4,8



Na základe 4 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
AXA iba Axa Einsteckkette Ulc 100 cm46,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kryptonite Evolution 1016 Mini Integrated Chain 5,25'' 10x1600mm Orange/Black Reťaz-Zámok
130,96 €
Predajca: Mandarin

Zámok Kryptonite U Kryptolok Standart + lanko 001966
67,33 €
Predajca: Mandarin

Zámok Kryptonite Evolution Standard – verzia U 102 × 229 mm 002130
91,74 €
Predajca: Mandarin

Kryptonite Evolution Disc Lock 48x54mm - žltý
105,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Glemo

Zámok Kryptonite New York Diamond Standard Shackle Black
311,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Kryptonite Evolution Lite Mini-6 70x152mm Orange/Black Zámok
134,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Kryptonite EVOLUTION 1090, reťazový zámok, Čierna, Oranžová, Oceľ, Oceľ, Nylon, tvrdená oceľ
81,44 €
Predajca: Mandarin

Kryptonite MESSENGER MINI+, zámok v tvare písmena U, Čierna, Oranžová, Oceľ, Oceľ, Oceľ, Kľúč
99,17 €
Predajca: OCRRUNNING

Integrovaná reťaz Kryptonite Evolution 1055 Mini 10x550 mm 000792
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Holokolo

Zámok Kryptonite Keeper Mini 6 – 83 × 152 mm 004189
42,00 €
Predajca: Mandarin

Zámok Kryptonite New York Fahgettaboudit 1410 a New York Disc Lock 999485
182,64 €
Predajca: Mandarin

Zámok Kryptonite New York Noose 1213 a Evolution Disc Lock 999546
162,14 €
Predajca: Mandarin

Zámok Kryptonite Keeper 12 Standard 004196
40,48 €
Predajca: Mandarin

Keeper 12 Std W/ 4 Flex 102X203Mm - Uni
67,71 €
Predajca: TR8

Zámok Kryptonite U Evolution Mini-9 002086
80,01 €
Predajca: Mandarin

Zámok na bicykel OnGuard 8000X U-lock 260x115x17
78,40 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
67,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hiplok D All Black Zámok
83,48 €
Predajca: TR8

