4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(128)Počet hodnotení: 128
449,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH
Steinbach 36420 Zastrešenie bazéna z vodoodpudivej tkaniny s oknom
8,98 €/1m²
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5(14)Počet hodnotení: 14
380,53 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-186,19 €
194,34 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Benzínová kosačka FUXTEC 3v1 FX-RM4646ECO 3,5 hp / 2,6 kW | 46 cm šírka kosenia a 7-stupňové nastavenie výšky kosenia 25-75 mm| 4-taktná kosačka - vrátane 50 l koša na trávu, funkcie mulčovania a prípojky na čistenie
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(37)Počet hodnotení: 37
179,00 €
15% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: FUXTEC
6-vrstvová hadica na vodu Anti Twist záhradná hadica Záhradné zavlažovanie Flexibilná flexibilná hadica Odolná voči UV žiareniu 30 B
1,11 €/1m
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(152)Počet hodnotení: 152
55,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics
Benzínová kosačka FUXTEC 4v1 FX-RM4646 - 146 cm3 | 46 cm | štartér s ťahaním lanom | 50 l zberný kôš | 3,5 hp | 31 kg | funkcia mulčovania | bočné vyhadzovanie | do 1000 m²
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(17)Počet hodnotení: 17
229,00 €
15% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: FUXTEC
Cimco 101690 - Steckverbindungszange - 8 mm - Rot - 12,5 cm
218,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
Ohrievač bazéna Bestway Flowclear 2800 W ohrievač bazéna 58259
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(57)Počet hodnotení: 57
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(26)Počet hodnotení: 26
236,96 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger
Flexot® F-2045 | 20-palcový kufor, veľkosť M, príručná batožina, cestovný kufor, kufor na kolieskach s teleskopickou rukoväťou, kufor s tvrdou škrupinou, odolný, kolieska s 360° otáčaním, číselný zámok
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(818)Počet hodnotení: 818
34,90 €
Predajca: mdmw-shop24
18AH 28 palcov E-Bike hliník Vodotesný 7 rýchlostí LCD E Bike pre pánov a dámy, Elektrický bicykel Mestské E-Bikes & E-Hollandräder
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(83)Počet hodnotení: 83
899,00 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore
Balkónová elektráreň 1000 W Dvojité sklo/sklo solárny systém Pripravené na zapojenie WIFI Mini PV fotovoltaický systém Možnosť rozšírenia 800 W bez licencie, čierna farba
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(315)Počet hodnotení: 315
449,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH
Elektrický skúter 1000 Watt - "VIRON" E-Scooter 1000W / 36V Elektrický skúter s držiakom na smartfón
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(457)Počet hodnotení: 457
479,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Rutilové zváracie elektródy 2,5x350 mm 5 kg
11,76 €
Predajca: EURO-KUTNO
2,35 €/1kg
Rutilové zváracie elektródy 3,2x350 mm 5 kg
10,92 €
Predajca: EURO-KUTNO
2,18 €/1kg
Zvárací drôt TIG AlMg5 ER5356 hliník 1,6 mm 1 kg rovná tyč
14,84 €
Predajca: EURO-KUTNO
14,84 €/1m
Hliníkový zvárací drôt MIG AlMg5 0,8 mm 0,5 kg cievka
7,42 €
Predajca: EURO-KUTNO
14,84 €/1kg
Rutilové zváracie elektródy 3,2x350 mm 2,5 kg
5,88 €
Predajca: EURO-KUTNO
2,35 €/1kg
Rutilové zváracie elektródy 2,5x350 mm 2,5 kg
6,16 €
Predajca: EURO-KUTNO
2,46 €/1kg
Hliníkový zvárací drôt MIG AlMg5 1,0 mm 0,5 kg cievka
7,42 €
Predajca: EURO-KUTNO
14,84 €/1kg
Zvárací drôt SG2 MIG/MAG 0,8 mm 1 kg D100
4,20 €
Predajca: EURO-KUTNO
4,20 €/1kg
Zvárací Drôt Sg2 T20 Tysweld 1,2 Mm 15 Kg Balenie - Dru Sp12 15I
Nárazníky automobilov Zvárací drôt na zváranie plastov Zváracie stroje na plasty Zváracie kolíky Vzhľad plastov Opravná sada sponiek Opravná sada štandardných predrezaných sponiek