5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Knauf AQUAPANEL SkyLite špachtľa na škáry a povrchy 15 kg6,73 €/1kg
101,00 €
Predajca: MasterBau

Ďalšie informácie o reklame
Dewepro 1046902,23 €/1kg
44,50 €
Predajca: MasterBau

Ďalšie informácie o reklame
ARDEX B 10 Beton-Feinspachtel grau 25kg3,48 €/1kg
86,95 €
Predajca: bauschnell

Ďalšie informácie o reklame
KNAUF SHEETROCK SUPER FINISH jemná stierka, hotová stierka, 5,4 kg3,15 €/1kg
17,00 €
Predajca: MasterBau

Mipa P70 PE plnivo so zníženým obsahom styrénu kovové vrátane tvrdidla 1 kg
38,65 €/1kg
43,95 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

MIPA plastová výplň "P35 Elastic" El 1000 g plechovka, grafitovo sivá (približne RAL 7024)
43,95 €/1kg
43,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

MIPA sprejový plnič "P 60 S" 2-zložkový 1000 ml plechovka, vrátane tvrdidla (#287810000), so zníženým obsahom styrénu
36,91 €/1kg
43,90 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
40,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

SET Mipa E 80 studený cín 1KG + tvrdidlo EPN 0,5 KG epoxidové plnivo
57,55 €/1kg
86,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

MIPA P85 jemné plnivo vrátane tvrdidla 250g - žiarivo biela
123,80 €/1kg
30,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

MIPA P99 viacúčelový plnič béžový 1 kg vrátane 25 g tužidla
43,95 €/1kg
43,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

SANDROPLAST Bitumen Spachtelmasse 10kg
6,00 €/1kg
59,95 €
Predajca: bauschnell

Tmel na opravu kovov 150 ml. S tvrdidlom
130,00 €/1kg
19,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Profesionálny tmel s tvrdidlom 500g
31,80 €/1kg
15,90 €
Predajca: KOKA

SANDROPLAST Bitumen Spachtelmasse 5kg
6,99 €/1kg
34,95 €
Predajca: bauschnell

KNAUF UNIFLOTT Spachtelmasse imprägniert 5kg
2,85 €/1kg
14,25 €
Predajca: MasterBau

Sklolaminátový plnič 150 ml (s tvrdidlom)
124,00 €/1kg
18,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Výplňový tmel s tvrdidlom 250g
43,80 €/1kg
10,95 €
Predajca: KOKA

ARDEX A 828 Wandspachtel 5kg
3,59 €/1kg
17,95 €
Predajca: bauschnell

PRESTO Tvrdidlo 50 g
98,00 €/1kg
4,90 €
Predajca: ZS2Radteile

ARDEX B 12 Betonspachtel 25kg
2,40 €/1kg
59,90 €
Predajca: bauschnell
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
2-zložkový polyesterový plnič (studený kov) s lamelovou hliníkovou pigmentáciou na vyplnenie hrubých nerovností, pórov a dier v konštrukcii vozidla.
Vlastnosti:
- Priľnavosť na železo, oceľ, hliník, pozinkované podklady a GFK
- Dobrá brúsiteľnosť, dobrá spracovateľnosť na zvislých plochách
- Vysoká elasticita
- Môže sa použiť ako náhrada alu cínu
Obsah: 1 kg vrátane tvrdidla
Farba: strieborno-sivá metalická hrubá
Legislatíva o prchavých organických zlúčeninách:
EÚ limitná hodnota pre výrobok (kat. B/b): 250g/l (2007)
Tento výrobok obsahuje maximálne 21g/l VOC
2K - dvojzložkový
Produktový rad MIPA "Smart Repair" Na opravu drobných poškodení motorových vozidiel, najmä hliníkových diskov.
- Hmotnosť
- 1 kg
- EAN kód
- 4016176037104
- Číslo od výrobcu
- 288810000
- Výrobca
- Mipa
- Hmotnosť
- 1 kg
- EAN kód
- 4016176037104
- Číslo od výrobcu
- 288810000
- Výrobca
- Mipa
Hodí sa k tomu

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

MIPA plastová výplň "P35 Elastic" El 1000 g plechovka, grafitovo sivá (približne RAL 7024)
43,95 €/1kg
43,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

SET Mipa E 80 studený cín 1KG + tvrdidlo EPN 0,5 KG epoxidové plnivo
57,55 €/1kg
86,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Mipa P70 PE plnivo so zníženým obsahom styrénu kovové vrátane tvrdidla 1 kg
38,65 €/1kg
43,95 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
69,44 €/1l
124,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

akumulátorový vyžínač 12000 ot/min, akumulátorový krovinorez s 2x 5200mAh batériami, priemer rezu 26cm, bezkartáčový predný motor, bezpečnostná ochrana, 3 typy nožov pre záhradu, dvor
129,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LUMIDRA

Bezkartáčová náhodná orbitálna brúska, zdvih 5 mm, 150 mm brúsny kotúč na suchý zips, 350 W bezkartáčový motor EC, 15x brúsny papier, kufrík FANZWORK
270,18 €
-29,23 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
240,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Wolketon Uhlová brúska na betón GWS Odsávací kryt 125 mm Profesionálny vysávač PREMIUM
36,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Scheppach HC53DC, 10 bar, 2200 W
327,07 €
Predajca: BalticVaris_DE

500W (špičková hodnota 1000W) 518Wh Prenosný generátor energie Solárne úložisko Power Station Solárny generátor Solárny generátor, generátor energie Powerbank Power Generator Generátor batérií Camping Emergency SOS Energy Storage Charger
269,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SWAREY-Official

Univerzálny výmenník pneumatík Wiltec 4" až 21" (101,6-533,4 mm), pre nápravy Ø 12-25 mm, oceľový výmenník pneumatík na ručnú montáž a demontáž
180,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec

UISEBRT Sieť proti hmyzu Okno 80 X 100 cm Sieť proti hmyzu Sieť proti komárom s hliníkovým rámom bez vŕtania a skrutiek Antracit
22,29 €/1m
22,29 €
Doprava zdarma
Predajca: BojiaHome

Oceľový Kanistern Zelená Ral 6003 10L - Ge M 10L
5,00 €/1l
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

KS TOOLS THE DEVIL - Schlagschrauber - 1/2" -Vierkantantrieb - 1600 N·m - 169 l/min
75,65 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

AutoSky Wireless CarPlay und Android Auto AI Box Lite Plus 2.0 - Netflix Youtube
79,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Autosky

Bissell CrossWave Pet Pro, Vertikálny vysávač, Bezvreckové, Čierna, Modrá, Strieborná, 0,82 L, 0,62 L, Suché a mokré
524,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Rowenta Essential+ VU4420, Domáci lopatkový ventilátor, Čierna, Podlaha, 54 dB, 40 cm, 3300 m³/h
265,15 €
Predajca: Dragtek-com

Proxxon Drehmomentschlüssel MicroCl. MC320, Vierkantantrieb 1/2", für 60-320 Nm
152,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

3 v 1 Nastaviteľná súprava na výrobu hmoždiniek Pocket Hole Jig Vŕtanie Guide Locator Pre nábytok Spájanie nástrojov na dierovanie
75,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Magictop

Vrchný matrac zo studenej peny 140x200 vhodný pre alergikov - Vrchný matrac pre všetky postele a matrace
94,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

FCH Skladací altánok 3 x 3 m Pop Up altánok Skladací vodotesný záhradný stan, UV ochrana 50+ altánky a párty stany Stan so 4 stranami na kempovanie / záhradu / svadbu / pláž, sivý
97,99 €
-2,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
95,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 8. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Wow, úžasné
Naozaj veľmi dobré, takýto výsledok sa dosahuje málokedy, ľahko sa s tým pracuje
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Knauf AQUAPANEL SkyLite špachtľa na škáry a povrchy 15 kg
101,00 €
Predajca: MasterBau
6,73 €/1kg

Silikónová omietka na fasády, teplá sivá, farebný odtieň 1, 15 kg
63,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
61,99 €
Predajca: SuperMerchant
3,65 €/1kg

Systém rýchlych profilových svoriek na omietku 100 ks.
14,99 €
Predajca: BKTechnik24_de
29,98 €/1kg

Hnedá mozaiková omietka z umelej živice, trieda 1, mrazuvzdorná, 12,5 kg
57,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
54,99 €
Predajca: SuperMerchant
3,93 €/1kg

Dewepro 104690



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(21)Počet hodnotení: 21
44,50 €
Predajca: MasterBau
2,23 €/1kg

ATLAS GO! – 25 kg – Biela polymérová stierka pre dokonalé povrchy
25,30 €
Predajca: MasterBau
1,01 €/1kg

ARDEX B 10 Beton-Feinspachtel grau 25kg
86,95 €
Predajca: bauschnell
3,48 €/1kg

ARDEX P 51 Haft- und Grundierdispersion 5 kg Eimer
91,95 €
Predajca: bauschnell
18,39 €/1kg

Hotový Tmelový Tlem Na Škárovanie Sadrokrátov 1,8 Kg Biely - Sil Gł Gk1.8
23,84 €
Predajca: SuperMerchant
13,24 €/1kg

KNAUF SHEETROCK SUPER FINISH jemná stierka, hotová stierka, 5,4 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,00 €
Predajca: MasterBau
3,15 €/1kg

KNAUF UNIFLOTT Spachtelmasse imprägniert 5kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,25 €
Predajca: MasterBau
2,85 €/1kg

ARDEX A 828 Wandspachtel 25kg



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(14)Počet hodnotení: 14
49,95 €
Predajca: bauschnell
2,00 €/1kg

5 kg Baufan vonkajšia stierka odolná voči poveternostným vplyvom



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
45,21 €
-77%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Predajca: Trend-Laden_5
1,82 €/1kg

ARDEX A 929 Feinspachtel 15kg



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,90 €
Predajca: bauschnell
2,66 €/1kg

KNAUF Rotband Reno Pastöser Renovierungsspachtel 20kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
43,95 €
Predajca: bauschnell
2,20 €/1kg

KNAUF Multi-Finish Gips-Spachtelmasse u. Dünnputz 25kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
40,95 €
Predajca: bauschnell
1,64 €/1kg

weber.rep R4 duo Reparaturmörtel & Feinspachtel zementgrau 20 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
39,90 €
Predajca: bauschnell
1,99 €/1kg

KNAUF UNIFLOTT Gips-Spachtelmasse 25kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
50,96 €
Predajca: bauschnell
2,04 €/1kg

ARDEX B 12 Betonspachtel 25kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
59,90 €
Predajca: bauschnell
2,40 €/1kg

Parador Clickboard, opravná zmes na miešanie, 50 g, s špachtľou, na opravu panelov
10,99 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Predajca: Trend-Laden_5
18,16 €/1kg