5,0



Na základe 9 hodnotení
Už len 1 kus za túto cenu
Počet kusov:
10Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Starbucks Caramel Macchiato I 12 kapsúl pre Nescafé Dolce Gusto75,04 €/1kg
11,85 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,59 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Nescafé Dolce Gusto Caffe Lungo, Kávová kapsula, Lungo, Dolce Gusto, 16 šálok, 6/11, Hnedá, Červená63,21 €/1kg
7,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Lavazza Delicato, Kávová kapsula, Espresso, Tmavo pražená, Nespresso, 10 šálok, Viacfarebný395,80 €/1kg
23,13 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,79 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Nespresso Ispirazione Ristretto Italiano 10 kapsúl449,88 €/1kg
35,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Lavazza A Modo Mio Espresso Passionale | 16 kávových lístkov
118,08 €/1kg
14,17 €
Predajca: CoffeeFriend

Lavazza A Modo Mio Crema e Gusto, Kávová kapsula, Espresso, Stredne pražená, A Modo Mio, Arabica, Robusta, A Modo Mio
1 428,00 €/1kg
10,71 €
Predajca: Dragtek-com

Lavazza Delizioso, Kávová kapsula, Espresso, Stredne pražená, A Modo Mio, 36 šálok, 8/13
1 585,33 €/1kg
11,89 €
Predajca: CoffeeFriend

Lavazza Jolie Evo, Kávovar na kapsule, 0,6 L, Kávová kapsula, 1250 W, Čierna
45,40 €/1kg
118,05 €
Doprava zdarma
Predajca: CoffeeFriend

Lavazza A Modo Mio Intensamente, 120 g, 100 mm, 70 mm, 370 mm, 960 g
117,32 €/1kg
13,14 €
Predajca: CoffeeFriend

Caffè Borbone Respresso, Kávová kapsula, Espresso, Nespresso, 9.5/10, 4/10, Caffe Borbone
77,86 €/1kg
38,93 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Lavazza A Modo Mio, Kávová kapsula, Káva, Stredne pražená, A Modo Mio, 16 kusov, 120 g
52,83 €/1kg
15,85 €
Predajca: CoffeeFriend

Tchibo Cafissimo úložný box Caffè Crema plné kávové kapsule, 96 kusov (káva, vyvážená a plná), udržateľný a spravodlivý obchod
50,79 €/1kg
37,08 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Caffè Borbone Nocciolino, Kávová kapsula, Cappuccino, 8 g, A Modo Mio, Caffe Borbone, Lavazza® A Modo Mio®
111,72 €/1kg
14,30 €
Predajca: Ambiente-3000

Illy 7991, Kávová kapsula, Káva, Tmavo pražená, iperEspresso, 12 mesiace, Viacfarebný
102,82 €/1kg
12,40 €
Predajca: CoffeeFriend

Illy Intenso, Kávová kapsula, Espresso, Tmavo pražená, iperEspresso, 108 kusov
259,95 €/1kg
53,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,99 €
Predajca: esiteo

Kapsule Napoli Ristretto pre kávovar Lavazza a Modo Mio - 16 kusov
3,71 €
Predajca: Cafessima

Kávové kapsule LAVAZZA A Modo Mio QUALITA ORO, 16 kapsúl
1 760,00 €/1kg
13,20 €
Predajca: CoffeeFriend

Nescafé Dolce Gusto Cappuccino | 8 kávových kapsúl
80,91 €/1kg
15,13 €
Predajca: somnia24

Lavazza 7149, Kávová kapsula, Espresso, 165 g, Nespresso, 30 šálok, 8/13
147,58 €/1kg
24,35 €
Predajca: Dragtek-com

