5,0



Na základe 6 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Loewe 7 Pour Homme Woda toaletowa, 100ml1 015,70 €/1l
101,57 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Armani Stronger With You Pour Homme Edt Spray619,60 €/1l
92,94 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Prada - L´Homme EDT 150ml882,07 €/1l
132,31 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 50 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss818,00 €/1l
40,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Versace Versense - Toaletná voda 100ml od značky Versace
811,70 €/1l
81,17 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Versace Bright Crystal toaletná voda pre ženy 200 ml
464,55 €/1l
92,91 €
Predajca: BRASTYGroup

Versace Dylan Turquoise Pour Femme 100ml - Květinovo-morská vůně pro moderní ženy. Zaujměte elegancí a svěžestí.
641,30 €/1l
64,13 €
Predajca: BRASTYGroup

Versace Versense 50 ml - Osviežujúci toaletná voda s tónmi citrusov a dreva. Květinovo-svěží vôňa, ideálna na každodenné použitie.
1 223,80 €/1l
61,19 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Versace Crystal Noir - Toaletná voda 90ml, Elegantná kvetinová vôňa s tónmi cypru - Vysoká kvalita a trvanlivosť. Dokonalá pre ženy s jemným vkusom a štýlom. Osvežujúci výber.
826,11 €/1l
74,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Versace The Dreamer - Toaletná voda 50ml pre mužov - Orientálna-fuguérová kompozícia s tónmi jalovca, ľalie a santalového dreva. Pre moderných mužov.
482,20 €/1l
24,11 €
Predajca: BRASTYGroup

Versace Yellow Diamond - Toaletná voda 50ml - Elegantná a Kvety voňajúca Vôňa pre Ženy
1 010,00 €/1l
50,50 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Bright Crystal - Osviežujúca toaletná voda 30 ml - Elegantná kvetinová vôňa pre jedinečné ženy. Jemná kompozícia vhodná na bežné dni aj špeciálne príležitosti. Originálny výrobok od renomovane
1 233,33 €/1l
37,00 €
Predajca: FragrancesBg

Versace Versense - Toaletná Voda 30ml
1 581,00 €/1l
47,43 €
Predajca: NutraBestBG

Versace Jasné Krystaly Toaletná Voda 90ml
630,67 €/1l
56,76 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Versace Eros Woda toaletowa, 200ml
405,50 €/1l
81,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 100 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss
701,80 €/1l
70,18 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Cerruti 1881 Pour Homme EDT 200 ml M
226,10 €/1l
45,22 €
Predajca: BRASTYGroup

Versace Man Eau Fraiche Woda toaletowa, 50ml
877,60 €/1l
43,88 €
Predajca: PerfumTraders

Kenzo L'Eau Kenzo Pour Homme EDT 50 ml M
782,60 €/1l
39,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Bvlgari Pour Homme Woda toaletowa, 100 ml
1 079,50 €/1l
107,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Dámská toaletní voda
citron,mandarinka,bílý rybíz,maliny,calone
jasmín,květy pomerančovníku,magnólie,frézie
pačuli,pižmo,ambroxan,dřevité tóny
Eros Pour Femme je toaletná voda pre ženy od značky Versace. Kvetinová, drevitá a pižmová zmes uvedená na trh v roku 2016. Výbušná vôňa zmyselnosti pre energické a zvodné ženy.
Fragrance notes:
Head note: calone, raspberry, white currant, mandarin, Sicilian lemon
Heart note: frézia, magnólia, kvet pomarančovníka, jazmín
Základná nóta: drevité tóny, ambroxan, pačuli, pižmo
.
Dámsky parfém Eros Femme Versace EDT 50 mlNechajte sa
prekvapiť 100 % originálnym dámskym parfémom Eros Femme Versace EDT a oslávte svoju ženskosť exkluzívnym dámskym parfémom s jedinečnou, osobitú vôňou. Objavte výrobky Versace!
- Typ: EDT (toaletná voda)
- Pohlavie: ženy
- Názov parfému: Eros Femme
Vytvoril ho dom 12Versace s parfumérmi Albertom Morilasom, Oliverom Crespom a Nathalie Lorson i 12 Vydali ho v roku 2014 s motívom Erosa, boha lásky, i 12 Pozoruhodný kvetinový parfum vysokej kvality s gráciou Pizzazz
Toaletná voda Eros Pour Femme od značky Versace bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraté vône.
Seduction Eros pour Femme vo fľaštičke je čuchovým stelesnením ženského zvádzania. Toaletná voda zaujme svojou snovou sviežosťou, ktorá sa odráža aj v priehľadnom dizajne fľaštičky: Stred flakónu zdobí sklenená Medúza, obklopená typickým vlysom Versace. Eros pour Femme začína iskrivou zmesou sicílskeho citróna a mandarínky s ovocnými tónmi malín a bielych ríbezlí. V srdci sa rozvoniava jemná kytica frézie, magnólie, kvetu pomarančovníka a jazmínu a intenzívne hrejivý základ tvorí jantár, drevo, pačuli a pižmo.
Vrchné tóny: Vôňa: granátové jablko, kalábrijský bergamot, sicílsky citrón: Stredné tóny: Pivoňka, jazmín, jazmín sambac, citrónový kvet: Základné tóny: Drevité tóny, pižmo, ambroxan, santalové drevo
Versace Eros Pour Femme Edt Spray
Vynikajúci, ný, nádherný parfum pre tých, ktorí chcú parfum, ktorý im vydrží celý deň.
- Model
- Eros pour Femme Eau de Toilette
- Hmotnosť
- 0.241 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8011003827336
- Číslo od výrobcu
- 750130
- Model
- Eros pour Femme Eau de Toilette
- Hmotnosť
- 0.241 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8011003827336
- Číslo od výrobcu
- 750130
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
256,50 €/1l
25,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Versace Eros Pour Femme Woda perfumowana, 100ml
786,70 €/1l
78,67 €
Predajca: FragrancesBg

