4,7



Na základe 39 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Baseballová čiapka Pánska nastaviteľná baseballová čiapka Vzduchové otvory Ochrana pred slnkom Dámska baseballová čiapka Uni čiapka Bavlnená čiapka pre šport Cestovanie vonku, čierna13,42 €
Predajca: odsellingaaa

Šiltovka Flexfit 072-1748 pre Uni
14,49 €
Predajca: Gangstagroup

FLEXFIT Vlnená česaná čiapka
13,90 €
Predajca: Gangstagroup

Flexfit Classic Baseball Cap weiß Youth
14,44 €
Predajca: Gangstagroup

FLEXFIT 5 panelová čiapka
14,49 €
Predajca: Gangstagroup

Flexfit Classic Baseball Cap schwarz/schwarz Youth
13,95 €
Predajca: Gangstagroup

Flexfit Classic Baseball Cap grau XL/XXL
13,50 €
Predajca: Gangstagroup

FLEXFIT Vlnená česaná čiapka
13,90 €
Predajca: Gangstagroup

FLEXFIT Vlnená česaná čiapka
19,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tričko s dlhým rukávom Flexfit 072-8142 pre Uni
13,90 €
Predajca: Gangstagroup

Flexfit Classic Baseball Cap stone XL/XXL
23,98 €
Predajca: Caraldo-Sport

Flexfit Classic Baseball Cap darknavy XL/XXL
14,50 €
Predajca: Gangstagroup

Flexfit Classic Baseball Cap darknavy XS/S
13,90 €
Predajca: Gangstagroup

Flexfit Classic Baseball Cap violett Youth
15,61 €
Predajca: Caraldo-Sport

FLEXFIT Vlnená česaná čiapka
13,95 €
Predajca: Gangstagroup

FLEXFIT Vlnená česaná čiapka
13,90 €
Predajca: Gangstagroup

FLEXFIT Vlnená česaná čiapka
14,44 €
Predajca: Gangstagroup

FLEXFIT Vlnená česaná čiapka
14,44 €
Predajca: Gangstagroup

FLEXFIT Vlnená česaná čiapka
14,87 €
Predajca: SolarCosa

Flexfit Classic Baseball Cap schwarz/schwarz XL/XXL
14,50 €
Predajca: Gangstagroup
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Športový strih | Robustné predné panely | Strieborná spodná strana zorníka (farba Black/Black: čierna spodná strana zorníka) | Vlnený vzhľad a pohodlie | Osem vyšívaných ozdobných švov na zorníku
63% polyester / 34% bavlna / 3% Elastan
Kšiltovka YUPOONG Inc. Flexfit Wooly Combed
Táto charakteristická čiapka v športovom tvare Flexfit od spoločnosti YUPOONG Inc. je vyrobená z mäkkého česaného vonkajšieho materiálu a zaujme svojím mimoriadne kvalitným vzhľadom. Je skutočne pútavá vďaka ôsmim prešitým prúžkom na hornej časti kšiltu.
Technické vlastnosti:
- Charakteristický, športový tvar Flexfit
- Mäkký, česaný vonkajší materiál
- Mimoriadne kvalitný vzhľad
- Osem švov na vrchole kšiltu
- K dispozícii v rôznych farbách a veľkostiach
Originál: Táto kombinácia robí z Flexfit Wooly Combed stálicu medzi najpredávanejšími modelmi: charakteristický športový tvar Flexfit a mäkký česaný vonkajší materiál s mimoriadne kvalitným vzhľadom. Strieborná spodná strana a osem švových pruhov na vrchole šiltu šikovne dotvárajú vzhľad.
Vonkajšia tkanina 1: 63 % polyester 34 % bavlna 3 % Elastan, NEW WOOLY COMBED TWILL SPAN, 300 GSM
Klasická čiapka bez loga
Tento model má spodný štít z rovnakého materiálu ako vonkajší materiál. Na vrchnej strane je zvyčajne nálepka, ktorú možno ľahko odstrániť.
- zakrivený vrchnák
- Priliehavá čiapka
- dokonale padnúca
- elastický pásik na vnútornej strane
- bez loga
- Materiál: 63% polyester, 34% bavlna, 3% Elastan
charakteristický / športový tvar Flexfit / mäkký / česaný vonkajší materiál / mimoriadne kvalitný vzhľad / osem švových pruhov na vrchole šiltu Materiál: 63% polyester / 34% bavlna / 3% Elastan / NOVÝ Vlnený pletený úplet TWILL / 300 GSM Veľkosť: L/XL Farba: čierno-čierna
Felxfit
Wooly Combed čierny zaoblený kšilt všité očká bez zapínania 100 % bavlna Veľkosť: L/XL Farba: čierna
Wooly Combed čierny zaoblený kšilt všité očká bez zapínania 100 % bavlna Veľkosť: L/XL Farba: čierna
Názov Flexfitje právne chránený a používa sa tu len preto, že je súčasťou tohto výrobku a charakterizuje kvalitu
Materiál: 63% polyester / 34% bavlna / 3% Elastan
Podrobnosti: Materiál je vyrobený z polyesteru s vysokým obsahom Elastanu:
- Športový strih
- Pevná predná časť
- Strieborná spodná strana kukly
- Vzhľad a pohodlie vlny
- 8 radov výšivky na kšilte
- nie je možné prať
Športový strih. Prémiová vlnená zmes. Vystužená predná časť. Strieborná spodná strana kukly. Absorbuje pot.
Materiál: 63 % polyester, 34 % bavlna, 3 % Elastan.
Čiapka Flexfit
k dispozícii v rôznych farbách a veľkostiach
všeobecné informácie
Tento model je nesporným priekopníkom a trendsetterom všetkých čiapok flexfit, ktoré môžete nájsť na trhu. Vďaka patentovanej technológii flexfit čiapka tesne prilieha bez toho, aby vyzerala príliš tesne. Vďaka maskovaciemu vzoru Multicam, ktorý bol pôvodne vyvinutý pre americkú armádu, vyzerá čiapka zároveň moderne a štýlovo.
- Klasická čiapka Flexfit
- Originálny Multicam®
- Ventilačné otvory
- vysokokvalitné spracovanie
- osem švov na hornej časti kšiltu
- príjemný komfort pri nosení
Žiadna iná značka neponúka taký obrovský výber základných a absolútne trendových kúskov ako Urban Classics. Názov jednoducho hovorí za všetko! Klasický mestský vzhľad charakterizuje značku, rovnako ako kvalitné spracovanie materiálov.
Cit pre najmodernejšie trendy v módnom priemysle sa odráža v inovatívnych dizajnoch a vďaka férovému pomeru ceny a výkonu si môžete do šatníka pridať aj niekoľko ďalších kúskov
- K dispozícii v rôznych farbách
- Jednofarebná bejzbalová čiapka
Vlnená česaná čiapka
Popis
- Športový strih
- Robustné predné panely
- Strieborná spodná strana kšiltovky (čierno-čierna farba: čierna spodná strana kšiltovky)
- Vzhľad a pohodlie vlny
- Osem prešitých ozdobných švov na kšiltovke
Zloženie
63 % polyester / 34 % bavlna / 3 % Elastan
Gramáž
Odporúčanie na pranie
Popis Popis produktu Klasika – Flexfit Wooly Combed Skutočný evergreen – nadčasová, športová, elegantná Klasická čiapka Flexfit od spoločnosti Yupoong, ktorá nikdy nejde mimo módy. Vďaka svojej nenápadnej elegancii a širokej palete 28 farieb sa dá nosiť pri každej príležitosti. Technológia Flexfit zaisťuje športový strih, pri ktorom sa čiapka prispôsobí obvodu hlavy. Materiál je prvotriedna zmes vlny v kombinácii s polyesterom a Elastanom. Vďaka spevnenému prednému dielu si čiapka nikdy nestratí svoj tvar. Okrem čiernej verzie je spodná strana šiltu vždy strieborná. Vďaka všitej potítke je tiež ideálna na šport. Akú veľkosť potrebujem? Veľkosť Toddler (3XS): obvod hlavy 45-47 cm. Veľkosť Kids (3XS/XXS): obvod hlavy 50-52 cm. Veľkosť Youth: obvod hlavy 52-56 cm. Veľkosť XS/S: obvod hlavy 53-57 cm. Veľkosť S/M: obvod hlavy 54-58 cm. Veľkosť L/XL: obvod hlavy 57-61 cm. Veľkosť XXL: obvod hlavy 59-64 cm. Upozornenia Pred použitím si prečítajte popis produktu. Upozornenia Pred použitím si prečítajte popis produktu. - DIZAJN FLEXFIT: Klasická baseballová čiapka s elastickou páskou – prispôsobuje sa individuálne hlave a spoľahlivo drží pri každom pohybe. - OHNUTÝ ŠILT: Predtvarovaný šilt spoľahlivo chráni pred slnkom a oslnením – ideálne pre outdoorové aktivity a športové využitie. - POHODLIE V KAŽDODENOM ŽIVOTE: Mäkká vnútorná páska a stabilná konštrukcia – aj po dlhom nosení zostáva čiapka príjemná a si zachováva svoj tvar. - PRIEĎNOSTNÉ DETAILY: Vyšívané ventilačné otvory zaisťujú cirkuláciu vzduchu – vhodné pre teplé dni a intenzívne tréningy. - UNIVERZÁLNE KOMBINOVANIE: Nadčasový dizajn čiapky sa hodí k voľnočasovým outfitom, streetwearovým štýlom alebo ako športový doplnok pri tréningu
YUPOONG FLEXFIT Flexfit Wooly Combed black/black black/black L/XL
- Športový strih - Pevné predné panely - Strieborná spodná strana vrcholu (farba čierna/čierna: čierna spodná strana vrcholu) - Vzhľad a pohodlie vlny - Osem vyšívaných ozdobných švov na vrchole REACH Spravodlivé pracovné podmienky WRAP nie je možné prať Materiál: 63% polyester / 34% bavlna / 3% Elastan
63% polyester 34% bavlna 3% Elastan Originál: Táto kombinácia robí z Flexfit Wooly Combed večný bestseller. Strieborná spodná strana a osem šitých prúžkov na hornej strane šiltovky šikovne dotvárajú vzhľad. nie je možné prať
Hodí sa k tomu

Šiltovka Flexfit 072-1748 pre Uni
14,49 €
Predajca: Gangstagroup

Flexfit Classic Baseball Cap schwarz/schwarz S/M
13,90 €
Predajca: Gangstagroup

Šiltovka Flexfit 072-1748 pre Uni
14,49 €
Predajca: Gangstagroup

FLEXFIT Vlnená česaná čiapka
13,90 €
Predajca: Gangstagroup

Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Čierna
10,51 €/1m
10,51 €
Doprava zdarma
Predajca: IK-Handelsgruppe

FLEXFIT Vlnená česaná čiapka
14,50 €
Predajca: Gangstagroup

FLEXFIT 5 panelová čiapka
14,49 €
Predajca: Gangstagroup

Bluetooth FM vysielač pre USB rádiový adaptér do auta MP3 Handsfree s QC 3.0 Duálna nabíjačka Modré svetlo Bezdrôtový prijímač do auta Retoo
9,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

FLEXFIT Vlnená česaná čiapka
13,90 €
Predajca: Gangstagroup

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
259,00 €/1l
25,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

iPhone 13 / iPhone 13 mini ochrana fotoaparátu fólia pancierové sklo krycie sklo fólia pancierové sklo ochranné sklo 2 kusy
8,99 €
Predajca: AVANA-Shop

AVANA iPhone XR / iPhone 11 Armoured Glass Privacy Protective Film Display Protective Glass 9H Anti-Spy Armour Film 2 ks
10,99 €
Predajca: AVANA-Shop

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

DEUBA® XXL elektrický trezor 35x40x40cm hrúbka dverí 4 mm dvojité oceľové skrutky vnútorné osvetlenie vrátane montážneho materiálu trezor na nábytok trezor na dokumenty strieborný
77,90 €
Predajca: Jurhan

Braun Silk-épil 3 3-031, Ružová, Biela, 20 pinzety/pinziet, SoftLift, AC, Nemecko
116,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Esperanza Cyclone, Domáci lopatkový ventilátor, Chróm, Podlaha, Tabuľka, Hliník, Kov, 45 cm, Tlačidlá
237,23 €
Predajca: Dragtek-com

Perina 200x220 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
18,57 €
Predajca: Amazinggirl

Futbalové ponožky 6-pack športové ponožky protišmykové športové ponožky gr.39-46
39,50 €
Doprava zdarma
Predajca: funnyshopping

Ochranný kryt pre Apple iPhone 14 Case Transparent Slim Cover Clear Case
7,99 €
Predajca: CoolGadget

30W LED stropné svetlo biele stmievateľné RGB stropné svietidlo s diaľkovým ovládaním Bluetooth WIFI ovládanie Alexa obývacia izba spálňa
40,30 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: Easy-Home

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Poťah na matrac Sensalou so zipsom, nepremokavý - 180 x 200 x 20 cm
36,99 €
Predajca: Tadima-GmbH

VIST Kit R5 5600GT 32GB RX VEGA7 SSD 1TB WIFI W11 24"
945,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Vist

Armor Shield puzdro na mobilný telefón pre Samsung Galaxy A52 4G/5G / A52s 5G Case Ultra Hybrid Case kryt na mobilný telefón, čierny
8,99 €
Predajca: CoolGadget

