Seitz bezlepkové špirály z kukuričnej múky a hrachovej múky 500g
3,06 €
6,12 € / 1kg
plus 12,95 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Konzervy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Uhorky Kühne 75/802,68 €/1kg
26,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Dittmann kapary nonpareils24,98 €/1kg
24,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Hesco hovädzí bujón na varenie Korenie do polievok a omáčok 1000g19,92 €/1kg
19,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Meica Ammerländer Mockturtle11,65 €/1kg
9,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meica Small Wiener extra chrumkavé bez laktózy a lepku 6 kusov 150g
26,60 €/1kg
3,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bonduelle cícer 150g
11,27 €/1kg
1,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Vegetariánske klobásky 200 g | ÖKOLAND
11,84 €/1kg
4,50 €
Predajca: taleoo

Smažená ryža Menzi
11,57 €/1kg
4,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Leimerove krutóny cibuľa/česnak
14,86 €/1kg
7,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Fazuľa Bonduelle 200g
9,48 €/1kg
2,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pečená fazuľa - v paradajkovej omáčke 400g
5,20 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo

Sladkokyslé uhorky 680g
9,24 €/1kg
6,28 €
Predajca: taleoo

Francúzska fazuľa 680g
4,54 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

Kuskusový šalát Taboulé 500g
16,76 €/1kg
8,38 €
Predajca: taleoo

Hrášok na pečenie Leimer 200g
6,40 €/1kg
1,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bonduelle – Crispy Maïs – 12 x 300 g
152,90 €/1kg
45,87 €
Predajca: Pantry_Intl

Fazuľa mungo 500g
12,56 €/1kg
6,28 €
Predajca: taleoo

Krekery - rasca 100g
33,40 €/1kg
3,34 €
Predajca: taleoo

Cirio paradajková dužina v kúskoch 400 g
5,17 €/1kg
3,64 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,48 €
Predajca: Katomix

Pikantná remuláda Hamker s príchuťou čerstvých jabĺk a uhoriek
5,92 €/1l
5,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Seitz bezlepkové špirály z kukuričnej múky a hrachovej múky 500g
Bezlepkové cestovinové špirály od spoločnosti Seitz bez lepku. Výrazná žltá farba a prirodzená chuť cestovín sú špeciálnymi vlastnosťami bezlepkových cestovín Seitz.
- Bezlepkové
- Bez laktózy
- Bez pšenice
- Čas varenia: 7 minút
Seitz gluten-free GmbH Eschenwasen 7 D-78549 Spaichingen
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Kukuričná múka, cícerová múka, emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselín.
- Výživové údaje
- Energia 1558 kJ / 368 kcal Tuky 2,4 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,6 g Sacharidy 79 g, z toho cukor 1,2 g Vláknina 2,2 g Bielkoviny 6,4 g Soľ 0,01 g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 500 g
- Potravinársky podnik
- Seitz glutenfrei GmbHEschenwasen 7 D-78549 Spaichingen
- Obchodný názov
- Bezlepkové špirály Seitz
- Výrobca
- Seitz glutenfrei GmbH
- Číslo od výrobcu
- 11996
- EAN kód
- 4032844250118
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Kukuričná múka, cícerová múka, emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselín.
- Výživové údaje
- Energia 1558 kJ / 368 kcal Tuky 2,4 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,6 g Sacharidy 79 g, z toho cukor 1,2 g Vláknina 2,2 g Bielkoviny 6,4 g Soľ 0,01 g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 500 g
- Potravinársky podnik
- Seitz glutenfrei GmbHEschenwasen 7 D-78549 Spaichingen
- Obchodný názov
- Bezlepkové špirály Seitz
- Výrobca
- Seitz glutenfrei GmbH
- Číslo od výrobcu
- 11996
- EAN kód
- 4032844250118
Hodí sa k tomu

Seitz bezlepkové ozdoby do polievky ABC z kukuričnej múky 250g
6,24 €/1kg
1,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bezlepkové špagety Seitz z kukuričnej múky a hrachovej múky 500g
6,12 €/1kg
3,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Seitz bezlepkové rezance široké cestoviny bez vajec vrecko 500g
6,12 €/1kg
3,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Penne Rigate bezlepkové cestoviny 400 g
4 960,00 €/1kg
6,14 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,96 €
Predajca: Katomix

Barilla Makaron Fusilli Bezglutenowy 400 g
11 140,00 €/1kg
11,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušienka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
32,15 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Barilla Senza Glutine Špagety 400g
6 060,00 €/1kg
6,06 €
Predajca: Store-Germany

Seitz penne 500g
6,50 €/1kg
3,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bauckhof Waffeln & Pfannkuchen glutenfrei Bio 200g
0,08 €/1kg
15,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

