Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Busch-Jaeger Frame 1-fold 1721-20Výrobca: Busch-JaegerOznačenie: Frame 1-fold platinum, alphaTyp: 1721-20Počet jednotiek: 1Smer montáže: horizontálny a vertikálnyPočet jednotiek horizontálne: 1Počet jednotiek vertikálne:
vhodnéprezapustenú montážnu krabicu: nieVhodné pre zapustenú montážnu krabicu: nieVhodné pre prístrojovú montážnu krabicu: ánoVhodné pre zapustenú montáž: nieTextové pole/plocha na označenie: nieMateriál: kovKvalita materiálu: kov:
HliníkBezhalogénováúprava:ánoAntibakteriálna úprava:niePovrchová ochrana:eloxovaný/anodizovanýPovrchová úprava:matnáFarba:platinováPriehľadný:nieS odklápacím krytom:nieTrieda ochrany (IP):IP20Odolnosť proti nárazu:IK03Typ montáže:
Rámček 1-gang 1721-20: ďalšie informácie Kryt rámčeka 1-gang, platina aplha platina.
Dodáva sa s: Busch-Jaeger rám 1-gang platina, alpha 1721-20, balenie: 1 ks, EAN: 4011395168301
Kryt 1-dielny „alpha nea®“ v elegantnej platinovej farbe
Štýlový, jednodielny rám z matného eloxovaného hliníka – pre moderný interiér. Vhodný na montáž do podomietky, s krytím IP20, bez halogénov. Jednoduchá montáž v horizontálnej alebo vertikálnej polohe, vhodný pre všetky vypínače a zásuvky série alpha nea®. Prémiový vzhľad za rozumnú cenu.
Spínačové programy pod omietku, alfa, rámček nea, rámček 1-zásuvka, krycí rámček 1-zásuvka rámček
Technické údaje:
| Názov | Hodnota |
|---|---|
| Produktový rad(y) | alfa |
| Typ | 1721-20 |
| Číslo výrobku výrobcu | 2CKA001754A1611 |
| Počet jednotiek | 1 |
| Smer montáže | horizontálne a vertikálne |
| Počet jednotiek horizontálne | 1 |
| Počet jednotiek vertikálne | 1 |
| Počet modulov horizontálne (s modulárnou konštrukciou) | 1 |
| Počet modulov vertikálne (pri modulárnej konštrukcii) | 1 |
| Počet spínacích vložiek | 1 |
| S montážnym rámom | bez |
| Vhodné na zapustenú montáž | áno |
| Vhodný pre zapustenú montážnu skrinku | nie |
| Vhodná pre inštalačnú krabicu na zariadenie | áno |
| Vhodné na zapustenú inštaláciu | nie |
| Textové pole/oblasť označovania | nie |
| Materiál | Kov |
| Trieda materiálu | Hliník |
| Bez halogénov | áno |
| Ochrana povrchu | eloxovaný/anodizovaný |
| Povrchová úprava | matný |
| Farba | Platina |
| Transparentné | bez |
| S odklápacím vekom | nie |
| Trieda ochrany (IP) | IP20 |
| Odolnosť proti nárazu | IK03 |
| Typ montáže | Montáž pomocou svorky |
| Šírka | 81 mm |
| Výška | 81 mm |
| Hĺbka | 11 mm |
| Priemer otvoru (otvor) | 71 mm |
| Farba výrobcu | platina |
Krycí rám 1-gangový rám, platina aplha platina.
Krycí rám, jednoduchý rám, platina
- Hmotnosť
- 0.018 kg
- EAN kód
- 4011395168301
- Číslo od výrobcu
- 2CKA001754A1611
- Výrobca
- Busch-Jaeger
- Hmotnosť
- 0.018 kg
- EAN kód
- 4011395168301
- Číslo od výrobcu
- 2CKA001754A1611
- Výrobca
- Busch-Jaeger
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame