Ostmann Gewürze Kardamom in der Schale gemahlen 7,5 g
10,43 €
1 390,67 € / 1kg
plus 3,45 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Zmesi korenia a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Šafrán Šafránové vlákna I Originál z Iránu I 1. kvalita I 1,25 g I Uzavretá aromatická krabička10 600,00 €/1kg
18,59 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,90 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Kotanyi klinčeky mleté korenisté aromatické mierne horké sladké 36g50,00 €/1kg
2,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Cape Bon Harissa Tucal, 70g16,43 €/1l
1,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Maggi Fondor 200g21,30 €/1kg
4,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HVIEZDY ANÍZ (10 ks) - LEBENSBAUM
0,08 €/1kg
4,05 €
Predajca: Biogo

Fuchs Professional klinčeky veľmi kvetinová vôňa sladké korenie 500g
43,90 €/1kg
21,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

KARDAMÓN MLENÝ 10 g - LEBENSBAUM
0,32 €/1kg
3,15 €
Predajca: Biogo

Pravé vanilkové struky – pravá bourbonová vanilka 18–20 cm – celé vanilkové struky (3 ks)
7 975,00 €/1kg
47,85 €
Predajca: AllYouNeed

Pimenton de la Vera Paprikový prášok D.O.P - údený sladký a stredne pikantný - 70 g
138,00 €/1kg
9,66 €
Predajca: Pantry_Intl

Dedkove vianočné korenie Speculoos - zmes korenia Speculoos na špekáčiky, sušienky, oblátky, piškóty, omáčky - 100g
94,30 €/1kg
9,43 €
Predajca: allerFeinst

Sabita Garam Masala, zmes korenia
106,50 €/1l
2,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čierne horčičné semienka 80g
38,50 €/1kg
3,08 €
Predajca: taleoo

Prymat Korenie na perníky 20 g
37,00 €/1l
1,74 €
-57%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,74 €
Predajca: Katomix

Mace - mletý 30g
134,00 €/1kg
4,02 €
Predajca: taleoo

Bio kardamón, celý, 100 g
203,00 €/1kg
20,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Prémiové tekvicové korenie - vysokokvalitné tekvicové korenie na tekvicový koláč, tekvicovú polievku, pečenú tekvicu a mnoho ďalšieho - 100 g
89,10 €/1kg
8,91 €
Predajca: allerFeinst

Sonnentor 07738, Vločky korenia, 30 g, 286 kcal, 1213 kJ, 6,51 g, 8,69 g
169,33 €/1kg
5,08 €
Predajca: taleoo

CEYLÓNSKA ŠKORICA,MLETÁ 50 g - LEBENSBAUM
0,08 €/1kg
4,19 €
Predajca: BRAT_PL

ČIERNE KURČATKO ORGANIC 50 g - LEBENSBAUM
88,60 €/1kg
4,43 €
Predajca: taleoo

Sonnentor 00895, Zrnkové korenie, 40 g, Kardamon, 40 g, Box, 1 kusov
140,00 €/1kg
5,60 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Informácie v súlade s nariadením o informáciách o potravinách nájdete tu.nutričné údaje na 100 genergia 1494/355 kJ/kvalita tuku 6,7 gz toho nasýtené mastné kyseliny 0,4 gz toho mononenasýtené mastné kyseliny -z toho polynenasýtené mastné kyseliny -sacharidy 57,2 gz toho cukry 54,3 gz toho polyhydrické alkoholy -z toho škrob -vláknina 11,3 gbielkoviny 10,8 gsoľ 0,05 gvitamíny a minerálne látky -
- Zloženie
- ALKOHOL I VODA (podrobné informácie o zložení nájdete na zadnej strane obalu)
- Hmotnosť
- 7.5 g
- Potravinársky podnik
- Ostmann Gewürze GmbH,DE-49021 Dissen
- Obchodný názov
- Korenie
- Výrobca
- Ostmann
- Číslo od výrobcu
- 2151850001
- EAN kód
- 4002674122275
- Zloženie
- ALKOHOL I VODA (podrobné informácie o zložení nájdete na zadnej strane obalu)
- Hmotnosť
- 7.5 g
- Potravinársky podnik
- Ostmann Gewürze GmbH,DE-49021 Dissen
- Obchodný názov
- Korenie
- Výrobca
- Ostmann
- Číslo od výrobcu
- 2151850001
- EAN kód
- 4002674122275
Hodí sa k tomu

Fuchs Professional klinčeky veľmi kvetinová vôňa sladké korenie 500g
43,90 €/1kg
21,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bourbonské vanilkové struky (5 ks - 12-13 cm) 100% prírodné z Madagaskaru, najvyššia gurmánska kvalita
618,75 €/1kg
4,95 €
Predajca: Vaynilla

HVIEZDY ANÍZ (10 ks) - LEBENSBAUM
0,08 €/1kg
4,05 €
Predajca: Biogo

Klinčeky - celé 30g
77,33 €/1kg
2,32 €
Predajca: taleoo

Mace - mletý 30g
134,00 €/1kg
4,02 €
Predajca: taleoo

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
23,30 €
Predajca: somnia24

Vankúš z mikrovlákna - Vankúš pre všetky polohy na spanie 80x80
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

CEYLÓNSKA ŠKORICA,MLETÁ 50 g - LEBENSBAUM
0,08 €/1kg
4,19 €
Predajca: BRAT_PL

sinnlein® Elektrická deka s automatickým vypínaním 160x120cm antracitová | Elektrická vyhrievaná deka s 9 úrovňami teploty | Plyšová deka prateľná na posteľ, pohovku | Elektrická deka s časovačom s digitálnym displejom
50,99 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

Prymat Kurkuma 20 g
19,67 €/1kg
1,71 €
-65%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,59 €
Predajca: Katomix

HP Dvojité balenie trojfarebná/čiernych originálnych atramentových kaziet 305, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na báze farby, Atrament na pigmentovej báze, 2 kusov, 120 strany
25,74 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Nočné svetielka 50 kusov v priehľadnom obale Čas horenia 8 hodín biela
4,57 €/1kg
9,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pimenton de la Vera Paprikový prášok D.O.P - údený sladký a stredne pikantný - 70 g
138,00 €/1kg
9,66 €
Predajca: Pantry_Intl

Sabita Garam Masala, zmes korenia
106,50 €/1l
2,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Horčičné semienka - žlté 80g
25,88 €/1kg
2,07 €
Predajca: taleoo

Fenikel - celý 30g
66,00 €/1kg
1,98 €
Predajca: taleoo

Braun Series 9 81747657, Holiaca hlava, 1 hlava/hlavy, Strieborná, Nemecko, 18,29 g, 16 mm
142,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Prémiový kačací masť 1 kg Fat Chef
11,29 €/1kg
12,88 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,19 €
Predajca: Katomix

Kufrík, Skrinka Na Náradie A Príslušenstvo, Organizér, Box, Caliber 55
11,30 €
Predajca: BrickBloom

Kot Anyż gwiazdki 8 g
109,00 €/1kg
3,45 €
-36%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,18 €
Predajca: Katomix

Stierače Bosch Aerotwin pre Seat Leon 2020-
17,00 €
Predajca: AP_AUTODILY

Ankerkraut Magic Dust, Práškové korenie, Smoked jalapeno, čierne korenie, kajenské korenie, kmín, cesnak, Ground mustard, Surová..., Konzervačná látka, 230 g, Plastová nádoba, 1 kusov
40,43 €/1kg
9,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čierne horčičné semienka 80g
38,50 €/1kg
3,08 €
Predajca: taleoo

kardamomové plody, 30 g - LEBENSBAUM
209,33 €/1kg
6,28 €
Predajca: taleoo

Nakrájaná citrónová tráva25 g Sonnentor
98,40 €/1kg
2,46 €
Predajca: taleoo

ČIERNE KURČATKO ORGANIC 50 g - LEBENSBAUM
88,60 €/1kg
4,43 €
Predajca: taleoo

Prymat Korenie na perníky 20 g
37,00 €/1l
1,74 €
-57%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,74 €
Predajca: Katomix

Matcha čajový prášok 80g | Zelený čajový prášok z Tian Hu Shan | Zelený čaj
62,13 €/1kg
5,23 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,97 €
Predajca: Katomix

Kotanyi pikantný muškátový oriešok mletý a sušený 37g
57,50 €/1kg
2,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sonnentor 00334, Tyčinkové korenie, 18 g, Škorica, 209 kcal, 856 kJ, 0,6 g
3 390,00 €/1kg
3,39 €
Predajca: taleoo
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

RAPS Korenie na steaky Porterhouse, plechovka 850 g – pikantná zmes korenín na steaky, hovädzie mäso, grilovanie a BBQ
40,27 €
Predajca: Fuduu-Shop
47,38 €/1kg

Čínske korenie 5 príchutí 200g Brat.pl



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,09 €
Predajca: BRAT_PL
15,07 €/1kg

Repkové steakové korenie na grilovanie - 1 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
35,92 €
Predajca: Fuduu-Shop
35,92 €/1kg

Mletý chren 500g
10,29 €
Predajca: BRAT_PL
10 290,00 €/1l

Krakovské korenie na klobásy 50 g – prírodná zmes korenín
12,08 €
Predajca: SuperMerchant
241,60 €/1kg

Kucharek Przyprawa Uniwersalna 1 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
8,99 €/1kg

Sušené šampiňóny 50g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,80 €/1l

SUŠENÁ ZELENINA 500 g Prírodná zeleninová zmes Royal Brand
4,99 €
Predajca: PHRoyal
99,80 €/1l

FURIKAKE (ZMES SEZAMU A MORSKÝCH RIAS)100 g - TERRASANA
12,97 €
Predajca: superbrandshop
0,13 €/1kg

Chmeli Suneli Originálne gruzínske korenie v pohári 240 G Fine
5,99 €
Predajca: PHRoyal
119,80 €/1l

Fuchs Foodservice Cibuľa jemne nasekaná sušená vrecko 1000g
24,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,96 €/1kg

Fuchs Professional muškátový oriešok mletý ohnivo sladká pikantnosť 500g
28,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
57,66 €/1kg

Kurkuma mielona 1kg Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,79 €
Predajca: BRAT_PL
6,66 €/1kg

Wiberg Hendl Knuspri korenie soľ pikantná zmes balenie 1250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
17,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,78 €/1l

Wiberg Prípravok na prípravu kreolského korenia 280g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
49,36 €/1l

Wiberg Kari korenie Delhi Style hrubé 280g
14,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
51,39 €/1kg

Wiberg príprava kari korenia pomaranč jedinečná zmes 280g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
15,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
54,29 €/1l

Wiberg Marrakesh Style prípravok na korenie silnej chuti 260g
13,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
51,46 €/1l

Wiberg zmes korenia na pizzu klasický základ na pizzu 190g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
15,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
83,68 €/1kg

Wiberg a la Carte Steak Pepper hrubá silná zmes korenia 650g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,95 €
Predajca: AllYouNeed
44,54 €/1kg