4,8



Na základe 37 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Repsol Moto Racing 4 T 5W40 4 litre72,99 €
Predajca: ItalyRacing

Ďalšie informácie o reklame
Repsol Racing 4t 10w40 1l motorový olej Transparent Transparent One Size22,49 €
Predajca: ItalyRacing

Ďalšie informácie o reklame
Protecton 2T Scooterolie Synthetic 1 liter41,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
DVOJTAKTOVÝ OLEJ S DOZÁTOROM HUSQVARNA LS+ 1 l.24,99 €/1l
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

ENEOS Motorový olej MAX Performance 10W30 1l
18,74 €/1l
18,74 €
Predajca: 2HMOTO

MOTUL 7100 4T motorový olej - 5W40 1 liter
20,26 €
Predajca: Msplanet

MOTUL 3000 4T motorový olej - 10W40 4 litre
31,52 €
Predajca: MroAuto

MOTUL 5100 4T Motorový olej - 15W50 4 litre
39,65 €
Predajca: Amracing

MOTUL 7100 4T Motorový olej - 10W30 1 liter
20,74 €
Predajca: Msplanet

MOTUL 710 2T motorový olej - 1 liter
15,50 €
Predajca: AP_AUTODILY

MOTUL Scooter Expert 4T motorový olej - 10W40 1 liter
15,84 €
Predajca: Msplanet

MOTUL Scooter Power 4T motorový olej - 5W40 1 liter
19,57 €
Predajca: Msplanet

MOTUL 510 2T motorový olej - 1 l
9,13 €
Predajca: Msplanet

Valvoline Mazivá A Oleje Durablend 10w40, OVDURABLEND10W401L
10,50 €/1l
10,50 €
Predajca: AP_AUTODILY

4-taktný olej HUSQVARNA SAE30 1,4 l.
13,19 €/1l
18,46 €
Predajca: Betkowski_Service

Valvoline Mazivá A Oleje Durablend, OVDURABLEND2T1L
10,70 €/1l
10,70 €
Predajca: AP_AUTODILY

Chladič oleja, motorový olej NISSENS 91312
68,61 €
Predajca: MroAuto

Mannol 4-Táktový Motocyklový Olej 15W50 1L 7832
23,99 €
Predajca: ItalyRacing

Chladič oleja, motorový olej
31,87 €
Predajca: MroAuto
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
MOTUL 5100 4T 10W30 motorový olej - 1 liter
So správnym motorovým olejom pracuje váš motor spoľahlivejšie a má dlhšiu životnosť. Bez ohľadu na podmienky (premávka, zlé počasie atď.) - do cieľa dorazíte bezpečne! Prestaňte si robiť starosti s technickými problémami: máte dokonalé riešenie pre mestskú premávku typu "stop and go". Objavte ideálne produkty pre každodenné dochádzanie do práce a zvýšte svoj jazdný komfort so značkou MOTUL.
Rad 5100 a 510 ponúka olej pre 4-taktné motory na báze Motul Technosynthesis® s technológiou ESTER pre optimálny výkon a ochranu. Prekonáva požiadavky väčšiny výrobcov motocyklov. Vynikajúca strihová stabilita chráni motor a prevodovku a umožňuje plynulé radenie. Testovaný podľa normy JASO MA2, zaručuje dokonalé fungovanie mokrej spojky.
Technické vlastnosti:
- Použitie: Každodenné použitie
- Typ motora: 4-taktný
- Typ vozidla: Motocykel / cestný motocykel
- Kvalita: Technosynthesis, ESTER
- Viskozita: 10W30
- Normy: API SM / SL / SJ / SH / SG
- Schválenie: JASO MA2
- Veľkosť nádoby: 1 liter
Medzinárodné normy:
- API:
- Normy API (American Petroleum Institute) definujú výkonnosť motorových olejov pre benzínové motory pomocou prevádzkových kategórií ("S"). Tie sú odstupňované od najnovšej servisnej kategórie "SN", platnej od roku 2010, po najstaršiu kategóriu "SJ", zavedenú v roku 2001. Je dôležité poznamenať, že najnovšia servisná kategória zahŕňa aj výkonnosť predchádzajúcich servisných kategórií.
- JASO:
- JASO (Japonská organizácia pre automobilové normy) vypracovala vlastnú normu pre oleje pre štvortaktné motory motocyklov vo forme JASO T903. Triedy MA, MA1 a MA2 teraz uľahčujú výber motorových olejov pre motocykle, ktoré boli špeciálne vyvinuté pre mokré spojky. JASO MA2 znamená najvyššie hodnoty trenia, a teda optimálnu kompatibilitu spojky pri zmene prevodového stupňa - vo fáze zrýchľovania a tiež pri trvalo vysokých rýchlostiach. Oleje pre štvortaktné motory MOTUL spĺňajú špecifikácie JASO MA2 podľa najnovšej normy JASO T903. Výnimkou sú oleje pre pretekárske motory 300V, ktoré naopak presahujú existujúce normy.
Syntetický olej pre všetky štvortaktné motocykle so spoločnou olejovou náplňou pre motor, prevodovku a spojku.
Vlastnosti:
Syntetický olej pre štvortaktné motory moderných motocyklov, doporučovaný väčšinou výrobcov. Vďaka esterovej aditivácii a prísadám pre spoločnú prevodovku a spojku v olejovom kúpeli ide oo optimálne riešenie pre väčšinu súčasných výkonných motocyklov, u ktorých výrobca predpisuje túto viskozitu. Je prispôsobený pre hydraulické ventily.
Výrazne predlžuje životnosť a zaisťuje plný výkon motora.
API Štandardy:API SL/SJ/SH/SG
JASO Štandardy:JASO MA M033MOT054
tECHNOSYNTÉZA 4 ZDVIHOV
- Vylepšená odolnosť proti šmyku na zlepšenie radenia prevodových stupňov.
- Spĺňa špecifikácie JASO MA2 pre optimálny výkon mokrej spojky.
- Vhodné pre katalyzátory.
Špecifikácia : API SL/SJ/SH/SG - JASO MA
Podrobnosti o výrobkuObsah [litre]: 1Olej: Polosyntetický olej Trieda viskozitySAE: 10W-30Model: 4TŠpecifikácia podľa API: SG, SH, SJ, SL
MOTUL motorový olej Článok: 104061
Informácie o výrobku
Merná jednotka: voľne ložený
Trieda viskozity podľa SAE: 10W-40
Špecifikácia: API SL/SJ/SH/SG
Popis produktu chybí
4T motorový olej MOTUL 5100 10W30 1l, API SM JASO MA-2 Polosyntetický obohatený estermi
Olej odporúčaný do Pitbikov a Dirtbikov 110,125,140ccm
olej pre 4-taktné motory Motul 4T 5100 10W30 MA2 1 liter
- Výrobca
- Výkon
- 0.01 kW
- Hmotnosť
- 0.921 kg
- Farba
- Priesvitná
- EAN kód
- 3374650247038
- Číslo od výrobcu
- 104062
- Výrobca
- Výkon
- 0.01 kW
- Hmotnosť
- 0.921 kg
- Farba
- Priesvitná
- EAN kód
- 3374650247038
- Číslo od výrobcu
- 104062
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

