4,8



Na základe 62 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell Blondes & Highlights 1000 ml šampón a 1000 ml kondicionér21,88 €/1l
43,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampón, Unisex, Normálne vlasy, Riedke vlasy, Všetky farby, Posilnenie, Liečba35,00 €/1l
35,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Alfaparf Milano Lisse Design Keratin Therapy Deep Cleansing Shampoo hĺbkovo čistiaci šampón pre všetky typy vlasov 500 ml36,00 €/1l
19,00 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Zigavus Cesnak Extra Plus Šampón na vlasy 450ml Proti vypadávaniu vlasov Bez zápachu77,78 €/1l
35,00 €
Predajca: mk-tronic

Fanola No Yellow, 350 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Farebné vlasy, Blond
23,57 €/1l
8,50 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,25 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oréal Serie Expert Silver šampón 0,5l
68,56 €/1l
34,28 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Fanola - Nourishing Shampoo 1000ml
10 430,00 €/1kg
10,43 €
Predajca: Tersorte

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment uhladzujúca a obnovujúca starostlivosť pre poškodené vlasy No.0 155 ml
19,10 €/1l
29,60 €
Predajca: Sykz

Fanola No Yellow 2 x 350 ml šampón na blond vlasy Strieborná sada šampónov
23,57 €/1l
17,00 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml
22,00 €/1kg
22,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Fanola No Yellow 2 x 1000 ml strieborný šampón
15,75 €/1l
31,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Fanola Keraterm, 300 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Suché vlasy, Nepoddajné vlasy, Všetky farby
23,33 €/1l
7,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Špeciálny restrukturalizačný šampón s ovsom, 1000 ml
183,70 €/1l
18,37 €
Predajca: MANADA

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Shampoo, 1500 ml
20,34 €/1l
30,51 €
Predajca: MANADA

GK HAIR Global Keratin Hydratačný šampón (100 ml) pre farbené vlasy – na každodenné používanie. Čistí vlasy od suchých až po normálne. Bez sulfátov a parabénov – vhodný pre všetky typy vlasov
90,40 €/1l
9,04 €
Predajca: Tersorte

Selective Professional α Šampón na udržiavanie keratínu 250 ml
32,48 €/1l
8,12 €
Predajca: Glamperfeu

Šampón pre šedivé a zesvetlené vlasy L'Oreal Professionnel Serie Expert Silver 500ml
24,33 €
Predajca: MANADA

Revlon Professional Equave Kids 2in1 Shampoo šampón pre deti 300 ml
40,80 €/1l
12,24 €
Predajca: VISO

Schwarzkopf Professional Good Bye Yellow 1000 ml
27,38 €/1l
27,38 €
Predajca: Tersorte

SE Abs. Rep. šampón 500ml Serie Expert Absolut Repair Lip
93,20 €/1l
46,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Hlasitosť:
- 1000 ml
- Typ produktu:
- Šampón
- Vhodné pre:
- Unisex
- Hodí sa pre typy vlasov:
- Odfarbené vlasy, Blonďavé vlasy, Šedé vlasy
- Vhodné pre farbu vlasov:
- Blond
- Efekt šampónu:
- Proti žltnutiu, Lesk
- Typ dávkovača:
- Fľaša
- Rozsah hodnôt pH:
- 5 - 5,2
- Vhodné pre vegetariánov a vegánov:
- Áno
- Zloženie:
- Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Sodium Cocoamphoacetate, Decyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Citric Acid, Acid violet 43, Parfum (Fragrance), Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Wine Extract, Propylene Glycol, Benzyl Alcohol, Triethylene Glycol, Hydrolyzed Silk, Sodium Chloride, Methylchloroisothiazolinone Methylisothiazolinone, Magnesium Nitrate, Magnesium Chloride, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Potassium metabisulfite, Ethylhexylglycerin, Tetrasodium Glutamate Diacetate
- Počet priložených produktov:
- 1 kusov
So šampónom [Fanola No Yellow Shampoo] môžete zbaviť farbené, zosvetľované a melírované vlasy nepríjemných žltých tónov. šampón [Fanola No Yellow Shampoo] jemne čistí vlasy a spoľahlivo redukuje žlté odlesky pomocou fialových pigmentov. Melíry, blond a šedivé vlasy získajú po každom umytí ľahký strieborný lesk. Pri šedivých vlasoch dokonca umožňuje dosiahnuť čisto biely efekt. Rad [No Yellow] od spoločnosti Fanola ponúka aj masku, ktorú možno použiť spolu so šampónom na ochranu vlasov pred vysušením a na dosiahnutie svetlejšej a silnejšej blond farby.
[Použitie]
Naneste na vlhké vlasy a jemne vmasírujte. Šampón nechajte krátko pôsobiť a potom ho dôkladne opláchnite. V prípade potreby postup zopakujte.
Zloženie
Aqua (voda), sodium laureth sulfate, sodium cocoamphoacetate, decyl glucoside, cocamidopropyl betaine, citric acid, acid violet 43, parfum extract, benzyl alcohol, triethylene glycol, propylene glycol, sodium chloride, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, magnesium nitrate, magnesium chloride, chlorphenesin, potassium metabisulfite
Šampón Fanola No Yellow 1000ml
Fanola No Yellow Shampoo je šampón proti nežiaducim žltým odtieňom vlasov.
- Tónuje odfarbené a melírované vlasy a redukuje všetky žlté odlesky.
- Šampón zaisťuje aj čistý biely efekt u sivých vlasov.
Vlastnosti:
- Šampón
- proti nežiaducim žltým odtieňom
- tónuje odfarbené a melírované vlasy
- dosahuje čisto biely efekt v šedivých vlasoch
Aqua (voda), Sodium Laureth Sulfate, Sodium Cocoamphoacetate, Decyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Citric Acid, Acid Violet 43, Parfum Extract, Benzyl Alcohol, Triethylene Glycol, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Magnesium Nitrate, Magnesium Chloride, Chlorphenesin, Potassium Metabisulfite
Šampón Fanola No Yellow proti žltému efektu. Jeho zloženie tónuje melírované a odfarbené vlasy, zjemňuje všetky žlté odlesky a zabezpečuje dosiahnutie čisto bieleho efektu na šedivých vlasoch.
PoužitieFanola No Yellow Shampoo Naneste na vlhké vlasy a jemne vmasírujte. Šampón nechajte krátko pôsobiť a potom dôkladne opláchnite. V prípade potreby proces zopakujte.
Fanola No Yellow Shampoo Šampón je ideálny na šedivé, odfarbené a vyblednuté vlasy. Fialová farba odstraňuje nežiaduce žlté tóny v šedivých, svetlých blond a melírovaných vlasoch. Použitie: Naneste na mokré vlasy, vmasírujte a nechajte pôsobiť 1-5 minút, potom opláchnite. Opakujte podľa potreby
Šampón Fanola No Yellow 1000ml
Fanola No Yellow Shampoo je profesionálny prípravok na starostlivosť o vlasy špeciálne vyvinutý pre blond, zosvetlené alebo šedivé vlasy. Je ideálny pre tých, ktorí chcú ochrániť svoju farbu vlasov pred vyblednutím a zachovať si chladný, platinovo blond tón.
Jedinečné zloženie šampónu obsahuje fialové pigmenty, ktoré neutralizujú nežiaduce žlté tóny a osviežujú vlasy. Šampón navyše neobsahuje sulfáty a parabény a obsahuje cenné zložky, ako je kokosový olej a eukalyptový olej, ktoré vlasy jemne čistia a ošetrujú.
Vlastnosti:
- Špeciálny šampón na blond, melírované alebo šedivé vlasy
- Neutralizuje nežiaduce žlté tóny a osviežuje vlasy
- Obsahuje fialové pigmenty a cenné zložky, ako je kokosový olej a eukalyptový olej
- Bez sulfátov a parabénov
- Obsah: 1000 ml
Použitie:
Šampón Fanola No Yellow sa nanáša na mokré vlasy, jemne sa vmasíruje a nechá sa pôsobiť 1-5 minút. Potom dôkladne opláchnite. V prípade potreby opakujte.
Fanola No Yellow Shampoo je ideálny prípravok na starostlivosť o vlasy pre všetkých, ktorí si chcú zachovať chladný, platinový blond tón. Objednajte si teraz 1000ml fľašu a užite si profesionálne výsledky doma!
Šampón No Yellow pre blond vlasy na neutralizáciu žltých tónov.
- Vysoko pigmentovaný
- Umožňuje dosiahnuť vysnívaný odtieň len za jedno umytie šampónom
- Poskytuje dlhotrvajúci popolavý, lesklý efekt
- Obsahuje hodvábne proteíny
Ideálny na starostlivosť o strieborné ombre vlasy. Šampón Fanola No-Yellow si obľúbili ženy po celom svete. Zaručuje studený tón vlasov, je ideálny na starostlivosť o studené blond vlasy a elimináciu žltých tónov na odfarbených vlasoch.
Návod na použitie:naneste na mokré vlasy, jemne vmasírujte a nakoniec opláchnite vodou. Pre intenzívnejší účinok umyte vlasy šampónom ešte raz a nechajte prípravok na vlasoch pôsobiť 5 minút.
Ak máte vo vlasoch červený pigment (z farbenia alebo od seba) a chcete si vlasy zafarbiť na blond, môže sa stať, že budete mať oranžové, žlté alebo blond vlasy s príliš teplým žltým nádychom. Chcete pekný studený blond odtieň, ale vyjde vám teplejší alebo žltší, ako chcete.
Fanola No Yellow šampón pre blond vlasy 1l je ideálny pre blond vlasy, ktoré potrebujú zvláštne starostlivosť. Tento šampón je špeciálne navrhnutý na neutralizáciu nežiaducej žltej farby, čím zanecháva vlasy svieže a jasné. S obsahom fialových pigmentov sa postará o dokonalé zafarbenie vlasov a zároveň zosvetlí tmavšie odtiene. Svojím jemným složením chráni a hydratuje vaše vlasy, zanecháva ich jemné, hebké a plné života. Rozkošná vôňa prinesie do vašej kúpeľne sviežosť a pocit pohody. Fanola No Yellow šampón je dokonalým spoločníkom pre vašu každodennú starostlivosť o blond vlasy. Vyskúšajte teraz a buďte ohromení výsledkom!
Vlasová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kadernických značiek. Šampóny značky Fanola z kolekcie No Yellow boli vytvorené špeciálne pre ženy majúce šedivé vlasy. Tento kadernický zázrak má objem 1000 ml.
Fanola - No Yellow Shampoo 1000ml Cosmetics. For women.
Fanola No Yellow Shampoo (1000 ml) je strieborný šampón špeciálne vyvinutý na zníženie žltého alebo zeleného odtieňa blond vlasov. Ak chcete dosiahnuť intenzívny výsledok, nechajte šampón pôsobiť dve minúty. Potom sú vlasy vyživené a hodvábne lesklé. Pri pravidelnom používaní sú vlasy nádherne hebké a získavajú prirodzený lesk.
Šampón Fanola No Yellow
Vynikajúci, ný
Fanola No Yellow Shampoo 96147 ITALIË kartón @ 1 stuk x 1000 ml
Tento jedinečný produkt ponúka INTERNATIONAL Fanola Glamourpuss
- Model
- No Yellow
- Hmotnosť
- 1 g
- Objem
- 1000 ml
- Zloženie
- Arginín, Amodimetikón, Aqua, Cetrimonium Chloride, Cinnamal, Cl 60730, Cocamidopropyl Betaine, Citronellol, Dimethicone, Disodium EDTA, Glycerin, Glycol Distearate, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Linalool, Magnesium Nitrate, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Parfum, Sodium Chloride, Sodium Lauroyl Methyl Isethionate
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- balík
- EAN kód
- 8032947861477
- Číslo od výrobcu
- 96147
- Model
- No Yellow
- Hmotnosť
- 1 g
- Objem
- 1000 ml
- Zloženie
- Arginín, Amodimetikón, Aqua, Cetrimonium Chloride, Cinnamal, Cl 60730, Cocamidopropyl Betaine, Citronellol, Dimethicone, Disodium EDTA, Glycerin, Glycol Distearate, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Linalool, Magnesium Nitrate, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Parfum, Sodium Chloride, Sodium Lauroyl Methyl Isethionate
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- balík
- EAN kód
- 8032947861477
- Číslo od výrobcu
- 96147
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Fanola No Yellow, 350 ml, Ženy, Farebné vlasy, Blond, Proti žltnutiu, Farebný korektor, Výživný, Lesk, Fľaša
30,00 €/1l
10,50 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
47,50 €/1l
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Fanola maska Fanola Wonder No Red Mask 350ml
57,71 €/1l
20,20 €
Predajca: PerfumTraders

KONDICIONÉR SELECTIVE pre farbené vlasy COLOR BLOCK – 1000 ml + PUMPIČKA
22,86 €/1l
27,40 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,86 €
Predajca: Tersorte

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment uhladzujúca a obnovujúca starostlivosť pre poškodené vlasy No.0 155 ml
19,10 €/1l
29,60 €
Predajca: Sykz

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Fanola No Yellow, 350 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Farebné vlasy, Blond
23,57 €/1l
8,50 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Fanola - Nourishing Shampoo 1000ml
10 430,00 €/1kg
10,43 €
Predajca: Tersorte

Fanola Rekonstruująca maska do włosów suchych i łamliwych, 1500ml
7,22 €/1l
10,83 €
Predajca: Tersorte

Fanola - Nourishing Conditioner 1000ml
11 140,00 €/1kg
11,14 €
Predajca: Glamperfeu

JCMaster JCM-302W, fréza na nechty JCMASTER® Profi, fréza na nechty max. 35 000 otáčok za minútu, elektrický pilník na nechty s nožným pedálom na gélové akrylové nechty, elektrická fréza na nechty pre domáce nechtové štúdio, vrátane 6x bitov, dotykové ovládanie, biela
77,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MUSTBUY-SHOP

Revlon Professional Equave Hydro Instant Detangling Conditioner 500 ml
28,18 €/1l
14,09 €
Predajca: Tersorte

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 226 000,03 €/1kg
73,56 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
126,33 €/1l
7,58 €
Predajca: MAGUHAAR

2L fľaša na pitie Športová fľaša na vodu Fľaša na pitie so slamkou, časový marker Gradient Red
13,10 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,83 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša
299,90 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g
21,25 €/1kg
22,00 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Univerzálny dojčiaci vankúš s mikroperličkami - sivý
27,95 €
Predajca: Geheimshop-de

Držiak na TV Univerzálny držiak na stenu TV do 35 kg 13-42" palcov
10,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Plastový vešiak s tyčou na nohavice - čierny / balenie po 50 ks - vešiak na bundy a blúzky s držiakom na opasok
20,27 €
Predajca: Special-trends

Merax čalúnená posteľ 140x200 cm s výškovo nastaviteľným čelom a 4 zásuvkami, funkčná posteľ zamatová látka manželská posteľ s lamelovým roštom pre dospelých a mládež
346,99 €
-31,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
315,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX

Wella Color Fresh Mask, orgován, Lilac Frost, 150 ml, Žena, Všetky typy vlasy, Rúra
461,00 €/1l
69,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Olaplex Salon Intro Kit sada pre veľmi poškodené vlasy 3 x 525 ml
72,51 €/1l
255,61 €
Predajca: PerfumTraders

Fanola - Botugen Mask 1000ml
10 208,33 €/1kg
12,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Fanola No Yellow Care 2 fázy Odvar Dvojfázový W
61,19 €/1kg
10,28 €
Predajca: Glamperfeu

Olaplex No.0 Intenzívne tužidlo na vlasy 155 ml
9,35 €/1l
14,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,49 €
Predajca: esiteo

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
89% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
89%6% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
6%3% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
3%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%2% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
2%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 2. októbra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko hore
Proces nákupu a dodania bol nekomplikovaný a rýchly. Po nehode pri farbení som sa chcela zbaviť žltooranžového odtieňa a dosiahnuť popolavý tón. Po 2-krát 20 min. reakčnej dobe všetko fungovalo skvele. Moje vlasy sú krásne popolavé blond bez červených pigmentov. Vôňa je v poriadku. Pri aplikácii šampónu je najlepšie nosiť rukavice. Účinok šampónu je naozaj veľmi dobrý. A nikde som nemohol nájsť 1l fľašu lacnejšie. Preto 5 hviezdičiek pre Fanola a 5 hviezdičiek pre Kaufland.de.
Hodnotenie z 27. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vlasy sa stávajú mega ľahké
Super šampón. Moje vlasy sú po ňom super ľahké. Nepoužívajte príliš často, inak to povedie k vypadávaniu vlasov. Aplikujte len v rukaviciach, inak vám ruky zfialovejú.
Hodnotenie z 18. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Strieborný šampón
Vďaka tomuto produktu majú moje šedivé vlasy o niečo krajšiu farbu. Znova a znova
Hodnotenie z 14. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Beda
Milujem to
Hodnotenie z 10. septembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super šampón
Je to jednoducho super. Žltý odtieň zmizne, len si musíte dať pozor, aby ste ho nenechali pôsobiť príliš dlho, ak nechcete mať šedivé vlasy :)
Hodnotenie z 15. októbra 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepší šampón proti žltému odtieňu
Tento šampón som mala už pred niekoľkými rokmi a bola som z neho nadšená. Tentoraz som si objednala 1 liter. Raz som si s ním umyla vlasy a ten hlúpy žltý odtieň mojich blond vlasov je konečne preč!
Hodnotenie z 5. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Žiadny žltý šampón
Veľmi dobrý
Hodnotenie z 20. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko sa zmestí
Celkom dobré
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
26,25 €
Predajca: MAGUHAAR
105,00 €/1l

Vichy Dercos Szampon wzmacniający 400ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
20,47 €
Predajca: Serica
45 488,89 €/1kg

Sulsena Anti-Ľupinový Šampón, 150ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
10,49 €
Predajca: EDANTI
61 705,88 €/1kg

Šampón-pasta na vlasy proti lupinám Sulsena Anti-Dandruff, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11
8,11 €
Predajca: EDANTI
90 111,11 €/1kg

Šampón As I Am Curl Clarity 237ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,99 €
Predajca: medpak_shop
50,59 €/1l

TRESemme Moisture Rich Shampoo, 828 ml, Šampón, Ženy, Hydratačný, Vitamin E, - Coat hair with a liberal amount of shampoo - Gently massage the scalp and roots with fingertips...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
11,99 €
Predajca: Lemonbite
14,48 €/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
41,75 €
Predajca: MAGUHAAR
154 629,64 €/1kg

L´Oréal Professionnel Série Expert Metal Detox Professional Shampoo Anti-metal Cleasing Cream čistiaci šampón pre lesk a ochranu farbených vlasov 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR
25,33 €/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampón, Unisex, Normálne vlasy, Riedke vlasy, Všetky farby, Posilnenie, Liečba



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
35,00 €
Predajca: MAGUHAAR
35,00 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, Hair Shampoo, 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
32,00 €
Predajca: MAGUHAAR
21,33 €/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampón 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
33,00 €
Predajca: MAGUHAAR
22,00 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(50)Počet hodnotení: 50
32,00 €
Predajca: MAGUHAAR
21,33 €/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR
25,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo vyživujúci šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR
25,50 €/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Šampón, Neprofesionálne, Ženy, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
24,25 €/1l

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
22,00 €
Predajca: MAGUHAAR
22,00 €/1kg

Matrix Food For Soft Shampoo šampón pre suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampón a kondicionér 2 x 500 ml
42,99 €
Predajca: Keratinshop
42,99 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Gold Quinoa + Protein Shampoo vyživujúci šampón pre veľmi poškodené vlasy 500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(50)Počet hodnotení: 50
19,50 €
Predajca: MAGUHAAR
39,00 €/1l

Moroccanoil Volume Extra Volume Shampoo šampón pre jemné vlasy bez objemu 1000 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
107,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
107,15 €/1l