 min
156,41 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 12
79,77 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre Barilla 10058147, Tagliatelle, Dlhé cestoviny, 500 g, 6 min, CE, 359 kcal
Barilla 10058147, Tagliatelle, Dlhé cestoviny, 500 g, 6 min, CE, 359 kcal
5,90 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
2,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Rummo Casarecce n.88 Talianske cestoviny 500 g
Rummo Casarecce n.88 Talianske cestoviny 500 g
12,72 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
6,74 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Divella Semola, Krupicová múka, 1 kg, Store away from heat sources and sunlight and avoid humid environments., Taliansko, 341 kcal, 1448 kJ
Divella Semola, Krupicová múka, 1 kg, Store away from heat sources and sunlight and avoid humid environments., Taliansko, 341 kcal, 1448 kJ
7,90 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
7,90 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Celozrnné cestoviny Mezze Penne č. 28, 500 g – Rummo
Celozrnné cestoviny Mezze Penne č. 28, 500 g – Rummo
8,59 €/1kg
4,38 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Barilla Tagliatelle Collection so špenátovými cestovinami aus Hartweizen 500g
Barilla Tagliatelle Collection so špenátovými cestovinami aus Hartweizen 500g
6,26 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
3,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Rummo Mezzi Rigatoni bezlepkové cestoviny 400 g
Rummo Mezzi Rigatoni bezlepkové cestoviny 400 g
5 040,00 €/1kg
5,04 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Maggi® 12332512 Maggi® Maridor Fisch Gewürzmischung, 1,0 kg
Maggi® 12332512 Maggi® Maridor Fisch Gewürzmischung, 1,0 kg
28,60 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
28,60 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre CAPUTO Nuvola, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
CAPUTO Nuvola, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
10,19 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 54
10,70 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Baliaci papier Benza - farebný - 200 x 70 cm - 5 roliek
Baliaci papier Benza - farebný - 200 x 70 cm - 5 roliek
0,05 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
14,99 €
Predajca: Benza-nl
Obrázok produktu pre Penne rigate cestoviny č. 66 500g - Rummo
Penne rigate cestoviny č. 66 500g - Rummo
7,85 €/1kg
4,16 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Kartoffelknödel Gnocchi bez lepku 500g - Rummo
Kartoffelknödel Gnocchi bez lepku 500g - Rummo
5 920,00 €/1kg
5,92 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Knorr Cestoviny zeleninový bujón 1500g – aromatický zeleninový vývar do polievok a omáčok
Knorr Cestoviny zeleninový bujón 1500g – aromatický zeleninový vývar do polievok a omáčok
39,38 €/1kg
59,07 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Lavazza Rossa, 259 mm, 152 mm, 86 mm, 1,02 kg
Lavazza Rossa, 259 mm, 152 mm, 86 mm, 1,02 kg
18,09 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
18,09 €
Predajca: Caffarro
Obrázok produktu pre Menzi Djuvec Ryža na balkánsky spôsob so zeleninou pripravená na konzumáciu pre vegánov 800g
Menzi Djuvec Ryža na balkánsky spôsob so zeleninou pripravená na konzumáciu pre vegánov 800g
7,76 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 24
6,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Citrus limon Lunario 140–170 cm – citrónovník – citrónovník štyroch ročných období, stále rodivý, stredomorská rastlina do kvetináča
Citrus limon Lunario 140–170 cm – citrónovník – citrónovník štyroch ročných období, stále rodivý, stredomorská rastlina do kvetináča
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 27
85,50 €
Predajca: Blumen-Senf
Obrázok produktu pre Superbon Chips Piments zemiakové lupienky horúce a pikantné chrumkavé 135g
Superbon Chips Piments zemiakové lupienky horúce a pikantné chrumkavé 135g
20,27 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
3,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Unox-Cup-a-a-Group-Vegetable 175ml | Box a 21 -bag
Unox-Cup-a-a-Group-Vegetable 175ml | Box a 21 -bag
73,27 €/1kg
43,71 €
-43%
24,62 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Quaker Havermout so škoricou 330 g – raňajky z ovsených vločiek s vysokým obsahom vlákniny
Quaker Havermout so škoricou 330 g – raňajky z ovsených vločiek s vysokým obsahom vlákniny
22,33 €/1kg
7,37 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre La Molisana 8004690053195, Rigatoni, Krátke cestoviny, 500 g, Bronzová, 13 min
La Molisana 8004690053195, Rigatoni, Krátke cestoviny, 500 g, Bronzová, 13 min
22,51 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
11,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
Obrázok produktu pre Detský bicykel 14 palcov 3-5 roky Heart Bike ružová Sun Baby
Detský bicykel 14 palcov 3-5 roky Heart Bike ružová Sun Baby
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 167
125,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Babyboutik

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 1 hodnotenia
Hodnotenie z 25. februára 2026 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Barilla spaghettini číslo 3 cestoviny z tvrdej pšenice 500g balenie 5
Barilla spaghettini číslo 3 cestoviny z tvrdej pšenice 500g balenie 5
8,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,44 €/1kg
Obrázok produktu pre GI cestoviny Fusilli s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
GI cestoviny Fusilli s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
47,99 €
-2%
46,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
13,43 €/1kg
Obrázok produktu pre GI cestoviny Penne s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
GI cestoviny Penne s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
34,99 €
-28%
24,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
16,66 €/1kg
Obrázok produktu pre GI Pasta Filini s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
GI Pasta Filini s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
34,99 €
-28%
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
16,66 €/1kg
Obrázok produktu pre Barilla Špagety č. 5 - 500 gr.
Barilla Špagety č. 5 - 500 gr.
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
12,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
24,60 €/1kg
Obrázok produktu pre KETO CHEF Fettucine Konjac rezance bez lepku270g
KETO CHEF Fettucine Konjac rezance bez lepku270g
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
29,59 €/1kg
Obrázok produktu pre Barilla Collezione Mezze Penne Tricolore Nr 78 Cestoviny Nudeln 5000g
Barilla Collezione Mezze Penne Tricolore Nr 78 Cestoviny Nudeln 5000g
25,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,19 €/1kg
Obrázok produktu pre Barilla Makaron Fusilli Bezglutenowy 400 g
Barilla Makaron Fusilli Bezglutenowy 400 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
11,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
11 140,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Barilla Farfalle Nr. 265, Farfalle, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, 359 kcal, 1521 kJ
Barilla Farfalle Nr. 265, Farfalle, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, 359 kcal, 1521 kJ
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
8,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
15,65 €/1kg
Obrázok produktu pre LaMi M Ryžové rezance 500g - BUN HaNoi Hiep Long
LaMi M Ryžové rezance 500g - BUN HaNoi Hiep Long
20,99 €
-57%
8,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
17,29 €/1kg
Obrázok produktu pre Cestoviny (proso) BEZLEPKOVÉRAMEN 280g - DIÉTNE POTRAVINY
Cestoviny (proso) BEZLEPKOVÉRAMEN 280g - DIÉTNE POTRAVINY
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,39 €
Predajca: BRAT_PL
0,02 €/1kg
Obrázok produktu pre CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) BEZLEPKOVÉRAMEN 280 g - DIÉTNE POTRAVINY
CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) BEZLEPKOVÉRAMEN 280 g - DIÉTNE POTRAVINY
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,49 €
Predajca: BRAT_PL
18,81 €/1kg
Obrázok produktu pre DIET-FOOD Ryžové rezance Konjac - instantná ryža s nízkym obsahom uhľohydrátov - 270 g (1 balenie)
DIET-FOOD Ryžové rezance Konjac - instantná ryža s nízkym obsahom uhľohydrátov - 270 g (1 balenie)
7,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
21,42 €/1kg
Obrázok produktu pre Cestoviny (KONJAC) BEZLEPKOVÝ UDON 270 g (200 g) - DIÉTNA STRAVA
Cestoviny (KONJAC) BEZLEPKOVÝ UDON 270 g (200 g) - DIÉTNA STRAVA
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
29,59 €/1kg
Obrázok produktu pre CESTOVINY (KONJAC) SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIÉTNE JEDLO
CESTOVINY (KONJAC) SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIÉTNE JEDLO
10,43 €
Predajca: superbrandshop
0,01 €/1kg
Obrázok produktu pre La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, Taliansko
La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, Taliansko
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
11,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
22,51 €/1kg
Obrázok produktu pre La Molisana 8004690053195, Rigatoni, Krátke cestoviny, 500 g, Bronzová, 13 min
La Molisana 8004690053195, Rigatoni, Krátke cestoviny, 500 g, Bronzová, 13 min
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
11,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
22,51 €/1kg
Obrázok produktu pre La Molisana Fusilli n.28, Fusilli, Krátke cestoviny, 500 g, 10 min, Taliansko
La Molisana Fusilli n.28, Fusilli, Krátke cestoviny, 500 g, 10 min, Taliansko
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 12
11,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
22,51 €/1kg
Obrázok produktu pre CESTOVINY (S ČIERNOU ŠOŠOVICOU) PRE DIABETIKOV GLOWERS 250 g - NOVELLE
CESTOVINY (S ČIERNOU ŠOŠOVICOU) PRE DIABETIKOV GLOWERS 250 g - NOVELLE
8,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
35,96 €/1kg
Obrázok produktu pre CESTOVINY (KUKURICIA A RYŽA) BEZLEPKOVÉŠPAGETY 250 g - ALCE NERO
CESTOVINY (KUKURICIA A RYŽA) BEZLEPKOVÉŠPAGETY 250 g - ALCE NERO
3,79 €
Predajca: BRAT_PL
0,02 €/1kg