4,9



Na základe 7 hodnotení
HP Originálna žltá atramentová kazeta 953XL s vysokou výťažnosťou, Najvyšší, Žltá, Atrament na pigmentovej báze, 18 ml, 1 kusov, Balenie po jednom kuse
63,34 €
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 30 dní
Naše najlepšieponuky
Náplne do tlačiarní a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
HP Originálna azúrová kazeta 991X PageWide s vysokou výťažnosťou, Najvyšší, Azúrová, Atrament na pigmentovej báze, 1 kusov, 16000 strany, Balenie po jednom kuse264,64 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Ďalšie informácie o reklame
HP Originálna čierna kazeta 982X PageWide s vysokou výťažnosťou, Najvyšší, Čierna, Atrament na pigmentovej báze, 1 kusov, 20000 strany209,69 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Ďalšie informácie o reklame
HP Originálna žltá kazeta 982X PageWide s vysokou výťažnosťou, Najvyšší, Žltá, Atrament na pigmentovej báze, 1 kusov, 16000 strany197,54 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Ďalšie informácie o reklame
HP Originálna žltá kazeta 973X PageWide s vysokou výťažnosťou, Najvyšší, Žltá, Atrament na pigmentovej báze, 86 ml, 1 kusov, 7000 strany168,01 €
Predajca: TisknuLevneCZ

HP Originálna čierna atramentová kazeta 953XL s vysokou výťažnosťou, Najvyšší, Čierna, Atrament na pigmentovej báze, 42,5 ml, 1 kusov, 2000 strany
72,39 €
Predajca: VISO

HP Dvojité balenie trojfarebná/čiernych originálnych atramentových kaziet 305, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na báze farby, Atrament na pigmentovej báze, 2 kusov, 120 strany
25,74 €
Predajca: TisknuLevneCZ

HP Originálna purpurová atramentová kazeta 912XL s vysokou výťažnosťou, Vysoký (XL) výnos, Purpurová, Atrament na pigmentovej báze, 9 ml, 1 kusov, Balenie po jednom kuse
26,04 €
Predajca: TisknuLevneCZ

HP 953XL, Vysoký (XL) výnos, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na pigmentovej báze, Atrament na pigmentovej báze, 1600 strany, Viacnásobné balenie
432,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

HP Originálna čierna atramentová kazeta 953XL s vysokou výťažnosťou, Najvyšší, Čierna, Atrament na pigmentovej báze, 42,5 ml, 1 kusov, 2000 strany
71,27 €
Predajca: geniuzcom

HP Čierna originálna atramentová kazeta s vysokou výťažnosťou 920XL, Vysoký (XL) výnos, Čierna, Atrament na pigmentovej báze, 1 kusov, 1200 strany
74,84 €
Predajca: evomag

Čierna tlačová kazeta HP 302XL (F6U68AE)
52,79 €
Predajca: TisknuLevneCZ

HP Dvojbalenie čiernej/trojfarebnej originálnej atramentovej kazety 302, Štandardný, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na pigmentovej báze, Atrament na báze farby, 3,5 ml, 4 ml
68,64 €
Predajca: T3S_Shop

HP Originálna čierna atramentová kazeta 953, Štandardný, Čierna, Atrament na pigmentovej báze, 20 ml, 1 kusov, 900 strany
53,15 €
Predajca: egenta-shop

HP Originálna žltá atramentová kazeta 953XL s vysokou výťažnosťou, Najvyšší, Žltá, Atrament na pigmentovej báze, 18 ml, 1 kusov, Balenie po jednom kuse
63,47 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

HP Originálna azúrová atramentová kazeta 953XL s vysokou výťažnosťou, Najvyšší, Azúrová, Atrament na pigmentovej báze, 18 ml, 1 kusov, Balenie po jednom kuse
55,21 €
Predajca: VISO

