4,9



Na základe 17 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Montibello Decode Curl Definer Balm 150ml63,33 €/1l
10,00 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Queen Helene Cocoa Butter Lotion 16oz.9,09 €/1kg
9,09 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
LAVERA Balzam po opaľovaní s organickou aloe a organickým bambuckým maslom99,95 €/1l
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Hydratačný krém Dove Men + Care162,40 €/1l
8,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Tabaibaloe Aloe Vera krém na tvár a telo 300ml
18,96 €/1kg
6,35 €
Predajca: Pryor-Distribution

Kérastase Résistance Ciment Anti-Usure - Kondicionér na poškodené vlasy - 200 ml
216,50 €/1l
43,30 €
Predajca: VISO

Vosk na vlasy BarbarTime BluePomade 150ml
213,00 €/1l
31,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Nivea, Diamond Gloss Pianka do włosów, 150 ml
34,27 €/1l
5,14 €
Predajca: LAVONIO

Nivea, Żel do stylizacji włosów, 150 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
90,13 €/1l
13,52 €
Predajca: somnia24

Lisap Top Care Curly Cool Elasticizing Defining Cream Leave-In 150ml
110,60 €/1l
16,59 €
Predajca: Tersorte

Nivea, Soft, Krem, 300ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
44,87 €/1kg
13,46 €
Predajca: Denpoli-Venda

No Inhibition Silkening Milk uhladzujúce mlieko pre hebkosť a lesk vlasov 140 ml
129,21 €/1l
18,09 €
Predajca: Tersorte

Elastický stylingový krém EIMI Grip Cream 75 ml
241,73 €/1l
18,13 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Sebamed - Baby Cream Extra Soft 200ml
10,63 €/1kg
10,63 €
Predajca: VISO

Cebralin Quitamanchas Axilas Elimina Olores 300ml
31,00 €/1l
9,30 €
Predajca: Parfumtoi

Kallos Styling Gel żel do stylizacji włosów Ultra Strong, 275 ml
15,49 €/1l
4,26 €
Predajca: T3S_Shop

Regeneračné Sérum s Ceramídmi na Posilnenie a Ochrannu Nechtov, 11 ml.
740,91 €/1l
8,15 €
Predajca: Tersorte

Moroccanoil Treatment 100ml
693,90 €/1l
69,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