FLEXFIT Vlnená česaná čiapka
19,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Co2 Adaptér Usb-C Lightning Usb Typ C Pre Iphone 15 Pro Max Plus
1,99 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,49 €
Predajca: iKable

Eastpak Springer, 2 L, Jednofarebné, Polyamid
27,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Galerie-Chic

Lampa kruhová Maclean Energy MCE610, autodeklátor bluetooth, 10 svetelných bodov, vrátane 1,1 m
30,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Flexfit Classic Baseball Cap weiß XS/S
13,90 €
Predajca: Gangstagroup

Licorne Bike Stella Premium City Bike 20,24,26 a 28 palcový bicykel pre dievčatá mužov a ženy 21 rýchlosť (6 rýchlosť pre 20 palcov) Holland mestský bicykel
289,99 €
Predajca: LICORNE_BIKE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
87% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
87%8% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
8%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%5% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
5%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. marca 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Produkt je dobrý
Farba ČiernaVeľkosť klobúka L/XL
Dobrý deň, objednal som čiapku pre môjho syna... Je dobrá a nič negatívneho nepovedal :)
Hodnotenie z 13. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko perfektné
Farba ČiernaVeľkosť klobúka S/M
Položka podľa popisu, veľmi rýchle dodanie, som veľmi spokojný
Hodnotenie z 19. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Farba ČiernaVeľkosť klobúka S/M
Das cap ist super aber der Zusteller dpd ist schlecht und zwar richtig
Hodnotenie z 11. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle
Farba ČiernaVeľkosť klobúka L/XL
Dobrá kvalita, rýchle dodanie, hlboká čierna, super
Hodnotenie z 8. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Čiapka
Farba ČiernaVeľkosť klobúka S/M
Úžasná čiapka
Hodnotenie z 23. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Farba ČiernaVeľkosť klobúka L/XL
Veľmi stabilné a krásne farby
Hodnotenie z 6. júna 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vynikajúce
Farba ČiernaVeľkosť klobúka S/M
Položka vysokej kvality, ako je popísané. Rýchle dodanie. TOP
Hodnotenie z 21. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Farba ČiernaVeľkosť klobúka S/M
Top
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Šiltovka Goorin Bros 101-0949-YEL pre Uni
73,48 €
Predajca: Looev

THE NORTH FACE NF0A5FXAJK31 Čierna
33,00 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,00 €
Predajca: Outletic

Čiapka Beechfield z organickej bavlny 6 Panel Dad Cap



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
13,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

New Era 9Forty Strapback Cap - New York Yankees bordová



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
89,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Šedá šiltovka New Era Jersey 9Forty
86,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Čiapka Fjällräven Lappland Pintail (tmavo olivová) veľkosť S/M
59,05 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
54,93 €
Predajca: Askari

47 Brand Čiapky New York Yankees Mvp Cap, BMVP17WBVWHF



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
66,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Šiltovka Goorin Bros 101-2995 pre Uni



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
57,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

New Era Errores de Foto 60771740-330 in GREEN PSTL color size Talla unica
53,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Vintage čiapka 47 Brand Trucker – WABASH New York Jets
52,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

THE NORTH FACE NORM HAT Čierna
40,30 €
-47%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,00 €
Predajca: Outletic

Šiltovka Nike FB5371-010 pre Pánske
26,22 €
Predajca: Desportivo

Šiltovka Nike FB5371-010 pre Pánske
27,06 €
Predajca: Desportivo

47 Brand Čiapky New York Yankees Mlb Clean Up Cap, BRGW17GWSBKD



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
23,71 €
Predajca: Desportivo

Športová čiapka s ochranami očí, letecká čiapka (čierna), letecká čiapka, uni, štýl pilota, odnímateľná, šiltovka, baseballová čiapka, ochrana pred slnkom
18,49 €
Predajca: Borunteam

Športová čiapka s ochranami očí, letecká čiapka (žltá), letecká čiapka, uni, štýl pilota, odnímateľná, šiltovka, baseballová čiapka, ochrana pred slnkom
18,49 €
Predajca: Borunteam

Pánska bejzbalová čiapka so solárnym ventilátorom, pánska čiapka s ventilátorom, čiapka s USB ventilátorom – SOLCAP



2,7Priemerné hodnotenie: 2,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
18,99 €
Predajca: Mormark

UNI Puma ESS CAP BLACK 05291909 r. ONESIZE



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
20,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Predajca: SuperMerchant

Šiltovka Quiksilver AQYHA04559-KVJ0 pre Uni
63,90 €
Predajca: everybuy_at