HP Originálna čierna atramentová kazeta 953XL s vysokou výťažnosťou, Najvyšší, Čierna, Atrament na pigmentovej báze, 42,5 ml, 1 kusov, 2000 strany
70,01 €
Predajca: TisknuLevneCZ

HP Trojfarebná originálna atramentová kazeta 57, Vysoký (XL) výnos, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na báze farby, 1 kusov, 500 strany
126,59 €
Predajca: InstaSpares

HP Čierna originálna atramentová kazeta s vysokou výťažnosťou 302XL, Najvyšší, Čierna, Atrament na pigmentovej báze, 1 kusov, 430 strany
152,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Originálna atramentová kazeta HP F6U66AE čierna
24,92 €
Predajca: VISO

HP Originálna azúrová atramentová kazeta 953, Štandardný, Azúrová, Atrament na pigmentovej báze, 9 ml, 1 kusov, Balenie po jednom kuse
30,25 €
Predajca: Black-Dragon-Distribution
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Tlačové farby:
- Žltá
- Kompatibilita značky:
- HP
- Typ dodávky:
- Balenie po jednom kuse
- Kompatibilita:
- Atramentové kazety HP 953 spolupracujú so zariadeniami: HP OfficeJet Pro 7720, 7730, 7740, 8210, 8720, 8730
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
- Počet strán (farebná náplň):
- 1450 strany
- Typ farebného atramentu:
- Atrament na pigmentovej báze
- tlačová technológia:
- Atramentový
- Počet farebných náplní:
- 1
- Množstvo farebného atramentu:
- 18 ml
- Atramentová kazeta typu:
- Najvyšší
- Typ atramentu:
- Atrament na pigmentovej báze
- OEM kód:
- F6U18AE
- Krajina pôvodu:
- Čína, Česká republika, Írsko, Singapúr, Malajzia, Holandsko
- Farba:
- Čierna
- Segment HP:
- Biznis, Enterprise
- Odporúčaná prevádzková vlhkosť:
- 10 - 90%
- Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T):
- -40 - 60 °C
- Prevádzkový rozsah teplôt (T-T):
- 5 - 35 °C
- Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní:
- 10 - 90%
- Šírka:
- 114 mm
- Hĺbka:
- 126 mm
- Výška:
- 25 mm
- Hmotnosť:
- 49 g
- Šírka balenia:
- 114 mm
- Hĺbka balenia:
- 126 mm
- Výška balenia:
- 25 mm
- Hmotnosť vrátane balenia:
- 63 g
- Ďalšie EÚ výstražné zdravotné upozornenie(a):
- EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction
- Výrobkov na paletu:
- 3000 kusov
- Hlavné (vonkajšie) obaly na paletu:
- 60 kusov
- Vrstiev na paletu:
- 5 kusov
- Hlavné (vonkajšie) puzdrá na vrstvu palety:
- 12 kusov
- Celková hmotnosť palety:
- 221 kg
- Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal:
- 50 kusov
- Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu:
- 3,35 kg
- Čistá výška palety:
- 80 cm
- Čistá hĺbka palety:
- 120 cm
- Čistá šírka palety:
- 92,4 cm
- Čistá hmotnosť palety:
- 221 kg
- HS kód:
- 84439990
- HP GTIN (EAN/UPC) with options:
- (301) 725184104176; (30A) 199764693600; (30B) 199764693617; (BGX) 725184104152; (BGY) 725184104169; (LS1) 199764693648; (LS2) 199764693655; (LS3) 199764693662
- HP GTIN (EAN/UPC):
- 725184104176, 199764693600, 199764693617, 725184104152, 725184104169, 199764693648, 199764693655, 199764693662
- Kód UNSPC:
- 44103105
- Obsah krabice:
- 1 kazeta
- Rozmery palety:
- 800 x 1200 x 924 mm
Ideálne pre veľké pracovné skupiny, ktoré potrebujú spoľahlivý výkon a cenovo dostupnú tlač každej strany s profesionálnou kvalitou.
Spoľahnite sa na dokumenty s profesionálnou kvalitou. Originálne atramentové kazety HP zabezpečujú pôsobivú spoľahlivosť s vysokým výkonom, konzistentnou výťažnosťou a výnimočnými výsledkami. Rýchlo tlačte pomocou individuálnych atramentov a voliteľných kaziet s vysokou výťažnosťou.
Všeobecné informácie
Rozmery (Š x H x V)/Hmotnosť
49 g
Šírka pri preprave
11,4 cm
Hĺbka pri preprave
12,6 cm
Prepravná výška
2,5 cm
Prepravná hmotnosť
63 g
Lokalizácia
Angličtina, portugalčina, poľština / EMEA
Spotrebný materiál
Typ spotrebného materiálu
Atramentová kazeta
Technológia tlače
Inkjet
Farba
Žltá (pigmentová)
Počet v balení
1 ks
Objem
18 ml
Výkon kazety
Vysoká výťažnosť
Výťažnosť
Až 1450 strán podľa ISO/IEC 24711
Rôzne
Typ balenia
Blistrové balenie
Informácie o kompatibilite
Kompatibilné s
HP Officejet Pro 7720 Wide Format, 7730 Wide Format, 7740, 7740 Wide Format, 8210, 8218, 8710, 8715, 8718, 8719, 8720, 8725, 8728, 8730, 8740, 8745
Originálna atramentová kazeta HP 953XL Yellow – originál – atrament na báze pigmentu – žltá – HP – OfficeJet Pro 8210, OfficeJet Pro 8218, OfficeJet Pro 8710 AiO, OfficeJet Pro 8715 AiO, OfficeJet Pro... - atramentová tlačiareň - atramentová kazeta s vysokou výťažnosťou - 20 ml - 1600 strán
Všeobecné informácie
Stav produktu
Originál
Typ
Atramentová kazeta
Farba
Žltá
Objem
20 ml
Výťažnosť
600 strán
Balenie (napr. blister)
Blistrové balenie
Atramentová kazeta HP 953XL s , vysokou výťažnosťou,
Žltá originálna atramentová kazeta HP 953XL s vysokou výťažnosťou. Kapacita atramentovej kazety: Vysoká (XL) výťažnosť, Typ farebného atramentu: Atrament na báze pigmentu, Výťažnosť farebného atramentu: 1450 strán, Objem farebného atramentu: 18 ml, Množstvo v balení: 1 ks TIN HP 953XL F6U18AE Yellow 953XL Yellow Originálna atramentová kazeta s vysokou výťažnosťou
Charakteristika
Typ: originálna
Print colours: Žltá
Kompatibilita so značkou: HP
Kompatibilita: HP OfficeJet Pro 7720, 7730, 7740, 8210, 8218, 8710, 8715, 8718, 8719, 8720, 8725, 8730, 8740
Množstvo v balení: 1 kus(y)
Typ farebného atramentu: Pigmentový atrament
Technológia tlače: Atramentová tlačiareň
Počet farebných atramentových kaziet: 1
Objem farebného atramentu: 18 ml
Výťažnosť farebného atramentu: 1450 strán
Kapacita atramentovej kazety: Vysoká výťažnosť (XL)
Typ atramentu: Pigmentový atrament
Kód OEM: F6U18AE
Segment HP: Business, Enterprise
Prevádzkové podmienky
Relatívna vlhkosť v prevádzke: 10 - 90 %
Rozsah skladovacích teplôt: -40 - 60 °C
Prevádzková teplota: 5 - 35 °C
Vlhkosť počas skladovania: 10 - 90 %
Hmotnosť a rozmery
Šírka: 114 mm
Hĺbka: 126 mm
Výška: 25 mm
Hmotnosť: 49 g
Šírka balenia: 114 mm
Hĺbka balenia: 126 mm
Výška balenia: 25 mm
Hmotnosť balenia: 63 g
Technické údaje
Čistá výška palety: 80 cm
Čistá dĺžka palety: 120 cm
Čistá šírka palety: 92,4 cm
Čistá hmotnosť palety: 221 kg
Číslo colného sadzobníka (HS): 84439990
Obsah balenia: 1 kazeta do tlačiarne
Logistické údaje
Výrobky na palete: 3 000 kusov
Počet kartónov na palete: 60 kusov
Počet vrstiev na palete: 5 kusov
Prepravný kartón na jednu vrstvu palety: 12 kusov
Hmotnosť palety (brutto): 221 g
Počet výrobkov na prepravný kartón: 50 kusov
Hmotnosť prepravného kartónu: 3,35 g
Ďalšie funkcie
Rozmery palety (š x h x v): 800 x 1200 x 924 mm
Zaregistrujte sa teraz na hpinstantink.co.uk/amazon a získajte 10 ? Instant Ink štartovací kredit!
Prečo si vybrať originálne atramentové kazety HP?
Spolupracujte so spoločnosťou HP a chráňte životné prostredie
Ako sa určuje rozsah stránok?
Údaje o výťažnosti strany pre text/grafické dokumenty vychádzajú z testovacej metódy ISO/IEC 24711 Medzinárodnej organizácie pre normalizáciu. ISO je normalizačná organizácia, ktorú uznáva väčšina tlačiarenských spoločností.
Zasychajú atramenty HP?
Testy vykonané spoločnosťou Wirth Consulting ukázali, že atramenty HP možno v určitých klimatických podmienkach skladovať až 180 dní s vynikajúcou kvalitou tlače.
Ako spoločnosť HP zabezpečuje kvalitu tlače?
Spoločnosť HP investuje tri až päť rokov do vývoja a výroby každej série atramentov, takže si môžete byť istí, že kupujete to najlepšie. S originálnym atramentom HP dostanete vždy nové, ne kazety do tlačiarne.
Ak ste vášnivým fanúšikom IT a elektroniky, radi sledujete najnovšie technológie a neuniknú vám ani tie najmenšie detaily, kúpte si originálnu atramentovú kazetu Hewlett Packard F6U18AE Yellow za bezkonkurenčnú cenu.HP 953XL Yellow Original High Yield Ink Cartridge
- Kompatibilita so značkou: HP
- OEM code: F6U18AE
- Print colours: Žltá
- Kompatibilné produkty: F6U6A, F6U6A, F6U6A, F6U6A: OfficeJet Pro 8210\nOfficeJet Pro 8218\nOfficeJet Pro 8710 AiO\nOfficeJet Pro 8715 AiO\nOfficeJet Pro 8716 AiO\nOfficeJet Pro 8718 AiO\nOfficeJet Pro 8719 AiO\nOfficeJet Pro 8720 AiO\nOfficeJet Pro 8725 AiO\nOfficeJet Pro 8728 AiO
- Počet farebných atramentových kaziet: 1
- Kapacita atramentových kaziet: vysoká
- Objem farebného atramentu: 20 ml
- Výťažnosť farebného atramentu: 1600 strán
- Technológia tlače: Termálna atramentová tlač
- Šírka balenia: 114 mm
- Hĺbka balenia: 126 mm
- Výška balenia: 25 mm
- Hmotnosť balenia: 70 g
| |||
| |||
|
Ideálne pre veľké pracovné skupiny, ktoré potrebujú spoľahlivý výkon pre nákladovo efektívnu tlač v profesionálnej kvalite
Ideálne pre veľké pracovné skupiny, ktoré potrebujú spoľahlivý výkon pre nákladovo efektívne výtlačky v profesionálnej kvalite - stránku za stránkou.
Tlačte vysokokvalitné dokumenty s originálnymi kazetami HP navrhnutými tak, aby zodpovedali tlačiarni a zabezpečili jej vynikajúci výkon bez starostí.
Krátke informácie: HP 953XL - 18 ml - vysoká výťažnosť - žltá - originál - balenie v blistri - atramentová kazeta - pre tlačiarne Officejet Pro 77XX, 82XX, 87XX Group Spotrebný materiál výrobcu HP Inc. No. F6U18AE Model HP 953XL EAN/UPC 0889894544735 Popis produktu: HP 953XL EAN/UPC 0889894544735 HP 953XL - vysoká výťažnosť - žltá - originálna - atramentová kazeta Popis produktu HP 953XL - vysoká výťažnosť - žltá - originálna - atramentová kazeta Typ výrobku Atramentová kazeta Technológia tlače Atramentová technológia Tlačová farba Žltá (pigmentová) Kapacita 20 ml Kapacita 18 ml Výkonnosť kazety Vysoká výťažnosť Výťažnosť Až 1450 strán Výťažnosť Až 1450 strán ISO/IEC 24711 Typ balenia Blisterové balenie Kompatibilný s Officejet Pro 7720 Wide Format, 7730 Wide Format, 7740, 8210, 8218, 8710, 8715, 8718, 8719, 8720, 8725, 8728, 8730, 8740, 8745 Kompatibilný s Officejet Pro 7720 Wide Format, 7730 Wide Format, 7740, 7740 Wide Format, 8210, 8218, 8710, 8715, 8718, 8719, 8720, 8725, 8728, 8730, 8740, 8745 Úplné informácie Všeobecné rozmery (Š x H x V)/hmotnosť 49 g Transportná šírka 11.4 cm Transportná hĺbka 12,6 cm Transportná výška 2,5 cm Transportná hmotnosť 50 g Transportná hmotnosť 63 g Spotrebný materiál Typ spotrebného materiálu Atramentová kazeta Technológia tlače Atramentová farba Žltá (pigmentová) Kapacita 20 ml Množst. 1 balenie Kapacita 18 ml Výkon kazety Vysoká výťažnosť Výťažnosť až 1450 strán Výťažnosť až 1450 strán ISO/IEC 24711 Kompatibilita Kompatibilný s HP Officejet Pro 7720 Wide Format, 7730 Wide Format, 7740, 8210, 8218, 8710, 8715, 8718, 8719, 8720, 8725, 8728, 8730, 8740, 8745 Kompatibilita s HP Officejet Pro 7720 Wide Format, 7730 Wide Format, 7740, 7740 Wide Format, 8210, 8218, 8710, 8715, 8718, 8719, 8720, 8725, 8728, 8730, 8740, 8745 Rôzne Typ balenia blistrové balenie
Vlastnosti | Typ farebného atramentu: Atrament na báze pigmentu | Technológia tlače: Atramentová tlačiareň | Kompatibilita: Kazety HP 953 pracujú s: 7730. 7740. 8210. 8730 | Počet kusov v balení: 1 ks | Množstvo farebných atramentových kaziet: 1 | Objem farebného atramentu: 18 ml | Výťažnosť farebného atramentu: 1450 strán | Typ atramentovej kazety: Originálna | Kapacita atramentovej kazety: Vysoká (XL) výťažnosť | Typ atramentu: Atrament na báze pigmentu | Farby tlače: Tlačové farby: | Kompatibilita so značkou: HP | Kód OEM: F6U18AE | Krajina pôvodu: Čína. Malajzia. Singapur | Segment HP: Business. Spoločnosť | Prevádzkové podmienky | Prevádzková relatívna vlhkosť: 10 - 90 % | Rozsah skladovacích teplôt: -40 - 60 °C | Prevádzková teplota: 5 - 35 °C | Skladovacia vlhkosť: 10 - 90 % | Hmotnosť a rozmery | Šírka: 114 mm | Hĺbka: 126 mm | Výška: 25 mm | Hmotnosť: 49 g | Údaje o balení | Šírka balenia: 114 mm | Hĺbka balenia: 126 mm | Výška balenia: 25 mm | Hmotnosť balenia: 63 g | Technické údaje | Obsah balenia: 1 kazeta do tlačiarne | Logistické údaje | Rozmery palety (Š x H x V): 800 x 1200 x 924 mm | Výrobky na palete: 3000 kusov | Počet kartónov na palete: 60 kusov | Počet vrstiev na palete: 5 kusov | Prepravný kartón na jednu vrstvu palety: 12 kusov | Hmotnosť palety (brutto): 221 g | Počet výrobkov v prepravnom kartóne: 50 kusov | Hmotnosť prepravného kartónu: 3,35 g | Výška palety netto: 80 cm | Dĺžka palety netto: 120 cm | Šírka palety netto: 92,4 cm | Hmotnosť palety netto: 221 kg | Kód tovaru (HS): 84439990 |
HP 953XL - 18 ml - vysoká výťažnosť - žltá - originálna - blistrové balenie - atramentová kazeta - pre Officejet Pro 77XX, 82XX, 87XX
Originálna žltá atramentová kazeta HP 953Xl s vysokou výťažnosťou
7730
7740
8210
Malesia
Žltá atramentová kazeta HP 953XL, F6U18AE
- Výrobca
- Vhodné pre výrobcov
- HP
- Hmotnosť
- 0.049 kg
- Počet kusov
- 25
- Farby tlačiarne
- Žltá
- Číslo od výrobcu
- F6U18AE
- EAN kód
- 072518410416908898945447350193015225893725184104169889894544735193015225893
- Výrobca
- Vhodné pre výrobcov
- HP
- Hmotnosť
- 0.049 kg
- Počet kusov
- 25
- Farby tlačiarne
- Žltá
- Číslo od výrobcu
- F6U18AE
- EAN kód
- 072518410416908898945447350193015225893725184104169889894544735193015225893
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

