4,9



Na základe 24 hodnotení
Lanvin Modern Princess Parfémovana Voda, 90ml - Elegantná a zmyselná vôňa pre modernú princeznú. Dostupná v 90ml balení.
38,07 €
423,00 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Nenechajte si ujsť!
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Yodeyma Adriana Rose 50 ml parfumovaná voda434,00 €/1l
21,70 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty

Ďalšie informácie o reklame
Verset parfémovaná voda pre ženy Luz Adriana 100 ml278,60 €/1l
28,91 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,86 €
Predajca: Pharmacygreek

Ďalšie informácie o reklame
Juicy Couture Oui parfumovaná voda pre ženy 50 ml775,60 €/1l
38,78 €
Predajca: PerfumTraders

Novinka! Lanvin Rumeur parfum v obraze, 100ml
279,50 €/1l
27,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lanvin - Eclat D`Arpege EDP 100ml
380,70 €/1l
38,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lanvin Rumeur 2 Rose - Elegánny parfumovaný vôňový prípravok s objemom 100ml
303,20 €/1l
30,32 €
Predajca: Sykz

Lanvin Me parfémovaná voda pre ženy 30 ml
658,67 €/1l
19,76 €
Predajca: BRASTYGroup

Lanvin Jeanne Woda perfumowana, 100ml
288,80 €/1l
28,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Lanvin Marry Me! parfémovaná voda pre ženy 50 ml
617,80 €/1l
30,89 €
Predajca: BRASTYGroup

Lanvin Éclat d'Arpège parfémovaná voda pre ženy 100 ml
352,90 €/1l
35,29 €
Predajca: BRASTYGroup

Lanvin Eclat d'Arpege Mon Eclat, Woda perfumowana, 100ml
222,00 €/1l
22,20 €
Predajca: BRASTYGroup

Montblanc Signature, Ženy, 90 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
504,44 €/1l
45,40 €
Predajca: Sykz

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lanvin Modern Princess in Jeans parfémovaná voda pre ženy 90 ml
423,89 €/1l
38,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Lanvin Modern Princess Eau Sensuelle Edt Spray
1 650,00 €/1l
99,00 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: firmowo

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
283,33 €/1l
17,00 €
Predajca: FragrancesBg

Lanvin Eclat d'Arpege, Woda perfumowana, miniatura, 4.5ml
1 572,00 €/1l
7,86 €
Predajca: NutraBestBG

Lanvin - Eclat D'Arpege Sheer EDT 30ml
371,33 €/1l
11,14 €
Predajca: MANADA
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- GPSR - Bezpečnostné informácie: Chráňte pred slnečným žiarením., Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi ohňa., Horľavé., Len na vonkajšie použitie., Uchovávajte mimo dosahu detí., Zabráňte kontaktu s očami., Zákaz fajčenia.
- Základné tóny: biele drevo, biele pižmo, vanilkový kvet
- Srdcové tóny: frézia, jazmín
- Vrchné tóny: červené jablko, ríbezle
- Typ: parfumovaná voda
- Určenie: parfumovaná voda, ktorá je určená na parfumovanie: Pre ženy
- Objem: 90 ml
Dámská parfémová voda
červené jablko,červený rybíz
jasmín,frézie
pižmo,dřevité tóny,orchidej
Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym dámskym parfémom Modern Princess EDP EDP a zvýraznite svoju ženskosť pomocou tohto exkluzívneho dámskeho parfému s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Lanvin!
- Gender: Dámske
- Typ: Dámsky dezodorant pre ženy, ktorý je vhodný pre ženy, ktoré sú v domácom prostredí: Typ produktu: EDP (parfumovaná voda)
- Názov vône: Modern Princess (Moderná princezná)
- Typ vône: Modern Princess EDP
- Zloženie: parfumová voda, parfumová voda, parfumová voda:
- Bht
- Butylmetoxydibenzoylmetán
- Etylhexyl salicylát
- Limonén
- Linalool
- Citral
- Alkohol denat (etylalkohol)
Informácie o všeobecných predpisoch o bezpečnosti výrobkov:
JEANNE LANVIN SA
22, rue du Faubourg Saint-Honoré, 75008 Paris
75008 - Paris
+332129832640
[email protected]
Vôňa Modern Princess od značky Lanvin podnecuje život v harmónii a šťastí. Je jemná, hrejivá a zmyselná. Jej svieže vibrácie hýbu, prebúdzajú emócie, sú pozvánkou k šťastiu, sú jeho poslom. Radostné vibrácie sa vznášajú vo vzduchu. Vo vzduchu zostáva jemný, hodvábny pruh, jasný a teplý, zmyselný a plný elegancie, vzbudzujúci túžbu - to je Modern Princess. Vôňa je jemná a veľmi decentná.
Nóty hlavy: červené jablko, červené ríbezle
Nóty srdca: jazmín, frézia
Základná nóta: biele pižmo, biele drevo, vanilková orchidea
.
Modern Princess od Lanvin je kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy inšpirovaná červenou farbou. Ovocnú hlavu tvorí červené jablko a červené ríbezle. Kvetinové srdce zastupuje jazmín s fréziou. Základ dotvára vanilková orchidea a biele drevo spolu s bielym pižmom. vôňa bola uvedená na trh v roku 2016.
Elegantná a pôvabná zmes ružových frézií a vanilkovej orchidey Modern Princess je určená pre tých, ktorí sa chcú na jeden deň cítiť ako kráľovská rodina. Neodolateľný základ z bieleho pižma a blonďavých drevín je dokonalým protipólom k ľahkým a rozmarným vrchným tónom Táto vôňa je charakteristickou voľbou značky Lanvin so svojím ikonickým flakónom, zvodnou vôňou a parížskym štýlom.
Lanvin Modern Princess.
Parfumovaná voda pre ženy.
90 ml
Elegantná a zmyselná vôňa pre modernú princeznú, Lanvin Modern Princess je parfémová voda o objeme 90ml. Tento sofistikovaný parfum je určený pre ženy, ktoré sa cítia sebavedome a elegantne. Jeho jemná a svieža aróma je ideálna pre každodenné nosenie a príležitostné zázemie. Uvoľnite svoju vnútornú princeznú s touto štýlovou vôňou od Lanvin.
Parfémovaná voda Modern Princess od značky Lanvin bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 90 ml vami vybraté vône.
Parfumovaná voda Lanvin Modern Princess pre ženy (90 ml) je kvetinovo-ovocná vôňa. Je vhodná pre romantické ženy. Farebný buket zaujme okrem iného červenými ríbezľami, červeným jablkom, fréziou a jazmínom. Vôňu možno nosiť v každodennom živote a má letný nádych. Elegantný flakón upúta pozornosť v každej kúpeľni, a preto je ideálny ako darček.
Lanvin Modern Princess Edp Spray
EDT; Divoké dobrodružstvo vytvorené značkou; Linn Young. Citrusovo - aromatická vôňa, energická a moderná pre ľudí. Nóty vône: Vrchné tóny: Rozmarín, citrón, petitgrain, bazalka; srdcové tóny: klinček (rastlina), koreň kosatca, ruža, jazmín Základné tóny: vetiver, dub, pižmo
Lanvin Modern Princess parfumovaná voda 90ml
- Model
- Modern Princess
- Hmotnosť
- 0 kg
- Druh vône
- kvetinový
- Objem
- 90 ml
- Zloženie
- Vôňa Lanvin Modern Princess je skvelou kombináciou ingrediencií, ktoré tvoria jej jedinečný charakter. Medzi tieto zložky patria bergamot, ruža, vanilka, santalové drevo, jazmín, pačuli, ambroxan, grapefruit, ľalia, mandarinka, biele kvety, vetiver, hruška, fialka, muškátový orech, kardamóm, vetiver, korenie, peryzia a hnedý cukor.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyUnisex
- EAN kód
- 3386460077200
- Číslo od výrobcu
- JTI-110735796
- Model
- Modern Princess
- Hmotnosť
- 0 kg
- Druh vône
- kvetinový
- Objem
- 90 ml
- Zloženie
- Vôňa Lanvin Modern Princess je skvelou kombináciou ingrediencií, ktoré tvoria jej jedinečný charakter. Medzi tieto zložky patria bergamot, ruža, vanilka, santalové drevo, jazmín, pačuli, ambroxan, grapefruit, ľalia, mandarinka, biele kvety, vetiver, hruška, fialka, muškátový orech, kardamóm, vetiver, korenie, peryzia a hnedý cukor.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyUnisex
- EAN kód
- 3386460077200
- Číslo od výrobcu
- JTI-110735796
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Lanvin - Eclat D`Arpege EDP 100ml
380,70 €/1l
38,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lanvin Modern Princess Vysokokvalitná parfumovaná voda 30 ml - Exkluzívna vôňa pre modernú ženu, jemná a dlhotrvajúca. Ideálna na každý deň a špeciálne príležitosti. Klasická elegancia v každom kvapky
784,33 €/1l
23,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

SCHÜTTE dizajnová vaňová batéria DENVER, vaňová batéria s 1/2" sprchovou prípojkou, jednopáková vaňová batéria čierna matná
108,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Yves Saint Laurent - Myslf EDP 100ml
1 059,50 €/1l
105,95 €
Predajca: PerfumTraders