UNGLAX NAIL EXPERTS Vitalizer 10 ml
2 067,00 €/1l
20,67 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
WellaEIMI Super Set | Extra silný lak na vlasy 500 ml
Wella EIMI Super Set je extra silný lak na vlasy. Zaručuje maximálnu fixáciu počas niekoľkých hodín. Je to najsilnejší výrobok z celého radu stylingových výrobkov Wella. Lak na vlasy Wella EIMI Super Set účinne krotí vlnité, kučeravé a kučeravé vlasy. Ich tvar zostáva nezmenený aj v tých najextrémnejších poveternostných podmienkach. Či už ide o jemný účes, elegantné vlny alebo dokonale uhladené kučery, môžete si byť istí, že váš účes vydrží 24 hodín bez nepríjemných prekvapení. Prípravok dodáva vlasom dokonalý vzhľad, udržiava ich na mieste a poskytuje celodenný komfort. Už sa nemusíte obávať vypadávania alebo krepovatenia vlasov! Stupeň fixácie (1-4): objem:500 ml
Návod na použitie: - Dôkladne pretrepte a potom rovnomerne nastriekajte, pričom držte balenie na dĺžku ruky od hlavy, aby ste účesu dodali mimoriadne silnú fixáciu
Dimetyléter, alkohol denát, voda, kopolymér oktylakrylamidu/akrylátov a butylaminoetylmetakrylátu, aminometylpropanol, kopolymér VP/VA, izopropylalkohol, parfum, pantenol, hexylcinnamal, linalool, trietylcitrát, fenyltrimetykon, etylhexylmetoxycinnamát, limonén, citronellol
Wella Eimi Super Set Extra Silná Lak na Vlasy s objemom 500 ml je ideálnym spoločníkom pre dokonalú úpravu vašich vlasov. Tento lak poskytuje silnú fixáciu a dlhotrvajúci objem, zatiaľ čo nezaťažuje vlasy. Jeho jedinečná formula umožňuje flexibilnú manipuláciu s účesom a zanecháva vlasy prirodzene lesklé a plné života. S Wella Eimi Super Set môžete mať istotu, že vaša účes zostane dokonale tvarovaná po celý deň. Oslovuje ľudí, ktorí si zakladajú na kvalitnom úprave vlasov a hľadajú spoľahlivý stylingový produkt pre každodenné použitie. Buďte pripravení na bezchybné výsledky s lakom na vlasy Wella Eimi Super Set.
[b]Wella Eimi lak na vlasy Super Set[/b][br][br]Je to záverečný sprej s veľmi silnou fixáciou a je vhodný pre všetky typy vlasov. Účes je bezpečne zafixovaný na dlhú dobu. Chráni vlasy pred teplom a UV žiarením. br][br]Faktor fixácie 4 zo 4[br][br][br][br][br][b]Použitie:[/b][br][br]Lak na vlasy dobre pretrepte a rovnomerne nastriekajte na hotový účes zo vzdialenosti 30 cm.
Wella Eimi - Super Set Extra Strong Finishing Spr. francúzska krabička @ 1 ks x 500 ml
WELLA EIMI FINISH Super Set 500 ml WELLA EIMI FINISH Super Set dáva vlasom veľmi silnú fixáciu a fixáciu. Zároveň chráni vlasy pred poškodením slnkom a vlhkosťou. Vlasy sa preto dajú expresívne upravovať.
Wella EIMI Super Set Haarlack 500ml
Wella EIMI Super Set je extra silný lak na vlasy. Zaručuje maximálnu fixáciu počas niekoľkých hodín. Je to najsilnejší výrobok z celého radu stylingových výrobkov Wella. Lak na vlasy Wella EIMI Super Set účinne krotí vlnité, kučeravé a kučeravé vlasy. Ich tvar zostáva nezmenený aj v tých najextrémnejších poveternostných podmienkach. Či už ide o jemný účes, elegantné vlny alebo dokonale uhladené kučery, môžete si byť istí, že váš účes vydrží 24 hodín bez nepríjemných prekvapení. Prípravok dodáva vlasom dokonalý vzhľad, udržiava ich na mieste a poskytuje celodenný komfort. Už sa nemusíte obávať vypadávania alebo krepovatenia vlasov! Stupeň fixácie (1-4): objem:500 ml
Návod na použitie: - Dôkladne pretrepte a potom rovnomerne nastriekajte, pričom držte balenie na dĺžku ruky od hlavy, aby ste účesu dodali mimoriadne silnú fixáciu
Dimetyléter, alkohol denát, voda, kopolymér oktylakrylamidu/akrylátov a butylaminoetylmetakrylátu, aminometylpropanol, kopolymér VP/VA, izopropylalkohol, parfum, pantenol, hexylcinnamal, linalool, trietylcitrát, fenyltrimetykon, etylhexylmetoxycinnamát, limonén, citronellol
Wella EIMI Super Set 500 ml - extra silná fixácia
Dokončovací sprej extra silný
- zafixuje účes s extra silnou fixáciou
- chráni vlasy
STUPEŇ FIXÁCIE 4
Dosiahnite absolútnu kontrolu nad každým dokonalým účesom s týmto extra silným sprejom na konečnú úpravu vlasov. Navrhnutý na ochranu vlasov pred účinkami vlhkosti, poškodením UV žiarením a teplom.
Použitie:
Rovnomerne nastriekajte zo vzdialenosti jednej ruky, aby ste upravili svoj účes alebo vytvarovali vlasy
Dimetyléter, denátový alkohol, voda,
Kopolymér oktylakrylamidu/akrylátov/butilaminoetylmetakrylátu,
Aminometylpropanol, kopolymér VP/VA, izopropyl
Alkohol, parfum, panthenol, hexyl-cinnamal, linalool,
Trietylcitrát, fenyltrimethicon, etylhexyl
Metoxycinamát, limonén, citronelol
Lak na vlasy Wella Professionals EIMI - Super Set 500 ml
Lak na vlasy Wella Professionals EIMI Super Set je rýchloschnúci lak na vlasy, ktorý poskytuje mimoriadne silnú fixáciu. S úrovňou fixácie 4.
Výhody
- dodáva vlasom lesk a prirodzenú fixáciu
- mimoriadne silná fixácia
Aplikácia
Rovnomerne nastriekajte na suché vlasy a upravte ich ako zvyčajne.
Zloženie
Dimetyléter, alkohol denát, voda, kopolymér oktylakrylamidu/akrylátov/butilaminoetylmetakrylátu, aminometylpropanol, kopolymér VP/VA, izopropylalkohol, parfum, panthenol, hexylcinnamal, linalool, trietylcitrát, fenyltrimethicon, etylhexylmetoxycinnamát, limonén, citronellol.
[STUPEŇ DRŽANIA 4]
Dosiahnite absolútnu kontrolu nad akýmkoľvek konečným vzhľadom pomocou tohto mimoriadne silného dokončovacieho spreja. Navrhnutý na ochranu vlasov pred účinkami vlhkosti, poškodením UV žiarením a teplom.
[APLIKÁCIA:]
Rovnomerne nastriekajte zo vzdialenosti jednej ruky, aby ste upravili účes alebo vytvarovali vlasy
Zloženie
Dimetyléter, denátový alkohol, voda, kopolymér oktylakrylamidu/akrylátov/butilaminoetylmetakrylátu, aminometylpropanol, kopolymér VP/VA, izopropylalkohol, parfum, panthenol, hexylcinnamal, linalool, trietylcitrát, fenyltrimethicon, etylhexylmetoxycinnamát, limonén, citronellol
Wella EIMI Super Set Finishing Spray extra silný 500 ml
Vyskúšajte Wella EIMI a modelujte a zdokonaľujte dlhé a krátke účesy pomocou lakov na vlasy, ktoré zároveň poskytujú sviežosť vďaka novej vôni EIMI.
Návod na použitie:
Rovnomerne nastriekajte zo vzdialenosti jednej ruky na úpravu účesu alebo tvarovanie vlasov
Vlasy sú jedinou vecou...
{Zabezpečte svojmu účesu silnú fixáciu pomocou laku na vlasy Wella EIMI Super Set, silného laku na vlasy, ktorý dodá vášmu účesu dlhotrvajúcu fixáciu a žiarivý lesk. Je ideálny na vytváranie hladkých a výrazných účesov, ktoré odolávajú nepriaznivým vplyvom počasia }
Wella Eimi Super Set Extra Silná Lak na Vlasy s objemom 500 ml je ideálnym spoločníkom pre dokonalú úpravu vašich vlasov. Tento lak poskytuje silnú fixáciu a dlhotrvajúci objem, zatiaľ čo nezaťažuje vlasy. Jeho jedinečná formula umožňuje flexibilnú manipuláciu s účesom a zanecháva vlasy prirodzene lesklé a plné života. S Wella Eimi Super Set môžete mať istotu, že vaša účes zostane dokonale tvarovaná po celý deň. Oslovuje ľudí, ktorí si zakladajú na kvalitnom úprave vlasov a hľadajú spoľahlivý stylingový produkt pre každodenné použitie. Buďte pripravení na bezchybné výsledky s lakom na vlasy Wella Eimi Super Set.
[b]Wella Eimi lak na vlasy Super Set[/b][br][br]Je to záverečný sprej s veľmi silnou fixáciou a je vhodný pre všetky typy vlasov. Účes je bezpečne zafixovaný na dlhú dobu. Chráni vlasy pred teplom a UV žiarením. br][br]Faktor fixácie 4 zo 4[br][br][br][br][br][b]Použitie:[/b][br][br]Lak na vlasy dobre pretrepte a rovnomerne nastriekajte na hotový účes zo vzdialenosti 30 cm.
Wella Eimi - Super Set Extra Strong Finishing Spr. francúzska krabička @ 1 ks x 500 ml
WELLA EIMI FINISH Super Set 500 ml WELLA EIMI FINISH Super Set dáva vlasom veľmi silnú fixáciu a fixáciu. Zároveň chráni vlasy pred poškodením slnkom a vlhkosťou. Vlasy sa preto dajú expresívne upravovať.
Wella EIMI Super Set Haarlack 500ml
- Materiálové zloženie
- Nevyžadujú sa žiadne informácie
- Model
- EIMI
- Hmotnosť
- 0.5 g
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- - Voda, alkohol denat., polyvinylpyrrolidone, butyléter hydroxid acetátu, izobután, polyethylen, ethylhexyl methoxycinnamate, PEG-25 PABA, EDTA sodná sůl, parfum, benzyl alkohol, ethylhexylglycerin, hexyl kinnamal, butylfenyl metylpropional, limonén, linalool, benzyl benzoate, hydroxycitronellal, kumarín, citronellol, geraniol.
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- balík
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 8005610533070
- Číslo od výrobcu
- 99240011068
- Materiálové zloženie
- Nevyžadujú sa žiadne informácie
- Model
- EIMI
- Hmotnosť
- 0.5 g
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- - Voda, alkohol denat., polyvinylpyrrolidone, butyléter hydroxid acetátu, izobután, polyethylen, ethylhexyl methoxycinnamate, PEG-25 PABA, EDTA sodná sůl, parfum, benzyl alkohol, ethylhexylglycerin, hexyl kinnamal, butylfenyl metylpropional, limonén, linalool, benzyl benzoate, hydroxycitronellal, kumarín, citronellol, geraniol.
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- balík
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 8005610533070
- Číslo od výrobcu
- 99240011068
Bezpečnostné pokyny
Stiahnuté súbory a informácie
Hodí sa k tomu