MOTUL 5100 4T Motorenöl - 10W40 4 litre
41,17 €
Predajca: Msplanet

MOTUL 5100 4T Motorový olej - 10W40 1 liter
11,87 €
Predajca: Msplanet

MOTUL 5100 4T Motorenöl - 10W50 4 litre
49,75 €
Predajca: Amracing

LIQUI MOLY 4T 10W-40 Street 4 litre
48,30 €
Predajca: AP_AUTODILY

ENEOS Motorový olej MAX Performance 10W30 1l
18,74 €/1l
18,74 €
Predajca: 2HMOTO

E-Bike E Mountainbike 26 Zoll Pedelec 170 - 190 cm MTB E Bike
999,00 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Dron AIORBER 4K s 3 batériami, 4,3" obrazovkou, 125 mm veľkým displejom diaľkového ovládania, inteligentným vyhýbaním sa prekážkam, dlhým časom letu
Použité
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BBG-Onlineshop

MOTUL 5100 4T Motorový olej - 15W50 4 litre
39,65 €
Predajca: Amracing

Motocyklová prilba, celoobličajová, značka CMX, model Blacky, čierna, matná povrchová úprava, s tónovaným štítom, veľkosť "S"
63,59 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
59,99 €
Predajca: ZS2Radteile

Stojany na motocykel / montážne stojany, sada 2 ks (predný/zadný), Citomerx
64,09 €
Predajca: ZS2Radteile

E bicykel pre mužov a ženy od 170 cm horský bicykel 26 palcov E MTB
988,90 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

MOTUL 7100 4T Motorový olej - 10W40 1 liter
16,42 €/1l
16,42 €
Predajca: Msplanet

MOTUL Scooter Expert 4T motorový olej - 10W40 1 liter
15,84 €
Predajca: Msplanet

HillMiles E Bike, mestský elektrobicykel a E-Hollandbike s 36V 13Ah batériou do 80-100km, SHIMANO 7 rýchlostí, 250W motor a 25km/h, MileCity1
619,00 €
-29,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
590,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NordicHome

Lenovo V15 G4 AMN 82YU - 180°-športový dizajn - AMD Ryzen 5 7520U - Notebook - AMD R5
563,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Green_Country

Dron AIORBER, s EIS kamerou, inteligentným letovým režimom, dobou letu až 22 minút, automatickým GPS, skladací, bezkefové motory, 30 x 28 x 6,5 cm, sivý
Použité
59,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BBG-Onlineshop

Detektor kovov Detektor sonda kovov Vodotesný Hľadač kovov Hlboká sonda Detektor kovov LCD Vyhľadávacia cievka Gold Digger Vyhľadávacia cievka Retoo
67,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

