4,9



Na základe 8 hodnotení
Bestseller
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
SUNSCREEN SPF15 krém s bronzerom 237ml63,25 €/1l
14,99 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Vichy Capital Soleil krem matujący SPF50+ 50ml423,60 €/1l
21,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Ďalšie informácie o reklame
La Roche Posay Anthelios UVmune 400 Oil Control Face Cream-Gel SPF50+, 50 ml904,40 €/1l
45,22 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Ďalšie informácie o reklame
Vichy Capital Soleil Solárna ochranná voda SPF5028 280,00 €/1l
28,28 €
Predajca: PerfumTraders

La Roche-Posay Anthelios Żel-Krem SPF50 50ml
367,00 €/1l
18,35 €
Predajca: MANADA

La Roche Posay, Anthelios, Niewidoczny Spray SPF50+, 200 ml
123 500,00 €/1kg
29,64 €
Predajca: VISO

ANTHELIOS XL brume invisible ultra-lè gere SPF50+ 200 ml
144,70 €/1l
28,94 €
Predajca: Parfumtoi

La Roche-Posay, Anthelios UVMune 400, Moisturizing, Tinted Moisturizer, 50+, 50 ml
354,40 €/1l
17,72 €
Predajca: MANADA

La Roche-Posay ANTHELIOS sprej na opaľovanie Invisible Spray SPF 30 200 ml
22 860,00 €/1kg
22,86 €
Predajca: BRASTYGroup

La Roche-Posay, Anthelios UVMune 400, Sun Protection, Lotion, For Face, SPF 50+, 50 ml
427,60 €/1l
21,38 €
Predajca: VISO

La Roche-Posay, Anthelios UVMune 400, Hydrating, Cream, Face, SPF 50+, 50 ml
394,60 €/1l
19,73 €
Predajca: VISO

La Roche Posay, Effaclar DUO+ SPF 30 Krem, 40 ml
441 800,01 €/1kg
22,09 €
Predajca: MANADA

La Roche-Posay Anthelios Family Spray Spf50+ 300ml
38 270,00 €/1l
38,27 €
Predajca: somnia24

La Roche Posay, Anthelios Olejek korygujący niedoskonałości SPF 50+, 50 ml
550 833,35 €/1kg
33,05 €
Predajca: NutraBestBG

LRP Anthelios Ultra odolný hydratačný krém SPF30
29 770,00 €/1l
29,77 €
Predajca: VISO

Sensitive Protect Sun Spray Transparent Dry Touch Spf50 od Eucerin 200 ml
122,50 €/1l
26,60 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Avène Sprej Avène Solaires Très Haute Protection Spray SPF50+ 200ml
215,80 €/1l
43,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

La Roche-Posay - Anthelios SPF 50+ Dermo-Pediatrics Lotion 50ml
571,20 €/1l
28,56 €
Predajca: somnia24

