4,9



Na základe 56 hodnotení
Podobné produkty
Bestseller




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(310)Počet hodnotení: 3103% od 2 ks




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(13)Počet hodnotení: 132% od 2 ks




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(15)Počet hodnotení: 153% od 2 ks




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7





4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(13)Počet hodnotení: 13




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(54)Počet hodnotení: 54




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(118)Počet hodnotení: 118




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(49)Počet hodnotení: 49




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(34)Počet hodnotení: 34




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(28)Počet hodnotení: 284% od 2 ks




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(51)Počet hodnotení: 51





4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(52)Počet hodnotení: 523% od 2 ks




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(222)Počet hodnotení: 222




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(28)Počet hodnotení: 28




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(112)Počet hodnotení: 112




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(247)Počet hodnotení: 2474% od 2 ks




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(355)Počet hodnotení: 355

Ďalšie informácie o reklame
Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.255,65 €/1l
51,13 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Armani Stronger With You Pour Homme Edt Spray619,60 €/1l
92,94 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Giorgio Armani, Code, Eau de Toilette, Für Männer, Nachfüllbar, 50 ml1 333,20 €/1l
66,66 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Lacoste, Eau de Lacoste L.12.12. Noir, Eau de Toilette, Für Männer, 100 ml374,50 €/1l
37,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hugo Boss Bottled Tonic Edt Spray
399,10 €/1l
41,04 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,91 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss Bottled Pacific Limitovaná edícia toaletnej vody 100ml
865,20 €/1l
86,52 €
Predajca: Denpoli-Venda

Hugo Boss Bottled Unlimited toaletná voda 100ml
390,20 €/1l
39,02 €
Predajca: BRASTYGroup

Hugo Boss Boss Bottled 50 ml Toaletná Voda.
30,10 €
Predajca: BRASTYGroup

Hugo Boss Boss The Scent Woda Toaletowa, 100ml
612,60 €/1l
61,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hugo Boss Iced Woda toaletowa, 75ml
341,87 €/1l
25,64 €
Predajca: BRASTYGroup

Hugo Boss - Boss Selection EDT 100ml
319,80 €/1l
31,98 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss - Boss Bottled Night EDT 100ml
250,00 €/1l
25,00 €
Predajca: Novada-Shop

Hugo Boss, Bottled Night, Eau De Toilette, For Men, 200 ml
256,90 €/1l
52,72 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,38 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss, Hugo Dark Blue, Eau De Toilette, For Men, 75 ml
350,80 €/1l
26,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

BOSS The Scent – toaletná voda pre pánov
610,00 €/1l
61,00 €
Predajca: Denpoli-Venda

Hugo Boss Hugo Just Different toaletná voda pre mužov 75 ml
447,20 €/1l
33,54 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hugo Boss toaletná voda vo fľaši 30 ml
997,00 €/1l
29,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hugo Boss Boss Bottled Oud Eau de Parfum pre mužov 100 ml
2 990,00 €/1l
299,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
298,90 €/1l
29,89 €
Predajca: PerfumTraders