HP 953XL - 18 ml - vysoká výťažnosť - azúrová - originál
63,13 €
Predajca: egenta-shop

HP Originálna čierna atramentová kazeta 953XL s vysokou výťažnosťou, Najvyšší, Čierna, Atrament na pigmentovej báze, 42,5 ml, 1 kusov, 2000 strany
70,01 €
Predajca: TisknuLevneCZ

HP Originálna azúrová atramentová kazeta 953XL s vysokou výťažnosťou, Najvyšší, Azúrová, Atrament na pigmentovej báze, 18 ml, 1 kusov, Balenie po jednom kuse
55,21 €
Predajca: VISO

HP Originálna purpurová atramentová kazeta 953XL s vysokou výťažnosťou, Najvyšší, Purpurová, Atrament na pigmentovej báze, 18,5 ml, 1 kusov, Balenie po jednom kuse
53,86 €
Predajca: TisknuLevneCZ

HP Originálna purpurová atramentová kazeta 953XL s vysokou výťažnosťou, Najvyšší, Purpurová, Atrament na pigmentovej báze, 18,5 ml, 1 kusov, Balenie po jednom kuse
56,52 €
Predajca: Black-Dragon-Distribution

HP Originálna čierna atramentová kazeta 953XL s vysokou výťažnosťou, Najvyšší, Čierna, Atrament na pigmentovej báze, 42,5 ml, 1 kusov, 2000 strany
71,27 €
Predajca: geniuzcom

HP Originálna žltá atramentová kazeta 953XL s vysokou výťažnosťou, Najvyšší, Žltá, Atrament na pigmentovej báze, 18 ml, 1 kusov, Balenie po jednom kuse
63,47 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

HP Originálna žltá atramentová kazeta 953XL s vysokou výťažnosťou, Najvyšší, Žltá, Atrament na pigmentovej báze, 18 ml, 1 kusov, Balenie po jednom kuse
53,86 €
Predajca: TisknuLevneCZ

HP Originálna purpurová atramentová kazeta 953XL s vysokou výťažnosťou, Najvyšší, Purpurová, Atrament na pigmentovej báze, 18,5 ml, 1 kusov, Balenie po jednom kuse
64,23 €
Predajca: T3S_Shop