Wella EIMI Extra Volume, Pena na vlasy, Ženy, 300 ml, Suché vlasy, Fixačný, Všetky farby
77,43 €/1l
23,23 €
Predajca: PerfumTraders

Wella Professionals Eimi Dynamic Fix Silný lak na vlasy, 500 ml
36,60 €/1l
18,30 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Wella EIMI Super Set, Lak na vlasy, Unisex, Normálne vlasy, 300 ml, Fixačný, 1 kusov
56,53 €/1l
16,96 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
17,79 €
Predajca: somnia24

La Roche-Posay Anthelios Mgiełka SPF50+ 75ml
216 888,89 €/1kg
19,52 €
Predajca: VISO

Wella EIMI Pearl Styler gél na vlasy 100 ml
155,10 €/1l
15,51 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
877,67 €/1l
78,99 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Wella Professionals SP Balance Scalp Shampoo šampón pre citlivú pokožku hlavy 1000 ml
22,84 €/1l
22,84 €
Predajca: Glamperfeu

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

Wella EIMI Extra Volume, Pena na vlasy, Ženy, 300 ml, Všetky typy vlasy, Zväčšenie objemu, Všetky farby
41,00 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella EIMI Super Set Extra silný sprej na konečnú úpravu 300 ml
54,30 €/1l
16,29 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Wella EIMI Pearl Styler Hair Gel 150 ml
90,87 €/1l
13,63 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Wella, Eimi, Lakier do włosów, 75ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
48,27 €/1l
6,27 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,62 €
Predajca: MANADA

EIMI Pearl Styler XXL 150 ml
419,67 €/1l
62,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Flexot® F-2045 | 24-palcový kufor, veľkosť L, cestovný kufor, kufor na kolieskach s teleskopickou rukoväťou, kufor s tvrdou škrupinou, cestovná batožina, odolný, kolieska s 360° otáčaním, číselný zámok
44,90 €
Predajca: mdmw-shop24

HMF 14901-02 Hliníkový kufrík na make-up s jednotlivými priehradkami, prázdny kufrík na make-up, 33 x 22,5 x 24 cm, čierny
94,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Sanitas 574.02, Elektrický leštič na nechty, 3800 ot/min, 4600 ot/min, Modrá, Biela, 7 kusov
48,58 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Kozmetický kufrík so zrkadlom, kozmetický kufrík na make-up, kufrík na make-up z ABS a hliníka, 2 výsuvné police, rozkladací a prenosný policový kufrík, kadernícky kufrík, multi kufrík (strieborný)
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: GIANTEX

MONZANA® Kufrík Baseline Príručná batožina ABS tvrdý kufor Pogumované kolieska Teleskopická rukoväť Kombinovaný zámok Cestovný kufor Tvrdý kufor Trolley Black L
75,14 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
59,95 €
Predajca: artbook-service

Bosch TAT6A513, 2 krajcov, Čierna, Nerezová oceľ, 800 W, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz, 0,1 m
39,65 €
Doprava zdarma
Predajca: AMPQ

Annayake Pour Elle parfémovaná voda pre ženy 100 ml
607,30 €/1l
60,73 €
Predajca: Denpoli-Venda

MEBUS Quarz-Wanduhr analog mit Thermometer / Hygrometer ohne 1x AA Batterie Ø22,5cm silber
14,92 €
Predajca: NeuertsShop

Clarins Double Serum, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml
933,33 €/1l
70,00 €
Predajca: gg-market

Leifheit Salad Spinner Signature, Čierna, Biela, 1 kusov
41,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Aximax

Lak na úpravu vlasov L'Oreal Paris Tecni Art Pli, 190ml
48 333,33 €/1kg
14,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
126,33 €/1l
7,58 €
Predajca: MAGUHAAR

Apple MHL93ZM/A, Ochranný obal, Apple, iPhone 12 Pro Max, 17 cm (6.7"), Ružová
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Ploonk

Wella EIMI Extra Volume mousse - pena na vlasy pre extra objem - chráni pred teplom a dehydratáciou - silná fixácia bez zlepenia a zaťaženia - 1 x 75 ml
134,67 €/1l
10,10 €
Predajca: PerfumTraders

Wella Professionals System Professional Hydrate Shampoo, 1000 ml, Šampón, Profesionálne, Unisex, Suché vlasy, Rozčesávanie, Hydratácia, Hydratačný, Čistiaci
19,26 €/1l
19,90 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,26 €
Predajca: MANADA
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
94% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
94%6% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
6%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. augusta 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super produkt
Pearl Styler sa dokonale rozotiera vo vlasoch a stačí ho len veľmi málo. Prisahám naň už roky!
Hodnotenie z 25. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je skvelé!
Veľmi rýchle dodanie, dobrá cena, nemohlo to byť lepšie.
Hodnotenie z 9. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kupujte ho znova a znova
Používam ho už roky. Som s ním veľmi spokojný
Hodnotenie z 5. marca 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Stylingový gél
Veľmi dobré, už to viem zo salónu, ale mám to cez skutočné za takmer polovicu ceny.
Hodnotenie z 13. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko najlepšie
Veľmi dobrý lak na vlasy
Hodnotenie z 21. septembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
dobrý lak na vlasy
Lak na vlasy nelepí, dobre vonia, všetko ok
Hodnotenie z 27. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
kvalita
Super článok
Hodnotenie z 20. apríla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
top
Presne spĺňa očakávania
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Hydratačný krém Pond's na suchú pleť 111 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
16,98 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Predajca: Lemonbite
908,18 €/1l

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - telové mlieko, telové mlieko s kakaovým maslom, intenzívne hydratujúce



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(9)Počet hodnotení: 9
12,99 €
Predajca: Lemonbite
64,95 €/1l

HondroFrost Forte Krém - 200 ml (2x100 ml), Balenie po 2 kusoch



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(13)Počet hodnotení: 13
36,00 €
Predajca: IncHealth-Inter
180,00 €/1l

Hondrostrong Forte Krém - 500 ml, Balenie po 5 kusoch



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(52)Počet hodnotení: 52
127,00 €
Predajca: IncHealth-Inter
254,00 €/1l

La Mer Hydratačný jemný krém



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
273,41 €
Predajca: PerfumTraders
4 556,83 €/1l

Hr Powercell Skinmunity Emulzia 75Ml
150,49 €
Predajca: PerfumTraders
2 006,53 €/1l

Seni Care ochranný krém s oxidom zinočnatým



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
9,07 €
Predajca: ClinicCare
3 239,29 €/1l

Sisley Sisley, Ujędrniający krem do ciała, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
197,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 319,73 €/1l

INCIA Gélový krém proti striám 75 ml
18,00 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,46 €
Predajca: Exporgin
232,80 €/1l

Compeed, Sztyft przeciwpęcherzom, 8 ml - Długi termin ważności!
18,99 €
Predajca: RESTEQ
2 373,75 €/1l

Suchá pleť Hydratačný krém na tvár Pond's 184 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
12,99 €
Predajca: Lemonbite
70,60 €/1l

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Krém proti vráskam



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(30)Počet hodnotení: 30
125,14 €
Predajca: PerfumTraders
250,28 €/1l

Sisley Le Sculpteur Intenzívna kontúrovacia starostlivosť 200 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
133,01 €
Predajca: PerfumTraders
665,05 €/1l

Vazelína | Hydratačná masť - 368 g - Kakaové maslo - Hojivé želé - Starostlivosť o pokožku
10,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,59 €
Predajca: Lemonbite
26,06 €/1l

Montibello Decode Curl Definer Balm 150ml
10,00 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,50 €
Predajca: MAGUHAAR
63,33 €/1l

Krém s bylinkami Just Lavender Upokojuje namáhanú pleť 100 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,00 €
Predajca: Fine-experience
280,00 €/1l

Fleboxin krém - 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
39,00 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,00 €
Predajca: IncHealth-Inter
370,00 €/1l

Thierry Mugler Alien, Krem do ciała, 200ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
66,66 €
Predajca: PerfumTraders
333,30 €/1l

Krém Appenzeller Heublumen na starostlivosť o pleť, 50 ml. Kompletná starostlivosť pre deti aj dospelých



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
25,00 €
Predajca: Fine-experience
500,00 €/1l