Dolce&Gabbana L’Imperatrice, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej
369,90 €/1l
47,48 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,99 €
Predajca: Novada-Shop

Versace Versense - Toaletná voda 100ml od značky Versace
811,70 €/1l
81,17 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Maison Alhambra Monocline 05 Edp 100ml
188,40 €/1l
18,84 €
Predajca: FragraDE

Dolce&Gabbana L'Imperatrice, Ženy, 100 ml, ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, HYDROXYCITRONELLAL,..., 1 kusov
460,20 €/1l
46,02 €
Predajca: somnia24

Joop! - Joop Homme EDT 200ml
136,90 €/1l
27,38 €
Predajca: PerfumTraders

Tesori d’Oriente White Musk, Unisex, 100 ml, Hydratačné
67,60 €/1l
6,76 €
Predajca: Katomix

Montblanc Signature, Ženy, 90 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
600,00 €/1l
54,00 €
Predajca: FragrancesBg

Versace Crystal Noir - Tualetná voda 50 ml - Elegantná a zmyselná vôňa od značky Versace pre náročné zákazníčky. Ideálna na každodenné použitie.
1 111,00 €/1l
55,55 €
Predajca: PerfumTraders

Versace - Versace Woman EDP 50ml
480,00 €/1l
24,00 €
Predajca: BRASTYGroup

Versace Eros Pour Femme Woda toaletowa, 100 ml
684,60 €/1l
68,46 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Versace Eros Pour Femme toaletná voda 30ml
1 515,33 €/1l
45,46 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Versace Eros Pour Femme Woda perfumowana, 50ml
980,20 €/1l
49,01 €
Predajca: BRASTYGroup

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Versace Versense 50 ml - Osviežujúci toaletná voda s tónmi citrusov a dreva. Květinovo-svěží vôňa, ideálna na každodenné použitie.
1 223,80 €/1l
61,19 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Versace Bright Crystal toaletná voda pre ženy 200 ml
464,55 €/1l
92,91 €
Predajca: BRASTYGroup

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Versace Dylan Turquoise Pour Femme 100ml - Květinovo-morská vůně pro moderní ženy. Zaujměte elegancí a svěžestí.
641,30 €/1l
64,13 €
Predajca: BRASTYGroup

Dior J'adore, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Ylang-ylang, Ylang-ylang, Ruže
1 341,60 €/1l
67,08 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Versace Crystal Noir - Toaletná voda 90ml, Elegantná kvetinová vôňa s tónmi cypru - Vysoká kvalita a trvanlivosť. Dokonalá pre ženy s jemným vkusom a štýlom. Osvežujúci výber.
826,11 €/1l
74,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Versace Eros Pour Femme parfémovaná voda pre ženy 30 ml
1 385,33 €/1l
41,56 €
Predajca: FragrancesBg

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
361,50 €/1l
36,15 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 100 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
511,30 €/1l
51,13 €
Predajca: BRASTYGroup

Versace Versense - Toaletná Voda 30ml
1 581,00 €/1l
47,43 €
Predajca: NutraBestBG
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 18. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Čo potrebujete!
Objem 0,1 l
Rýchle odoslanie a doručenie! Veľká vďaka predajcovi! Vôňa je autentická a balenie je nepoškodené. Tento produkt rozhodne odporúčam!
Hodnotenie z 11. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie a dobrá vôňa.
Objem 0,005 l
Veľmi dobrá dlhotrvajúca vôňa, hoci skvelá citrusová vôňa na začiatku veľmi rýchlo vyprchá. To je škoda.
Hodnotenie z 28. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Hodnotenie z 15. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 16. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 22. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,43 €
Predajca: PerfumTraders
608,60 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
131,09 €
Predajca: PerfumTraders
1 310,90 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(15)Počet hodnotení: 15
90,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
720,00 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,69 €
Predajca: PerfumTraders
621,52 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,89 €
Predajca: PerfumTraders
399,45 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Woda toaletowa 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(25)Počet hodnotení: 25
77,58 €
Predajca: PerfumTraders
775,80 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,05 €
Predajca: Pharmacygreek
501,00 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Yves de Sistelle CHAIRMAN toaletná voda v spreji 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(48)Počet hodnotení: 48
22,00 €
Predajca: fair-play91
220,00 €/1l