HP Originálna purpurová atramentová kazeta 953XL s vysokou výťažnosťou, Najvyšší, Purpurová, Atrament na pigmentovej báze, 18,5 ml, 1 kusov, Balenie po jednom kuse
93,12 €
Predajca: M_plus_L

HP Dvojité balenie trojfarebná/čiernych originálnych atramentových kaziet 305, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na báze farby, Atrament na pigmentovej báze, 2 kusov, 120 strany
25,74 €
Predajca: TisknuLevneCZ

HP Originálna čierna atramentová kazeta 953XL s vysokou výťažnosťou, Najvyšší, Čierna, Atrament na pigmentovej báze, 42,5 ml, 1 kusov, 2000 strany
72,39 €
Predajca: VISO

HP 953XL, Vysoký (XL) výnos, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na pigmentovej báze, Atrament na pigmentovej báze, 1600 strany, Viacnásobné balenie
432,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

HP Dvojbalenie čiernej/trojfarebnej originálnej atramentovej kazety 302, Štandardný, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na pigmentovej báze, Atrament na báze farby, 3,5 ml, 4 ml
68,64 €
Predajca: T3S_Shop

HP DeskJet 2810e Bezdrôtová All-in-One Farba Tlačiareň, Instant Ink; Kopírka, skener, Atramentový, Farebná tlač, 4800 x 1200 DPI, Farebné kopírovanie, A4, Biela
57,33 €
Predajca: ADI_Global_Store

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

HP Originálna purpurová atramentová kazeta 912XL s vysokou výťažnosťou, Vysoký (XL) výnos, Purpurová, Atrament na pigmentovej báze, 9 ml, 1 kusov, Balenie po jednom kuse
26,04 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Čierna tlačová kazeta HP 302XL (F6U68AE)
52,79 €
Predajca: TisknuLevneCZ

HP Čierna originálna atramentová kazeta s vysokou výťažnosťou 920XL, Vysoký (XL) výnos, Čierna, Atrament na pigmentovej báze, 1 kusov, 1200 strany
74,84 €
Predajca: evomag

HP Trojfarebná originálna atramentová kazeta s vysokou výťažnosťou 62XL, Najvyšší, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na báze farby, 11,5 ml, 1 kusov, 415 strany
72,60 €
Predajca: egenta-shop

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml
219,00 €/1l
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Jednotka bubna Brother DR-3400
119,99 €
Predajca: MINIMARKT

HP 4-balenie originálnych atramentových kaziet 937 CMYK, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, 4 kusov, 1250 strany, 800 strany, Kombinované balenie
110,22 €
Predajca: TisknuLevneCZ

HP Originálna čierna tonerová kazeta 17A LaserJet, 1600 strany, Čierna, 1 kusov
95,90 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Žltá tlačová kazeta HP Nr 951 XL (CN048AE)
92,99 €
Doprava zdarma
Predajca: E-System

HP Čierna originálna atramentová kazeta s vysokou výťažnosťou 302XL, Najvyšší, Čierna, Atrament na pigmentovej báze, 1 kusov, 430 strany
152,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

HP Dvojbalenie čiernej/trojfarebnej originálnej atramentovej kazety 304, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na pigmentovej báze, Atrament na báze farby, 4 ml, 2 ml
52,84 €
Predajca: T3S_Shop

HP Čierna originálna tonerová kazeta s vysokou výťažnosťou 26X LaserJet, 9000 strany, Čierna, 1 kusov
253,63 €
Predajca: TisknuLevneCZ
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
86% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
86%14% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
14%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 24. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko v poriadku
Farby tlačiarne ŽltáPočet kusov 115
Lepšie ako toto to už nebude
Hodnotenie z 13. júla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko v poriadku
Farby tlačiarne MagentaPočet kusov 10
Skvelé, nech sa páči
Hodnotenie z 23. novembra 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
patrone hp
Farby tlačiarne MagentaPočet kusov 1
črevá
Hodnotenie z 2. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farby tlačiarne ŽltáPočet kusov 500
Hodnotenie z 31. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farby tlačiarne ŽltáPočet kusov 115
Hodnotenie z 3. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farby tlačiarne MagentaPočet kusov 1
Hodnotenie z 28. decembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farby tlačiarne MagentaPočet kusov 1
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kazety pre HP 301 XL ️️ Deskjet 2540 1000 1050 1510 2050 3050 Envy 4504 4500 ️



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(83)Počet hodnotení: 83
34,99 €
Predajca: Atramento

Kazeta pre CANON PG 545 ️️ iP2850 MG2450 2455 2550 2950 TS3350 TS3450 TS3351 3450 ️



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
31,70 €
-40%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,99 €
Predajca: Atramento

10x Kompatibilné PRE TLAČIARNE PRE CANON PGI-580 CLI-581 XXL PIXMA TR7550 TR8550 TS6150 TS8150



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(21)Počet hodnotení: 21
19,23 €
Predajca: GP-TONER

HP Čierna originálna tonerová kazeta s vysokou výťažnosťou 26X LaserJet, 9000 strany, Čierna, 1 kusov



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(14)Počet hodnotení: 14
253,63 €
Predajca: TisknuLevneCZ

HP Purpurová originálna tonerová kazeta s vysokou výťažnosťou 410X LaserJet, 5000 strany, Purpurová, 1 kusov



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(94)Počet hodnotení: 94
245,50 €
Predajca: TisknuLevneCZ

10x Kompatibilna Kazeta pro Epson T1811 T1812 T1813 T1814 XP33 XP315 XP322 XP325 XP402 XP405 XP412 XP415 XP425 X



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
12,73 €
Predajca: GP-TONER

Brother TN-423M, 4000 strany, Purpurová, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(28)Počet hodnotení: 28
172,27 €
Predajca: TisknuLevneCZ

HP Originálna čierna tonerová kazeta 59X LaserJet s vysokou výťažnosťou, 10000 strany, Čierna, 1 kusov



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(21)Počet hodnotení: 21
253,63 €
Predajca: TisknuLevneCZ

HP Originálna purpurová kazeta 973X PageWide s vysokou výťažnosťou, Najvyšší, Purpurová, Atrament na pigmentovej báze, 86 ml, 1 kusov, 7000 strany



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
169,27 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Brother TN-423C, 4000 strany, Azúrová, 1 kusov



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
172,27 €
Predajca: TisknuLevneCZ

HP Originálna purpurová tonerová kazeta 415A LaserJet, 2100 strany, Purpurová, 1 kusov



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
151,88 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Brother TN-247M, 2300 strany, Purpurová, 1 kusov



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(16)Počet hodnotení: 16
117,37 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Brother TN-247Y, 2300 strany, Žltá, 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(16)Počet hodnotení: 16
117,41 €
Predajca: TisknuLevneCZ

KYOCERA TK-1170, 7200 strany, Čierna, 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(10)Počet hodnotení: 10
102,99 €
Predajca: TisknuLevneCZ

KYOCERA TK-3160, 12500 strany, Čierna, 1 kusov



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
102,50 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Canon 5437C004, Vysoký (XL) výnos, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, 3 kusov, Value pack



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(6)Počet hodnotení: 6
79,91 €
Predajca: TisknuLevneCZ

HP Originálna čierna tonerová kazeta 415A LaserJet, 2400 strany, Čierna, 1 kusov



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(94)Počet hodnotení: 94
110,00 €
Predajca: TisknuLevneCZ

HP LaserJet Originálna žltá tonerová kazeta 203X s vysokou výťažnosťou, 2500 strany, Žltá, 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(38)Počet hodnotení: 38
114,86 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Canon 0372C006, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, 5 kusov, Viacnásobné balenie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
67,01 €
Predajca: TisknuLevneCZ

HP Azúrová originálna tonerová kazeta 203A LaserJet, 1300 strany, Azúrová, 1 kusov



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
104,03 €
Predajca: TisknuLevneCZ