Už len 4 kusy na sklade
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Ako kryt pre zásuvky UAE. Číslo výrobku 0214, 0215 (kategória 3/ISDN), 0217-xxx, 0218-xxx, 0218/12-xxx (kategória 5e/Cat. 6 A ISO/datová technika) a porovnateľné typy firmy Rutenbeck. Brand-Rex (WAEGV 8/8 EKR/EK). AMP (NETCONNECT 5E). BTR (E-DAT C6, E-DAT design, UAE design a IAE design). cti (cti-wire 2.8 Cat.6). Telegärtner (AMJ 45, UMJ 45). S uhlovým výstupom.
Detaily: - Číslo výrobcu: 2CKA001710A2033 - Číslo typu výrobcu: 1803-02-24GBusch-Jaeger Stredová doska stws gl 1803-02-24G
Výrobca:Busch-Jaeger
Označenie:Stredová doska stws gl f.UAE-connectiondo.2f
Typ:1803-02-24G
Zloženie:Ovládací prvok
Použitie:UAE/IAE
Podporný krúžok:nie
S ochranou proti prachu:nie
S výklopným krytom:nie
Smer výstupu:šikmý
Označovacie pole:bez označovacieho poľa
S potlačou:nie
Typ montáže:pod omietku
Materiál:plast
Kvalita materiálu:termoplast
Bezhalogénové:áno
Antibakteriálna úprava:nie
Povrchová ochrana:bez úpravy
Povrchová úprava:lesklá
Farba:štúdiová biela
Číslo RAL (podobné):9016
Transparentný:nie
Typ upevnenia:Upevnenie pomocou skrutky
Počet modulov (pri modulárnom prevedení):1
So zásuvkami/spojkami:nie
Vhodný počet zásuviek/spojok: 1:2
S odľahčením ťahu:nie
Zásuvky tienené:nie
Kryt tienený:nie
Lustrová svorka:nie
S osvetlením:nie
Vhodné pre stupeň krytia (IP):IP20
Šírka zariadenia:70 mm
Výška zariadenia:54 mm
Hĺbka zariadenia:17 mm
Min. Hĺbka krabice prístroja:32 mm
Busch-Jaeger centrálny disk stws gl 1803-02-24G: ďalšie informácie
Ako kryt pre rozvodné krabice UAE. Položky č. 0214, 0215 (kategória 3/ISDN), 0217-xxx, 0218-xxx, 0218/12-xxx (kategória 5e/Cat. 6 A ISO/dátová technológia) a porovnateľné typy od spoločnosti Rutenbeck. Brand-Rex (WAEGV 8/8 EKR/EK). AMP (NETCONNECT 5E). BTR (E-DAT C6, dizajn E-DAT, dizajn UAE a dizajn IAE). cti (cti-wire 2.8 Cat.6). Telegärtner (AMJ 45, UMJ 45). S uhlovým vývodom.
Dodáva sa s: Busch-Jaeger centrálny disk stws gl f.UAE connectiondo.2f 1803-02-24G, balenie: 1 ks, EAN: 4011395896600
Stredová doska 2-gangová so šikmým vývodom ako kryt pre vložky UAE alpha/nea.
Detaily položky
| Poznámka: Termoplast | Termoplast |
|---|---|
| Oblasť použitia | Vnútorné |
| Typ výrobku | Kryt |
| Verzia | Kryt SAE, stredový disk |
| Šírka | 70.0 mm |
| Séria | Alpha |
| Výška | 55.0 mm |
| Typ montáže | Zápustná montáž |
| Hĺbka | 5.0 mm |
| Farba | Štúdiová biela |
| Číslo výrobku výrobcu | 1803-02-24G |
- Hmotnosť
- 0.013 kg
- EAN kód
- 4011395896600
- Číslo od výrobcu
- 2CKA001710A2033
- Výrobca
- Busch-Jaeger
- Hmotnosť
- 0.013 kg
- EAN kód
- 4011395896600
- Číslo od výrobcu
- 2CKA001710A2033
- Výrobca
- Busch-Jaeger
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame