Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Rám BERKER z dizajnovej línie Q.1 je 4-násobná krycia jednotka na integráciu inštalačných zariadení. Komponent je vyrobený z odolného termoplastu v farbe polárna biela s zamatovým povrchom (matný povrch). Modul umožňuje zapustené umiestnenie štyroch funkčných komponentov a zaručuje vysokú presnosť zapadnutia do programu spínačov. Jednotka je vhodná pre horizontálnu aj vertikálnu aplikáciu v suchých stavbách a ponúka trvalé a esteticky náročné riešenie pre moderné elektrické inštalácie.
- Dizajnová línia: Q.1
- Kapacita: 4-násobná
- Farba: polárna biela
- Povrchová úprava: zamatová (matná)
- Materiál: termoplast
- Montážna orientácia: horizontálna a vertikálna
Rámček Berker polárna biela, zamatová 10146089Výrobca: BerkerOznačenie: Rámček polárna biela, zamatová 4gangTyp: 10146089Počet jednotiek: 4Smer montáže: horizontálny a vertikálnyPočet jednotiek horizontálny: 4Počet jednotiek vertikálny:
smontážnym rámom:nieMontáž pod omietku:ánoVhodné pre podomietkové krabice:nieVhodné pre prístrojové inštalačné krabice:ánoVhodné pre inštaláciu pod omietku:ánoTextové pole/plocha pre nápisy:nieMateriál:PlastKvalita materiálu:
Bezhalogénová:ánoAntibakteriálna úprava:niePovrchová ochrana:neupravenýPovrchová úprava:matnáFarba:polárna bielaČíslo RAL (podobné):9010Transparentný:nieS odklápacím krytom:nieTrieda ochrany (IP):IP20Odolnosť proti nárazu:
IK02Typ montáže:Svorková montដírka:293,5 mmVýška:80,5 mmHĺbka:9,9 mmMontážna šírka:59,3 mmMontážna výška:59,3 mmPriemer otvoru (otvoru):0 mm Rám Berker polárna biela, zamatová 10146089: ďalšie informácie Rám 4gang Q.1 polárna biela, zamatová. Krycí rámik na vertikálnu a horizontálnu montáž na použitie s krytmi a zápustnými vložkami. Materiál: Plast, bezhalogénový.
Dodáva sa s: Berker rám polárna biela, zamatová 4gang 10146089, balenie: 1 ks, EAN: 4011334312291
Rám 4-pólový Q.1 polárna biela, zamatová, na vertikálnu a horizontálnu montáž Trieda ochrany IP44 pri použití tesniacej sady obj. č. 1010 7...
| Názov | Hodnota |
|---|---|
| Produktový rad(y) | Q.1 |
| Typ | 10146089 PW Q.1 |
| Číslo výrobku výrobcu | 10146089 |
| Počet kusov | 4 |
| Smer montáže | horizontálne a vertikálne |
| Počet jednotiek horizontálne | 4 |
| Počet jednotiek vertikálne | 4 |
| Počet spínacích vložiek | 4 |
| Vhodné na zapustenú montáž | áno |
| Vhodné pre zapustenú montáž do inštalačnej krabice | nie |
| Vhodná na inštaláciu zariadenia do inštalačnej krabice | áno |
| Vhodné na zapustenú inštaláciu | áno |
| Textové pole/plocha na označovanie | nie |
| Materiál | Plast |
| Trieda materiálu | Termoset |
| Bez halogénov | áno |
| Ochrana povrchu | neošetrené |
| Povrchová úprava | matný |
| Farba | biela |
| Číslo RAL (podobné) | 9010 |
| Transparentná | nie |
| So sklopným vekom | nie |
| Trieda ochrany (IP) | IP20 |
| Typ montáže | Montáž pomocou svorky |
| Šírka | 293,5 mm |
| Výška | 80,5 mm |
| Hĺbka | 9,9 mm |
| Inštalačná šírka | 59,3 mm |
| Inštalačná výška | 59,3 mm |
| Farba výrobcu | polárna biela |
- Farba:
- Biela
- Materiál:
- Plast
- Dizajn produktu:
- Bezskrutkové
- Kompatibilita značky:
- Každá značka
- Počet vývodov:
- 4
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
- Neobsahuje:
- Halogén
Štvornásobný rám biely Q.1 BERKER 10146089
Štvoritý rám v bielej zamatovej farbe zo série Q.1 s katalógovým číslom 10146089 od výrobcu Berker by Hager.
Moderný rám s jednoduchým tvarom a zaoblenými rohmi. Výborne sa bude hodiť do väčšiny interiérov, na stene vyzerá dobre vďaka svojmu nadčasovému tvaru.
Výrobok je možné namontovať vertikálne aj horizontálne.
Rám je určený pre mechanizmy one.platform a kľúče a kryty série Q.1.
Rám krytu Berker so 4 kohútikmi na vertikálnu a horizontálnu montáž. Vhodný pre sériu spínačov Q.1
n.a.
Rám 4-pólový Berker Q.1 polárna biela, zamatová - pre vertikálnu a horizontálnu montáž Trieda ochrany IP44 pri použití sady tesnení
Rám 4gang Q.1 polárna biela, zamatová. Krycí rám na vertikálnu a horizontálnu montáž. Na použitie so stredovými doskami v polárnej bielej farbe. Montáž pod omietku, povrchový rozsah, 4gang. Materiál: Plast, termoset, bezhalogénový.
- Dĺžka
- 0.001 m
- Hmotnosť
- 0.085 kg
- Farba
- Béžová
- Počet kusov
- 1
- Počet zásuviek
- 4
- EAN kód
- 4011334312291
- Číslo od výrobcu
- 10146089
- Výrobca
- Berker
- Dĺžka
- 0.001 m
- Hmotnosť
- 0.085 kg
- Farba
- Béžová
- Počet kusov
- 1
- Počet zásuviek
- 4
- EAN kód
- 4011334312291
- Číslo od výrobcu
- 10146089
- Výrobca
- Berker
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.