JCMaster JCM-302W, fréza na nechty JCMASTER® Profi, fréza na nechty max. 35 000 otáčok za minútu, elektrický pilník na nechty s nožným pedálom na gélové akrylové nechty, elektrická fréza na nechty pre domáce nechtové štúdio, vrátane 6x bitov, dotykové ovládanie, biela
77,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MUSTBUY-SHOP

Lanvin Arpege Parfumovaná Voda, 100ml
444,40 €/1l
33,33 €
Predajca: PerfumTraders

Lanvin Eclat d'Arpege Mon Eclat, Woda perfumowana, 100ml
222,00 €/1l
22,20 €
Predajca: BRASTYGroup

Lacoste - Touch of Pink EDT 50ml
559,40 €/1l
27,97 €
Predajca: PerfumTraders

Lanvin Modern Princess Voňavá Voda 60ml - Elegantný a Refined Vôňa pre Moderné Prinášky
503,33 €/1l
30,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lanvin, Arpege, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
310,50 €/1l
31,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
373,13 €/1l
29,85 €
Predajca: FragraDE

Lanvin Jeanne Parfumovaná Voda 50 ml - Elegantná a Květinová Vôňa pre Jedinečnú Ženu
566,20 €/1l
28,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lanvin Rumeur 2 Rose - Elegánny parfumovaný vôňový prípravok s objemom 100ml
303,20 €/1l
30,32 €
Predajca: Sykz

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Cacharel Noa Toaletná Voda 100ml - Jemnosť s Tónmi Dreva
337,20 €/1l
33,72 €
Predajca: PerfumTraders

Novinka! Lanvin Rumeur parfum v obraze, 100ml
279,50 €/1l
27,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lanvin Éclat d’Arpège EDP 30 ml W
733,33 €/1l
22,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Afnan - Violet Bouquet EDP 80ml
487,88 €/1l
39,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Salvatore Ferragamo Incanto Shine, toaletná voda, 100 ml
292,80 €/1l
29,28 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Masa, Ženy, 100 ml
275,60 €/1l
27,56 €
Predajca: Glamperfeu

Lanvin Jeanne Woda perfumowana, 100ml
288,80 €/1l
28,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Moschino Funny!, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Oranžová, Ružové korenie, Červené ríbezle, Zelený čaj, Jazmín, Pivonka, Fialový, ambra, Céder, Pižmo, Konárnik slivkový
239,20 €/1l
23,92 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Ajwad, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Litchi, & Fruity Notes, Jasmine, Roses, & Cinnamon, Cedar, Sandalwood, Amber, Musk, & Vanilla
372,17 €/1l
22,33 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Moschino Toy 2, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Jablko, Magnólia, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Jantár, Pižmo, Santalové drevo
477,50 €/1l
47,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
353,90 €/1l
35,39 €
Predajca: Glamperfeu

Guerlain Aqua Allegoria Nettare Di Sole Woda toaletowa, 75 ml
862,80 €/1l
70,70 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,71 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
92% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
92%8% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
8%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 29. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
vrelo odporúčam
Objem 0,09 l
Perfektné, nie je ťažké, voňajú sviežo a ten krásny flakón...
Hodnotenie z 23. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Objem 0,09 l
Rýchle dodanie a veľmi dobrý produkt.
Hodnotenie z 26. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vysoká odolnosť
Objem 0,09 l
Vynikajúce a odporúčané.
Hodnotenie z 23. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko perfektné
Objem 0,06 l
Vyskúšaný a testovaný parfum
Hodnotenie z 28. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie
Objem 0,09 l
Znovu a znovu
Hodnotenie z 11. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý
Objem 0,09 l
Dobrý
Hodnotenie z 4. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi pekná vôňa
Objem 0,09 l
s radosťou opäť
Hodnotenie z 21. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,09 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
158,51 €
-4,07 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
154,44 €
Predajca: PerfumTraders
3 088,80 €/1l

Burberry My Black Parfum, Ženy, 90 ml, Jazmín, Broskyňa, Ruže, Jantár, Pačuli, Sprej



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
67,84 €
Predajca: PerfumTraders
753,78 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(182)Počet hodnotení: 182
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,71 €
Predajca: PerfumTraders
533,88 €/1l

Hugo Boss Hugo Intense parfémovaná voda pre mužov 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
45,45 €
Predajca: PerfumTraders
606,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
169,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(76)Počet hodnotení: 76
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
35,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,90 €
Predajca: PerfumTraders
279,20 €/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(587)Počet hodnotení: 587
117,99 €
Predajca: LOGNOW
1 966,50 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1500)Počet hodnotení: 1500
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
198,15 €
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(119)Počet hodnotení: 119
29,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
294,50 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
336,00 €/1l