Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Jung Rám 4-násobný aws AS 584 WWVýrobca: JungOznačenie: Rám 4-násobný aws horizontálny/vertikálnyTyp: AS 584 WWPočet jednotiek: 4Smer montáže: horizontálny a vertikálnyPočet jednotiek horizontálny: 1Počet jednotiek vertikálny:
4S montážnym rámom: nieMontáž pod omietku: ánoVhodný pre inštalačný kanál zariadenia: ánoVhodný pre zapustenú montáž: ánoTextové pole/plocha pre nápisy: nieMateriál: plastKvalita materiálu: termosetBezhalogénové:
ánoAntibakteriálna úprava:nieOchrana povrchu:inéPovrchová úprava:leskláFarba:alpská bielaČíslo RAL (podobné):9016Priehľadný:nieS odklápacím krytom:nieStupeň ochrany (IP):IP21Typ montáže:
rámček pre džungľu 4-gangový aws AS 584 WW: ďalšie informácie Rámček 4-gangový, alpská biela pre horizontálnu a vertikálnu kombináciu S tesniacou prírubou Art.-Č.: 551 WU, zaručený stupeň krytia IP44.
Materiál: Duroplast Rozmery (š x v): 80,5 x 293,5 mm Dodáva sa s: Rám Jung 4-gang aws horizontálny/vertikálny AS 584 WW, balenie: 1 ks, EAN: 4011377309753
JUNG Rahmen 4-fach AS584WW AS 500 alpinweiss AS584WW (AS584WW)
Rámček - 4-dielny - pre horizontálnu a vertikálnu kombináciu
Technické údaje:
| Názov | Hodnota |
|---|---|
| Typ | AS 584 WW |
| Číslo výrobku výrobcu | AS584WW |
| Počet jednotiek | 4 |
| Smer montáže | horizontálne a vertikálne |
| Počet jednotiek horizontálne | 1 |
| Počet jednotiek vertikálne | 4 |
| S montážnym rámom | bez |
| Vhodné na zapustenú montáž | áno |
| Vhodné pre inštalačný kanál zariadenia | áno |
| Vhodné na zapustenú inštaláciu | áno |
| Textové pole/plocha na označovanie | nie |
| Materiál | Plast |
| Trieda materiálu | Termoset |
| Bez halogénov | áno |
| Povrchová úprava | lesklý |
| Farba | biela |
| Číslo RAL (podobné) | 9016 |
| Transparentné | nie |
| So sklopným vekom | nie |
| Trieda ochrany (IP) | IP44 |
| Šírka | 80,5 mm |
| Výška | 293,5 mm |
| Hĺbka | 10 mm |
Rám z termosetu (vysoko odolný proti poškriabaniu) lesklý pre horizontálnu a vertikálnu kombináciu, vhodný pre sériu AS.
n.a.
Krycí rámik, 4-pólový, rad JUNG® AS. Pre horizontálnu a vertikálnu kombináciu. Materiál: Duroplast Rozmery (š x v): 80,5 x 293,5 mm
pre horizontálnu a vertikálnu kombináciu S tesniacou prírubou č. tovaru: 551 WU je zaručená trieda ochrany IP 44. Materiál: plast Rozmery (š x v): 80,5 x 293,5 mm
11,60
- Hmotnosť
- 0.073 kg
- EAN kód
- 4011377309753
- Číslo od výrobcu
- AS584WW
- Výrobca
- Jung
- Hmotnosť
- 0.073 kg
- EAN kód
- 4011377309753
- Číslo od výrobcu
- AS584WW
- Výrobca
- Jung
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám