Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Jung Frame 3-gang aws AS 583 WWVýrobca: JungOznačenie: Frame 3-gang aws horizontal/verticalTyp: AS 583 WWPočet jednotiek: 3Smer montáže: horizontálny a vertikálnyPočet jednotiek horizontálne: 1Počet jednotiek vertikálne:
3S montážnym rámom: nieMontáž pod omietku: ánoVhodné pre inštalačný kanál prístroja: ánoVhodné pre zapustenú inštaláciu: ánoTextové pole/plocha pre nápisy: nieMateriál: plastKvalita materiálu: termosetBezhalogénové:
ánoAntibakteriálna úprava:nieOchrana povrchu:inéPovrchová úprava:leskláFarba:alpská bielaČíslo RAL (podobné):9016Priehľadný:nieS odklápacím krytom:nieStupeň ochrany (IP):IP21Typ montáže:
rámček 3-džungľový aws AS 583 WW: ďalšie informácie Rámček 3-džungľový, alpská biela pre horizontálnu a vertikálnu kombináciu S tesniacou prírubou Art.-Č.: 551 WU, zaručený stupeň krytia IP44.
Materiál: Duroplast Rozmery (š x v): 80,5 x 222,5 mm Dodáva sa s: Rám Jung 3-pólový aws horizontálny/vertikálny AS 583 WW, balenie: 1 ks, EAN: 4011377309654
Rámček - 3-pólový - pre horizontálnu a vertikálnu kombináciu
Technické údaje:
| Názov | Hodnota |
|---|---|
| Typ | AS 583 WW |
| Číslo výrobku výrobcu | AS583WW |
| Počet jednotiek | 3 |
| Smer montáže | horizontálne a vertikálne |
| Počet jednotiek horizontálne | 1 |
| Počet jednotiek vertikálne | 3 |
| S montážnym rámom | bez |
| Vhodné na zapustenú montáž | áno |
| Vhodné pre inštalačný kanál zariadenia | áno |
| Vhodné na zapustenú inštaláciu | áno |
| Textové pole/plocha na označovanie | nie |
| Materiál | Plast |
| Trieda materiálu | Termoset |
| Bez halogénov | áno |
| Povrchová úprava | lesklý |
| Farba | biela |
| Číslo RAL (podobné) | 9016 |
| Transparentné | nie |
| So sklopným vekom | nie |
| Trieda ochrany (IP) | IP44 |
| Šírka | 80,5 mm |
| Výška | 222,5 mm |
| Hĺbka | 10 mm |
Rám z termosetu (vysoko odolný proti poškriabaniu) lesklý pre horizontálnu a vertikálnu kombináciu, vhodný pre sériu AS.
n.a.
- Jung AS 583 WW alpská biela 3-pásmový rám
Rám pre horizontálnu a vertikálnu kombináciu AS 500 / A plus alpská biela AS 500 / A plus Prevedenie: 3-gangové Rozmery: 80,5 x 222,5 mm
Krycí rámik, 3-pólový, rad JUNG® AS. Pre horizontálnu a vertikálnu kombináciu. Materiál: Duroplast Rozmery (š x v): 80,5 x 222,5 mm
pre horizontálnu a vertikálnu kombináciu S tesniacou prírubou č. tovaru: 551 WU je zaručená trieda ochrany IP 44. Materiál: plast Rozmery (š x v): 80,5 x 222,5 mm
Rámček JUNG AS583WW AS 500 alpská biela AS583WW (AS583WW)
6,44
- Dĺžka
- 0.023 m
- Hmotnosť
- 0.056 kg
- Model
- AS583WW
- Farba
- Biela
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4011377309654
- Číslo od výrobcu
- K_E20-15
- Výrobca
- Jung
- Dĺžka
- 0.023 m
- Hmotnosť
- 0.056 kg
- Model
- AS583WW
- Farba
- Biela
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4011377309654
- Číslo od výrobcu
- K_E20-15
- Výrobca
- Jung
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame