5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dezodorant v spreji Fresch Deodorant 150ml - Felce Azzurra293,67 €/1l
44,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Lacoste L.12.12 Blanc Dezodorant, 150ml176 750,00 €/1kg
35,35 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Carolina Herrera 212 NYC Men, Muži, Deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, Univerzálne185,33 €/1l
27,80 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Just Deo Sandalwood 75 ml320,00 €/1l
24,00 €
Predajca: Fine-experience

Rabanne Olympéa, Ženy, Deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), ETHYLHEXYLGLYCERIN, LINALOOL, BENZYL...
171,67 €/1l
25,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Carolina Herrera 212 Dezodorant v spreji 150ml
212,07 €/1kg
31,81 €
Predajca: BRASTYGroup

Bruno Banani Woman Deodorant vo spreji, Objem 75ml
155,07 €/1l
15,75 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,63 €
Predajca: Katomix

Carolina Herrera 212 Vip dezodorant v spreji 150ml
162,93 €/1l
24,44 €
Predajca: Glamperfeu

Crossmen dezodorant v spreji 150ml
83,47 €/1l
12,52 €
Predajca: somnia24

Dezodorant v spreji 75ml
191,73 €/1l
14,38 €
Predajca: PerfumTraders

Jean Marc Billioner Dezodorant, 150ml
15 650,00 €/1kg
12,30 €
-74%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,13 €
Predajca: Katomix

Versace Parfumovaný dezodorant v spreji 50ml
1 700,00 €/1l
99,00 €
-14,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
85,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Dsquared Potion Woman dezodorant v spreji 100 ml
298,60 €/1kg
29,86 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

La Rive, For Woman, Dezodorant, 150 ml
27,07 €/1l
4,06 €
Predajca: NutraBestBG

Carolina Herrera 212 Sexy for Men deospray pre mužov deodorant pre mužov 150 ml
288,00 €/1l
43,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Shahd DEO sprej 200 ml W
32,80 €/1l
6,56 €
Predajca: Glamperfeu

Versace Pour Homme Parfumovaný deodorant vo spreji, 100 ml
320,00 €/1l
36,19 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
32,00 €
Predajca: FragrancesBg

Carolina Herrera 212 NYC Men Dezodorant 150ml
171,73 €/1kg
25,76 €
Predajca: BRASTYGroup

Jovan Musk For Men telový dezodorant v spreji 150ml
29,07 €/1kg
4,36 €
Predajca: Glamperfeu

Nina Ricci Nina Deodorant v spreji 150 ml (žena)
166,27 €/1l
24,94 €
Predajca: MANADA
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
212 je predvoľba pre oblasť New York - Manhattan. Magické miesto na svete, kde sa miešajú kultúry, štýly, ľudia, obyčajné a konvencie a sloboda - kde je všetko možné. Je to miesto, kde žije a pracuje svetoznáma návrhárka Carolina Herrera a ktorého jedinečnú, milovanú atmosféru pretavila do vône pre ženu, ktorá je inteligentná, sofistikovaná, pozitívna a miluje !
Carolina Herrera uvádza na trh parfum 212 Men Parfuméri sú Alberto Morillas Rosendo Mateu a Ann Gotlieb Carolina Herrera skombinovala kvety s drevom a korením s parfumom 212 Men, ktorý vytvára prekvapivý a svieži výsledok Zložky parfumu 212 Men obsahuje grapefruit bergamot zázvor zelené korenie pižmo santalové drevo fialku šalviu gardéniu vetiver a kadidlo Táto zmes ingrediencií zaručuje lahodnú sviežu vonnú kompozíciu Tento parfém Carolina Herrera je vhodný pre energických a robustných mužov
Dámsky dezodorant v spreji
pomarančový kvet, mandarínka, kaktus, bergamot
kamélia, ľalia, gardénia, frézia, jazmín, ruža, konvalinka
santalové drevo, pižmo
Dezodorant v spreji Carolina Herrera 212 Woman je osviežujúci a elegantný spôsob, ako dopriať vašej pokožke jemnú vôňu u. S objemom 150ml ponúka dlhotrvajúcu ochranu pred nepríjemným zápachom, čím vám poskytuje pocit istoty po celý deň. Doprajte si dotyk sofistikovanosti a štýlu s týmto vzrušujúcim dezodorantom od renomovanej značky Carolina Herrera.
Tento dezodorant v spreji je obohatený o vôňu Parfum 212. Vrchné tóny tejto kvetinovo-drevitej vône tvoria pomarančový kvet, kaktusový kvet, bergamot a mandarínka. Srdcové tóny sú ľalia, frézia, gardénia, jazmín, biela kamélia, konvalinka, ruža a pivonka. Základné tóny sú pižmo a santalové drevo. Tento výrobok poskytuje optimálnu ochranu a sviežosť počas celého dňa.
212 NYC Deodorant je sprej pre vás, pre sebavedomú sviežosť a suchosť po celý deň - prevonia vás ľahkou kvetinovou vôňou 212. V úvode je svieži a iskrivý s arómou pomaranča, mandarínky a bergamotu. Stred bieleho kvetu znamená štýlovú eleganciu. Zmyselné základné tóny santalového dreva a bieleho pižma poskytujú nádejný záver.
Carolina Herrera 212 dezodorant v spreji 150ml
- Hmotnosť
- 0.17 g
- Objem
- 150 ml
- Zloženie
- Vonkajšia vôňa, Alkohol denat, Voda, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxyisohexyl 3-cyclohexene Carboxaldehyde, Eugenol, Methyl 2-octynoate, Alpha-Isomethyl Ionone, Cinnamal, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Farnesol, Octinoxate, BHT.
- Výrobca
- Počet kusov
- 13
- EAN kód
- 8411061805893
- Číslo od výrobcu
- 45537
- Hmotnosť
- 0.17 g
- Objem
- 150 ml
- Zloženie
- Vonkajšia vôňa, Alkohol denat, Voda, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxyisohexyl 3-cyclohexene Carboxaldehyde, Eugenol, Methyl 2-octynoate, Alpha-Isomethyl Ionone, Cinnamal, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Farnesol, Octinoxate, BHT.
- Výrobca
- Počet kusov
- 13
- EAN kód
- 8411061805893
- Číslo od výrobcu
- 45537
Bez signálneho slova
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Carolina Herrera 212 NYC Men, Muži, Deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, Univerzálne
185,33 €/1l
27,80 €
Predajca: PerfumTraders

Giorgio Armani toaletná voda Giorgio Armani Emporio Armani She toaletná voda 100ml
431,30 €/1l
43,13 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss Boss Alive DEO Spray 100 ml W
349,20 €/1l
34,92 €
Predajca: PerfumTraders

Rabanne Fame, Ženy, Deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, Mandarínka, Mango
164,73 €/1l
24,71 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Chloé Eau De Parfum, Ženy, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Pivonka, Magnólia, Ruže, ambra, Céder
666,67 €/1l
50,00 €
Predajca: Novada-Shop

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Carolina Herrera 212 Dezodorant v spreji 150ml
212,07 €/1kg
31,81 €
Predajca: BRASTYGroup

Carolina Herrera 212 EdT balenie 30ml pre ženy
1 622,67 €/1l
48,68 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
371,89 €/1l
33,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Carolina Herrera 212 Men NYC Woda toaletowa, 100ml
636,60 €/1l
63,66 €
Predajca: BRASTYGroup

Rabanne Olympéa, Ženy, Deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), ETHYLHEXYLGLYCERIN, LINALOOL, BENZYL...
171,67 €/1l
25,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Cacharel Noa Toaletná Voda 100ml - Jemnosť s Tónmi Dreva
337,80 €/1l
33,78 €
Predajca: PerfumTraders

Lalique AMETHYST, Ženy, 100 ml, Blackberry, Čierne ríbezle, Raspberry, ľalia, Pivonka, Ruže, Pižmo, Vanilka, Sprej
308,40 €/1l
30,84 €
Predajca: PerfumTraders

Tefal YS22Q25, 6 L, Keramický, Plyn, Halogén, Indukčná, Uzavretá doska, Čierna, Nerezová oceľ, 22 cm, Nerezová oceľ, 6 osôb
87,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Carolina Herrera 212 NYC Men, Muži, Deodorant, Tuhý dezodorant, Rúra, 75 ml, Univerzálne
295,73 €/1l
22,18 €
Predajca: BRASTYGroup

Carolina Herrera 212 NYC, Ženy, 100 ml, Bergamot, Flower Stems & Bergamot, Gardénia, Jazmín, Gardenia & Jasmine
866,40 €/1l
86,64 €
Predajca: Glamperfeu

Prada Paradoxe parfémovaná voda pre ženy 30 ml
2 098,67 €/1l
62,96 €
Predajca: PerfumTraders

TOM FORD Black Orchid, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Čierne ríbezle, Gardénia, Jazmín, Citrón, Mandarínka, Ylang-ylang, Gardénia, Jazmín, Lotus, Orchidea, Korenie, Ylang-ylang, ambra, kakao, Incense, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka, Vetiver, biele pižmo
969,40 €/1l
96,94 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Rabanne Million Gold For Her, Ženy, Parfumovaný deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, Kvetinový
243,80 €/1l
36,57 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Rýchlonabíjačka Samsung USB-C 25 W s nabíjacím káblom USB-C 1,0 m - čierna
12,99 €
Predajca: Mobileking

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Paco Rabanne - Lady Million Deospray 150ml
179,87 €/1l
26,98 €
Predajca: MANADA

Lanvin - Eclat D`Arpege EDP 100ml
380,50 €/1l
38,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Lattafa Perfumes - Confidential Private Gold EDP 100ml
159,70 €/1l
16,35 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,97 €
Predajca: Glamperfeu

Estée Lauder Youth-Dew, Ženy, 67 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Ruže, Jazmín, Konvalinka, Korenie, Moss, Pačuli, Vetiver
452,24 €/1l
30,30 €
Predajca: PerfumTraders

Perová prikrývka 135 x 200 cm (1400 g) – kazetová prikrývka, celoročná prikrývka, perová prikrývka, prešívaná prikrývka
79,99 €
Predajca: Bestlivings

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 20. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrý predajca
Počet kusov 13
Všetko je v poriadku, rád znova
Hodnotenie z 30. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 13
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

A&H Wacholderbeeren-Stick Deodorant 71g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,99 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
59,90 €/1l

Old Spice | Dezodorant v tyčinke - Kokosová palma - 73 g - Vôňa paliem - Old Spice Fiji
16,98 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: Lemonbite
205,34 €/1l

Old Spice | Dezodorant v tyčinke - Fiji - 85 g - Bez hliníka - Dlhotrvajúca ochrana - Svieži pocit



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
13,99 €
Predajca: Lemonbite
164,59 €/1l

INCIA Prírodný dezodorant v guličke pre mužov 50 ml
23,50 €
Predajca: Exporgin
470,00 €/1l

Old Spice | Dezodorant - Pure Sport - 63 g - 48-hodinová ochrana - svieži a pohodlný



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
87,14 €/1l

Old Spice | Krémový dezodorant pre mužov - Vanilka a bambucké maslo - 22 g - Dezodorant bez hliníka - Telový dezodorant
4,99 €
Predajca: Lemonbite
226,82 €/1l

Mitchum Mountain Air Deodorant pre mužov 96 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
10,99 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,49 €
Predajca: Lemonbite
88,44 €/1l

Dezodorant Extreme Blast Degree pre mužov 76 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,89 €
Predajca: Lemonbite
90,66 €/1l

Dezodorant v tyčinke Levanduľa Essentials A&H 71 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,99 €
Predajca: Lemonbite
98,45 €/1l

Degree | Antiperspirant - Dezodorant - 74 g - 72-hodinová ochrana - Starostlivosť o telo
7,99 €
Predajca: Lemonbite
107,97 €/1l

Cool Rush Degree dezodorant v tyčinke 76 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,99 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,49 €
Predajca: Lemonbite
85,39 €/1l

Mitchum sprchový dezodorant pre ženy 63 g
6,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
95,08 €/1l

Mitchum | Dezodorant pre mužov SPORT - 63 g - 48-hodinová ochrana - bez alkoholu - dermatologicky testovaný
7,99 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
87,14 €/1l

Speed Stick | Antiperspirant v tyčinke - 85 g - Classic Regular - 24-hodinová účinná ochrana pre mužov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,99 €
Predajca: Lemonbite
49,90 €/1l

Speed Stick | Dezodorant bez vône - 85g - Antiperspirant - Starostlivosť pre mužov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,49 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: Lemonbite
58,71 €/1l

Speed Stick | Antiperspirant v tyčinke - 85 g - Fresh Regular - 24-hodinová účinná ochrana pre mužov
5,29 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,89 €
Predajca: Lemonbite
57,53 €/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Shower Fresh, antiperspirant bez alkoholu, dezodorant 65 g.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(26)Počet hodnotení: 26
3,99 €
Predajca: Lemonbite
61,38 €/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 36,9 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(26)Počet hodnotení: 26
3,69 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,49 €
Predajca: Lemonbite
94,58 €/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Wild Freesia, antiperspirant bez alkoholu, dezodorant 39,6 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(26)Počet hodnotení: 26
4,49 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,99 €
Predajca: Lemonbite
102,31 €/1l

BEAUTY FORMULAS Feminine Intimate Deodorant Deodorant pre intímnu hygienu 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,99 €
Predajca: Lemonbite
19,93 €/1l