5,0



Na základe 3 hodnotení
Už len 1 kus za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Homme, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Cardamom seeds, Iris, Vetiver1 294,50 €/1l
129,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Dior Eau Fraiche, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Petitgrain olej, Pačuli1 393,80 €/1l
139,38 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior J'adore, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Oranžová, Neroli, Ruže1 965,40 €/1l
98,27 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Koriander, Tuberóza, Opoponax1 222,80 €/1l
122,28 €
Predajca: PerfumTraders

Rabanne Invictus Intense, Muži, 100 ml, Sprej, 1 kusov
1 301,20 €/1l
130,12 €
Doprava zdarma
Predajca: Novada-Shop

Paco Rabanne Invictus, Woda toaletowa, 15ml
1 587,33 €/1l
23,81 €
Predajca: PerfumTraders

Rabanne 1 Million, Muži, 50 ml, Mandarínka, Pepermint, Škorica, Ruže, Jantár, Koža, Sprej
1 218,00 €/1l
60,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Rabanne Invictus Aqua, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Marine notes, Granite-grapefruite accord, Violet leaf, Ambery woods, Violet wood, Ambergris accord, Sprej, 1 kusov
781,00 €/1l
93,61 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
78,10 €
Predajca: Novada-Shop

Dior - Sauvage EDT 100ml
663,30 €/1l
66,33 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Rabanne 1 Million, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
699,50 €/1l
139,90 €
Predajca: FragrancesBg

Rabanne Pour Homme, Muži, 100 ml, Levanduľa, Estragón, tymián, klinček, Geranium, Pižmo, Konárnik slivkový, Tabak, Sprej
321,60 €/1l
32,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Rabanne XS 100ml, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Mäta, Wild mint, Bergamot, Koriander, Geranium
480,20 €/1l
48,02 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Paco Rabanne Invictus Edt Spray 2x 50ml Duplo
826,50 €/1l
92,33 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
82,65 €
Predajca: Parfumtoi

Rabanne Black Xs 100ml, Muži, 100 ml, Lemon, Cinnamon, Jantár, Pačuli, Amber,Patchouli
551,00 €/1l
55,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Trussardi Blue Land, Muži, 30 ml, Sprej, 1 kusov
2 833,33 €/1l
85,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Paco Rabanne Paco unisex toaletná voda 100 ml
282,80 €/1l
28,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Rabanne 1 Million Lucky, Muži, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT. PARFUM (FRAGRANCE) AQUA (WATER) BENZYL SALICYLATE ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE..., 1 kusov
916,20 €/1l
91,62 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Paco Rabanne Ultraviolet Man Woda toaletowa, 100ml
410,20 €/1l
41,02 €
Predajca: BRASTYGroup

Paco Rabanne Paco Woda toaletowa, 100 ml
266,40 €/1l
26,64 €
Predajca: MANADA
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Muži
- Hlasitosť:
- 50 ml
- Typ fľaše:
- Nádoba na jedno použitie
- Typ dávkovača:
- Sprej
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Invictus Intense je silnejší a zvodnejší ako kedykoľvek predtým. Vôňa Paco Rabanne sa pohráva s kontrastmi korenistého bobkového listu a hrejivosti slaného čierneho jantáru, ktoré z Invictusu urobili klasiku. Kombinácia týchto tónov vône je umocnená opojnou sviežosťou a vášnivou zmyselnosťou, vďaka čomu je Invictus Intense mimoriadne intenzívnym vonným zážitkom.
Paco Rabanne Invictus Intense toaletná voda v spreji 50 ml
Paco Rabanne Invictus Intense 50 ml EDT sprej NEU Original
Vôňa Paco Rabanne Invictus Intense sa otvára silnou explóziou pikantného čierneho korenia vo vrchnej nóte, ktorá sa spája s aromatickým nektárom z pomarančových kvetov, ktorý okamžite upúta pozornosť. V srdcovej nóte sa rozvíjajú jemné akordy whisky a vavrínu, ktoré vôni dodávajú rafinovanú a zvodnú hĺbku. Základná nóta zaujme intenzívnou zmesou jantáru, slaného čierneho jantáru a ambrového dreva, ktorá zaručuje dlhotrvajúce a hrejivé vyžarovanie. Bezpečnostné a varovné informácie: Vysoko horľavá kvapalina a pary
Paco Rabanne Invictus Intense Edt Spray 65114665 / 6511466501 FRANCE kartón @ 1 fľaša x 50 ml
- Rozmery
- 50 ml
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Druh vône
- sladké
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENAT, AQUA (VODA), PARFUM (VÔŇA), BENZYLSALICYLÁT, KUMARÍN, ETYLHEXYLMETOXYCINAMÁT, LIMONÉN, LINALOOL, ALFA-IZOMETYLIONÓN, ETYLHEXYLSALICYLÁT, BUTYLMETOXYDIBENZOYLMETÁN, GERANIOL, CITRONELLOL, CITRAL, EUGENOL, CINNAMAL, BENZYL BENZOÁT, BENZYLALKOHOL, IZOEUGENOL, CI 60730 (EXT, FIALOVÁ 2), CI 19140 (ŽLTÁ 5), CI 17200 (ČERVENÁ 33), CI 42090 (MODRÁ 1)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3349668543052
- Číslo od výrobcu
- 57463
- Rozmery
- 50 ml
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Druh vône
- sladké
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENAT, AQUA (VODA), PARFUM (VÔŇA), BENZYLSALICYLÁT, KUMARÍN, ETYLHEXYLMETOXYCINAMÁT, LIMONÉN, LINALOOL, ALFA-IZOMETYLIONÓN, ETYLHEXYLSALICYLÁT, BUTYLMETOXYDIBENZOYLMETÁN, GERANIOL, CITRONELLOL, CITRAL, EUGENOL, CINNAMAL, BENZYL BENZOÁT, BENZYLALKOHOL, IZOEUGENOL, CI 60730 (EXT, FIALOVÁ 2), CI 19140 (ŽLTÁ 5), CI 17200 (ČERVENÁ 33), CI 42090 (MODRÁ 1)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3349668543052
- Číslo od výrobcu
- 57463
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
681,00 €/1l
68,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Joop! Homme Toaletná Voda 200 ml - Mužská Vôňa s Výraznými Tónmi pre Stylizovaného Muža s Triedou. Excelentná Vôňa pre Elegantného Gentlmana.
136,90 €/1l
27,38 €
Predajca: PerfumTraders