La Roche Posay Anthelios Gel krém Dry Touch Color FPS50+ 50 ml
21 460,00 €/1kg
21,46 €
Predajca: Pharmacygreek
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- vysokokvalitný lekársky opaľovací krém
- pre citlivú pokožku
- na nastriekanie na pokožku
- Dermokozmetika z lekárne
- Výrobca: Výrobca: L'Oreal Deutschland GmbH divízia La Roche-Posay, Nemecko (originálny výrobok z Nemecka)
- PZN: 13919414
Vlastnosti výrobku: Vhodné na použitie v domácnostiach, kde je potrebné zabezpečiť, aby sa výrobok mohol používať:
La Roche Posay Anthelios Anti-Shine Spray SPF 50 Sprej na tvár proti slnečnému žiareniu pre pleť s nedostatkami
Zmatňujúci sprej na ochranu pred slnkom na cesty.
Anthelios Sprej na tvár SPF 50 od La Roche-Posay je sprej na ochranu pred slnkom s vysokou UVA/UVB ochranou na ťažko dostupné miesta, ako sú plešiny alebo vrch hlavy.
Typ pleti: pleť s vysokým obsahom slnečného žiarenia:
všetky typy pleti, citlivá pleť, mastná pleť, zmiešaná pleť, pleť so škvrnami
Popis výrobku: Prípravok na ochranu pred slnečným žiarením:
Anthelios sprej na tvár SPF 50 s vysokou UVA/UVB ochranou možno použiť aj na ťažko dostupné miesta, ako je pleš alebo rozstrapatené vlasy. Vďaka jednoduchej aplikácii v spreji bez dodatočného roztierania je mimoriadne praktickým spoločníkom. Anthelios sprej na tvár SPF 50 je ideálny aj na použitie pod alebo na make-up. Transparentné zloženie je obohatené o termálnu vodu La Roche-Posay, ktorá upokojuje pokožku. Technológia Airlicium so zmatňujúcimi mikročasticami kontroluje lesk pleti. ANTHELIOS FACE SPRAY SPF 50 je fotostabilný. Je dermatologicky testovaný, nekomedogénny a odolný voči vode a potu.
Produkt sľubuje:
Ochrana pred slnkom pre citlivú pokožku tváre s účinkom proti lesku
Použitie: Na ochranu pokožky pred slnkom:
Anthelios Face Spray SPF 50 nastriekajte na pokožku tváre zo vzdialenosti najmenej 15 cm. Ústa a oči majte zatvorené, stlačte pery a odstráňte zvyšky z úst. Ak sa ochranný sprej dostane do očí alebo spôsobí podráždenie pokožky, okamžite ho dôkladne opláchnite vodou. Pred použitím sprej na ochranu pred slnkom dobre pretrepte a aplikáciu opakujte niekoľkokrát denne. Tým sa ochrana pred slnkom zachová aj po kúpaní, osušení a spotení. Vo všeobecnosti sa treba vyhýbať intenzívnemu poludňajšiemu slnku, pretože nadmerné opaľovanie môže mať vplyv na vaše zdravie.
Účinnosť:
ANTHELIOS transparentný sprej na tvár SPF 50 predstavuje maximálnu ochranu a maximálnu toleranciu pre citlivú pokožku tváre a očné okolie.
Kompatibilita:
všetky typy pleti
Výsledok: Ošetrujúca pleť je vhodná pre všetky typy pleti:
ANTHELIOS transparentný sprej na tvár SPF 50 predstavuje maximálnu ochranu a maximálnu toleranciu pre citlivú pokožku tváre a očného okolia.
Zdroj: Informácie od výrobcu
Stav: 07/2023
INHALTSSTOFFE: BUTÁN, AQUA / WASSER, HOMOSALÁT, OKTOKRYLÉN, GLYCERÍN, DIMETIKÓN, ETYLHEXYL SALICYLÁT, DIKAPRYLKARBONÁT, NYLON-12, DIIZOPROPYL SEBAKÁT, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETÁN, STYRÉN/ACRYLÁTOVÝ KOPOLYMÉR, KYSELINA p-ANISOVÁ, KAPRYLYL GLYKOL, KARNOSÍN, CYKLOHEXASYLOXÁN, EDTA DISODNÁ, DROMETRIZOL TRISYLOXÁN,
ETYLHEXYLTRIAZÓN, MEL / HONIG, METYLMETAKRYLÁT-KROSSPOLYMÉR, PEG-32, PEG-8 LAURÁT, PENTYLENGLYKOL, FENOXYETANOL, POLY C10-30 ALKYLAKRYLÁTPOLYGLYCERYL-6 POLYRICINOLEÁT, PROPYLENGLYKOL, SILIKASILILÁT, NATRIUMCHLORID, NATRIUMSACHARÍN, TOKOFEROL, PARFÜM / DUFT
Osviežujúce zloženie proti lesku Vysoká ochrana pred slnkom Tento sprej na tvár s vysokým ochranným faktorom SPF50 poskytuje matný a neviditeľný povrch. Vysoká ochrana pred slnkom chráni pokožku pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia UVA a UVB. Svieža hmla je jemne parfumovaná. Sprej na tvár bol špeciálne vyvinutý pre pokožku citlivú na slnko. Anthelios Matujúca hmla je zároveň vodoodolná a hypoalergénna. Neobsahuje parabény
Opaľovacia hmla na tvár s účinnou ochranou proti UVA aj UVB žiareniu. Veľmi vysoká ochrana na tvár, ktorá zabraňuje lesku v tvári.
La Roche-Posay Anthelios Face Mist SPF50 75 ml ponúka osviežujúcu hmlu, ktorá sa rýchlo vstrebáva do pokožky. Tento sprej na tvár s ochranným faktorom SPF50 zasychá do matnej farby a zanecháva neviditeľný povrch. Zážitok dotvára ľahká vôňa. Každodenná ochrana pred slnkom je nevyhnutná a odporúča sa ju opakovane aplikovať každé dve hodiny. Tento sprej na tvár je ideálny na nastriekanie na tvár počas dňa bez toho, aby vám stekal make-up. Sprej na tvár Anthelios je vhodný pre citlivú pleť. Všetky výrobky La Roche-Posay sú testované, aby sa zabezpečilo, že sú vhodné pre citlivú pleť. Kľúčové vlastnosti * Sprej na ochranu pred slnečným žiarením na každodenné použitie * Vhodný pre všetky typy pleti vrátane citlivej * Poskytuje ochranu pred UVA a UVB žiarením s ochranným faktorom SPF50 * Obohatený o upokojujúcu a antioxidačnú termálnu vodu * Hypoalergénny výsledok po použití * Ochrana pred poškodením pleti spôsobeným slnečným žiarením * Neutralizuje voľné radikály spôsobené UV žiarením a znečistením ovzdušia * Pleť je svieža a nie je mastná * Make-up zostáva po použití nezmenený Návod na použitie * Pred použitím dobre pretrepte. * Nastriekajte hmlu opaľovacieho krému (udržujte vo vzdialenosti aspoň 15 cm od tváre) na pokožku pohybom písmena Z. * Možno použiť na make-up bez váhania, pretože sprej ho fixuje. * Pravidelne (najlepšie každé dve hodiny) a výdatne striekajte na udržanie vysokej úrovne ochrany, najmä po potení alebo trení.
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky La Roche-Posay sa radí pod opaľovanie a bol vytvorený špeciálne unisex. Toto balenie obsahuje 75 ml vámi vybraného produktu.
La Roche-Posay Anthelios Mgiełka SPF50+ 75ml
La Roche-Posay Anthelios Transparent Face Spray SPF 50 spoľahlivo chráni pokožku pred spálením a veľmi dobre sa znáša. Vysoký ochranný faktor zaručuje, že sprej chráni aj v extrémnych podmienkach, napríklad v trópoch. Okrem toho je ideálny pre svetlé typy pleti. Sprej na opaľovanie sa rýchlo vstrebáva, hydratuje a zanecháva pokožku jemnú bez toho, aby bola mastná.
Roche-Posay Anthelios Sprej na tvár Lsf 50 75 ml - Prezentácia: Sprej
- Ochranný faktor pred slnečným žiarením
- 50
- Hmotnosť
- 0.09 g
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- La Roche-Posay Anthelios Mgiełka SPF50+ 75ml
- Výrobca
- La Roche-Posay
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 333787554953003337875549530
- Číslo od výrobcu
- 58673
- Ochranný faktor pred slnečným žiarením
- 50
- Hmotnosť
- 0.09 g
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- La Roche-Posay Anthelios Mgiełka SPF50+ 75ml
- Výrobca
- La Roche-Posay
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 333787554953003337875549530
- Číslo od výrobcu
- 58673
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

La Roche-Posay Anthelios Żel-Krem SPF50 50ml
367,00 €/1l
18,35 €
Predajca: MANADA

Lovely Smile 28 WHITE-STRIPS bieliace pásiky s No-Slip technology, Profesionálne bielenie zubov doma, pre biely úsmev Bielenie zubov od Ray of Smile
539,80 €/1kg
26,99 €
Predajca: LovelySmile

La Roche Posay, Anthelios, Niewidoczny Spray SPF50+, 200 ml
123 500,00 €/1kg
29,64 €
Predajca: VISO

Osobná váha ZEEGMA Gewit Váha s telesným tukom Osobná váha Digitálna analýza až 17 telesných parametrov Presné meranie LCD displej Rozsah merania hmotnosti do 200 kg
53,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

La Roche-Posay ANTHELIOS sprej na opaľovanie Invisible Spray SPF 30 200 ml
22 860,00 €/1kg
22,86 €
Predajca: BRASTYGroup

Wella Eimi Super Set Extra Silná Lak na Vlasy, Objem 500ml.
42,42 €/1l
21,21 €
Predajca: PerfumTraders

Mielle Rozmarínová mäta 2 oz 59 ml
349,32 €/1l
20,61 €
Predajca: somnia24

HP Dvojbalenie čiernej/trojfarebnej originálnej atramentovej kazety 302, Štandardný, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na pigmentovej báze, Atrament na báze farby, 3,5 ml, 4 ml
68,64 €
Predajca: T3S_Shop

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Európsky respirátor triedy FFP2 / certifikát CE a EN / 30 kusov - / univerzálny M-L
2,90 €
Predajca: Kutilovo

Apple AirPods (2nd generation) AirPods, True Wireless Stereo (TWS), Hovor / hudba, 46 g, Slúchadlá s mikrofónom, Biela
Generálne opravený
143,90 €
Predajca: JANADO

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

ANTHELIOS XL brume invisible ultra-lè gere SPF50+ 200 ml
144,70 €/1l
28,94 €
Predajca: Parfumtoi

La Roche-Posay, Anthelios UVMune 400, Sun Protection, Lotion, For Face, SPF 50+, 50 ml
427,60 €/1l
21,38 €
Predajca: VISO

La Roche-Posay, Anthelios UVMune 400, Moisturizing, Tinted Moisturizer, 50+, 50 ml
354,40 €/1l
17,72 €
Predajca: MANADA

La Roche Posay Effaclar Żel oczyszczający do skóry skłonnej do trądziku, 400 ml
17,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Krása Joseon Glow sérum Propolis + Niacinamid 30 ml
359 750,01 €/1kg
14,39 €
Predajca: medpak_shop

La Roche-Posay, Matujúci hydratačný krém Effaclar MAT, 40ml
392 400,01 €/1kg
19,62 €
Predajca: MANADA

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml
183,00 €/1l
18,30 €
Predajca: Azjasklep

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

COMHOMA rozkladacia pohovka s funkciou spania, poťah rozkladacia pohovka futon, rozkladacia pohovka, rohová pohovka, pohovka pre hostí, 3-miestna pohovka, s nastaviteľným textilným operadlom, sivá
199,99 €
-30,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
169,99 €
Predajca: GTPLAYER

Eurofirany 452352, Sheer, Tyrkysová, Jednofarebné, Polyester, Hák na zavesenie, 200 g/m²
6,62 €/1m
18,57 €
-50%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,27 €
Predajca: FDC

Univerzálny box Keter Store It Out MAX cca v 125 x š 146 x h 82 cm, béžovo-hnedý
267,83 €
Predajca: PENTA

Záhradný domček 21057, kovový prístrešok na náradie, so šikmou strechou, 161 x 86 x 181/164 cm
164,00 €
Predajca: Kokiska

Kerastase Genesis Sérum pre vlasy, 90ml
669 200,02 €/1kg
66,92 €
Predajca: M_plus_L

WOLTU Záclony s volánovou páskou priehľadná záclona ľanový vzhľad 140x245 cm biela
14,38 €/1m
35,24 €
Predajca: TR8

Bissell SpotClean ProHeat, Handheld, Hlboký, Koberec, Tvrdá podlaha, 1,1 L, 0,72 L, 330 W
254,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

La Roche-Posay, Anthelios, Fluid, Face, SPF 50+, 50 ml
49,50 €/1kg
24,75 €
Predajca: VISO
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
75% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
75%25% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
25%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 9. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Proste skvelé
Tento sprej sa mi páči, pretože stačí ho len nastriekať na tvár a nie je potrebné ho vtierať. Aj jeho veľkosť je ideálna na cestovanie.
Hodnotenie z 27. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Neleskne sa
Ľahký sprej, ktorý sa na tvári neleskne a nezanecháva mastný film.
Hodnotenie z 9. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobre
Dobre strieka, ale zanecháva malú bielu vrstvu napriek tomu, že je priehľadná
Hodnotenie z 5. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Prírodná sada na opaľovanie 6×150 ml, samoopaľovací fluid a prípravok po opaľovaní s imortellou, vegánska starostlivosť o pokožku – 3xSummerMatch
69,50 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
65,99 €
Predajca: Netscroll
73,32 €/1l

Prírodná sada na opaľovanie 4×150 ml, samoopaľovací fluid a prípravok po opaľovaní s imortelkou, vegánska starostlivosť o pokožku – 2xSummerMatch
49,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
47,99 €
Predajca: Netscroll
79,98 €/1l

Hawaiian Tropic | Opaľovací sprej SPF 50 - 170g - Vodoodolný - UVA/UVB ochrana - Ľahká formula
18,99 €
Predajca: Lemonbite
111,71 €/1l

HAWAIIAN TROPIC | Sprej na ochranu pred slnkom SPF50 170g
17,99 €
Predajca: Lemonbite
105,82 €/1l

Hawaiian Tropic Krém na opaľovanie v spreji SPF 30, 170 g
16,99 €
Predajca: Lemonbite
99,94 €/1l

Hawaiian Tropic | Opaľovací krém SPF 30 - 236ml - UVA/UVB ochrana - Vodoodolný a ľahký - Platné do 02/2026
16,65 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Predajca: Lemonbite
67,75 €/1l

Hawaiian Tropic | Opaľovacie olej SPF 25 - 236 ml - UVA/UVB ochrana - vodoodolný a hydratačný
16,99 €
Predajca: Lemonbite
71,99 €/1l

Hawaiian Tropic | Opaľovací sprej SPF 15 - 170g - Vodoodolný a Vegánsky - UVA/UVB ochrana
18,99 €
Predajca: Lemonbite
111,71 €/1l

Banana Boat | Sprej na opaľovanie - 2x170ml - Spf 50 - vodoodolný - Sport Ultra
28,99 €
Predajca: Lemonbite
170,53 €/1l

Banana Boat | Balzam na opaľovanie SPF 60+ - 236 ml - Ultra Sport - Vodoodolné a ľahké zloženie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(14)Počet hodnotení: 14
16,99 €
Predajca: Lemonbite
71,99 €/1l

Hawaiian Tropic opaľovací krém SPF 50, 236 ml, vodoodolný, vegánsky, UVA/UVB ochrana
16,99 €
Predajca: Lemonbite
71,99 €/1l

Austrálsky zlatý botanický BB krém s SPF50 Light



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
26,50 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
272,47 €/1l

Banana Boat | Sonnencreme Sport - Wasserfest - 236 ml - Spf 30 - Hautschutz
14,59 €
Predajca: Lemonbite
61,82 €/1l

Sinoz - Pink Touch Tone Up Fluid Sunscreen SPF50+ / PA++++, 50ml - opaľovací krém na zjednotenie tónu pleti



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
9,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,69 €
Predajca: Exporgin
193,80 €/1l

La Mer UV ochranný fluid SPF 50 50ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
108,07 €
Predajca: PerfumTraders
1 200,78 €/1kg

SUNSCREEN SPF6 gél v spreji s okamžitým bronzerom 237ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,00 €
Predajca: MAGUHAAR
67,51 €/1l

Austrálske zlaté opaľovacie mlieko s bronzerom SPF30



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,00 €
Predajca: MAGUHAAR
75,95 €/1l

Austrálske zlato SPF50 vodoodolné mlieko
17,25 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,75 €
Predajca: MAGUHAAR
70,68 €/1l

Austrálsky zlatý bronzujúci gél v spreji SPF30
16,39 €
Predajca: MAGUHAAR
69,16 €/1l

Australian Gold 54402700280, Olej, Samoopaľovanie, 250 ml, Sprej, 1 kusov



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,50 €
Predajca: MAGUHAAR
62,00 €/1l