Cremesso Ristretto Forte, Kávová kapsula, Ristretto, Tmavo pražená, Cremesso, 16 šálok, 16 kusov
11,00 €/1kg
19,30 €
-43%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,00 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Typ produktu:
- Kávová kapsula
- Druhy nápojov:
- Káva
- Úroveň praženia kávy:
- Tmavo pražená
- Systém kávových kapsúl:
- A Modo Mio
- Kapacita v pohároch:
- 36 šálok
- Úroveň intenzity:
- 11/13
- Farba:
- Viacfarebný
- Výrobca:
- Lavazza
- Hmotnosť:
- 7,5 g
- Množstvo v balení:
- 36 kusov
- Šírka balenia:
- 144 mm
- Hĺbka balenia:
- 72 mm
- Výška balenia:
- 144 mm
- Hmotnosť vrátane balenia:
- 270 g
- Typ balenia:
- Box
- Krajina pôvodu:
- Taliansko
Mio Passionale Espresso kávové kapsule 36 kapsúl - Lavazza
Lavazza Mio Passionale je ideálnou voľbou pre milovníkov intenzívnej chuti kávy. Naše kapsuly ponúkajú jedinečnú zmes vybraných kávových zŕn, ktoré zaručujú hlbokú arómu a bohatú, zamatovú chuť. Balenie obsahuje 36 kapsúl, vďaka čomu je ideálnou voľbou do domácnosti aj kancelárie. Vychutnajte si každú šálku výnimočnej talianskej kávy, ktorá uspokojí aj tie najnáročnejšie chute. Lavazza je značka, ktorá je dlhodobo uznávaná pre najvyššiu kvalitu a inovácie v príprave kávy, čo zaručuje, že každý dúšok vás prenesie do srdca Talianska. Vyberte si Lavazza Mio Passionale a ponorte sa do autentického zážitku z kávy.
Lavazza A Modo MioPassionaleje vysokokvalitná zmes100 % zŕn Arabica z renomovaných plantáží v Indii a Brazílii. Vďaka starostlivému a silnému praženiu má táto káva výnimočne intenzívnu, ale sladkú chuť s príjemnými tónmi orechov a vôňou s nádychom karamelu a dymu. Starostlivo odmerané množstvo mletých zŕn (7,5 g) obsiahnuté v každej kapsule zaručuje dokonalé espresso pri každom varení, ako aj perfektný základ pre mliečne kávové nápoje.
Výrobok obsahuje 36 kapsúl na použitie v kávovaroch kompatibilných so systémom A Modo Mio.
| Informácie: | |||
Dátum spotreby | 30. apríl 2025 | Dátum praženia | apríl 2023 |
Typ | Kapsuly | Stupeň údenia | 9/10 |
Vlastnosti | 100% arabica | Hmotnosť | 0,27 kg |
| Vlastnosti: | |||
Intenzita | 10/10 | Sladkosť | 7/10 |
Pena | 6/10 | Obsah kofeínu | 4/10 |
| Spôsoby prípravy: | |||
Espresso | 9/10 | Čierna káva | 8/10 |
Cappuccino | 6/10 | Caffe Latte | 6/10 |
| Spôsoby prípravy: | |||
Automatické kávovary | 10/10 | Kávovary | 0/10 |
Filtračné kávovary | 0/10 | Kávovary, Moka kávovary | 0/10 |
Lavazza A Modo Mio, Typ výrobku: Kávová kapsula, Typ nápoja: Káva, Stupeň praženia kávy: Tmavé praženie. Hmotnosť: 270 g. Typ balenia: Krabička. Množstvo v balení: 36 ks
- Zloženie
- Zloženie: 100% Arabica Krajina pôvodu: Taliansko Skladovanie: skladujte na suchom a chladnom mieste, chráňte pred slnečným žiarením Dátum spotreby:
- Výživové údaje
- Obsahuje zoznam zložiek
- Hmotnosť
- 7.5 g
- Potravinársky podnik
- Lavazza
- Obchodný názov
- Mio Passionale Espresso kávové kapsule 36 kapsúl - Lavazza
- Výrobca
- Počet kusov
- 10
- Číslo od výrobcu
- 8715
- EAN kód
- 80000700868078000070187153
- Zloženie
- Zloženie: 100% Arabica Krajina pôvodu: Taliansko Skladovanie: skladujte na suchom a chladnom mieste, chráňte pred slnečným žiarením Dátum spotreby:
- Výživové údaje
- Obsahuje zoznam zložiek
- Hmotnosť
- 7.5 g
- Potravinársky podnik
- Lavazza
- Obchodný názov
- Mio Passionale Espresso kávové kapsule 36 kapsúl - Lavazza
- Výrobca
- Počet kusov
- 10
- Číslo od výrobcu
- 8715
- EAN kód
- 80000700868078000070187153
Hodí sa k tomu

Lavazza Passionale, Kávová kapsula, Espresso, Tmavo pražená, A Modo Mio, 54 šálok, 11/13
70,59 €/1kg
36,00 €
Doprava zdarma
Predajca: CasaDelRasoioSAS

Lavazza Jolie Evo, Kávovar na kapsule, 0,6 L, Kávová kapsula, 1250 W, Čierna
45,40 €/1kg
118,05 €
Doprava zdarma
Predajca: CoffeeFriend

Lavazza Jolie Evo, Kávovar na kapsule, 0,6 L, Kávová kapsula, 1250 W, Červená
44,62 €/1kg
116,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Breros_

Lavazza A Modo Mio Espresso Passionale | 16 kávových lístkov
118,08 €/1kg
14,17 €
Predajca: CoffeeFriend

Lavazza A Modo Mio Crema e Gusto, Kávová kapsula, Espresso, Stredne pražená, A Modo Mio, Arabica, Robusta, A Modo Mio
1 428,00 €/1kg
10,71 €
Predajca: Dragtek-com

Lavazza 8277, Kávová kapsula, Espresso, 24 mesiace, Viacfarebný, Lavazza, 100% Arabica
33,97 €/1kg
18,02 €
-34%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,89 €
Predajca: CoffeeFriend

Caffè Borbone Respresso, Kávová kapsula, Espresso, Nespresso, 9.5/10, 4/10, Caffe Borbone
77,86 €/1kg
38,93 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Lindt Creation čokoláda s kúskami pistácií a mandlí 148g
34,86 €/1kg
5,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Caffè Borbone Cialda, kávový sáčok, Káva, 8.5/10, 5/10, Caffe Borbone, 7,2 g
5 822,22 €/1kg
41,92 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Lavazza A Modo Mio Intensamente, 120 g, 100 mm, 70 mm, 370 mm, 960 g
117,32 €/1kg
13,14 €
Predajca: CoffeeFriend

Lavazza Delizioso, Kávová kapsula, Espresso, Stredne pražená, A Modo Mio, 36 šálok, 8/13
1 585,33 €/1kg
11,89 €
Predajca: CoffeeFriend

Lavazza A Modo Mio Caffè Crema Lungo Dolcemente, Kávová kapsula, A Modo Mio, 128 g, 16 kusov, 80 mm, 120 mm
112,73 €/1kg
14,43 €
Predajca: CoffeeFriend

Lavazza A Modo Mio, Kávová kapsula, Káva, Stredne pražená, A Modo Mio, 16 kusov, 120 g
52,83 €/1kg
15,85 €
Predajca: CoffeeFriend

Lavazza RC-8601, Kávová kapsula, A Modo Mio, Čierna, Oranžová, 100 mm, 90 mm, 70 mm
69,11 €/1kg
10,92 €
Predajca: CoffeeFriend

Káva Starbucks NESS Creamy Vanilla
220,00 €/1kg
12,32 €
Predajca: Dragtek-com

De’Longhi EN 80.B, Kávovar na kapsule, 0,8 L, Kávová kapsula, 1260 W, Čierna
93,34 €
Doprava zdarma
Predajca: CoffeeFriend

Caffè Borbone Respresso, Kávová kapsula, Káva, Nespresso, 1 šálok, 5 g, 1000 kusov
7 374,00 €/1kg
36,87 €
Predajca: M_plus_L

Lavazza Jolie Evo, Kávovar na kapsule, 0,6 L, Kávová kapsula, 1250 W, Zelená
120,00 €
-4,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Breros_

Tchibo Cafissimo úložný box Caffè Crema plné kávové kapsule, 96 kusov (káva, vyvážená a plná), udržateľný a spravodlivý obchod
50,79 €/1kg
37,08 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lavazza Blue Espresso Decaffeinato bez kofeínu 100 ks kávových kapsúl
55,89 €/1kg
47,51 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lionelo Bianka 3v1 Kočík, autosedačka, skladací, cestovný systém Opierka chrbta 360o nastaviteľná Čalúnenie kolies, strieška XXL-čierna
299,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lionelo

Lavazza Idola, Kávovar na kapsule, 1,1 L, Kávová kapsula, 1500 W, Červená
203,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Breros_

Lavazza A Modo Mio Cremosamente dek, Kávová kapsula, A Modo Mio, 120 g, 16 kusov, 100 mm, 80 mm
109,58 €/1kg
13,15 €
Predajca: CoffeeFriend

Lavazza Jolie Plus Evo, Kávovar na kapsule, 0,6 L, Kávová kapsula, 1250 W, Biela
117,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Breros_

Lavazza kávové kapsule Qualita Oro 10 ks
83,09 €/1kg
4,57 €
Predajca: Zyrafka

Lavazza Jolie Evo, Kávovar na kapsule, 0,6 L, Kávová kapsula, 1250 W, Biela
85,85 €
Doprava zdarma
Predajca: CoffeeFriend

Lavazza Jolie Evo, Kávovar na kapsule, 0,6 L, Kávová kapsula, 1250 W, Šedá
148,81 €
Doprava zdarma
Predajca: CoffeeFriend

iGlobal Detská postieľka 2 v 1 s matracom Výškovo nastaviteľná posteľ pre deti so zásuvkou pod posteľou Biela 120x60 cm
249,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Alinco
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 14. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie
Všetko dobré, ako v popise
Hodnotenie z 11. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 20. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 10. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 5. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 22. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 22. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 12. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kávové kapsuly, La Natura Lifestyle Organic, Decaffeinato Espresso, 60 kapsúl kompatibilných s Nespresso , 100% Arabica ,306g
23,70 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
77,45 €/1kg

Starbucks House Blend Lungo pre Nespresso (12 x 10 kapsúl)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
129,55 €
Predajca: AllYouNeed
197,18 €/1kg

KAFFEE PROBIERBOX La Natura Lifestyle | 120 kávových kapsúl v 6 rôznych príchutiach | 100% recyklovateľné | Kompatibilné kávové kapsule Nespresso®*³



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
44,95 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
66,89 €/1kg

Irish Cream Espresso Crema Premium Coffee - 110 kávových kapsúl | La Natura Lifestyle Organic 616g || Kompatibilné s Nespresso®*³
49,95 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
81,09 €/1kg

KAFFEE Premium 80 kávových kapsúl výberové balenie Ochutená káva | z hliníka | 100 % recyklovateľné Nespresso®*³ kompatibilné kapsule pre Nespresso®³



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
44,95 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
99,89 €/1kg

Lavazza Passionale, Kávová kapsula, Espresso, Tmavo pražená, A Modo Mio, 54 šálok, 11/13



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(9)Počet hodnotení: 9
36,00 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS
70,59 €/1kg

Lungo Coffee Super BOX 100 kávových kapsúl | La Natura Lifestyle Organic 510g|| Kompatibilné s Nespresso®*³
39,95 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
78,33 €/1kg

Crema Coffee - 120 kávových kapsúl | La Natura Lifestyle| Kompatibilné s Nespresso®*³ | Hliníkové kapsule | 100% recyklovateľné |



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
39,95 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
59,45 €/1kg

Espresso La Natura Lifestyle (6x16 kávových kapsúl) 96 kávových kapsúl | La Natura Lifestyle 576g| Kompatibilné kávové kapsule Dolce Gusto®* | Rainforest



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,95 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
69,36 €/1kg

Jacobs Decaffeinato 6 Lungo Set of 10, kávové kapsule, bez kofeínu, kompatibilné s Nespresso, káva, 10 x 20 kapsúl



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(75)Počet hodnotení: 75
88,25 €
Predajca: AllYouNeed
84,86 €/1kg

Espresso káva - 60 kávových kapsúl | La Natura Lifestyle Organic 306g| biosourceced | kompatibilné s Nespresso®*



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,70 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
77,45 €/1kg

Káva Crema Hazelnut - 60 kávových kapsúl | La Natura Lifestyle Organic 306g|| Kompatibilné s Nespresso®*³



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,70 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
77,45 €/1kg

ORGANIC COFFEE FLAVORED BOX | 60 priemyselne kompostovateľných² kávových kapsúl pre kapsulové kávovary Nespresso®³ |La Natura Lifestyle



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,95 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
81,54 €/1kg

Crema Chocolate Coffee - 60 kávových kapsúl | La Natura Lifestyle Organic 306g|| Kompatibilné s Nespresso®*³



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,70 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
77,45 €/1kg

TASSIMO kapsule Horúca čokoláda balenie 3x Cadbury + 3x Milka - 48 nápojov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(11)Počet hodnotení: 11
87,86 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
75,15 €
Predajca: AllYouNeed
52,19 €/1kg

Degustačný balíček - 60 kávových kapsúl | La Natura Lifestyle Organic 306g| Kompatibilné s Nespresso®*³



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,70 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
77,45 €/1kg

Crema Coffee - 60 kávových kapsúl | La Natura Lifestyle Organic 306g|| Kompatibilné s Nespresso®*³



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
23,70 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
77,45 €/1kg

TASSIMO kapsule Jacobs Lovers kávové kapsule - celkom 48 nápojov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(31)Počet hodnotení: 31
90,04 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
77,01 €
Predajca: AllYouNeed
62,10 €/1kg

Opakovane použiteľné kapsuly Nespresso - Sada 3 plniteľných kapsúl z nehrdzavejúcej ocele - Kompatibilné s kávovarmi Nespresso - Matná čierna



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,50 €
Predajca: 1915SHOP
43,33 €/1kg

Qalidus Delta kapsula pre kávovary Delta/ Krabica 40 ks
40,98 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,99 €
Predajca: SuperMerchant
2,90 €/1kg