Escentric Molecules Molecule 01, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Iso E Super, Sprej, Alcohol denat, Parfum (fragrance), Aqua (water)
1 534,30 €/1l
153,43 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Valentino - Uomo Born in Roma Intense 100 ml parfumovaná voda
1 101,90 €/1l
110,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Hermes Terre D'Hermes Woda toaletowa, 100 ml
747,30 €/1l
74,73 €
Predajca: Sykz

Prada - Luna Rossa Sport EDT 100ml
919,50 €/1l
91,95 €
Predajca: Denpoli-Venda

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 100 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss
701,80 €/1l
70,18 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Versace Versense - Toaletná voda 100ml od značky Versace
810,90 €/1l
81,09 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Gucci Rush Edt 75ml
605,33 €/1l
45,40 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent Libre Parfum, 90ml
1 450,11 €/1l
130,51 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Nikos Sculpture Homme toaletná voda v spreji 100ml
264,50 €/1l
26,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka
520,85 €/1l
104,17 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss Bottled Pacific, toaletná voda, 100 ml
740,10 €/1l
74,01 €
Predajca: ADI_Global_Store

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt 200ml
470,00 €/1l
94,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Bulgari Omnia Crystalline 100 ml Eau de Toilette + 15 ml balzam na telo + vzorka
743,23 €/1l
115,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dolce & Gabbana The One Pour Homme toaletná voda 50 ml – elegantná a rafinovaná vôňa pre moderného muža.
985,80 €/1l
49,29 €
Predajca: PerfumTraders

Diptyque L'Eau Papier EDT 100 ml UNISEX
1 801,70 €/1l
180,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Lalique Encre Noir, Muži, 100 ml, Vetiver, Vetiver, Kašmírové drevo, Pižmo, Cashmere wood,Musk
262,50 €/1l
26,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Skok k ľahkosti a sviežosti - Toaletná voda, 200ml
146,75 €/1l
29,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Van Cleef & Arpels Orchidèe Vanille, Unisex, Letné, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Litchi, Mandarínka, Mandle, Ruže, Fialový
2 467,20 €/1l
185,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Limitovaná edícia Escada Taj Sunset
603,40 €/1l
39,99 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,17 €
Predajca: somnia24

Sawaar Vanille Blanc 100 Ml Parfémový Extrakt Sprej Pre Ženy
220,00 €/1l
37,13 €
-40%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Dsquared2 Green Wood Pour Homme Woda toaletowa, 100ml
343,70 €/1l
34,37 €
Predajca: PerfumTraders

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov
919,10 €/1l
91,91 €
Predajca: PerfumTraders

Givenchy Pi Woda toaletowa, 100ml
493,50 €/1l
49,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml
2 647,07 €/1l
198,53 €
Predajca: PerfumTraders

Lacoste Touch of Pink Woda toaletowa, 90 ml
432,78 €/1l
38,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

TOM FORD Eau d'Ombré Leather, Muži, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Kardamon, Koriander, Zázvor, Koža, Vanilka, Ambroxan
1 755,40 €/1l
87,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Moschino Pour Femme, Ženy, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Frézia, Galbánum, Zemolez, Slivka, Karafiát, Gardénia, Muškátový orech, Korenie, Ruže, Ylang-ylang, ambra, Pižmo, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka
1 033,20 €/1l
77,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 4. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko dobré
Objem 0,05 l
Všetko skvelé
Hodnotenie z 14. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Hodnotenie z 17. augusta 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
820,00 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
89,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
717,60 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
91,11 €
Predajca: PerfumTraders
911,10 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
57,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
577,00 €/1l