Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
BEZLEPKOVÉ CHLEBOVÉ KRÉMY 500 g - BALVITEN0,02 €/1kg
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Wasa ražný tradičný celozrnný chlieb s prírodným kváskom 235g12,81 €/1kg
3,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Bezlepkový toast 400g14,47 €/1kg
5,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Mestemacher Gurmánsky celozrnný chlieb Classic Roll Original 250g9,96 €/1kg
2,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher slnečnicový celozrnný chlieb cca 13 plátkov plechovka 500g
6,66 €/1kg
3,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher proteínový chlieb s nízkym obsahom uhľohydrátov a vysokým obsahom bielkovín 250g
12,08 €/1kg
3,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Vestfálsky chlieb Pumpernickel Delicacy 250g
6,76 €/1kg
1,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Westfalen Pumpernickel regionálna chlebová špecialita 500g
4,76 €/1kg
2,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Westfalen klasický celozrnný ražný chlieb bez kôrky 500g
4,28 €/1kg
2,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Gourmet Pumpernickel Roll sladká príchuť 250g
9,96 €/1kg
2,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Náš čistý ovsený chlieb s vybranými olejnatými semenami 300g
13,03 €/1kg
3,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher fitness chlieb celozrnný ražný s ovsenými a pšeničnými klíčkami 500g
7,50 €/1kg
4,07 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,75 €
Predajca: LAVONIO

Nízkosacharidový chlieb - silný 200g
21,90 €/1kg
4,38 €
Predajca: taleoo

Mestemacher proteínový chlieb s mrkvou bez konzervantov 250g
12,08 €/1kg
3,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Křehké pečivo – špalda, 250 g | PURAL
7,84 €/1kg
1,96 €
Predajca: taleoo

celozrnný chlieb – špalda 400g | MESTEMACHER
7,47 €/1kg
2,99 €
Predajca: taleoo

Celozrnný ražný chlieb 375g
4,93 €/1kg
1,85 €
Predajca: taleoo

Celozrnný ražný chlieb Ben 500 g
4,29 €/1kg
3,80 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,19 €
Predajca: Megasam24PL

Mini marcipánové koláčiky 250g
33,52 €/1kg
8,38 €
Predajca: taleoo

Celozrnný špaldový chlieb 375g
6,40 €/1kg
2,40 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Mestemacher Premium košík na celozrnný chlieb 5 druhov mini chleba 500g
Či už pre deti v škole, na raňajky v medzičase alebo ako malá desiata, mini chleby sú absolútne všestranné pre všetky príležitosti.
Mestemacher GmbHAm Anger 16 D-33332 Gütersloh
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste.
- Zloženie
- Celozrnný chliebPšeničná múčka (59 %), voda, soľ.Slnečnicový chliebPšeničná múčka (56 %), voda, slnečnicové semená (5 %), soľ.Ľanový chliebPšeničná múčka (56 %), voda, ľanové semená (5 %), soľ.Fitness chlieb CELOŽITNÉ zrno (51 %), voda, CELOŽITNÉ zrno (3 %), slnečnicové semená (2,5 %), PŠENIČNÉ semená (1,5 %), soľ.Pumpernickel CELOŽITNÉ zrno (60 %), voda, repný sirup, soľ, sladový výťažok (jačmeň), kvasnice
- Výživové údaje
- Energia kj 765 kj Energia kcal 181 kcal Sacharidy 32,3 GRM Sacharidy d. cukor 4,1 GRM Bielkoviny 5,9 GRM Tuky 1,4 GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,3 GRM Soľ 1,2 GRM
- Alergény
- Lepok
- Hmotnosť
- 500 g
- Potravinársky podnik
- Mestemacher GmbHAm Anger 16, 33332 Gütersloh
- Obchodný názov
- 5 druhov celozrnného chleba v 10 porciách
- Výrobca
- Mestemacher
- Číslo od výrobcu
- 77104
- EAN kód
- 4000446001315
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste.
- Zloženie
- Celozrnný chliebPšeničná múčka (59 %), voda, soľ.Slnečnicový chliebPšeničná múčka (56 %), voda, slnečnicové semená (5 %), soľ.Ľanový chliebPšeničná múčka (56 %), voda, ľanové semená (5 %), soľ.Fitness chlieb CELOŽITNÉ zrno (51 %), voda, CELOŽITNÉ zrno (3 %), slnečnicové semená (2,5 %), PŠENIČNÉ semená (1,5 %), soľ.Pumpernickel CELOŽITNÉ zrno (60 %), voda, repný sirup, soľ, sladový výťažok (jačmeň), kvasnice
- Výživové údaje
- Energia kj 765 kj Energia kcal 181 kcal Sacharidy 32,3 GRM Sacharidy d. cukor 4,1 GRM Bielkoviny 5,9 GRM Tuky 1,4 GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,3 GRM Soľ 1,2 GRM
- Alergény
- Lepok
- Hmotnosť
- 500 g
- Potravinársky podnik
- Mestemacher GmbHAm Anger 16, 33332 Gütersloh
- Obchodný názov
- 5 druhov celozrnného chleba v 10 porciách
- Výrobca
- Mestemacher
- Číslo od výrobcu
- 77104
- EAN kód
- 4000446001315
Hodí sa k tomu

Mestemacher slnečnicový celozrnný chlieb cca 13 plátkov plechovka 500g
6,66 €/1kg
3,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher proteínový chlieb s nízkym obsahom uhľohydrátov a vysokým obsahom bielkovín 250g
12,08 €/1kg
3,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher fitness chlieb celozrnný ražný s ovsenými a pšeničnými klíčkami 500g
7,50 €/1kg
4,07 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,75 €
Predajca: LAVONIO

Mestemacher Westfalen klasický celozrnný ražný chlieb bez kôrky 500g
4,28 €/1kg
2,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Gourmet Pumpernickel Roll sladká príchuť 250g
9,96 €/1kg
2,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Náš čistý ovsený chlieb s vybranými olejnatými semenami 300g
13,03 €/1kg
3,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Westfalen Pumpernickel regionálna chlebová špecialita 500g
4,76 €/1kg
2,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Vestfálsky chlieb Pumpernickel Delicacy 250g
6,76 €/1kg
1,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Sylt Orechový chlieb okrúhly celozrnný chlieb vegetariánsky 250g
9,56 €/1kg
2,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nízkosacharidový chlieb - silný 200g
21,90 €/1kg
4,38 €
Predajca: taleoo

Celozrnný špaldový chlieb 375g
6,40 €/1kg
2,40 €
Predajca: taleoo

Mestemacher proteínový chlieb s vlašskými orechmi bez konzervačných látok 250g
12,08 €/1kg
3,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Vollkornknäcke - Roggen 200g | LINEA NATURA
10,40 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo

Mestemacher Kebab Bread Pšeničný chlieb na kebab Döner 400g
7,62 €/1kg
3,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Light&Cross Crispbread Vital
14,00 €/1kg
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Gurmánsky celozrnný chlieb Classic Roll Original 250g
9,96 €/1kg
2,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Küchenmeister zmes na pečenie zmiešaného ražného chleba 1 kg na dva bochníky po 750 g
2,37 €/1kg
2,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nízkosacharidový chlieb - jemný 160g
27,38 €/1kg
4,38 €
Predajca: taleoo

Mestemacher bielkové toasty s množstvom bielkovín 4 porcie 260g
12,88 €/1kg
3,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Leimer strúhanka
3,52 €/1kg
3,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lotus 744479 Karamelové sušienky, 300 ks
17,43 €/1kg
32,68 €
Predajca: somnia24

Šüttelbrot z regiónu Južného Tirolska, 170g |produkt prémiovej kvality
32,24 €/1kg
5,48 €
Predajca: taleoo

Schnitzer 4587, 320 g, 160 g, 2 kusov, 233 kcal, 975 kJ
3 360,00 €/1kg
5,26 €
-36%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,36 €
Predajca: taleoo

Bens Original Kantonská sójová omáčka s lahodnou príchuťou 400g
9,42 €/1kg
3,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

La Costena Maistortilla frisch 14 cm
19,44 €/1kg
3,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sada panvíc San Ignacio Aluminium
57,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Mestemacher Ekologický špaldový a zelený špaldový chlieb bohatý na vlákninu 500g
5,92 €/1kg
2,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Leimer kukuričné vločky strúhanka
5,77 €/1kg
8,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Chlieb menej - chlieb so semienkami bez múky a droždia 350g
13,14 €/1kg
4,60 €
Predajca: taleoo

Sada 3 panvíc Carl Schmidt Sohn Monheim, hliník, 20/24/28 cm, čierna
59,92 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
58,25 €
Predajca: Homedo
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Japonské arašidy 1 kg Taitto z Mexika Obalené sójovou príchuťou.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,99 €
Predajca: LaProve
19,99 €/1kg

Pravé mexické vegánske tortilly s nixtamalom 800 g a 500 g, vegánske, bez Gmo, bez lepku
22,49 €
Predajca: LaProve
0,02 €/1kg

BEZLEPKOVÉ CHLEBOVÉ KRÉMY 500 g - BALVITEN
11,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,02 €/1kg

Chilli Guajillo, celé kúsky, sušené na slnku, 200g
12,27 €
Predajca: LaProve
61,35 €/1kg

BEZLEPKOVÉ rožky Kaiser (2 ks) 120 g - INCOLA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
3,97 €
Predajca: Biogo
0,03 €/1kg

Brandt 839132 Brandt Markenzwieback Gebäck 450,0 g, 1 St.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,80 €/1kg

Lajkonik Krakersy Reverses solené 100 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,99 €
Predajca: SuperMerchant
59,90 €/1kg

Krakersy Bekon Laj 100 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,99 €
Predajca: SuperMerchant
59,90 €/1kg

BeKeto, keto chlieb bez gluténu, 190 g
6,39 €
Predajca: medpak_shop
31,95 €/1kg

Finn Crisp Snacks Vollkorn Roggenchips Sour Cream und Onion 150g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
3,59 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,93 €/1kg

ESSENSKÝ RAŽNÝ CHLIEB, 400 g - TERRASANA
7,40 €
Predajca: Biogo
18,50 €/1kg

ŠPALOVÁ PIADINA (4 ks) 260 g - LAIDEA
7,27 €
Predajca: superbrandshop
27,96 €/1kg

Chleb bezglutenowy pełnoziarnisty z ziarnami 250 g
20,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
65,59 €/1kg

Maretti Bruschette chrumky s príchuťou paradajok, olív a oregana 150g
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,27 €/1kg

Midas Pappadums s čiernym korením Indický snack 110g
3,07 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,74 €/1kg

TORTILLA WRAPS(6 ks) 240 g - AMAIZIN
3,29 €
Predajca: BRAT_PL
0,01 €/1kg

KINGDOM Chlieb s obilím rezaný bez lepku 250 g - BALVITEN
21,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
87,96 €/1kg

Wasa ražný tradičný celozrnný chlieb s prírodným kváskom 235g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
3,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,81 €/1kg

Silphium Garum X remake starorímskej salsy 220ml
8,18 €
Predajca: LaProve
27,27 €/1kg

Pšeničný chrumkavý chlieb Light&Cross



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,00 €/1kg