Už len 2 kusy na sklade
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Farba:
- Biela
- Dizajn produktu:
- Bezskrutkové
- Kompatibilita značky:
- Busch-Jaeger
- Počet zásuviek:
- 2
- Šírka:
- 152 mm
- Výška:
- 81 mm
- Hrúbka:
- 1,1 cm
- Rozmery okna:
- 56 x 56 mm
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
- RoHS
Krytný rám 2-dielny rám horizontálny. aplha studioweiss vysoký lesk.
Detaily: - Číslo výrobcu: 2CKA001754A2700 - Číslo typu výrobcu: 1722-24GBusch-Jaeger Frame 2-gang 1722-24GVýrobca:Busch-JaegerOznačenie:Frame 2-gang studio white, scale.
Typ: 1722-24GPočet jednotiek: 2Smer montáže: horizontálnyPočet jednotiek horizontálne: 2S montážnym rámom: nieMontáž pod omietku: ánoVhodný pre zapustenú inštalačnú krabicu: nieVhodný pre inštalačný kanál zariadenia:
vhodnýpre zapustenú inštaláciu:nieTextové pole/plocha na označenie:nieMateriál: plastKvalita materiálu: termoplastBezhalogénová: ánoAntibakteriálna úprava: nieOchrana povrchu: nie
neošetrenýPovrchová úprava:leskláFarba:alabastrová/štúdiová bielaČíslo RAL (podobné):9016Priehľadný:nieS odklápacím krytom:nieStupeň ochrany (IP):IP20Odolnosť proti nárazu:IK03Typ montáže:
Rámček s krytom 2-kotúčový 1722-24G: ďalšie informácie Rámček s krytom 2-kotúčový Horizontálne. aplikácia štúdioweiss vysoký lesk.
Dodáva sa s: Busch-Jaeger rám 2-gangový štúdiový biely, horizontálny. 1722-24G, balenie: 1 ks, EAN: 4011395691007
Spínačové programy pod omietku, alfa, rámček nea, rámček 2-gang, horizontálny, krycí rámček 2-gang rámček horizontálny.
Technické údaje:
| Názov | Hodnota |
|---|---|
| Produktový rad(y) | alfa |
| Typ | 1722-24G |
| Číslo výrobku výrobcu | 2CKA001754A2700 |
| Počet jednotiek | 2 |
| Smer montáže | horizontálne |
| Počet jednotiek horizontálne | 2 |
| Počet modulov v horizontálnej polohe (pri modulárnej konštrukcii) | 2 |
| Počet spínacích vložiek | 2 |
| S montážnym rámom | bez |
| Vhodné na zapustenú montáž | áno |
| Vhodný pre zapustenú montážnu skrinku | nie |
| Vhodná pre inštalačnú krabicu na zariadenie | áno |
| Vhodné na zapustenú inštaláciu | nie |
| Textové pole/oblasť označovania | nie |
| Materiál | Plast |
| Kvalita materiálu | Termoplast |
| Bez halogénov | áno |
| Ochrana povrchu | neošetrené |
| Povrchová úprava | lesklý |
| Farba | biela |
| Číslo RAL (podobné) | 9016 |
| Transparentné | nie |
| So sklopným vekom | nie |
| Trieda ochrany (IP) | IP20 |
| Odolnosť proti nárazu | IK03 |
| Typ montáže | Montáž pomocou svorky |
| Šírka | 81 mm |
| Výška | 152 mm |
| Hĺbka | 11 mm |
| Priemer otvoru (otvor) | 71 mm |
| Farba výrobcu | alabastrová/štúdio biela s vysokým leskom |
Krycí rám 2-gang rám horizontálny. aplha studioweiss vysoký lesk.
Horizontálne.
- Hmotnosť
- 0.028 kg
- Počet účastníkov
- 2
- Model
- 1722-24G
- Vhodné pre výrobcov
- Busch-Jaeger
- Farba
- Biela
- EAN kód
- 4011395691007
- Číslo od výrobcu
- 1754-0-2700
- Výrobca
- Busch-Jaeger
- Hmotnosť
- 0.028 kg
- Počet účastníkov
- 2
- Model
- 1722-24G
- Vhodné pre výrobcov
- Busch-Jaeger
- Farba
- Biela
- EAN kód
- 4011395691007
- Číslo od výrobcu
- 1754-0-2700
- Výrobca
- Busch-Jaeger
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame