4,7



Na základe 7 hodnotení
Guerlain Mon, Ženy, 30 ml, Sprej, ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - LINALOOL - LIMONENE - ETHYLHEXYL..., CE, 1 kusov
49,76 €
1 658,67 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Nenechajte si ujsť!
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml1 061,40 €/1l
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep

Ďalšie informácie o reklame
Dior Miss, Ženy, 50 ml, Tekutý parfém, Sprej, #19950 ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - LINALOOL - LIMONENE - BENZYL..., 1 kusov2 284,80 €/1l
114,24 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Byredo Blanche, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Butyl..., 1 kusov2 446,20 €/1l
244,62 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Penhaligon's Eau The Audacity, Ženy, 100 ml, Tekutý parfém, Sprej, *** Penhaligon’s Eau the Audacity Eau de Parfum *** ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA..., 1 kusov2 040,20 €/1l
204,02 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain L'Instant Magic, Woda perfumowana, 75ml
1 124,00 €/1l
86,51 €
-2,21 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
84,30 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Mon, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - LINALOOL - LIMONENE - ETHYLHEXYL..., 1 kusov
955,60 €/1l
95,56 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Intense, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Jasmine, Vanilla, Lavender, Sandalwood, Patchouli, Sprej, Alcohol, parfum (fragrance), aqua (water), linalool, limonene, hydroxycitronellal, ethylhexyl...
1 347,20 €/1l
67,36 €
Predajca: Denpoli-Venda

Guerlain Shalimar, Ženy, 90 ml, Doplňovacia fľaša, Bergamot, Jazmín, Ruže, Tonka, Vanilka
983,44 €/1l
90,78 €
-2,27 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
88,51 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Mon Guerlain Sparkling Bouquet Woda perfumowana, 100ml
1 042,60 €/1l
104,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Guerlain Mon Guerlain Sparkling Bouquet parfémovaná voda pre ženy 50 ml
1 421,20 €/1l
72,89 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
71,06 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Black Perfecto By La Petite Robe Noire, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie
1 172,40 €/1l
58,62 €
Predajca: BRASTYGroup

Roberto Cavalli , Ženy, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Ružové korenie, Green mandarin,Pink pepper, Oranžový kvet
475,73 €/1l
35,68 €
Predajca: BRASTYGroup

Guerlain La Petite Robe Noire, Ženy, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - LIMONENE - COUMARIN - ETHYLHEXYL..., 1 kusov
987,33 €/1l
74,05 €
Predajca: BRASTYGroup

Guerlain La Petite Robe Noire, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Jazmín, Oranžový kvet, Ruže, Jablko, Čierne ríbezle, Čerešňa (ovocie), Jantár, biele pižmo
1 209,67 €/1l
36,29 €
Predajca: BRASTYGroup

Guerlain Homme Eau de Parfum Intense Spray 80ml
1 737,50 €/1l
139,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Roberto Cavalli Paradiso, Ženy, 75 ml, Sprej, 1 kusov
448,40 €/1l
33,63 €
Predajca: BRASTYGroup

Thierry Mugler Alien Edp sprej s náplňou
2 110,67 €/1l
63,32 €
Predajca: Glamperfeu

