5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Edamame, pražený a solený 250g47,52 €/1kg
11,88 €
Doprava zdarma
Predajca: DryFruit

Ďalšie informácie o reklame
Zmes kešu a brusníc 500 g14,40 €/1kg
7,49 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Lorenz 121455002 Arašidy - 200 g, solené14,80 €/1kg
2,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Ültje arašidy s pikantnou príchuťou a chrumkavé pražené bez tuku 900g10,74 €/1kg
9,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

ültje 510930004 Erdnüsse geröstet 20 Pack x 50 g
26,47 €/1kg
26,47 €
Predajca: somnia24

PRAŽENÉ ARAŠIDY V LÚPE330 g - TERRASANA
0,02 €/1kg
7,09 €
Predajca: Biogo

Verkade Knappertjes 220 g – Chrumkavé karamelizované arašidové pochutiny na zahryznutie
17,91 €/1kg
3,94 €
Predajca: Pantry_Intl

BLANCHOVANÉ OpraženéLIESKOVÉ ORIEŠKY 100 g - BIOMINKI
42,90 €/1kg
4,29 €
Predajca: Biogo

LIESKOVÉ ORIEŠKY 100 g - NATURAVENA
42,40 €/1kg
4,24 €
Predajca: Biogo

XOX arašidy solené 85019 500g
14,16 €/1kg
7,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nátierka - Arašidové maslo 250g
16,72 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Kluth Bananen Chips 250g
16,32 €/1kg
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

ültje Studentenfutter 7308 1kg
24,42 €/1kg
24,42 €
Predajca: somnia24

Kešu oriešky 125g
40,23 €/1kg
5,23 €
Predajca: taleoo

Kešu oriešky Kluth Vanille
40,80 €/1kg
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

MERAY Pražená a solená kukurica 150 g – 12 balení
14,60 €/1kg
26,28 €
Predajca: SelenFood

Pražené slané arašidy 10 x 50 g
9,20 €/1kg
4,69 €
Predajca: BRAT_PL

Rapunzel 203250, arašid, 125 g, 634 kcal, 30 g, 51,1 g
16,00 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo

Rapunzel 184310, Kešu oriešok, 500 g, 618 kcal, 19,45 g, 50,25 g
32,10 €/1kg
16,05 €
Predajca: taleoo

Arašidy Targroch 1000 g solené pražené
4,14 €/1kg
4,22 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Hellma arašidy pražené a solené 2500g
Arašidy Hellma v praktickom 2500g balení ponúkajú intenzívnu chuť, chrumkavú čerstvosť a sú ideálnym občerstvením na podujatia, do cateringu alebo kancelárskych potrieb.
Prečo arašidy Hellma?
Starostlivé praženie a jemný nádych soli umožňujú arašidom Hellma rozvinúť ich plnú chuť - pre klasický snack, ktorý jednoducho vždy chutí dobre. Samozrejme pod značkou kvality HELLMA Gastronomie-Service GmbH.
Podrobne o arašidoch Hellma - najdôležitejšie vlastnosti
Pražené a solené arašidy - plné chuti
Veľké balenie 2500 g - ideálne na profesionálne použitie
Dlhá trvanlivosť, hygienicky balené
Ideálne ako občerstvenie v bare, na podujatiach, stretnutiach alebo v samoobslužných priestoroch
Pre koho sú arašidy Hellma vhodné?
Či už ide o hotelové bary, jedálne, kaviarne, seminárny catering alebo open space kancelárie - arašidy Hellma sú obľúbené všade tam, kde je potrebné rýchle a spoľahlivé občerstvenie.
Kúpte si arašidy Hellma teraz - kvalita vo veľkých baleniach
Spoľahnite sa na osvedčenú kvalitu od spoločnosti HELLMA Gastronomie-Service GmbH a získajte obľúbené klasické občerstvenie v praktickej skladovacej veľkosti.
Objednajte teraz a zabodujte s praženými a solenými arašidmi!
Skladujte na suchom mieste mimo dosahu slnečného svetla. Arašidové jadrá, pražené a solené 1 balenie
Nový prírastok plný orieškov do zábavného sortimentu HELLMA snack! Slané a pražené arašidy v 25g porciovom balení sú vhodnou desiatou na prestávku. So 100 porciami v kartóne je k dispozícii ďalšia klasika v sortimente snackov v ideálnej veľkosti porcie na občerstvenie medzi jedlami.
- 100 porcií po 25 g
Výrobca / Vyrobené pre:
HELLMA Gastronomie-Service GmbH, Forchheimer Straße 4, 90425 Norimberg - Nemecko
Nový orechový prírastok do radu zábavných snackov HELLMA! Arašidy v porciovanom balení sú ideálnym občerstvením medzi jedlami. Ďalšia klasika v sortimente snackov, ktorá je k dispozícii v ideálnej veľkosti porcie na občerstvenie medzi jedlami.
Slaná chuť na občerstvenie od spoločnosti HELLMA Peanuts je ideálnym občerstvením pre všetkých, ktorí majú radi slanú chuť. Malé oriešky vám poskytnú orechový, slaný chuťový zážitok. Pri kúpe tohto balenia dostanete 100x 25,0 g lahodných arašidov HELLMA. To znamená, že budete mať vždy po ruke zásobu, ktorá určite poteší vašich hostí. informácie v súlade s nariadením o informáciách o potravinách nájdete tu.Výživové údaje na 100 gEnergetická hodnota 2506/599 kJ/kcalTuky 53,0 gz toho nasýtené mastné kyseliny 8,7 gz toho mononenasýtené mastné kyseliny -z toho polynenasýtené mastné kyseliny -sacharidy 15,0 gz toho cukry 4,2 gz toho polyhydrické alkoholy -z toho škrob -vláknina -bielkoviny 28,0 gsol 1,5 gVitamíny a minerálne látky -
HELLMA Arašidy, pražené a solenéPolyuretán= 1 kartón = 100 balení po 25 g
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na suchom mieste mimo dosahu slnečného svetla.
- Zloženie
- JADRÁ ARAŠÍDOV, rastlinný olej (kvet Sommen), soľ.
- Výživové údaje
- Energia kj 2506 kj Energia kcal 599 kcal Tuky 53GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 8,7GRM Sacharidy 15GRM Sacharidy, z toho cukor 4,2GRM Bielkoviny 28GRM Soľ 1,5GRM
- Hmotnosť
- 2500 g
- Potravinársky podnik
- HELLMA Gastronomie-Service GmbHForchheimer Straße 4, 90425 Nürnberg, Germany
- Obchodný názov
- Arašidové jadrá, pražené a solené
- Výrobca
- Hellma
- Počet kusov
- 1000
- Číslo od výrobcu
- 70102079
- EAN kód
- 4003148720799
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na suchom mieste mimo dosahu slnečného svetla.
- Zloženie
- JADRÁ ARAŠÍDOV, rastlinný olej (kvet Sommen), soľ.
- Výživové údaje
- Energia kj 2506 kj Energia kcal 599 kcal Tuky 53GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 8,7GRM Sacharidy 15GRM Sacharidy, z toho cukor 4,2GRM Bielkoviny 28GRM Soľ 1,5GRM
- Hmotnosť
- 2500 g
- Potravinársky podnik
- HELLMA Gastronomie-Service GmbHForchheimer Straße 4, 90425 Nürnberg, Germany
- Obchodný názov
- Arašidové jadrá, pražené a solené
- Výrobca
- Hellma
- Počet kusov
- 1000
- Číslo od výrobcu
- 70102079
- EAN kód
- 4003148720799
Hodí sa k tomu

ültje 442704 ültje Studentenfutter 20x 50g
33,33 €/1kg
36,66 €
Predajca: somnia24

Hellma 70101516 Mini praclíky - cca 70 vrecúšok
21,38 €/1kg
22,45 €
Predajca: somnia24

Lorenz 77300 Lorenz würzig-pikant Erdnüsse 1,0 kg
16,27 €/1kg
16,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maryland kešu oriešky chrumkavé jemnej chuti a všestranné 1000g
28,73 €/1kg
28,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kluth jadrá vlašských orechov a jemná chuť 500g
42,88 €/1kg
21,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

MARYLAND 1128552006 MARYLAND PINIENKERNE 1,0 kg, 1 St.
69,56 €/1kg
69,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

ültje 510930004 Erdnüsse geröstet 20 Pack x 50 g
26,47 €/1kg
26,47 €
Predajca: somnia24

Kluth pistácie pražené a jemne solené prémiovej kvality 150g
37,87 €/1kg
5,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Khao Shong arašidy wasabi snack kultúra pre milovníkov pikantného 140g
25,00 €/1kg
3,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ültje orechová zmes čistá 7271 nepražená nesolená 150g
40,40 €/1kg
6,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

SEEBERGER 392628008 SEEBERGER Erdnüsse Jumbo 1,0 kg, 1 St.
21,79 €/1kg
21,79 €
Predajca: somnia24

Arašidy v škrupine, 330 g
23,64 €/1kg
7,80 €
Predajca: taleoo

Lorenz Údené mandle svetový výber pražené a solené 100g
59,60 €/1kg
5,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Natural Food Vlašské orechy z Poľska Vegánske, čerstvé a chutné, orechy, 1 kg
24,89 €/1kg
24,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

