5,0



Na základe 2 hodnotení
Nissin CUP NOODLES Hot Chili Spicy, Instantná rezancová polievka, 81 g, Čili paprička, sezam, Spicy, 5 min, 83 kcal, 349 kJ
4,95 €
75,00 € / 1kg
plus 14,95 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Hotové jedlá a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
NONGSHIM - Instantné rezance Chapagetti - 20 X 140 GR - Multipack7,26 €/1kg
20,33 €
Predajca: Heartforcards

Ďalšie informácie o reklame
Samyang Buldak Hot Chicken Flavor Ramen (5 x140g) 700g19,27 €/1kg
13,49 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Maggi Fix na špagety Carbonara krémové so slaninou a syrom 14 balení40,15 €/1kg
19,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Maggi Fix na kuracie špecle s cibuľou a petržlenovou vňaťou 48g28,54 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nissin Soba Classic, Instantná rezancová polievka, 90 g, Soba, 5 min, 219 kcal, 916 kJ
22,22 €/1kg
2,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nissin Soba Sukiyaki Beef, Instantná rezancová polievka, 89 g, Hovädzie mäso, 5 min, 220 kcal, 921 kJ
45,73 €/1kg
4,07 €
Predajca: LAVONIO

Nissin 10027068, 92 g, 92 g, CE, 218 kcal, 915 kJ
21,74 €/1kg
2,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Magic Asia Noodle Cup Duck Snack mit Entengeschmack 65g
33,00 €/1kg
2,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nissin DEMAE RAMEN Ramen Sesame, Instantné rezance ramen, 100 g, sezam, 3 min, 86 kcal, 360 kJ
138,40 €/1kg
13,84 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

INDOMIE Mi Goreng Stir-Fry Spicy Instant – restované rezance 80 g
19,20 €/1kg
7,68 €
Predajca: Pantry_Intl

Maggi 12325120, Instantné vyprážané rezance, 121 g, Kuracie mäso, 5 min, 174 kcal, 261 kcal
20,74 €/1kg
2,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nongshim Ramen Shin Ramyun Stir Fry sladko-pikantné 131 g
29,39 €/1kg
3,85 €
Predajca: Pantry_Intl

NONGSHIM Shin Ramyun Toomba Stir Fry 137 g – krémovo pikantná
22,63 €/1kg
3,10 €
Predajca: LAVONIO

Knorr Danie Makaron Carbonara 55 g
32,29 €/1kg
2,26 €
Predajca: Katomix

Zupa instant Winiary Garnek z Mięsem 39 g
36,67 €/1kg
2,65 €
-46%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,43 €
Predajca: Katomix

Knorr Cup-a-Suppe pikantná paradajková polievka (21 x 175 ml)
11,41 €/1kg
42,95 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Knorr Bulion Warzywny 18 kostek 180 g
18,68 €/1kg
4,33 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,55 €
Predajca: Katomix

Nissin Cup Noodles Soba Big Chili Instant-Nudeln mit Chilisauce 115g
57,22 €/1kg
6,58 €
Predajca: Pantry_Intl

Oyakata Zupa instant Ramen kurczak 63 g
44,13 €/1kg
2,89 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,78 €
Predajca: LAVONIO

Maggi Wirtshaus šunkové rezance pikantné so smaženou cibuľkou a slaninou 168g
14,82 €/1kg
2,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Typ produktu:
- Instantná rezancová polievka
- Hmotnosť:
- 81 g
- Príchuť:
- Čili paprička, sezam, Spicy
- Čas varenia:
- 5 min
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 83 kcal
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 349 kJ
- Obsah tuku (na 100 g):
- 3,7 g
- Nasýtený obsah tuku (na 100 g):
- 2 g
- Obsah uhľohydrátov (na 100 g):
- 10,1 g
- Obsah cukru (na 100 g):
- 0,6 g
- Obsah proteínov (na 100 g):
- 1,9 g
- Obsah soli (na 100 g):
- 1,4 g
- Typ balenia:
- Pohár
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste.
- Zloženie
- Zloženie: Tvarované cestoviny 84,8 % [PŠENIČNÁ múka, palmový olej, soľ, zvýrazňovače chuti (E621), činidlá na úpravu múky (E500, E451), antioxidant (E306), regulátor kyslosti: kyselina citrónová], červená paprika, soľ, zvýrazňovače chuti (E621, E635), cukor, sójová omáčka v prášku (sójové bôby, pšenica, soľ, maltodextrín), jarná cibuľka, maltodextrín, pražené sezamové semienka 0,9 %, chilli prášok 0,7 %, hydrolyzovaný kukuričný proteín, koreniny 0,4 %, arómy (obsahujú pšenicu, sóju, sezam), extrakt z kvasníc, sezamový olej, farbivá (karamel, karmín), separačný prostriedok (E551), regulátor kyslosti (kyselina citrónová). Môže obsahovať stopy celíaku, rýb, mlieka, kôrovcov, mäkkýšov a horčice. Alergény: sezamové semienka a výrobky z nich, obilniny obsahujúce lepok a výrobky z nich, sójové bôby a výrobky z nich. Možné alergény: celer a výrobky z neho, kôrovce a výrobky z nich, ryby a výrobky z nich, mäkkýše a výrobky z nich, horčica a výrobky z nej, mlieko a výrobky z neho
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 79 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 332 kilojoulov (kJ) Sacharidy: 9,8 g Sacharidy, z toho cukor: 0,8 g Tuky: 3,2 g Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 1,6 g Vláknina: -g Bielkoviny: 2,1 g Soľ: 1,3 g
- Alergény
- LepokKôrovce a výrobky z nichRyby a výrobky z nichSójové bôby a výrobky z nichMlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)Zeler a výrobky z nehoHorčica a výrobky z nejSezamové semienka a výrobky z nichMäkkýše a výrobky z nich
- Hmotnosť
- 66 g
- Potravinársky podnik
- Nissin Foods GmbHGinnheimer Str. 665760 Eschborn, Deutschland+49-(0)[email protected]
- Obchodný názov
- Polievka s instantnými rezancami/nudľami, ázijská, ostrá, pikantná príchuť.
- Výrobca
- Nissin
- Počet kusov
- 200
- Číslo od výrobcu
- 101016
- EAN kód
- 5997523317072
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste.
- Zloženie
- Zloženie: Tvarované cestoviny 84,8 % [PŠENIČNÁ múka, palmový olej, soľ, zvýrazňovače chuti (E621), činidlá na úpravu múky (E500, E451), antioxidant (E306), regulátor kyslosti: kyselina citrónová], červená paprika, soľ, zvýrazňovače chuti (E621, E635), cukor, sójová omáčka v prášku (sójové bôby, pšenica, soľ, maltodextrín), jarná cibuľka, maltodextrín, pražené sezamové semienka 0,9 %, chilli prášok 0,7 %, hydrolyzovaný kukuričný proteín, koreniny 0,4 %, arómy (obsahujú pšenicu, sóju, sezam), extrakt z kvasníc, sezamový olej, farbivá (karamel, karmín), separačný prostriedok (E551), regulátor kyslosti (kyselina citrónová). Môže obsahovať stopy celíaku, rýb, mlieka, kôrovcov, mäkkýšov a horčice. Alergény: sezamové semienka a výrobky z nich, obilniny obsahujúce lepok a výrobky z nich, sójové bôby a výrobky z nich. Možné alergény: celer a výrobky z neho, kôrovce a výrobky z nich, ryby a výrobky z nich, mäkkýše a výrobky z nich, horčica a výrobky z nej, mlieko a výrobky z neho
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 79 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 332 kilojoulov (kJ) Sacharidy: 9,8 g Sacharidy, z toho cukor: 0,8 g Tuky: 3,2 g Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 1,6 g Vláknina: -g Bielkoviny: 2,1 g Soľ: 1,3 g
- Alergény
- LepokKôrovce a výrobky z nichRyby a výrobky z nichSójové bôby a výrobky z nichMlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)Zeler a výrobky z nehoHorčica a výrobky z nejSezamové semienka a výrobky z nichMäkkýše a výrobky z nich
- Hmotnosť
- 66 g
- Potravinársky podnik
- Nissin Foods GmbHGinnheimer Str. 665760 Eschborn, Deutschland+49-(0)[email protected]
- Obchodný názov
- Polievka s instantnými rezancami/nudľami, ázijská, ostrá, pikantná príchuť.
- Výrobca
- Nissin
- Počet kusov
- 200
- Číslo od výrobcu
- 101016
- EAN kód
- 5997523317072
Hodí sa k tomu

Nissin Soba Classic, Instantná rezancová polievka, 90 g, Soba, 5 min, 219 kcal, 916 kJ
22,22 €/1kg
2,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nissin Soba Yakitori Chicken, Instantná rezancová polievka, 92 g, Kuracie mäso, Cibuľa, 5 min, 221 kcal, 925 kJ
61,57 €/1kg
5,48 €
Predajca: Pantry_Intl

Nissin - Nudle Nissin Tasty Chicken Cup | 8 kusov
54,06 €/1kg
62,98 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
45,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Nissin DEMAE RAMEN Tokyo Soy Sauce, Instantné rezance ramen, 100 g, Sójová omáčka, 3 min, 84 kcal, 351 kJ
28,40 €/1kg
2,84 €
Predajca: Pantry_Intl

Nissin Soba Yakitori Chicken, Instantná rezancová polievka, 110 g, Kuracie mäso, Cibuľa, 5 min, 211 kcal, 883 kJ
29,82 €/1kg
3,28 €
Predajca: Pantry_Intl

Nissin DEMAE RAMEN Ramen Spicy, Instantné rezance ramen, 100 g, Spicy, 3 min, 87 kcal, 364 kJ
8,10 €/1kg
0,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nissin Cup Noodles Miso Veggie instantné rezance s príchuťou miso 67g
32,54 €/1kg
2,18 €
Predajca: Unicat-Candy

Nissin Soba Sukiyaki Beef, Instantná rezancová polievka, 89 g, Hovädzie mäso, 5 min, 220 kcal, 921 kJ
45,73 €/1kg
4,07 €
Predajca: LAVONIO

Nissin 10027068, 92 g, 92 g, CE, 218 kcal, 915 kJ
21,74 €/1kg
2,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nissin CUP NOODLES Ginger Chicken, Instantná rezancová polievka, 63 g, Kuracie mäso, 5 min, 81 kcal, 338 kJ
34,60 €/1kg
2,18 €
Predajca: Unicat-Candy

Maggi Magic Asia Noodle Cup Duck Snack mit Entengeschmack 65g
33,00 €/1kg
2,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nissin Soba Teriyaki, Instantná rezancová polievka, 90 g, Huba, Sójová omáčka, 5 min, 214 kcal, 897 kJ
44,00 €/1kg
3,96 €
Predajca: LAVONIO

Nissin DEMAE RAMEN Ramen Sesame, Instantné rezance ramen, 100 g, sezam, 3 min, 86 kcal, 360 kJ
138,40 €/1kg
13,84 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

SamYang Buldak Original Hot Chicken Flavour Instant Ramen 140g
101,86 €/1kg
14,26 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Samyang 8801073211667, Instantné rezance ramen, 80 g, Kuracie mäso, Spicy, Mlieko, Sója, Pšenica, 330 kcal, 12 g
34,13 €/1kg
2,73 €
Predajca: Unicat-Candy
![Obrázok produktu pre [ 400g/ 200g ATG ] Rezance City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" S NÍZKYM obsahom uhlíkov](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ab8d0e502a59f6d20efb05612ebc562a.webp)
[ 400g/ 200g ATG ] Rezance City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" S NÍZKYM obsahom uhlíkov
8,95 €/1kg
1,88 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,79 €
Predajca: Katomix

Maggi Magic Asia Noodle Cup Chicken Snack mit Huhngeschmack 63g
38,50 €/1kg
2,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Yum Yum Chicken instantné rezance s kuracou príchuťou 60g
23,17 €/1kg
1,39 €
Predajca: LAVONIO

Instantná rezancová polievka One Asia s kačacou príchuťou a pikantným korením 85g
8,78 €/1kg
0,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Exotic Asia Soup Peking Style sladkokyslá horúca 400ml
9,10 €/1l
3,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nissin Soba Classic, Instantná rezancová polievka, 109 g, Soba, 5 min, 193 kcal, 810 kJ
1,63 €/1kg
1,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zupa instant Yum Yum o smaku kaczki 60 g
23,17 €/1kg
1,39 €
Predajca: LAVONIO

Nissin Demae Ramen, Instantná rezancová polievka, 100 g, 100 g, Kuracie mäso, CE, Plastový sáčok
8,10 €/1kg
0,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nong Shim Instantné rezance Shin Ramyun pikantné (5 x 120 g)
25,85 €/1kg
15,51 €
Predajca: Pantry_Intl

Longlife Rýchlo varené rezance Rýchlo pripravené bez vajec 500 g
7,50 €/1kg
3,75 €
Predajca: LAVONIO

Nissin Demae Ramen, Instantná rezancová polievka, 100 g, 100 g, Hovädzie mäso, CE, Plastový sáčok
2,84 €
Predajca: Pantry_Intl

NONGSHIM - Instantné rezance Chapagetti - 20 X 140 GR - Multipack
7,26 €/1kg
20,33 €
Predajca: Heartforcards

YumYum Instantná ázijská polievka s kuracou príchuťou 60g
23,17 €/1kg
1,39 €
Predajca: LAVONIO

Natur Compagnie 4680, Krémová polievka, 20 g, Paradajkový, 2 min, Palmový olej, 136 kJ
86,83 €/1kg
5,21 €
Predajca: taleoo

Licorne Bike Stella Premium City Bike 20,24,26 a 28 palcový bicykel pre dievčatá mužov a ženy 21 rýchlosť (6 rýchlosť pre 20 palcov) Holland mestský bicykel
289,99 €
Predajca: LICORNE_BIKE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 6. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 0,1 kg
Hodnotenie z 22. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 0,1 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

NONGSHIM - Instantné rezance Chapagetti - 20 X 140 GR - Multipack



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(28)Počet hodnotení: 28
20,33 €
Predajca: Heartforcards
7,26 €/1kg

Maggi Pürell zemiaková kaša s odtučneným mliekom a maslom Poznámka 4000g



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
51,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,75 €/1kg

Pfanni zemiakové knedle vo varnom vrecku 40 kusov 1 balenie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
36,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
28,02 €/1kg

Omáčka Knorr na pečené mäso
48,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,04 €/1kg

Maggi delikatesná omáčka na pečené mäso tmavá omáčka na mäso 277g balenie 6



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
33,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,55 €/1kg

Mondamin zahusťovač tmavých omáčok ideálny na mäsové jedlá 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,16 €/1kg

Mondamin 365805001 Mondamin Soßenbinder dunkel 1,0 kg
13,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,53 €/1kg

Knorr Fix na sekanú zmes korenia s prírodnými prísadami 70g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
1,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,29 €/1kg

Mildessa Genießer červená kapusta s kúskami jabĺk v sáčku 400g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,07 €/1kg

Samyang Buldak Hot Chicken Flavor Ramen (5 x140g) 700g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(15)Počet hodnotení: 15
13,49 €
Predajca: AllYouNeed
19,27 €/1kg

Lacroix kráľovské paštéty 4 kusy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,10 €/1kg

Kaiserpalast Kroepoek Original Krevetové krekry natur Krabbenchips 80g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
28,56 €/1kg

Instantná rezancová polievka One Asia s kačacou príchuťou a pikantným korením 85g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
0,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,78 €/1kg

Buldak Hot Chicken Carbonara Flavour Ramen Noodles 5 ks 650g
16,48 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,99 €
Predajca: AllYouNeed
19,24 €/1kg

Leimer krupicové knedličky obľúbená polievková príloha na 8 porcií 100g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(12)Počet hodnotení: 12
2,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,20 €/1kg

Nissin Demae Ramen, Instantná rezancová polievka, 100 g, 100 g, Kuracie mäso, CE, Plastový sáčok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
0,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,10 €/1kg

Leimer Mark knedlíky pithy silný praktické balenie 100g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(12)Počet hodnotení: 12
1,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,10 €/1kg

Nissin Soba Peking Duck, Instantná rezancová polievka, 87 g, Mäso, Zelenina, 5 min, 213 kcal, 891 kJ



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
1,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,03 €/1kg

Nissin Soba Teriyaki, Instantná rezancová polievka, 110 g, Huba, Sójová omáčka, 5 min, 197 kcal, 826 kJ



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
1,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,09 €/1kg

Nissin DEMAE RAMEN Ramen Spicy, Instantné rezance ramen, 100 g, Spicy, 3 min, 87 kcal, 364 kJ



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
0,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,10 €/1kg