Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Zásuvka Berker S.1 polárna biela, lesklá
n.a.
Zásuvka SCHUKO 16 A 250 V~ Červená, zelená a oranžová zásuvka sú farebne odlíšené, so zásuvnými svorkami.
| Názov | Hodnota |
|---|---|
| Produktový rad(y) | B.1, B.3, B.7, Q.1, S.1 |
| Typ | 47438989 PWS B.1 |
| Číslo výrobku výrobcu | 47438989 |
| Verzia | SCHUKO |
| Uzemňovací kontakt | áno |
| Okrúhly uzemňovací kontakt | nie |
| Počet aktívnych kontaktov (okrúhly) | 2 |
| So zabudovaným napájaním USB | nie |
| Počet jednotiek | 1 |
| Počet fáz | 1 |
| Imprint/označenie | bez potlače |
| Typ pripojenia | Zásuvná svorka |
| So sklopným krytom | bez |
| So zvýšenou ochranou kontaktov | nie |
| Textové pole/plocha na označovanie | nie |
| Farba | biela |
| Číslo RAL (podobné) | 9010 |
| Transparentná | nie |
| Uzamykateľný | nie |
| Vysúvací mechanizmus | nie |
| Izolovaná inštalácia | áno |
| S funkčným osvetlením | nie |
| S orientačným osvetlením | nie |
| Prepäťová ochrana | nie |
| Ochrana proti zvyškovému prúdu | nie |
| S miniatúrnou poistkou | nie |
| Špeciálne napájanie | bez špeciálneho napájania |
| Typ montáže | Zápustná montáž |
| Typ montáže | Upevnenie pomocou klieští |
| Montážny materiál | Plast |
| Kvalita materiálu | Termoset |
| Bez halogénov | áno |
| Ochrana povrchu | neošetrené |
| Povrchová úprava | lesklý |
| Antibakteriálna úprava | bez |
| S vypínačom | nie |
| S funkciou priechodnej slučky | nie |
| Krútená stredová vložka | nie |
| Menovitý prúd | 16 A |
| Menovité napätie | 250 V |
| Menovitá frekvencia | 50 až 60 Hz |
| Vhodné pre triedu ochrany (IP) | IP20 |
| Odolnosť proti nárazu | IK02 |
| Šírka zariadenia | 71 mm |
| Výška zariadenia | 71 mm |
| Hĺbka zariadenia | 41,6 mm |
| Pre náročné podmienky (podľa VDE) | nie |
| Kryt | Stredová doska |
| Farba výrobcu | polárna biela |
Berker SCHUKO zásuvka pws/gl 47438989Výrobca:BerkerOznačenie:SCHUKO zásuvka pws/gl so zásuvnými svorkamiTyp:47438989S výklopným krytom:niePriehľadný:nieVysúvací mechanizmus:nie Berker SCHUKO zásuvka pws/gl 47438989: viac informácií Zásuvka s uzemňovacím kontaktom S.1/B.3/B.7 polárna biela, lesklá. Zásuvka s uzemňovacím kontaktom® so zásuvnými svorkami navrhnutými a schválenými ako pripojovacie svorky podľa VDE 0620, s jednodielnym uzemňovacím držiakom. Montáž pod omietku, štandardný/povrchový/návrhový program. Materiál: Plast, termoset, odolný proti rozbitiu, bezhalogénový.
Dodáva sa s: Berker SCHUKO zásuvka pws/gl so zásuvnými svorkami 47438989, balenie: 1 ks, EAN: 4011334277552
Zásuvka SCHUKO S.1 polárna biela, lesklá
Zásuvka SCHUKO® so zásuvnými svorkami navrhnutými a schválenými ako pripojovacie svorky podľa VDE 0620, s jednodielnym uzemňovacím držiakom. Montáž pod omietku, štandardný/povrchový/návrhový program. Materiál: Plast, termoplast, nerozbitný, bezhalogénový.
- Hlavná konštrukčná línia: Berker S.1/B.3/B.7
- Farba: polárna biela lesklá
- Menovité napätie: 250 V AC
- Frekvencia: 50/60 Hz
- Menovitý prúd: 16 A
- Pripojovacie svorky: podľa VDE 0620-1
- Konštrukcia: podľa DIN 49440
Zástrčka Schuko S.1 biela polárna svetlá. Zástrčka Schuko® so zásuvnými svorkami podľa VDE 0620 ako pripojovacie svorky, jednodielna konštrukcia a schválená. Montáž pod omietku, štandardná/povrchová montáž/projektový program. Materiál: termoplast, nerozbitný, bezhalogénový
5,15
- Dĺžka
- 0.004 m
- Hmotnosť
- 0.093 kg
- Typ zástrčky
- F
- Farba
- Biela
- Počet kusov
- 1
- Rozsah dodávky
- 47438989 Zásuvka SCHUKO S.1/B.3/B.7
- Počet zásuviek
- 1
- EAN kód
- 4011334277552
- Číslo od výrobcu
- 47438989
- Výrobca
- Berker
- Dĺžka
- 0.004 m
- Hmotnosť
- 0.093 kg
- Typ zástrčky
- F
- Farba
- Biela
- Počet kusov
- 1
- Rozsah dodávky
- 47438989 Zásuvka SCHUKO S.1/B.3/B.7
- Počet zásuviek
- 1
- EAN kód
- 4011334277552
- Číslo od výrobcu
- 47438989
- Výrobca
- Berker
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.