4,8



Na základe 6 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Gebrüder Leimer kocky chleba na knedle na šesť kusov 250g8,72 €/1kg
2,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Mestemacher Náš čistý ovsený chlieb s vybranými olejnatými semenami 300g13,03 €/1kg
3,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Mestemacher Vysokoproteínové jemné toasty s množstvom bielkovín 260g14,27 €/1kg
3,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Mestemacher Westfalen Pumpernickel regionálna chlebová špecialita 500g4,76 €/1kg
2,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher proteínový chlieb s nízkym obsahom uhľohydrátov a vysokým obsahom bielkovín 250g
12,08 €/1kg
3,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher fitness chlieb celozrnný ražný s ovsenými a pšeničnými klíčkami 500g
7,50 €/1kg
4,07 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,75 €
Predajca: LAVONIO

Nízkosacharidový chlieb - silný 200g
21,90 €/1kg
4,38 €
Predajca: taleoo

Mestemacher Westfalen klasický celozrnný ražný chlieb bez kôrky 500g
4,28 €/1kg
2,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher bielkové hrianky s mrkvou 4 porcie 260g
12,88 €/1kg
3,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher bielkové toasty s množstvom bielkovín 4 porcie 260g
12,88 €/1kg
3,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Kebab Bread Pšeničný chlieb na kebab Döner 400g
7,62 €/1kg
3,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Vestfálsky chlieb Pumpernickel Delicacy 250g
6,76 €/1kg
1,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Špaldový chrumkavý chlieb 75g
20,80 €/1kg
1,56 €
Predajca: taleoo

Mestemacher Premium košík na celozrnný chlieb 5 druhov mini chleba 500g
8,04 €/1kg
4,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maestro vital - viaczrnný chlieb BEZ VÝSTRAH. 350 g
3 710,00 €/1kg
3,71 €
Predajca: Katomix

Vitamínový chlieb 250 g | SCHÄR
16,72 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Křehké pečivo – špalda, 250 g | PURAL
7,84 €/1kg
1,96 €
Predajca: taleoo

Celozrnný špaldový chlieb 375g
6,40 €/1kg
2,40 €
Predajca: taleoo

Ovsený chlieb s mrkvou a tekvicou bez lepku 375g
11,00 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Mestemacher proteínový chlieb s mrkvou bez konzervantov 250g
Bielkovinový chlieb s mrkvou a množstvom bielkovín 3,2-krát viac bielkovín a o 65 % menej sacharidov ako bežný celozrnný chlieb. Prirodzene bez konzervačných látok.
Mestemacher GmbH,Am Anger 1633332 Gütersloh- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Voda, vaječný bielok (17 %) (PŠENIČNÝ bielok, hrachový proteín), ražná celozrnná múka, sójová múka (7 %), sójová múčka (7 %), mrkvové prúžky (5 %), hnedé ľanové semeno, pšeničná krupica, slnečnicové semená, ovsená vláknina, soľ, zlaté ľanové semeno, kvasnice, sušená srvátka, ražná múka, regulátor kyslosti: diacetát sodný. Môže obsahovať stopy semien SESAME a STROMOVÝCH ORECHOV,E262(ii)
- Výživové údaje
- Energia kj 953 kj Energia kcal 228 kcal Sacharidy 5,7 GRM Sacharidy d. cukor 1,9 GRM Bielkoviny 10,9 GRM Tuky 4,1 GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,6 GRM Soľ 0,65 GRM
- Alergény
- LepokSójové bôby a výrobky z nichMlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)Sezamové semienka a výrobky z nich
- Hmotnosť
- 250 g
- Potravinársky podnik
- Mestemacher GmbHAm Anger 16, 33332 Gütersloh
- Obchodný názov
- Mrkvový proteínový chlieb
- Výrobca
- Mestemacher
- Číslo od výrobcu
- 61923
- EAN kód
- 4000446011420
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Voda, vaječný bielok (17 %) (PŠENIČNÝ bielok, hrachový proteín), ražná celozrnná múka, sójová múka (7 %), sójová múčka (7 %), mrkvové prúžky (5 %), hnedé ľanové semeno, pšeničná krupica, slnečnicové semená, ovsená vláknina, soľ, zlaté ľanové semeno, kvasnice, sušená srvátka, ražná múka, regulátor kyslosti: diacetát sodný. Môže obsahovať stopy semien SESAME a STROMOVÝCH ORECHOV,E262(ii)
- Výživové údaje
- Energia kj 953 kj Energia kcal 228 kcal Sacharidy 5,7 GRM Sacharidy d. cukor 1,9 GRM Bielkoviny 10,9 GRM Tuky 4,1 GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,6 GRM Soľ 0,65 GRM
- Alergény
- LepokSójové bôby a výrobky z nichMlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)Sezamové semienka a výrobky z nich
- Hmotnosť
- 250 g
- Potravinársky podnik
- Mestemacher GmbHAm Anger 16, 33332 Gütersloh
- Obchodný názov
- Mrkvový proteínový chlieb
- Výrobca
- Mestemacher
- Číslo od výrobcu
- 61923
- EAN kód
- 4000446011420
Hodí sa k tomu

Mestemacher Westfalen klasický celozrnný ražný chlieb bez kôrky 500g
4,28 €/1kg
2,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher fitness chlieb celozrnný ražný s ovsenými a pšeničnými klíčkami 500g
7,50 €/1kg
4,07 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,75 €
Predajca: LAVONIO

Nízkosacharidový chlieb - silný 200g
21,90 €/1kg
4,38 €
Predajca: taleoo

Mestemacher proteínový chlieb s nízkym obsahom uhľohydrátov a vysokým obsahom bielkovín 250g
12,08 €/1kg
3,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Vysokobielkovinový chlieb s mandľami a množstvom bielkovín 250g
12,08 €/1kg
3,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher proteínový chlieb s vlašskými orechmi bez konzervačných látok 250g
12,08 €/1kg
3,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4006952006929, e500, e500ii, e953, e965, e968, süssungsmittel (maltitol, erythrit), natürliches vanillearoma, backtriebmittel..., 455 kcal, 6 g, 67 g, 0,5 g
14,95 €/1kg
2,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Prievlak pre jazvečíka XXL
19,95 €
Predajca: Geheimshop-de

Zábrana proti prievanu 90 cm - Umývateľný poťah - Úspora energie - Extra ťažký - Na dvere a okná - Hnedý
63,19 €/1m
56,87 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Každý deň citrónový čaj instantný nápoj v prášku 400g 6-pack
15,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher chlieb s tekvicovými semienkami Celozrnný ražný chlieb s tekvicovými semienkami 500g
4,76 €/1kg
2,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Náš čistý ovsený chlieb s vybranými olejnatými semenami 300g
13,03 €/1kg
3,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher bielkové toasty s množstvom bielkovín 4 porcie 260g
12,88 €/1kg
3,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher bielkové hrianky s mrkvou 4 porcie 260g
12,88 €/1kg
3,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Vysokoproteínové jemné toasty s množstvom bielkovín 260g
14,27 €/1kg
3,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Westfalen Pumpernickel regionálna chlebová špecialita 500g
4,76 €/1kg
2,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nízkosacharidový chlieb - jemný 160g
27,38 €/1kg
4,38 €
Predajca: taleoo

Mestemacher slnečnicový celozrnný chlieb cca 13 plátkov plechovka 500g
6,66 €/1kg
3,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Ekologický špaldový a zelený špaldový chlieb bohatý na vlákninu 500g
5,92 €/1kg
2,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Gourmet Pumpernickel Roll sladká príchuť 250g
9,96 €/1kg
2,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Organický trojzrnný chlieb celozrnný s vysokým obsahom vlákniny 500g
5,92 €/1kg
2,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Kebab Bread Pšeničný chlieb na kebab Döner 400g
7,62 €/1kg
3,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Alpro Napój Migdałowy Bez Cukru 1 lJednorazový obal
19,28 €/1kg
4,82 €
Predajca: LAVONIO

Keto Cestoviny Konjak Konjac USUI bezlepkovékonjakové špagety v náleve | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidov)
6,74 €/1kg
1,82 €
Predajca: LowCarb

Finn Crisp Original Tenký celozrnný ražný chlieb s kváskom 200g
10,40 €/1kg
2,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Küchenmeister zmes na pečenie zmiešaného ražného chleba 1 kg na dva bochníky po 750 g
2,37 €/1kg
2,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Schar Chleb Biały Pokrojony Maestro Classic bezglutenowy 300 g Opakowanie 12 Sztuk
24,13 €/1kg
7,24 €
Predajca: Pantry_Intl

Steviola - tablety - 300 tabliet v praktickom dávkovači
257,78 €/1kg
4,64 €
Predajca: BioCare

Mestemacher Vestfálsky chlieb Pumpernickel Delicacy 250g
6,76 €/1kg
1,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bauck Mühle Wunderbröd zmes na pečenie chleba600g
13,97 €/1kg
8,38 €
Predajca: taleoo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
83% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
83%17% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
17%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 31. mája 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko dorazilo bezpečne
Veľmi dobrý proteínový chlieb
Hodnotenie z 16. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Hodnotenie z 6. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Hodnotenie z 9. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 5. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 15. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Japonské arašidy 1 kg Taitto z Mexika Obalené sójovou príchuťou.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,99 €
Predajca: LaProve
19,99 €/1kg

Pravé mexické vegánske tortilly s nixtamalom 800 g a 500 g, vegánske, bez Gmo, bez lepku
22,49 €
Predajca: LaProve
0,02 €/1kg

Chilli Guajillo, celé kúsky, sušené na slnku, 200g
12,27 €
Predajca: LaProve
61,35 €/1kg

BEZLEPKOVÉ rožky Kaiser (2 ks) 120 g - INCOLA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
3,97 €
Predajca: Biogo
0,03 €/1kg

Brandt 839132 Brandt Markenzwieback Gebäck 450,0 g, 1 St.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,80 €/1kg

Lajkonik Krakersy Reverses solené 100 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,99 €
Predajca: SuperMerchant
59,90 €/1kg

Krakersy Bekon Laj 100 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,99 €
Predajca: SuperMerchant
59,90 €/1kg

ESSENSKÝ RAŽNÝ CHLIEB, 400 g - TERRASANA
7,40 €
Predajca: Biogo
18,50 €/1kg

BeKeto, keto chlieb bez gluténu, 190 g
6,39 €
Predajca: medpak_shop
31,95 €/1kg

ŠPALOVÁ PIADINA (4 ks) 260 g - LAIDEA
7,27 €
Predajca: superbrandshop
27,96 €/1kg

Finn Crisp Snacks Vollkorn Roggenchips Sour Cream und Onion 150g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
3,59 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,93 €/1kg

Midas Pappadums s čiernym korením Indický snack 110g
3,07 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,74 €/1kg

TORTILLA WRAPS(6 ks) 240 g - AMAIZIN
3,29 €
Predajca: BRAT_PL
0,01 €/1kg

Maretti Bruschette chrumky s príchuťou paradajok, olív a oregana 150g
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,27 €/1kg

Leimer strúhanka z extra pečeného pšeničného chleba typu 1050 5000g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(14)Počet hodnotení: 14
16,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,30 €/1kg

KINGDOM Chlieb s obilím rezaný bez lepku 250 g - BALVITEN
21,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
87,96 €/1kg

Bagely so sezamovými semienkami Bez lepku 150g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
3,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
0,02 €/1kg

Chlieb Sultana nakrájaný na plátky bez lepku 400g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,07 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,67 €/1kg

Bezlepkový toast 400g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,47 €/1kg

Silphium Garum X remake starorímskej salsy 220ml
8,18 €
Predajca: LaProve
27,27 €/1kg