BVLGARI Goldea The Roman Night, Ženy, 75 ml, Sprej, Alcohol Denat. (Sd Alcohol 39-C); Parfum (Fragrance); Aqua (Water); Linalool; Benzyl Salicylate;..., 1 kusov
2 333,33 €/1l
175,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Thierry Mugler Angel Muse parfumovaná voda 100ml
3 790,00 €/1l
390,00 €
-11,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
379,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Roberto Cavalli Paradiso Azzurro, Ženy, Letné, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Levanduľa, Jazmín
460,53 €/1l
34,54 €
Predajca: BRASTYGroup
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Ženy
- Hlasitosť:
- 30 ml
- Typ dávkovača:
- Sprej
- Zloženie:
- ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - LINALOOL - LIMONENE - ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE - COUMARIN - DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE - BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE - BUTYLENE GLYCOL DICAPRYLATE/DICAPRATE - BHT - CITRAL - ANISE ALCOHOL - BENZYL BENZOATE - GERANIOL - BENZYL SALICYLATE - CITRONELLOL - FARNESOL - BENZYL ALCOHOL - CI 60730 (EXT. VIOLET 2) - TOCOPHEROL - CI 14700 (RED 4) - CI 19140 (YELLOW 5)
- :
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Guerlain Parfum Mon Guerlain Eau de Parfum Spray Táto svieža oriA
Vůně inspirována emocemi, touhou a sny. Dámský parfém Guerlain Mon Guerlain ztělesňuje moderní ženskost. Symbolizuje silnou a svobodnou ženu, která dosahuje svých cílů. Je velkorysá a výjimečná stejně tak jako vůně Mon Guerlain. Čerstvá orientální vůně s dotekem levandule z Provance, jasmínem sambac a hřejivým dřevem. Mon Guerlain vystihuje příběh plný zážitků, lásky a vášně. Staňte se součástí tohoto příběhu. Podtrhněte svůj půvab a přirozenou krásu s dámskou vůní Guerlain Mon Guerlain.
Parfémovaná voda Mon Guerlain od značky Guerlain bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 30 ml vami vybraté vône.
Guerlain Mon Guerlain, Woda perfumowana, 30ml
Guerlain Fragrances Mon Guerlain - parfumovaná voda v spreji. Táto svieža, orientálna vôňa je inšpirovaná Angelinou Jolie. Silná, slobodná a zmyselná ženskosť. Vrchné tóny tohto parfumu sú levanduľa a bergamot. Srdcové tóny sú arabský jazmín, kosatec a ruža. A základnými tónmi sú tahitská vanilka, austrálske santalové drevo, kumarín, benzoínová živica, sladké drievko a pačuli.
Vrchné tóny: Vôňa: bergamot, levanduľa: Stredné tóny: Ruža, kosatec, jazmín Sambac: Základné tóny: Sladké drievko, benzoín, pačuli, tahitská vanilka, austrálske santalové drevo, kumarín
Guerlain Mon Guerlain Edp Spray
Vynikajúci, ný
- Model
- Mon Guerlain
- Hmotnosť
- 0 kg
- Druh vône
- Ambra
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Guerlain Mon Guerlain, Woda perfumowana, 30ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3346470131385
- Číslo od výrobcu
- G013138
- Model
- Mon Guerlain
- Hmotnosť
- 0 kg
- Druh vône
- Ambra
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Guerlain Mon Guerlain, Woda perfumowana, 30ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3346470131385
- Číslo od výrobcu
- G013138
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Allibert Cube pouf, Štvorec, Šedá, 420 mm, 420 mm, 390 mm
50,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Guerlain Intense, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Jasmine, Vanilla, Lavender, Sandalwood, Patchouli, Sprej, Alcohol, parfum (fragrance), aqua (water), linalool, limonene, hydroxycitronellal, ethylhexyl...
1 849,33 €/1l
55,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
169,00 €
Predajca: FragrancesBg

LEIFHEIT 55356 Combi Clean Set, podlahový mop a vedro s lisovacím nadstavcom, farba zelená/tyrkysová
140,65 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Guess Seductive Noir Women Woda toaletowa, 75 ml
302,13 €/1l
22,66 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

Guerlain Mon, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, #10404 INGREDIENTS: ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - LINALOOL - LIMONENE -..., 1 kusov
1 494,80 €/1l
74,74 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Mon, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - LINALOOL - LIMONENE - ETHYLHEXYL..., 1 kusov
955,60 €/1l
95,56 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Black Perfecto By La Petite Robe Noire, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie
1 172,40 €/1l
58,62 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 100 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
511,30 €/1l
51,13 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
303,70 €/1l
30,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Guerlain Mon, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Jazmín, Santalové drevo, Vanilka
1 980,00 €/1l
160,00 €
-61,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
99,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
305,80 €/1l
30,58 €
Predajca: Glamperfeu

Guerlain La Petite Robe Noire, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Jazmín, Oranžový kvet, Ruže, Jablko, Čierne ríbezle, Čerešňa (ovocie), Jantár, biele pižmo
1 209,67 €/1l
36,29 €
Predajca: BRASTYGroup

Guerlain Mon Guerlain Sparkling Bouquet Woda perfumowana, 100ml
1 042,60 €/1l
104,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Dolce&Gabbana Light Blue Intense, Ženy, Letné, 50 ml, Jablko, Citrón, Jazmín, Jantár, Pižmo
818,20 €/1l
40,91 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Intense, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Jasmine, Vanilla, Lavender, Sandalwood, Patchouli, Sprej, Alcohol, parfum (fragrance), aqua (water), linalool, limonene, hydroxycitronellal, ethylhexyl...
1 347,20 €/1l
67,36 €
Predajca: Denpoli-Venda

Prada Paradoxe Eau de Parfum 90ml
1 114,56 €/1l
100,31 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
353,90 €/1l
35,39 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Thierry Mugler Alien Mirage toaletná voda pre ženy 60 ml
959,33 €/1l
63,63 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
57,56 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense Edp Spray 100ml
1 019,40 €/1l
101,94 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Trussardi Donna, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Kvetinový, Jazmín, Oranžový kvet, lekno, Drevo, Sprej
766,00 €/1l
22,98 €
Predajca: BRASTYGroup

Versace Crystal Noir Woda perfumowana, 50ml
1 305,20 €/1l
65,26 €
Predajca: FragrancesBg

Guerlain Mon Intense, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Jasmine, Vanilla, Lavender, Sandalwood, Patchouli, Sprej, Alcohol, parfum (fragrance), aqua (water), linalool, limonene, hydroxycitronellal, ethylhexyl...
1 137,20 €/1l
113,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior Sauvage - Parfémovaná voda, 60ml - Elegantný a sofistikovaný pánsky vôňový zážitok pre každú príležitosť. Sinné tóny kože a ambry z ďalekej divočiny. Pridajte charizmu k vášmu štýlu!
1 589,67 €/1l
95,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
1 708,33 €/1l
102,50 €
Predajca: Novada-Shop

Boss Orange Woman, toaletná voda, 75 ml
443,20 €/1l
33,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
86% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
86%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%14% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
14%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 10. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Som spokojný
Objem 0,03 l
Som spokojný, túto vôňu som už poznal. Je trochu sladká, veľmi dobrá ako zmena po sviežich, športových vôňach. Skôr na večer alebo popoludnie.
Hodnotenie z 6. marca 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Colný výrobok
Objem 0,03 l
Colný výrobok
Hodnotenie z 13. júla 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vôňa
Objem 0,05 l
Krásna letná vôňa,
Hodnotenie z 21. augusta 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Od Guerlain som očakávala viac...
Objem 0,03 l
... ich parfumy bývali naozaj skvelé, ale teraz? Myslím, že "orientálna" nie je to správne slovo. Samsara a Le Jardin Sur Le Nil sú lepšie. Takisto sa dlho rozvoniava, aspoň na mojej pleti. Pekná, ale to bolo všetko. Chvalabohu som si kúpila len 30 ml, 1. krát a posledný krát , a to bolo všetko. Doprava, nerozbitné balenie: top
Hodnotenie z 3. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,03 l
Hodnotenie z 7. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,03 l
Hodnotenie z 22. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
158,51 €
-4,07 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
154,44 €
Predajca: PerfumTraders
3 088,80 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(76)Počet hodnotení: 76
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(182)Počet hodnotení: 182
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,71 €
Predajca: PerfumTraders
533,88 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
35,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,90 €
Predajca: PerfumTraders
279,20 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

TOM FORD Neroli Portofino, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Levanduľa, Citrón, Mandarínka, Myrta, Oranžová, rozmarín, Jazmín, Neroli, Oranžový kvet, ambra, ibištek pižmový



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(8)Počet hodnotení: 8
224,50 €
-5,83 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
218,67 €
Predajca: PerfumTraders
2 186,70 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
198,15 €
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
336,00 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l