5,0



Na základe 4 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Omáčka Knorr na pečené mäso16,04 €/1kg
48,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Maggi Fix farmársky hrniec s mletým mäsom35,13 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Maggi vyprážané rezance s pikantným korením chutné robí 2 porcie 191g13,04 €/1kg
2,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Maggi Brühe plátky20,10 €/1kg
2,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Fix na sekanú zmes korenia s prírodnými prísadami 70g
14,29 €/1kg
1,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na pečenie tortelloni alla panna rafinované s bylinkami 36g
13,70 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Maridor Koreninová zmes na ryby o.k.A. 6 x 1 kg plechovky
74,10 €/1kg
519,83 €
-75,23 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
444,60 €
Doprava zdarma
Predajca: AllYouNeed

Maggi Delikateß omáčka na rolády
16,56 €/1kg
2,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Geschnetzeltes Zürich style
29,15 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi omáčka na sekanú ideálna na mäsové jedlá 2er na 2x 250ml
38,85 €/1kg
2,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na zapekanie Bolognese jemne ochutený na lahodné zapekanie 35g
39,14 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi smotanová omáčka na pečienku ideálna na rezeň a plátky mäsa 228g
25,05 €/1kg
4,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi® 12417627 Maggi® Gekörnte Brühe 900,0 g, 1 St.
24,30 €/1kg
21,87 €
Predajca: somnia24

Maggi® 11800435 Maggi® Gekörnte Brühe 5,0 kg, 1 St.
18,12 €/1kg
90,59 €
Predajca: AllYouNeed

Knorr® 365800006 Knorr® Feinkost Bratensauce 1,0 kg
16,85 €/1kg
29,01 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,85 €
Predajca: somnia24

Knorr Makaron z sosem bolońskim 60 g
31,29 €/1kg
2,19 €
Predajca: Katomix

Knorr Bolognese cestoviny 160 g
26,88 €/1kg
5,70 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,57 €
Predajca: Katomix

Maggi® 5035848005 Maggi® Delikatess Rahm Sauce 2,8 kg
26,83 €/1kg
75,11 €
Predajca: somnia24

Omáčka Maggi na pečené mäso na 3 litre
22,21 €/1kg
5,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Švábske syrové špecle
19,15 €/1kg
2,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Maggi GmbH Julius-Bührer-Straße 8, 78224 Singen (Hohentwiel) Skladujte na suchom mieste a chráňte pred teplom. Ideálne na dochutenie mäsových guľôčok, sekanej, vegetariánskych jedál z mletého mäsa a chilli. Na dosiahnutie optimálnej chuti použite približne 4 vrchovaté čajové lyžičky na 500 g mletého mäsa. Nie je potrebné žiadne ďalšie solenie! Zmes korenín 1 balenie
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na suchom mieste a chráňte pred teplom
- Zloženie
- PŠENIČNÁ MÚKA, jodidovaná soľ (soľ, jodičnan draselný), korenie (8,7 % cibuľový prášok, korenie, cesnakový prášok, majorán, muškátový oriešok, rasca), zvýrazňovač chuti glutaman sodný, maltodextrín, 4,4 % cibule, palmový tuk. Môže obsahovať CELER, VJELIČKA, MLIEKO, HOŘČICU a SÓJU.
- Výživové údaje
- asdfasdf
- Alergény
- Lepok
- Hmotnosť
- 75 g
- Potravinársky podnik
- Maggi GmbHJulius-Bührer-Straße 8, 78224 Singen (Hohentwiel)
- Obchodný názov
- Zmes korenín
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- 35159
- EAN kód
- 4005500027911
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na suchom mieste a chráňte pred teplom
- Zloženie
- PŠENIČNÁ MÚKA, jodidovaná soľ (soľ, jodičnan draselný), korenie (8,7 % cibuľový prášok, korenie, cesnakový prášok, majorán, muškátový oriešok, rasca), zvýrazňovač chuti glutaman sodný, maltodextrín, 4,4 % cibule, palmový tuk. Môže obsahovať CELER, VJELIČKA, MLIEKO, HOŘČICU a SÓJU.
- Výživové údaje
- asdfasdf
- Alergény
- Lepok
- Hmotnosť
- 75 g
- Potravinársky podnik
- Maggi GmbHJulius-Bührer-Straße 8, 78224 Singen (Hohentwiel)
- Obchodný názov
- Zmes korenín
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- 35159
- EAN kód
- 4005500027911
Hodí sa k tomu

Maggi WM No.2 light zelenina
36,00 €/1kg
2,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi WM č.6 Cestoviny a pizza
53,33 €/1kg
3,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi WM No.4 Chrumkavé šaláty
58,18 €/1kg
3,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi WM No.1 pečené mäso
27,90 €/1kg
2,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi WM No.3 slaná hydina
28,80 €/1kg
2,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fondor 200g
21,30 €/1kg
4,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Geschnetzeltes Zürich style
29,15 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi - Würze - 250g Flasche
39,55 €/1l
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Homann Papriková omáčka na balkánsky spôsob s paradajkami a paprikou 400ml
6,10 €/1l
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix ryžový pokrm na spôsob Djuvec
44,19 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Liatinový hrniec BBQ-Toro 6,8 l, hrniec na dusenie na varenie
44,95 €
Predajca: CS-Trading