ZF SACHS kryt spojky
93,45 €
Predajca: MroAuto

Pamäťová karta Reolink MicroSDXC, Class 10 U3 TF, kompatibilná s bezpečnostnou kamerou Reolink, 256 GB
72,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Reolink

Husqvarna 120 Mark II benzínová reťazová píla 1,4 kW 38 cm³ 35 cm ( 967861903 )
214,85 €
Doprava zdarma
Predajca: DINOTECH

MOTUL 5100 4T Motorový olej - 15W50 1 liter
13,40 €
Predajca: Msplanet

Mcdodo Stylus Pre Tablet Apple Ipad Air Pro Stylus Active Gen 3
37,91 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,99 €
Predajca: iKable

E-biky MTB pánske a dámske vymeniteľné batérie 25km/h, elektrický bicykel 250W, e-bike 7 prevodov, elektrické bicykle kolesá 26 ", elektrický bicykel, E bike
1 043,90 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Sony PlayStation 4 Ultimate Player 1TB Edition, PlayStation 4, Čierna, 8192 MB, GDDR5, AMD Jaguar, AMD Radeon
Generálne opravený
209,99 €
Doprava zdarma
Predajca: REFURBICA

Krížová prilba Prilba Detská prilba Motocyklová prilba Motocross Mejia svetlo zelená Quad veľkosť XL
44,99 €
Predajca: LineUp24

Castrol 3368 Castrol EDGE 5W-30 LL Motoröl 5,0 l, 1 St.
15,04 €/1l
75,21 €
Predajca: velmontask

Krížová prilba Detská prilba Motocyklová prilba Motocross Mejia matná žltá Quad veľkosť M
44,99 €
Predajca: LineUp24

Rohová pohovka Mango s funkciou spania a úložným priestorom v zoom 3 MINK
300,00 €
Predajca: PRMEBLE

Paleta s peletami Olczyk 65 vriec 975 kg ho paliva z dreva
31,64 €/1kg
791,01 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
92% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
92%5% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
5%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%3% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
3%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 27. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super nákup
Veľmi dobrý produkt, skvelé služby a rýchle spracovanie a dodanie. Som veľmi spokojný a rád si objednám znova
Hodnotenie z 20. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Tovar v poriadku. Rýchle dodanie
Motorový olej podľa objednávky. Dodávka bola včas, radi si u vás objednáme znova.
Hodnotenie z 8. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko perfektné
Všetko originálne a objednané a dodané bez akýchkoľvek problémov.
Hodnotenie z 8. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Motul Oil 4 litre
Špičkový produkt. Veľmi dobrá cena. Rýchle dodanie. Veľmi rád použijem znova!
Hodnotenie z 12. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrá cena - výkon
Dobrá cena za dobrú kvalitu
Hodnotenie z 14. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Olej
Skvelý olej.
Hodnotenie z 18. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Motocyklový olej
Všetko fungovalo skvele
Hodnotenie z 22. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Motorový olej
Špičkový motorový olej za veľmi dobrú cenu
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Repsol Moto Racing 4 T 5W40 4 litre
72,99 €
Predajca: ItalyRacing

Repsol SMARTER SPORT 4T 10W- 40 - 4 l
46,99 €
Predajca: ItalyRacing

SILIKÓNOVÝ OLEJ NA ÚDRŽBU MAZIVO PRE BEŽECKÉ PÁSY športové vybavenie 1000 ml najlepšie Nuvio 1 l
18,00 €
Predajca: FonderhillSp
18,00 €/1l

Mannol Mannol Outboard Universal 4 l plechovka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
37,99 €
Predajca: ItalyRacing

Repsol Racing 4t 10w40 1l motorový olej Transparent Transparent One Size
22,49 €
Predajca: ItalyRacing

Repsol Racing 4t 4-taktný olej 10w-50 1l Motoröl Orange Orange One Size
24,99 €
Predajca: ItalyRacing

1 liter MANNOL 0W-30 LEGEND EXTRA BMW Longlife-12 FE MB 229.61 PSA B71 2290 PSA B71 2312 Ford WSS-M2C950-A
17,23 €
Predajca: ItalyRacing

Vidlicový olej MOTUL Fork Oil Expert Heavy 20W, minerálny, 1 liter Vidlicový olej
25,99 €
Predajca: ItalyRacing

DVOJTAKTOVÝ OLEJ S DOZÁTOROM HUSQVARNA LS+ 1 l.
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
24,99 €/1l

4-taktný olej HUSQVARNA SAE30 0,6 l.
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
24,98 €/1l

Olej pre 4-taktné motory traktorov a kosačiek SAE30 AL-KO 0,6 l CF/CD



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
12,99 €
Predajca: SuperMerchant
21,65 €/1l

Mannol Mannol 2-Stroke Plus 1 litrová plechovka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
15,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Repsol Rider 4t 15w-50 1l Motoröl Orange Orange One Size
24,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Motorný Olej 5W40 1L Liqui Moly Top Tec 4100
29,59 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Putoline motorový olej TT Trial Pro Scented 2T 1 litrová fľaša / API TC, JASO FD, TISI polosyntetický
18,39 €
Predajca: NGSStores