KoRo MUS_005, Afganistan, Austrália, Čile, Taliansko, Pakistan, Portugalsko, Španielsko, Spojené štáty, 2672 kJ, 646 kcal, 5,1 g, 5 g, 27 g
41,16 €/1kg
20,58 €
Predajca: somnia24

Bio paranové orechy, 1 kg
52,60 €/1kg
52,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Ganze Maronen – sladké a ovocné, sklenená nádoba, 200 g | DANIVAL
30,00 €/1kg
6,00 €
Predajca: taleoo

ültje 457149006 ültje Bar Mix geröstet & gesalzen Nüsse 1,0 kg, 1 St.
16,81 €/1kg
16,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Natural Food Lieskové orechy v šupke, čerstvé a chutné, vegánske, lieskové orechy, orechy 10 kg
8,40 €/1kg
83,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

Píniové oriešky stredné 500g
59,76 €/1kg
29,88 €
Doprava zdarma
Predajca: DryFruit

MERAY Dakota slnečnicové semienka pražené a solené - 14 balení
11,16 €/1kg
39,06 €
Predajca: SelenFood

Hellma 70101342 Peanut flips - cca 80 vrecúšok
41,45 €/1kg
26,53 €
Predajca: somnia24

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos so syrovým dipom 175g
20,28 €/1kg
3,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Nic Nac's, arašid, 125 g, 533 kcal, 2217 kcal, Plastová škatuľka
22,85 €/1kg
4,29 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,97 €
Predajca: Katomix

SEEBERGER 130922001 SEEBERGER Cashewkerne 200,0 g
76,85 €/1kg
15,37 €
Predajca: somnia24

ultje 10028686, Pistáciový orech, 150 g, 649 kcal, 7,2 g, 54 g, Taška
34,47 €/1kg
5,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

ultje 10021566, Kešu oriešok, 150 g, 612 kcal, 19 g, 50 g, Taška
83,93 €/1kg
12,59 €
Predajca: somnia24

Seeberger Mierne borovicové oriešky (50g balenie)
167,40 €/1kg
8,37 €
Predajca: Store-Germany

Jadrá makadamových orechov surové, celé 1 kg
47,88 €/1kg
47,88 €
Doprava zdarma
Predajca: DryFruit
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super občerstvenie
Špičková kvalita na chutné občerstvenie medzi jedlami.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Píniové oriešky stredné 2 kg



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
113,88 €
Predajca: DryFruit
56,94 €/1kg

Paranus jadrá 1kg
53,88 €
Predajca: DryFruit
53,88 €/1kg

Jadrá makadamových orechov surové, celé 1 kg
47,88 €
Predajca: DryFruit
47,88 €/1kg

Prírodné pekanové orechy 1kg
41,88 €
Predajca: DryFruit
41,88 €/1kg

Mandľové jadrá blanšírované - Mandľové jadrá lúpané 1kg



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
35,88 €
Predajca: DryFruit
35,88 €/1kg

Jadrá makadamových orechov, surové, celé 500g
29,88 €
Predajca: DryFruit
59,76 €/1kg

Jadrá brazílskych orechov 250g
29,88 €
Predajca: DryFruit
119,52 €/1kg

Píniové oriešky stredné 500g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
29,88 €
Predajca: DryFruit
59,76 €/1kg

Gaštany SUŠENÉ JEDLÉ, 1 kg -PLANÉTA
23,79 €
Predajca: BRAT_PL
23,79 €/1kg

vlašské orechy 1 kg -PLANET
26,29 €
Predajca: BRAT_PL
26,03 €/1kg

Hrozno (sultánky) v horkej čokoláde 500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,88 €
Predajca: DryFruit
47,76 €/1kg

Pražené pistácie 1kg Brat.pl
21,09 €
Predajca: BRAT_PL
20,74 €/1kg

Píniové oriešky stredné 250g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
17,88 €
Predajca: DryFruit
71,52 €/1kg

Mandľové jadrá blanšírované - mandľové jadrá lúpané 500g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,88 €
Predajca: DryFruit
35,76 €/1kg

Pražené pistácie 1kg (2x500g)
21,09 €
Predajca: BRAT_PL
20,88 €/1kg

PLANETlieskové orechy 350g
18,49 €
Predajca: BRAT_PL
52,08 €/1kg

Bezlepkové kokosové lupienky1kg BIOPLANET
15,79 €
Predajca: BRAT_PL
15,57 €/1kg

Slané pražené mandle 1kg Brat.pl
22,99 €
Predajca: SuperMerchant
22,76 €/1kg

Lúpané pistácie 500g Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
25,99 €
Predajca: SuperMerchant
49,50 €/1kg

Pražené slnečnicové semienka sladené medom 500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,20 €
Predajca: DryFruit
32,40 €/1kg