imenso Large Art** Ringschloss mit Steckmöglichkeit
97,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Zámok Zefal U13 S new – U-zámok S 4945
27,53 €
Predajca: Mandarin
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
16 mm „podkova“ z tvrdenej ocele MAX-PERFORMANCE.
-Mechanizmus DOUBLE DEADBOLT pre vyššiu bezpečnosť.
-Vysoko bezpečnostné telo zámku s kotúčmi.
-Posuvný ochranný kryt chráni telo zámku a predlžuje jeho životnosť.
-Ochranný vinylový poťah.
-Súčasťou balenia sú 3 kľúče – 1 kľúč s LED diódou s vymeniteľnou batériou a 2 ergonomické kľúče.
-Program Key Safe – v prípade straty kľúčov zaslanie 1. páru štandardných náhradných kľúčov . (vyžaduje sa registrácia)
-Rozmery: 10,2 cm x 20,3 cm
-Hmotnosť: 2,02 kg
-Úroveň ochrany: 9/10
Zabezpečenie 9/10 16 mm hrubý záves z kalenej ocele Oválny priečnik so zvýšenou odolnosťou Záves s dvojitou závorou na konci Nový zámok s 2 skrutkami Centrálne umiestnený zámok zabraňuje pokusom o jeho vypáčenie Nový uzamykateľný ochranný kryt na ochranu pred nečistotami a prachom Vinylový poťah 3 kľúče, z toho 1 s LED svetlom Držiak FlexFrame-U (len vo verzii STD) Program trezora na kľúče Rozmery: 10,2 x 20,3 cm - verzia STD; 10,2 x 26 cm - verzia LS Hmotnosť: 2,02 kg - verzia STD; 2,20 kg - verzia LS Zámok je súčasťou programu Key Safe. Zaregistrovaním sériového čísla kľúča na webovej stránke alebo jeho uložením na bezpečné miesto môžete získať náhradný kľúč. Ak kľúč stratíte alebo poškodíte, môžete sa obrátiť na výrobcu a požiadať ho o náhradný kľúč. Prvé 2 kľúče sa zasielajú bezplatne, ďalšie kľúče je možné za za poplatok
Kryptonit
Extrémne odolný podkovový zámok Kryptonite New York Standard je vďaka svojej 16 mm hrubej kalenej oceli veľkým konkurentom pre zlodejov. Tento zámok sa dodáva s 3 náhradnými oceľovými kľúčmi, z ktorých jeden je vybavený LED svetlom na osvetlenie v tmavých miestnostiach alebo v tme. Zámok sa dodáva s univerzálnym držiakom a možno ho prenášať namontovaný na bicykli. Tento zámok je tiež zahrnutý do programu poistenia proti krádeži, ako aj do programu straty kľúča alebo kódu
16 mm "podkovovitá" kalená oceľ MAX-PERFORMANCE.
Mechanizmus DOUBLE DEADBOLT na zvýšenie bezpečnosti.
Vysokobezpečné telo zámku s diskom.
Posuvná ochrana chráni telo zámku a predlžuje jeho životnosť.
Ochranný vinylový povlak.
Obsahuje 3 kľúče - 1 LED kľúč s vymeniteľnou batériou a 2 ergonomické kľúče.
Program trezoru na kľúče - v prípade straty kľúča bude prvý pár štandardných náhradných kľúčov zaslaný bezplatne. (Vyžaduje sa registrácia)
Rozmery: 10,2 cm x 20,3 cm
Úroveň ochrany: 9/10
- EAN:0720018002154
Nová, patentovaná, tvrdená konštrukcia dvojitej závory poskytuje dodatočnú ochranu proti neoprávnenej manipulácii a vysokobezpečnostná kotúčová vložka je odolná proti vypáčeniu a vŕtaniu.
S patentovanou kalenou oceľovou objímkou nad priečnikom pre dvojitú bezpečnosť, dvojitý zámok so závorou pre obzvlášť vysokú prídržnú silu.
16 mm tvrdená oceľová objímka Max-Performance
Patentovaná tvrdená konštrukcia s dvojitou závorou poskytuje dodatočnú ochranu proti útokom skrútením a prerezaním
Obsahuje U-konzolu Flexframe na pohodlnú prepravu zámku s objímkou na viacero miest
Maximálna bezpečnosť: kotúčová vložka je odolná proti vypáčeniu a vŕtaniu.
posuvný protiprachový kryt na ochranu pred nečistotami a úlomkami
3 kľúče z nehrdzavejúcej ocele
Bezpečnostný program na kľúče
Ochranný vinylový poťah
Úroveň zabezpečenia 9/10
\n16 mm kalená oceľová podkova s maximálnym výkonom, ktorá odoláva rezačkám\nPatentovaný dizajn kalenej dvojitej západky poskytuje ďalšiu ochranu\nDiskový zámok s vyšším stupňom zabezpečenia je odolný proti vylomeniu a vŕtaniu\nPosuvný kryt proti prachu chrániaci pred nečistotami\n3 kľúče z nehrdzavejúcej ocele - vrátane jedného s vymeniteľnou LED žiarovkou\nVrátane držiaku Flex Frame-U pre pohodlný transport\nOchranný vinylový náter\nProgram Key Safe s možnosťou objednania nového kľúča\nÚroveň ochrany: 9/10\n
NEW YORK LOCK STD® 16 mm hrubý zámok z tvrdenej špeciálnej ocele Kryptonium™, 10 x 20 cm. Zosilnený vysokobezpečnostný kotúčový zámok je zabezpečený proti odvŕtaniu. S mimoriadne robustným, dvojitým uzamykacím mechanizmom a vinylovým krytom odolným proti poveternostným vplyvom, ktorý chráni pred poškodením. Súčasťou sú 3 kľúče, z ktorých jeden má integrované svetlo na kľúč. Jednoduchá preprava vďaka variabilnému držiaku FlexFrame a držiaku zámku FlexFrame, ktoré sú súčasťou dodávky. Vlastnosti: Technológia: Dvojitý uzamykací mechanizmus, Vysokobezpečnostný zámok, Zámok s kotúčovou cylindrickou vložkou, Posuvný protiprachový uzáver, Uzáver z tvrdenej ocele Oblasť použitia: Vidiek na noc, Predmestie na noc, Mestské oblasti na noc, Stojan na bicykle na noc, Univerzita na noc 16 mm hrubý uzáver z tvrdenej špeciálnej ocele Kryptonium™ Hmotnosť: 1970 g Odolnosť voči poveternostným vplyvom Stupeň zabezpečenia: 9 z 10 Vrátane držiaka zámku FlexFrame Rozmery: 10x20 cm Materiál: Tvrdená špeciálna oceľ Kryptonium™
Kryptonite U-lock Kryptonite New York Standard 10,2x20,3cm, čierna/žltá, 3 kľúče
- Farba
- ČiernaŽltá
- Výrobca
- Dĺžka
- 0.203 m
- Hmotnosť
- 2.02 kg
- Rozsah dodávky
- 2
- EAN kód
- 0720018002154720018002154
- Číslo od výrobcu
- 002154
- Farba
- ČiernaŽltá
- Výrobca
- Dĺžka
- 0.203 m
- Hmotnosť
- 2.02 kg
- Rozsah dodávky
- 2
- EAN kód
- 0720018002154720018002154
- Číslo od výrobcu
- 002154
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Gabor dámske batohy 000859 Farba: Modrá Veľkosť: Jedna veľkosť
57,36 €
Predajca: Shopfair