Boss Orange Woman, toaletná voda, 75 ml
444,13 €/1l
33,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Pánsky parfém Boss Bottled Tonic Hugo Boss EDT 50 mlNechajte sa
prekvapiť 100 % originálnym pánskym parfémom Boss Bottled Tonic Hugo Boss EDT a definujte svoju osobnosť s týmto pánskym parfémom s jedinečnou, individuálnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Hugo Boss!
- Typ: EDT (toaletná voda)
- Pohlavie: muži
- Názov parfému: Boss Bottled Tonic
Pánska toaletná voda
grapefruit, horký pomaranč, citrón, jablko
zázvor, škorica, klinček, pelargónia
vetiver, drevité tóny
Táto vôňa bola vydaná v roku 2017. Elegantná, zemitá kolínska voda pre mužov. S korenistým srdcovým tónom, ktorý jej dodáva hĺbku a zaujímavosť, vás táto vôňa nesklame
Toaletná voda Boss Bottled Tonic od značky Hugo Boss bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraté vône.
Pánska toaletná voda Boss Bottled Tonic od značky Hugo Boss je dokonalým spoločníkom pre muža, ktorý sa každý deň snaží dosiahnuť úspech. Vychutnajte si osviežujúcu a elegantnú interpretáciu legendárnej vône Boss Bottled a dosiahnite všetky svoje ciele. Začiatok toaletnej vody je neobyčajne osviežujúci - spája tóny citróna, štipľavého grapefruitu, horkého pomaranča a zeleného jablka. Podmanivý korenistý koktail, ktorý tvorí srdce vône, sa mieša s esenciami zázvoru, škorice, klinčekov a pelargónie. Suchý a zemitý základ je postavený z vetiveru a drevitých akordov, ktoré dodávajú celej vonnej kompozícii zmyselnosť a eleganciu.
Táto špecifická toaletná voda z radu Bottled pre mužov od značky Hugo Boss má korenistú, drevitú vôňu. Vrchné tóny tejto vône tvoria jablko, horký pomaranč, grapefruit a citrón. Srdcové tóny sú zázvor, škorica, klinček a pelargónia. Základné tóny sú vetiver a drevité tóny.
Toaletná voda Hugo Boss Bottled Tonic je ľahšia a sviežejšia interpretácia klasiky pre moderného, autentického muža, ktorý je prenikavý a zároveň vyvážený. Vrchné tóny: grapefruit, horký pomaranč, citrón a jablko. Srdcové tóny: klinček, pelargónia, škorica a zázvor. Základné tóny: olivovník, santalové drevo, vanilka, vetiver a céder.
Fľaškový tonik HUGO BOSS. Vhodný pre: Objem (ml): 50 ml. Množstvo v balení: 1 ks
Hugo Boss Tonik vo fľaši Woda toaletowa, 50 ml
Vrchné tóny: Jablko, citrón, horký pomaranč, grapefruit: Stredné tóny: Stredné tóny: Geránium, klinčeky, škorica, zázvor: Základné tóny: Drevité tóny, vetiver
Hugo Boss Bottled Tonic Edt Spray DUITSLAND kartón @ 1 fľaša x 50 ml
- Model
- Boss Bottled Tonic
- Hmotnosť
- 0.2 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENAT., AQUA/VODA/VODA, PARFUM/VOŇAVKA, ETYLHEXYL METOXYCINNAMÁT, LIMONÉN, LINALOOL, BUTYL METOXYDIBENZOYLMETÁN, OKTOKRYLÉN, CITRAL, BENZYL BENZOÁT, CITRONELLOL, EUGENOL, CINNAMAL, GERANIOL, BHT, EXT. FIALOVÁ 2 (CI 60730), MODRÁ 1 (CI 42090), ŽLTÁ 5 (CI 19140)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 8005610255613
- Číslo od výrobcu
- 177421
- Model
- Boss Bottled Tonic
- Hmotnosť
- 0.2 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENAT., AQUA/VODA/VODA, PARFUM/VOŇAVKA, ETYLHEXYL METOXYCINNAMÁT, LIMONÉN, LINALOOL, BUTYL METOXYDIBENZOYLMETÁN, OKTOKRYLÉN, CITRAL, BENZYL BENZOÁT, CITRONELLOL, EUGENOL, CINNAMAL, GERANIOL, BHT, EXT. FIALOVÁ 2 (CI 60730), MODRÁ 1 (CI 42090), ŽLTÁ 5 (CI 19140)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 8005610255613
- Číslo od výrobcu
- 177421
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Hugo Boss - Boss Bottled Tonic EDT 100ml
478,20 €/1l
47,82 €
Predajca: Glamperfeu

Hugo Boss Bottled Tonic Edt Spray
399,10 €/1l
41,04 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,91 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss Boss Bottled Infinite Woda perfumowana, 50ml
761,20 €/1l
38,06 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss Ma Vie parfumovaná voda 50 ml
706,40 €/1l
35,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hugo Boss Boss Bottled 50 ml Toaletná Voda.
30,10 €
Predajca: BRASTYGroup

Hugo Boss Bottled Unlimited toaletná voda 100ml
390,20 €/1l
39,02 €
Predajca: BRASTYGroup

Hugo Boss, Hugo Dark Blue, Eau De Toilette, For Men, 75 ml
350,80 €/1l
26,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Bvlgari AQVA Pour Homme toaletná voda pre mužov 100 ml
980,30 €/1l
98,03 €
Predajca: BRASTYGroup

Ergonomický komfortný penový topper | 140 x 200 | pre všetky matrace | XDREAM Pure matracový topper
58,10 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 061,40 €/1l
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep

Hugo Boss, Boss Bottled, Deodorant Spray, For Men, 150 ml
83,13 €/1l
12,47 €
Predajca: Glamperfeu

Hugo Boss - Boss Bottled Night EDT 100ml
250,00 €/1l
25,00 €
Predajca: Novada-Shop

Hugo Boss Boss The Scent Dezodorant s rozprašovačom 150ml.
80,60 €/1l
12,09 €
Predajca: Glamperfeu

Samsung EHS64AVFWE Slúchadlá Galaxy White
11,38 €
Doprava zdarma
Predajca: IK-Handelsgruppe

Nike Obuv Air Max Ltd 3, 687977020
124,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Baldessarini Cool Force EDT 90 ml M
408,89 €/1l
36,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Khadlaj Island Dreams Extrait de Parfum 100 ml (unisex)
278,80 €/1l
27,88 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
686,80 €/1l
68,68 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss, Boss Bottled, Hydrating, After-Shave Lotion, 100 ml
297,00 €/1l
29,70 €
Predajca: BRASTYGroup

Versace Pour Homme - Toaletná voda 100ml pre mužov
556,90 €/1l
55,69 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana The One for Men, Muži, 100 ml, 1 kusov
778,90 €/1l
77,89 €
Predajca: somnia24

Kärcher RM 519, Čistič kobercov, Tekuté, Koberec, Koberec, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
13,90 €/1l
13,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

BOXILAND® ovocie orechy & semienka adventný kalendár 2026 bio, 24 snackov
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Umbrella

ak tronic Software & Services 12129, Nintendo Switch
25,12 €
Predajca: ak-trade

Hugo Boss Boss Bottled Tonic SG na telo a vlasy 200 ml M
104,35 €/1l
20,87 €
Predajca: Glamperfeu

myWall HL 15-2, 58,4 cm (23"), 106,7 cm (42"), 25 kg, 200 x 200 mm, -5 - 15°, Čierna
84,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hermes Eau de Citron Noir kolínska voda unisex 50 ml
1 199,80 €/1l
61,53 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
59,99 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss, Boss Bottled, Sandalwood, Cider and Vetiver, Deodorant Stick, For Men, 75 ml
199,47 €/1l
14,96 €
Predajca: PerfumTraders

Posteľ pre mladých Jednolôžková posteľ Detská posteľ Rám postele 90x200 biely Denná posteľ Drevená posteľ
104,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Homestyle4u
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
91% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
91%9% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
9%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 14. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko dobré
Objem 0,1 l
Produkt podľa očakávania. Dodanie trvalo trochu dlhšie, pretože bolo dodané zo Španielska. Ale pre mňa to nebol žiadny problém.
Hodnotenie z 30. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie
Objem 0,05 l
Veľmi spokojný s parfumom, rýchlo dodaný a zber balíka nekomplikovaný
Hodnotenie z 9. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super!
Objem 0,1 l
Všetko top - rýchle dodanie / skvelá cena! S radosťou znova!
Hodnotenie z 24. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie a najlacnejší dodávateľ
Objem 0,1 l
EDT sem prišiel dobre zabalený. Odoslanie bolo veľmi rýchle.
Hodnotenie z 24. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko skvelé!
Objem 0,1 l
Položka podľa popisu, rýchle dodanie, všetko skvelé!
Hodnotenie z 8. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie, všetko je v poriadku!
Objem 0,1 l
Moja obľúbená vôňa, bohužiaľ len zostávajúce zásoby :-(
Hodnotenie z 23. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
dobrý produkt, zodpovedajúci mojej objednávke
Objem 0,1 l
dobrá kvalita a osvedčený produkt
Hodnotenie z 19. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie, skvelý parfum
Objem 0,1 l
Skvelá vôňa a rýchle dodanie.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Mercedes Benz Club Black, toaletná voda, sprej, 50 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(29)Počet hodnotení: 29
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
787,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(310)Počet hodnotení: 310
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Dior - Sauvage EDT 100ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(87)Počet hodnotení: 87
107,00 €
Predajca: LOGNOW
1 070,00 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,30 €
Predajca: PerfumTraders
606,00 €/1l

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(586)Počet hodnotení: 586
104,93 €
Predajca: PerfumTraders
1 049,30 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray Refillable



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
123,22 €
Predajca: PerfumTraders
616,10 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
122,49 €
Predajca: PerfumTraders
1 224,90 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,01 €
Predajca: PerfumTraders
520,05 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
93,88 €
-2,35 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
91,53 €
Predajca: PerfumTraders
610,20 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
824,00 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,69 €
Predajca: PerfumTraders
621,52 €/1l

Valentino - Valentino Uomo Born In Roma EDT 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
87,29 €
Predajca: PerfumTraders
872,90 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,91 €
Predajca: PerfumTraders
399,55 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Dior Sauvage, Muži, 60 ml, Doplňovacia fľaša, Korenie, Bergamot, Citrón, Ambroxan, Drevo



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
87,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 453,33 €/1l