RUF bezlepkový citrónový koláč
9,92 €/1kg
5,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Culinaria Gnocchi zemiakové knedle delikatesy 3000g
4,50 €/1kg
13,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Schnitzer 4607, 250 g, DE-ÖKO-003, 210 kcal, 884 kJ, 3 g, 4,8 g
11,84 €/1kg
4,71 €
-37%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,96 €
Predajca: taleoo

Bezlepkové maslové sušienky 100 g - SCHÄR
2 970,00 €/1kg
3,13 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,97 €
Predajca: Katomix

Hammermühle ovsené praclíky so soľou80g
23,38 €/1kg
1,87 €
Predajca: taleoo

Bezlepkové rožky s makom (2 ks) 190 g - INCOLA
0,03 €/1kg
4,86 €
Predajca: Biogo

Bauck Mühle Ovesné chrumkavé müsli Extra čokoláda300g
28,33 €/1kg
8,50 €
Predajca: taleoo

Schar Chleb Biały Pokrojony Maestro Classic bezglutenowy 300 g Opakowanie 12 Sztuk
24,13 €/1kg
7,24 €
Predajca: Pantry_Intl

350G Meisterbaeckersvital Bezlepkový Ds
10,94 €/1kg
3,83 €
Predajca: taleoo

Seitz Rigatoni 500g
6,12 €/1kg
3,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Múka - ovsená 350g
7,80 €/1kg
2,73 €
Predajca: taleoo

Bonomi Salviardi originálne talianske dámske prsty na čaj 400g
10,17 €/1kg
4,07 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

KUKURIČNÉ RÚRKY S KAKAOVÝM KRÉMOM, BEZLEPKOVÉ 18 g - ALAŠKA
0,02 €/1kg
0,42 €
Predajca: superbrandshop

funny frisch Chipsfrisch Zaziki Style vegetariánsky bezlepkový 150g
15,13 €/1kg
2,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Cenovis Bio Dunkle Sauce 20g
570,00 €/1kg
11,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Cestoviny penne bez lepku 250 g zásobník
6,84 €/1kg
1,80 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,71 €
Predajca: Katomix

Tortilly – prírodné, 6 kusov, 240 g | ACAPULCO
2 240,00 €/1kg
2,24 €
Predajca: taleoo

Cestoviny (proso) BEZLEPKOVÉRAMEN 280g - DIÉTNE POTRAVINY
0,02 €/1kg
6,39 €
Predajca: BRAT_PL

Schär Pausa Ciok bezlepkový plnený piškótový koláč (35g), 33081
439,43 €/1kg
15,38 €
Predajca: Pantry_Intl

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Zimmermann 4 typické mníchovské biele párky ATG 250g Classic 530g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
6,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
0,03 €/1l

Fleischwerke Zimmermann pikantná bavorská polievka s pečeňovými knedličkami 400ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,90 €/1l

Bonduelle obedová miska Bulgur 250g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
15,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
61,50 €/1kg

Heinz BAKED BEANZ, 415 g, Beans, 78 kcal, 329 kJ, 4,7 g, 0,2 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
9,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,96 €/1l

Fazuľa Hofgut mladá a jemná, nakrájaná v pohári 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(19)Počet hodnotení: 19
1,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,24 €/1l

Hofgut Delikatess červená kapusta klasika pripravená na konzumáciu v pohári 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
1,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,28 €/1l

Risso Chanty Duo Náhrada smotany na varenie Vegetarian Kosher Halal 1000ml
4,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,67 €/1l

Hofgut mladý hrášok a mrkva mladá a jemná predvarená 370ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(19)Počet hodnotení: 19
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,73 €/1l

Jürgen Langbein Gourmet Humria pasta do polievok a omáčok 500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(21)Počet hodnotení: 21
8,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,94 €/1kg

Sofko Djuwetsch miešaná zelenina dusená v pare v kúskoch typická balkánska 800ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
5,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,84 €/1kg

Výber uhoriek Hofgut s čerstvými bylinkami a cibuľou 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
2,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,28 €/1l

Pasta na rybiu polievku Langbein



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(21)Počet hodnotení: 21
8,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,94 €/1kg

Flying Goose Range Tom Yum Soup horúca a kyslá polievka 400ml
3,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,80 €/1l

El Faro Konzervované zelené olivy s celým chilli 350g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,77 €/1kg

Hofgut Junge veľký bôb biele semená Good Food 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(19)Počet hodnotení: 19
2,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,46 €/1l

Divoké brusnice Valenzi 220g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
2,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,45 €/1kg

Zimmermann Pravá bavorská pečeňová polievka spaetzle koncentrovaná 400 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
3,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,67 €/1l

Krakus Tourist konzervované mäso 300 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,99 €
Predajca: SuperMerchant
23,30 €/1kg

Diamond ovocné plátky mango s cukrom 425g 6-pack



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
16,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,20 €/1kg

Hrášok na pečenie Leimer 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,40 €/1kg