Maggi omáčka na rezne ideálna pre každý rezeň 2er za 2x 250ml
33,67 €/1kg
2,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi omáčka na hydinu ideálna na kačicu a morku 2er za 2x 250ml
33,67 €/1kg
2,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

2 Piece Knee Support Sport Knee Brace Knee Support Knee Protection Fitness Knee Pad Grey L
15,58 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Náplň do vrecka Fondor
22,80 €/1kg
2,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Leifheit 55146, Hlava mopu, Béžová, Čierna, Vlákno, Plast, 1 kusov
17,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
15,00 €
Predajca: BestGlobalBrand

Maggi číry zeleninový vývar na 18 litrov
18,00 €/1kg
5,58 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Delikateß omáčka na rolády
16,56 €/1kg
2,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sada 2 vankúšov 80x80 cm Náplň: 1500 gramov peria, husacie perie 100% prírodné Obliečka na vankúš: 100% bavlna Vankúš z peria 80 x 80 cm
55,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Home-and-Fashion

Pistáciový krém 45 %, 190 g
40,26 €/1kg
7,65 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

Maggi Brühe plátky
20,10 €/1kg
2,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Fix na sekanú zmes korenia s prírodnými prísadami 70g
14,29 €/1kg
1,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi® 12332512 Maggi® Maridor Fisch Gewürzmischung, 1,0 kg
28,60 €/1kg
28,60 €
Predajca: somnia24

Maggi® 11801129 Maggi® Gewürzmischung, 1,0 kg
18,23 €/1kg
18,23 €
Predajca: somnia24

Maggi Fix farmársky hrniec s mletým mäsom
35,13 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hela – hotová zmes na dochutenie mletého mäsa, 125 x 7 g vrecúšok
39,59 €
Predajca: Fuduu-Shop

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix

Yum Yum Chicken instantné rezance s kuracou príchuťou 60g
23,17 €/1kg
1,39 €
Predajca: LAVONIO
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 1. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 0,075 kg
Hodnotenie z 15. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Hmotnosť 0,06 kg
Hodnotenie z 26. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Hmotnosť 0,06 kg
Hodnotenie z 7. augusta 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 0,075 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

NONGSHIM - Instantné rezance Chapagetti - 20 X 140 GR - Multipack



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(28)Počet hodnotení: 28
20,33 €
Predajca: Heartforcards
7,26 €/1kg

Maggi Pürell zemiaková kaša s odtučneným mliekom a maslom Poznámka 4000g



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
51,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,75 €/1kg

Omáčka Knorr na pečené mäso
48,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,04 €/1kg

Maggi delikatesná omáčka na pečené mäso tmavá omáčka na mäso 277g balenie 6



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
33,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,55 €/1kg

Pfanni zemiakové knedle vo varnom vrecku 40 kusov 1 balenie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
36,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
28,02 €/1kg

Mondamin zahusťovač tmavých omáčok ideálny na mäsové jedlá 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,16 €/1kg

Mildessa Genießer červená kapusta s kúskami jabĺk v sáčku 400g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,07 €/1kg

Knorr Fix na sekanú zmes korenia s prírodnými prísadami 70g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
1,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,29 €/1kg

Samyang Buldak Hot Chicken Flavor Ramen (5 x140g) 700g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(15)Počet hodnotení: 15
13,49 €
Predajca: AllYouNeed
19,27 €/1kg

SamYang Buldak Ramen Hot Chicken Cheese Flavor 5er Pack (5x 140g) Instantné nápoje



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(7)Počet hodnotení: 7
14,17 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,28 €
Predajca: AllYouNeed
17,54 €/1kg

Buldak Hot Chicken Carbonara Flavour Ramen Noodles 5 ks 650g
16,48 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,99 €
Predajca: AllYouNeed
19,24 €/1kg

Instantná rezancová polievka One Asia s kačacou príchuťou a pikantným korením 85g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
0,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,78 €/1kg

Lacroix kráľovské paštéty 4 kusy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,10 €/1kg

Kaiserpalast Kroepoek Original Krevetové krekry natur Krabbenchips 80g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
28,56 €/1kg

Leimer krupicové knedličky obľúbená polievková príloha na 8 porcií 100g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(12)Počet hodnotení: 12
2,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,20 €/1kg

Leimer Mark knedlíky pithy silný praktické balenie 100g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(12)Počet hodnotení: 12
1,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,10 €/1kg

Miracoli makaróny paradajková omáčka prírodné a lahodné cestoviny 360g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
4,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,69 €/1kg

Grocholl lahôdkové zemiaky 20-30mm predvarené vrecko 2000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
5,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,76 €/1kg

Zemiaky Grocholl plátky 6 mm predvarené pripravené na varenie 2000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
4,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,18 €/1kg

Grocholl lahôdkové zemiaky 30 až 50 mm predvarené vrecko 2000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
5,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,76 €/1kg