Gabor dámska kabelka 7870 14 Emmy silber
1 248,75 €
Doprava zdarma
Predajca: SchuhhausHittcherGmbH

Univerzálne Skrutky Na Drevo A Kovové Materiály Onduline 100Ks
73,80 €/1kg
22,14 €
Predajca: Dragtek-com

Gabor Dina Crossbag 835850 (1/blue)
1 248,75 €
Doprava zdarma
Predajca: SchuhhausHittcherGmbH

Bell Helmets SIXER MIPS-EQUIPPED, Polovičná prilba, Zapuzdrená konštrukcia, Priezor prilby, Matný
211,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Pedále LOOK X-Track čierne 18220
53,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kryptonite Evolution 1016 Mini Integrated Chain 5,25'' 10x1600mm Orange/Black Reťaz-Zámok
130,96 €
Predajca: Mandarin

ťava active Bari taška cez rameno 24 cm
54,99 €
Predajca: Schuhe24_de

Suchá strava Wolfsblut Dospelé mäso Sladký zemiak 2 kg
13,85 €/1kg
27,70 €
Predajca: velmontask

Kryptonite Evolution Mini-5, zámok v tvare písmena U, Čierna, Kľúč, 140 mm, 83 mm, 1,2 kg
75,01 €
Predajca: Mandarin

Giro Aerohead Mips Time Trial prilba čierna S čierna S
236,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Flex Exzenterpolierer XFE 7-15 150 Poliermaschine 710 Watt 15 mm Polierhub
529,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Bell Helmets SIXER MIPS-EQUIPPED, Polovičná prilba, Zapuzdrená konštrukcia, Priezor prilby, Matný
192,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Zmes na pečenie - Brownies 400g
18,20 €/1kg
7,28 €
Predajca: taleoo

Rosti Mepal 106934030600, Box, Obdĺžnikový, 2 L, Priehľadná, Biela, Polyetylen, Styrén-akrylonitrilový (SAN), 160 mm
10,30 €
Predajca: Black-Dragon-Distribution

Hravy A Ondulín Červené - 100 Ks/Pakét Onduline
10,04 €/1kg
12,05 €
Predajca: Dragtek-com

Philips Sonicare ProResults HX6018/07, 1 kusov, Biela, Stredná, FlexCare+, FlexCare, HealthyWhite, HydroClean, EasyClean, DiamondClean
399,87 €/1kg
59,98 €
Predajca: Dragtek-com

Olympia KS 6, AC, Biela, Plast, 36 mm, 8 mm, 32 mm
6,68 €
Predajca: M_plus_L

Bauck Mühle 352231, 425 g, Ovos, Blackberry, Čučoriedka, Strawberry, 338 kJ, 1430 kcal, 1,6 g
8,52 €/1kg
3,62 €
Predajca: taleoo

Weleda Millet Nourishing, 190 ml, Šampón, Neprofesionálne, Unisex, Normálne vlasy, Ochrana, Lesk
69,11 €/1l
13,13 €
Predajca: PerfumTraders

BP AVENT sušiak na fľaše a cumlíky
38,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Onduline® klince na asfaltové pásy čierne 65 mm x 2,8 mm Balenie = 100 ks
12,98 €/1kg
15,58 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Bell Helmets SIXER MIPS-EQUIPPED, Polovičná prilba, Zapuzdrená konštrukcia, Priezor prilby, Matný
191,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

reer 8601, zrkadlo, Antracit, Plast, 175 mm, 30 mm, 175 mm
20,87 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Zámok Kryptonite Kryptolok Mini -7 001980
66,70 €
Predajca: Mandarin

Rosti Mepal Modula, Box, Obdĺžnikový, 2 L, Priehľadná, Biela, Polyetylen, Styrén-akrylonitrilový (SAN), CE
9,49 €
Predajca: NeuertsShop

Rosti Mepal Modula, Box, Obdĺžnikový, 0,425 L, Priehľadná, Biela, Polyetylen, Styrén-akrylonitrilový (SAN), CE
5,59 €
Predajca: Black-Dragon-Distribution

Prilba Giro Syntax Mat Black/Bright Red veľkosť M (55-59 cm) 7099697
121,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Gabor batoh MINA black, 99-Bez veľkostí:-, Farba:black
57,36 €
Predajca: Shopfair

Rosti Mepal 106937030600, Box, Obdĺžnikový, 0,55 L, Priehľadná, Biela, Polyetylen, Styrén-akrylonitrilový (SAN), 160 mm
9,49 €
Predajca: NeuertsShop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
75% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
75%25% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
25%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. marca 2019 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ideálne pre mestské bicykle a osoby dochádzajúce do práce
Farba Čierna
Pohodlné a každodenné riešenie pre dochádzajúcich a mestských cyklistov. Dobrá ochrana proti krádeži, zámok sa perfektne hodí do bočného vrecka batohu alebo - ak cestujem bez batohu - do spony na opasok (napr. od Restrapu). Tri kľúče, z ktorých jeden má svetlo. Zatiaľ nič nevisí. Som veľmi spokojný. Máme varianty 5 a 6. Držiak na bicykel, ktorý je súčasťou dodávky, nepoužívame. Preto o tom nemôžem nič povedať.
Hodnotenie z 22. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepší zámok, rýchle dodanie
Farba Čierna, Žltá
Kúpil som ho ako darček, na trhu nie je lepší. Super rýchle dodanie, špičková cena.
Hodnotenie z 27. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Obrázok výrobku Kryptonite New York Lock LS (10,2x26cm)
Farba Čierna
Všetko perfektné
Hodnotenie z 29. júna 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba Čierna, Oranžová
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Zámok Abus Granit Super Extreme 2500/165HB230 USH typ U s kľúčom čierny 96050



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
284,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Abus Bordo SmartX 6500A/110 SK Black Zámok



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(8)Počet hodnotení: 8
265,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Abus WCH + ACH 9KS/130 Black Kotva-Reťaz



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
256,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

ABUS Burgundy Granite XPlus 6500K/120 BK SH



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(13)Počet hodnotení: 13
170,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

OXFORD HardcoreXC13 reťazový zámok 1,5 m x 13 mm – ART4 / Sold Secure Gold
112,20 €
Predajca: NGSStores

E Zámok na skúter 8 mm | Vysokobezpečnostné zámky | Zámok na putá
118,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Reťazový zámok ABUS Granit CityChain XPlus 1060 - Zámok na bicykel z tvrdenej ocele - stupeň zabezpečenia ABUS 15 - 110 cm - čierny



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(30)Počet hodnotení: 30
159,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Zámok Abus 6500K/90 BK SH BORDO GRANIT Xplus čierny skladací 61498



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(13)Počet hodnotení: 13
135,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Abus Steel-O-Chain 9809K/170 Black Reťaz-Zámok



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
127,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

ABUS Steel-O-Chain 9809K/140 BK



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
135,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Zámok Abus 9210/170 IVY čierny reťaz 88694



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
133,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Zámok reťaze VINZ Makalu ø11mm - 120cm | ART 4 certifikát | zámok na motorku zámok na moped skúter a e-skúter | zámok na motorku reťaz a pancierový zámok | 120-300 cm (120 cm)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
134,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Masterlock 8279EURDPRO Master Lock Bügelschloss aus Stahl mit Halterung 8279EURDPRO



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
49,96 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
42,90 €
Predajca: MasterLock

ABUS BORDO 6200K/120, Skladací zámok, Čierna, Červená, Oceľ, Kľúč, 85,5 mm, 1,63 kg
128,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Zámok Abus 9210/110 IVY čierny reťaz 88692



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
120,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

MASTER LOCK 8291EURDPS, reťazový zámok, Čierna, Oceľ, Nylon, Kľúč, 1000 mm
49,03 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,90 €
Predajca: MasterLock

ABUS BORDO Combo, Skladací zámok, Čierna, Červená, Oceľ, 4-miestna kombinácia, 2032 mm, 1,47 kg



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
107,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

ABUS Bordo Faltschloss 6200K/90 SH BK schwarz



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
106,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

5-číselný zámok na bicykel, bezpečný reťazový zámok s 5-miestnym číselným kódom, 120 cm, oceľový zámok na bicykel, modrý



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
69,95 €
Predajca: Relaxdays