5,0



Na základe 7 hodnotení
Už len 1 kus za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml76,00 €/1kg
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Olaplex Salon Intro Kit sada pre veľmi poškodené vlasy 3 x 525 ml72,51 €/1l
255,61 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Metal Detox, Glicoamine + Ionene, Hair Oil Treatment, 50 ml44,00 €/1kg
22,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 300 ml72,50 €/1l
21,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampón, Unisex, Odfarbené vlasy, Blonďavé vlasy, Šedé vlasy, Blond, Proti žltnutiu, Lesk
16,25 €/1l
16,25 €
Predajca: MAGUHAAR

SE Abs. Rep. šampón 500ml Serie Expert Absolut Repair Lip
93,20 €/1l
46,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Gold Quinoa + Protein Shampoo vyživujúci šampón pre veľmi poškodené vlasy 500 ml
39,00 €/1l
19,50 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Shampoo, 1500 ml
20,34 €/1l
30,51 €
Predajca: MANADA

Fanola No Yellow, 350 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Farebné vlasy, Blond
23,57 €/1l
8,50 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Šampón pre šedivé a zesvetlené vlasy L'Oreal Professionnel Serie Expert Silver 500ml
24,33 €
Predajca: MANADA

Pro Longer šampón Professional Šampón pre ženy 300 - L'Oréal Professionnel
76,70 €/1l
23,01 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

L´Oréal Professionnel Série Expert Blondifier Gloss Shampoo šampón pre lesk vlasov 500 ml
93,20 €/1l
46,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Blondifier Gloss, Acai Polyphenols, Hair Shampoo, 1500 ml
28,62 €/1l
42,93 €
Predajca: Scentist

Wella SP Silver Blond Šampón pre studené odtiene blond, 250 ml
60,60 €/1l
15,15 €
Predajca: PerfumTraders

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml
22,00 €/1kg
22,00 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Série Expert Liss Unlimited Shampoo Šampón na nepoddajné vlasy 300 ml
77,60 €/1l
23,28 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

L´Oréal Professionnel Série Expert Silver Shampoo vyživujúci šampón pre šedivé vlasy 1500 ml
19,45 €/1kg
35,01 €
Predajca: BRASTYGroup

Zosvetlené, studené blond alebo šedivé vlasy Kerastase Blonde Absolu Bain Ultra-Violet Shampoo
152,00 €/1l
38,00 €
Predajca: LifeMeansBeauty

Wella Professionals System Professional LuxeOil Keratin Protect Shampoo, 1000 ml, Šampón, Profesionálne, Unisex, Všetky typy vlasy, Jemné vlasy, Výživa, Ochrana
20,90 €/1l
20,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

L´Oréal Professionnel Série Expert Silver Shampoo vyživujúci šampón pre šedivé vlasy 300 ml
42,77 €/1kg
17,11 €
Predajca: CosmeChicFr
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Zvýraznite krásu šedivých alebo bielych prírodných vlasov pomocou tohto špeciálneho šampónu. Systém Gloss Protect s aminokyselinami a obohacujúcimi farebnými pigmentmi odstraňuje nežiaduci žltý zákal.
[VÝSLEDOK]
- Rozjasňuje biele vlasy
- Proti žltému odtieňu
- Neutralizuje nežiaduce odlesky Zvyšuje lesk
Strieborný šampón vo veľkosti 500 ml je vhodný najmä na čistenie šedivých alebo bielych prírodných vlasov. Špeciálne farebné pigmenty pôsobia proti žltému nádychu, zatiaľ čo aminokyseliny a katiónové polyméry zabezpečujú pružnosť. Výsledok: lesklé a vitálne vlasy bez žltého nádychu.
Šampón Loreal Serie Expert Silver
je pigmentový šampón, ktorý odstraňuje žltý opar zo šedivých alebo bielych prírodných vlasov a dodáva vlasom lesk a vitalitu.
Pre jemné, pružné a lesklé vlasové vlákna, ktoré dokonale zvýraznia farbu vašich vlasov.
Výhody
- Pigmentový šampón
- odstraňuje žltý zákal
- dodáva vlasom lesk a vitalitu
- pre lesklé vlasové vlákno
Vlasy sú jedinou vecou...
0
LOreal Serie Expert Silver Shampoo Neutralizačný šampón s horčíkom. Pre šedivé a biele vlasy. C230906/1 SPANJE karton @ 1 fles x 500 ml
SE Silver Shampoo 500ml Expert Series
L'Oréal Professionnel Paris Serie Expert Silver Shampoo, Neutralizuje žltý alebo medený odtieň a dodáva lesk, zmatňujúci šampón na vlasy, starostlivosť o svetlé blond, biele a sivé vlasy, 500 ml
L'Oréal Professionnel Serie Expert Silver Neutralizačný šampón na šedivé a biele vlasy 500 ml
- Hmotnosť
- 580 g
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- L'Oréal
- EAN kód
- 3474636502868
- Číslo od výrobcu
- 178557
- Hmotnosť
- 580 g
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- L'Oréal
- EAN kód
- 3474636502868
- Číslo od výrobcu
- 178557
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Shampoo, 1500 ml
20,34 €/1l
30,51 €
Predajca: MANADA

Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

L'Oréal Professionnel Serie Expert Inforcer Posilňujúci kondicionér pre lámavé vlasy, 200 ml
134,80 €/1l
26,96 €
Predajca: Katomix

SE Abs. Rep. šampón 500ml Serie Expert Absolut Repair Lip
93,20 €/1l
46,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Fleau Beauty kulma – PRO edícia – Multistyler – Sušič vlasov – Kulmofén – Stylingová kefa – Fénová kefa – 6 v 1 set – Biela
84,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Fleaugoods

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
55,47 €/1l
55,47 €
Predajca: PerfumTraders

Xiaomi MI True Wireless Earbuds Basic 2 - Skutočne bezdrôtové slúchadlá s mikrofónom - do uší - Bluetooth - aktívne potláčanie šumu - čierne (BHR4272GL)
23,33 €
Predajca: M_plus_L

Detská autosedačka FableKids MIKARužová | 76-150 cm | Od 15 mesiacov | ECE R129/03
69,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Xiaomi PYV4007GL domáci ventilátor biely
140,51 €
Predajca: Dragtek-com

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
47,50 €/1l
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Gold Quinoa + Protein Conditioner kondicionér pre veľmi poškodené vlasy 750 ml
47,93 €/1l
35,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Šampón pre šedivé a zesvetlené vlasy L'Oreal Professionnel Serie Expert Silver 500ml
24,33 €
Predajca: MANADA

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Gold Quinoa + Protein Shampoo vyživujúci šampón pre veľmi poškodené vlasy 500 ml
39,00 €/1l
19,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampón, Unisex, Odfarbené vlasy, Blonďavé vlasy, Šedé vlasy, Blond, Proti žltnutiu, Lesk
16,25 €/1l
16,25 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml
21,33 €/1l
32,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Fanola - Botugen Mask 1000ml
10 208,33 €/1kg
12,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Mozartove guľôčky s najjemnejšou alpskou mliečnou čokoládou 160g
34,76 €/1kg
5,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bosch 4242001235159, Čistiace tablety, 6 kusov
178,23 €/1kg
23,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Silver, Hair Shampoo, Neutralizing & Brightening, 1500 ml
31,45 €/1l
47,17 €
Predajca: NutraBestBG

Drôtená svetelná reťaz 795 cm so 160 LED diódami a 8 svetelnými funkciami - teplá biela - záhradné dekoratívne osvetlenie vonkajšie vnútorné na batérie s časovačom
13,85 €
Predajca: Special-trends

Ochranný kryt Schneider do 300 cm dáždnika (so zipsom a tyčou) 821-00
731,56 €/1m²
53,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

De’Longhi EN 80.B, Kávovar na kapsule, 0,8 L, Kávová kapsula, 1260 W, Čierna
93,34 €
Doprava zdarma
Predajca: CoffeeFriend

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml
47,50 €/1l
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Záhradný Vankúš 40X40X8Cm Ita Home & Garden Lisa
7,89 €
Predajca: Dragtek-com

Revlon, Equave Blonde Rozčesávanie, Vlasová Ošetrujúca Emulzia, 200ml
51 250,00 €/1kg
10,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Remington D5706, Jednosmerný prúd, 90 m³/h, Čierna, Ružovo zlatá, Jednofarebné, Krúžok na zavesenie, 2200 W
55,65 €/1kg
46,19 €
Predajca: pawroy

Rohový regál 21093, úložný regál, z pozinkovaného kovu, s 5 policami, 180 x 70 x 40 cm
47,39 €
Predajca: Kokiska

tillvex slnečník antracit Ø 300 cm závesný slnečník záhradný slnečník trhový kľukový balkónový hliníkový výklopný
94,79 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 14. januára 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Strieborný šampón
Objem 0,3 l
Pre mňa najlepší šampón na biele/strieborné vlasy. Tón vlasov sa zvýrazní a získa mierne strieborný lesk !!!!
Hodnotenie z 13. septembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Objem 0,5 l
Produkt je presvedčivý, odporúčam ho kedykoľvek.
Hodnotenie z 22. novembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Perfektné!
Objem 0,5 l
Výrobok je známy. Prišiel rýchlejšie, ako sa očakávalo
Hodnotenie z 25. októbra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Strieborný šampón
Objem 0,5 l
dobrý produkt; odstraňuje žltý odtieň
Hodnotenie z 28. augusta 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Objem 0,5 l
Tu je lacnejšie kúpiť
Hodnotenie z 24. augusta 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super šampón
Objem 0,5 l
Vyčaruje krásny lesk vlasov!
Hodnotenie z 26. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,5 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
26,25 €
Predajca: MAGUHAAR
105,00 €/1l

Vichy Dercos Szampon wzmacniający 400ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
20,47 €
Predajca: Serica
45 488,89 €/1kg

Sulsena Anti-Ľupinový Šampón, 150ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
10,49 €
Predajca: EDANTI
61 705,88 €/1kg

Šampón-pasta na vlasy proti lupinám Sulsena Anti-Dandruff, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11
8,11 €
Predajca: EDANTI
90 111,11 €/1kg

Šampón As I Am Curl Clarity 237ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,99 €
Predajca: medpak_shop
50,59 €/1l

TRESemme Moisture Rich Shampoo, 828 ml, Šampón, Ženy, Hydratačný, Vitamin E, - Coat hair with a liberal amount of shampoo - Gently massage the scalp and roots with fingertips...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
11,99 €
Predajca: Lemonbite
14,48 €/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
41,75 €
Predajca: MAGUHAAR
154 629,64 €/1kg

L´Oréal Professionnel Série Expert Metal Detox Professional Shampoo Anti-metal Cleasing Cream čistiaci šampón pre lesk a ochranu farbených vlasov 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR
25,33 €/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampón, Unisex, Normálne vlasy, Riedke vlasy, Všetky farby, Posilnenie, Liečba



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
35,00 €
Predajca: MAGUHAAR
35,00 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, Hair Shampoo, 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
32,00 €
Predajca: MAGUHAAR
21,33 €/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampón 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
33,00 €
Predajca: MAGUHAAR
22,00 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(50)Počet hodnotení: 50
32,00 €
Predajca: MAGUHAAR
21,33 €/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR
25,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo vyživujúci šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR
25,50 €/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Šampón, Neprofesionálne, Ženy, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
24,25 €/1l

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
22,00 €
Predajca: MAGUHAAR
22,00 €/1kg

Matrix Food For Soft Shampoo šampón pre suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampón a kondicionér 2 x 500 ml
42,99 €
Predajca: Keratinshop
42,99 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Gold Quinoa + Protein Shampoo vyživujúci šampón pre veľmi poškodené vlasy 500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(50)Počet hodnotení: 50
19,50 €
Predajca: MAGUHAAR
39,00 €/1l

Moroccanoil Volume Extra Volume Shampoo šampón pre jemné vlasy bez objemu 1000 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
107,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
107,15 €/1l