Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Busch-Jaeger Frame 2-gang 1722-20Výrobca:Busch-JaegerOznačenie:Frame 2-gang platinum, horizont.
alfaTyp: 1722-20Počet jednotiek: 2Smer montáže: horizontálnyPočet jednotiek horizontálne: 2S montážnym rámom: nieMontáž pod omietku: ánoVhodný na zapustenie do inštalačnej krabice: nieVhodný na inštaláciu prístrojov do inštalačnej krabice:
vhodnépre zapustenú inštaláciu:nieTextové pole/nápisová plocha:nieMateriál: kovKvalita materiálu: hliníkBezhalogénová: ánoAntibakteriálna úprava: nieOchrana povrchu: nie
anodizovaná/anodizovanáPovrchová úprava:matnáFarba:platinováPriehľadná:nieS odklopným krytom:nieTrieda ochrany (IP):IP20Odolnosť voči nárazom:IK03Typ montáže:montáž na svorkuŠírka:
rámček s krytom: 152 mmVýška:81 mmHĺbka:11 mmMontážna šírka:70 mmMontážna výška:54 mmPriemer otvoru (otvoru):71 mm Rámček Busch-Jaeger 2-gang 1722-20: ďalšie informácie Rámček s krytom 2-gang Horizontálne. aplikácia platná.
Dodáva sa s: Busch-Jaeger rám 2-gang platinum, alpha 1722-20 horizontálne, balenie: 1 ks, EAN: 4011395168400
Busch Jaeger 1754-0-1629 Wandplatte/Schalterabdeckung Platin (1754-0-1629)
Spínačové programy pod omietku, alfa, rámček nea, rámček 2-gang, horizontálny, krycí rámček 2-gang rámček horizontálny.
Technické údaje:
| Názov | Hodnota |
|---|---|
| Produktový rad(y) | alfa |
| Typ | 1722-20 |
| Číslo výrobku výrobcu | 2CKA001754A1629 |
| Počet jednotiek | 2 |
| Smer montáže | horizontálne |
| Počet jednotiek horizontálne | 2 |
| Počet modulov v horizontálnej polohe (pri modulárnej konštrukcii) | 2 |
| Počet spínacích vložiek | 2 |
| S montážnym rámom | bez |
| Vhodné na zapustenú montáž | áno |
| Vhodný pre zapustenú montážnu skrinku | nie |
| Vhodná pre inštalačnú krabicu na zariadenie | áno |
| Vhodné na zapustenú inštaláciu | nie |
| Textové pole/oblasť označovania | nie |
| Materiál | Kov |
| Trieda materiálu | Hliník |
| Bez halogénov | áno |
| Ochrana povrchu | eloxovaný/anodizovaný |
| Povrchová úprava | matný |
| Farba | Platina |
| Transparentné | bez |
| S odklápacím vekom | nie |
| Trieda ochrany (IP) | IP20 |
| Odolnosť proti nárazu | IK03 |
| Typ montáže | Montáž pomocou svorky |
| Šírka | 81 mm |
| Výška | 152 mm |
| Hĺbka | 11 mm |
| Priemer otvoru (otvor) | 71 mm |
| Farba výrobcu | platina |
Krytný rám 2-dielny rám horizontálny. aplha platin. Detaily: - Číslo výrobcu: 2CKA001754A1629 - Číslo typu výrobcu: 1722-20
Krycí rám 2-kĺbový rám, horizontálny. aplha platina.
Krycí rám 2-gangový elektroinštalačný materiál od spoločnosti Busch-Jaegerpre horizontálnu montážvhodný pre všetky vložky Busch-Jaeger na zapustenieMateriál: termoplast,odolný proti nárazu a rozbitiu,odolný proti UV žiareniu,PVC a bezhalogénovýDizajn: 1722-20Farba: alfa nea platinaKrátky názov: Rah 2f wgr alfa ptCCG-VPA: BGRozmery:Výška 1,0 cmŠírka 8,0 cmHĺbka 15,0 cm
Horizontálne.
- Hmotnosť
- 0.028 kg
- EAN kód
- 4011395168400
- Číslo od výrobcu
- 2CKA001754A1629
- Výrobca
- Busch-Jaeger
- Hmotnosť
- 0.028 kg
- EAN kód
- 4011395168400
- Číslo od výrobcu
- 2CKA001754A1629
- Výrobca
- Busch-Jaeger
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame