5,0



Na základe 3 hodnotení
Royal Canin Gastro Intestinal, Dospelý, 4 kg, Obsahuje antioxidanty
61,99 €
15,50 € / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Špeciálne a diétne krmivo pre mačky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie, Dospelý, 9 kg, Obsahuje antioxidanty11,67 €/1kg
104,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Royal Canin Sensible 33, Dospelý, 10 kg, Obsahuje antioxidanty9,50 €/1kg
94,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Royal Canin Mother & Babycat, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Hydina, 4 kg, Obsahuje antioxidanty17,33 €/1kg
69,31 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Eukanuba Veterinary Diet Intestinal, Dospelý, 12 kg4,50 €/1kg
53,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Royal Canin Gastrointestinal, Dospelý, Kuracie mäso, Hydina, 85 g
17,91 €/1l
18,27 €
Predajca: velmontask

Royal Canin Gastrointestinal Moderate Calorie, Dospelý, ryža, 400 g
27,85 €/1kg
11,14 €
Predajca: superbrandshop

Royal Canin Gastro Intestinal Moderate Calorie, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Hydina, ryža, 4 kg, Obsahuje antioxidanty
16,95 €/1kg
67,81 €
Predajca: VISO

ROYAL CANIN Veterinary Diet Cat Urinary 3,5 kg
14,57 €/1kg
50,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Royal Canin Urinary S/O, Dospelý, 7 kg, Obsahuje antioxidanty
15,98 €/1kg
111,84 €
Doprava zdarma
Predajca: getbigger

Royal Canin Mother & Babycat, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Hydina, 400 g, Obsahuje antioxidanty
27,97 €/1kg
11,19 €
Predajca: VISO

Royal Canin Hairball Care, Dospelý, 400 g
28,70 €/1kg
11,48 €
Predajca: VISO

Royal Canin Sterilised 37, Dospelý, 4 kg
40 260,00 €/1l
40,26 €
Predajca: velmontask

Royal Canin Sterilised 7+, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Hydina, 3,5 kg, Obsahuje antioxidanty
13,43 €/1kg
46,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Royal Canin Neutered Satiety Balance, Dospelý, 8 kg, Obsahuje antioxidanty
15,91 €/1kg
127,30 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Royal Canin Kitten, Mačiatko, 10 kg, Obsahuje antioxidanty
10,61 €/1kg
106,05 €
Predajca: velmontask

Royal Canin Savour Exigent, Dospelý, Hydina, 400 g
26,42 €/1kg
10,57 €
Predajca: superbrandshop

Royal Canin Feline Urinary S/O, Dospelý, 85 g
24,63 €/1l
25,12 €
Predajca: VISO

Royal Canin Mobility, Dospelý, Ryba, 2 kg, Obsahuje antioxidanty
20,70 €/1kg
41,40 €
Predajca: VISO

Royal Canin Intense Hairball 2 kg
15,59 €/1kg
31,17 €
Predajca: velmontask

Royal Canin Feline Urinary S/O Moderate Calorie, Dospelý, 85 g
13,92 €/1l
14,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Fáza života zvieraťa:
- Dospelý
- Hmotnosť:
- 4 kg
- Obsahuje vitamíny:
- Vitamín A, Vitamín B1, Vitamín B12, vitamín B2, Vitamín B3, Vitamin B5, vitamín B6, vitamín B9 (kyselina listová), vitamín C, vitamín D3, vitamín E, Vitamín H (biotín)
- Účinky na zdravie:
- Starostlivosť o trávenie
- Obsahuje antioxidanty:
- Áno
- Proteíny:
- 32%
- Obsah tuku:
- 22%
- Hrubá vláknina:
- 5,2%
- Vápnik:
- 1,02%
- Fosforu:
- 1,01%
- Obsah horčíka:
- 0,06%
- Obsah draslíka:
- 1%
- Sodík:
- 0,7%
- Hrubý popol:
- 8,2%
- Metabolizovateľná energia (ME):
- 4084 kcal / kg
- Obsah taurínu:
- 2000 mg/kg
- Obsah biotínu:
- 3310 μg/kg
- Obsah vitamínu C:
- 200 mg/kg
- Obsah železa:
- 201 mg/kg
- Obsah zinku:
- 186 mg/kg
- Obsah mangánu:
- 60 mg/kg
- Obsah medi:
- 21 mg/kg
- Obsah jódu:
- 2,7 mg/kg
- Obsah selénu:
- 0,14 mg/kg
- Obsah vitamínu A:
- 24000 IU/kg
- Obsah vitamínu D3:
- 800 IU/kg
- Obsah vitamínu E:
- 600 mg/kg
- Tiamín (vitamín B1) obsah:
- 27,7 mg/kg
- Riboflavín (vitamín B2) obsah:
- 55,3 mg/kg
- Niacín (vitamín B3) obsah:
- 177,4 mg/kg
- Obsah kyseliny pantoténovej (vitamín B5):
- 61,6 mg/kg
- Obsah vitamínu B6:
- 45,9 mg/kg
- Kyselina listová (vitamín B9) obsah:
- 14,9 mg/kg
- Obsah vitamínu B12:
- 180 μg/kg
Royal Canin Veterinary Diet Feline Gastrointestinal 4kgRoyal Canin Veterinary Diet
0.00
diétne krmivo pre mačky.
Indikácie:
- Akútna/chronická hnačka.
- Zápalové ochorenie čriev (IBD).
- Poruchy trávenia/absorpcie.
- Obdobie rekonvalescencie.
- Nadmerný rast črevnej bakteriálnej flóry.
- Zápal žalúdka.
- Zápal hrubého čreva.
- Endokrinná pankreatická insuficiencia.
- Anorexia.
Kontraindikácie:
- Pečeňová encefalopatia.
- Lymfangiektázia.
- Pankreatitída.
Ochrana tráviaceho traktu
Receptúra s najvyššou stráviteľnosťou a správnou kombináciou vlákniny, ktorá obsahuje aj prebiotiká, priaznivo ovplyvňuje tráviaci proces a črevný tranzit.
Vysoká energetická hodnota
Vysoká koncentrácia energie umožňuje znížiť objem jedla, a tým znížiť záťaž čriev.
Vynikajúca chutnosť
Vysoká chutnosť podporuje jedenie pri oslabenej chuti do jedla.
S/O INDEX
Diéta podporuje tvorbu moču, v ktorom sa bráni tvorbe struvitových aj oxalátových kameňov.
Zloženie:
sušené hydinové bielkoviny*, ryža*, živočíšne tuky*, pšeničný lepok*, rastlinná vláknina, kukuričný lepok*, hydrolyzované živočíšne bielkoviny*, minerálne látky, vaječný prášok*, repná dužina, sójový olej*, výrobky z kvasníc, rybí tuk*, šupky a semená psyllia, fruktooligosacharidy, olej zo Schizochytrium sp. (zdroj DHA kyselín)*, kvasnice (zdroj mannooligosacharidov), zamatová múčka. *vysoko stráviteľné zložky.
Prísady (na kg krmiva) :
Výživové doplnky: Vitamín A: 21800 UI, vitamín D3: 806 UI, vitamín E 500 mg, vitamín C 200 mg, taurín 2,5 g, železo (3b103): 33 mg, jód (3b201, 3b202): 3,3 mg, meď (3b405, 3b406): 10 mg, mangán (3b502, 3b504): 43 mg, zinok (3b603, 3b605, 3b606): 130 mg, selén (3b801, 3b811, 3b812): 130 mg: 0,05 mg - Technologické prísady: Klinoptilolit sedimentárneho pôvodu:
Analytické zložky:
Hrubý proteín: 10 g - Konzervačné látky - Antioxidanty: hrubé oleje a tuky: 22,0 % - Hrubý popol: 8,5 % - Hrubá vláknina: 4,8 % - EPA/DHA: 0,41 % - Omega 3 mastné kyseliny: 0,93 % - Sodík: 0,6 % - Draslík:
Odporúčaná denná dávka (g/deň):
| Telesná hmotnosť dospelej mačky | Podváha | Normálna | Nadváha |
| 2 kg | 37 g | 31 g | 25 g |
| 3 kg | 50 g | 41 g | 33 g |
| 4 kg | 61 g | 51 g | 41 g |
| 6 kg | 82 g | 68 g | 54 g |
| 8 kg | 100 g | 83 g | 67 g |
GASTRO-INTESTINAL je diétne kompletné krmivo pre mačky na zmiernenie akútnych porúch vstrebávania v čreve a na podporu priberania počas rekonvalescencie. Krmivo obsahuje obzvlášť ľahko stráviteľné jednoduché zložky krmiva a má vysoký obsah elektrolytov, dôležitých živín a energie.
Manán-oligosacharidy (MOS) stimulujú lokálny imunitný systém čreva (Ig A) a pomáhajú neutralizovať patogénne baktérie.
ZLOŽENIE: Hydinové bielkoviny (sušené)*, ryža*, živočíšny tuk*, kukuričný glutén*, lignocelulóza, pšeničný glutén*, hydinové bielkoviny (hydrolyzované)*, sušené vajcia*, repná dužina, minerálne látky, Rybí olej*, sójový olej*, kvasnice a ich časti, fruktooligosacharidy, psyllium (povlak a semená), hydrolyzát kvasníc (zdroj manán-oligosacharidov), výťažok z nechtíka lekárskeho (zdroj luteínu). *Ľahko stráviteľné zdrojové materiály. Zdroj hlienotvorných látok: Psyllium (obaly a semená).
PRÍDAVNÉ LÁTKY (na kg): Výživové doplnkové látky: vitamín A: 21500 IU, vitamín D3: 800 IU, E1 (železo): 33 mg, E2 (jód): 3,3 mg, E4 (meď): 10 mg, E5 (mangán): (mangán): 43 mg, E6 (zinok): 91 mg, E8 (selén): 0,05 mg - Technologické prísady: klinoptilolit sedimentárneho pôvodu: 10 g - Konzervačné látky - Antioxidanty.
ANALYTICKÉ ZLOŽKY: Bielkoviny: 32 % - Obsah tuku: 22 % - Hrubý popol: 8,2 % - Hrubá vláknina: 5,2 % - Sodík: 0,6 % - Draslík: 1 % - Na kg: Omega 6 mastné kyseliny: 44,2 g - Omega 3 mastné kyseliny: 8,9 g, z toho EPA/DHA: 3,1 g - Energetická hodnota (ME): 4086 kcal.
NÁVOD NA POUŽITIE: pozri tabuľku. Vždy zabezpečte čerstvú vodu na voľný príjem. Číslo schválenia a referenčné číslo šarže, najlepšie pred: pozri potlač. Skladujte na chladnom a suchom mieste.
Mnoho mačiek trpí ochorením tráviaceho traktu, ktorý je považovaný za jeden z najcitlivejších orgánov mačky. Chronická hnačka a zvracanie patria medzi najčastejšie príznaky. Je preto nevyhnutná dlhodobá zmena krmiva. Zvýšený obsah energie Royal Canin VD - Gastrointestinal umožňuje kŕmenie malými porciami, ktoré môžu uvolniť tráviaci trakt. Fermentovateľné vlákna (dužina cukrovej repy, FOS) môžu na jednej strane zaistiť regulovanú funkciu čreva, na druhej strane slúžia mikroflóre čreva ako výživa a môžu tak prispieť k udržaniu zdravej črevnej flóry. Mannanoligosacharidy (MOS) môžu stimulovať lokálny imunitný systém čreva (IgA) a pomáhať neutralizovať patogénne baktérie. Okrem toho mastné kyseliny EPA a DHA s dlhým reťazcom môžu podporovať zdravie čriev. Špecifické vlastnosti produktu: -Vysoká stráviteľnosť: bielkoviny s vysokou stráviteľnosťou znižujú kvasné procesy. Fermentačné vlákna (FOS) podporujú vyváženú črevnú flóru -Vysoký energetický obsah: umožňuje kŕmenie menšími dávkami a to napomáha odľahčiť črevá -Vysoká znášanlivosť: mačky s poruchami trávenia trpia často nechutenstvom, čo vedie k úbytku hmotnosti. Chutné krmivo podporuje príjem krmiva -EPA/DHA: kyselina eikosapentaenová (EPA) a kyselina dokosahexaenová (DHA) sú mastné kyseliny typu omega-3, ktoré napomáhajú podporovať zdravú črevnú flóru Ďalšie informácie: GASTROINTESTINAL je diétne krmivo pre mačky ku kompenzácii pri zažívacích problémoch a má prispôsobený obsah bielkovín a tuku. Neobsahuje lepok ani laktózu. Indikácie: -Akútna a chronická hnačka -Gastritída -Zápalové ochorenie čriev (IBD) -Kolitída -Bakteriálne prerastanie tenkého čreva (SIBO) -Poruchy trávenia / poruchy vstrebávania -Dyzorexia, kŕmenie po operácii Kontraindikácie: -Lymfangiektázia, exsudatívna enteropia, pankreatitída (v týchto prípadoch sa odporúča podávať krmivo s nižším pomerom obsahu tuku a energie (Satiety / Obesity alebo Gastrointestinal Low Fat v prípade pankreatitídy) Zloženie: Hydinová bielkovina (sušená)**, ryža**, živočíšny tuk**, pšeničný lepok**, rastlinná vláknina, kukuričný lepok**, hydrolyzát z hydinovej pečene, minerálne soli, vaječný prášok, repné kúsky, rybí olej**, sojový olej**, produkty z kvasníc, psyllium (šupky a semienka), fruktooligosacharidy (0,48%), kvasnicový hydrolyzát (zdroj mannanoligosacharidov, 0,19%), extrakt z indickej ruže (zdroj luteínu). ** vysoko stráviteľné prísady Prídavné látky: Nutričné látky: Vitamín A (21.500 IU/kg), vitamín D3 (800 IU/kg), železo (41 mg/kg), jód (4,1 mg/kg), meď (13 mg/kg), mangán (54 mg/kg), zinok (132 mg/kg), selén (0,08 mg/kg). Technologické prídavné látky: Klinoptilolit sedimentárneho pôvodu (10 g). Konzervačné látky, antioxidanty. Analytické zložky: bielkovina 32.0 %, surový tuk 22.0 %, hrubá vláknina 4.9 %, popol/popolovina 8.5 %, vápnik 1.02 %, fosfor 1.02 %, horčík 0.09 %, kyselina arachidonová 0.1 %, biotin (vitamín H/vitamín B7) 3.31 mg, chlorid 1.1 %, cholín 2500.0 mg, železo 201.0 mg, vlhkosť 7.0 %, kyselina listová 14.9 mg, jód 2.7 mg, draslík 1.0 %, kyselina linolová 4.03 %, mangán 60.0 mg, sodík 0.6 %, niacín 177.4 mg, omega-3 mastné kyseliny 0.93 %, omega-6 mastné kyseliny 4.4 %, kyselina pantothenová (vitamín B5) 61.6 mg, selén 0.14 mg, škrob 19.6 %, vitamín A 24000.0 IU, vitamín B1 (tiamín) 27.7 mg, vitamín B12 (kobalamín) 0.18 mg, vitamín B2 (riboflavín) 55.3 mg, vitamín B6 (pyridoxín) 45.9 mg, vitamín C (kyselina askorbová) 200.0 mg, vitamín D3 800.0 mg, vitamín E (tokoferol) 600.0 mg, metabolizovaná energia 408.7 kcal, vláknina 10.9 %, EPA / DHA 0.33 mg, luteín 5.0 mg, arginín 1.72 %, L-lyzín 1.37 %, DL-metionín 1.12 %, metionín/cysteín 1.64 %, bezdusíkaté extraktné látky 25.4 mg Skladovanie: Skladujte na suchom a chladnom mieste. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu.
- Hmotnosť
- 4000 g
- Obsah vlhkosti
- V popise
- Obchodný názov
- Royal Canin Vd krmivo pre mačky s gastrointestinálnym účinkom (4 kg )
- Typ krmiva
- Suché krmivo
- Prídavné látky
- n/a
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 3182550771269
- Číslo od výrobcu
- GSHB_action_3182550771269
- Výrobca
- Registračné číslo
- NA
- Hmotnosť
- 4000 g
- Obsah vlhkosti
- V popise
- Obchodný názov
- Royal Canin Vd krmivo pre mačky s gastrointestinálnym účinkom (4 kg )
- Typ krmiva
- Suché krmivo
- Prídavné látky
- n/a
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 3182550771269
- Číslo od výrobcu
- GSHB_action_3182550771269
- Výrobca
- Registračné číslo
- NA
Hodí sa k tomu

Royal Canin Gastrointestinal, Dospelý, Kuracie mäso, Hydina, 85 g
17,91 €/1l
18,27 €
Predajca: velmontask

Royal Canin Gastro Intestinal, Dospelý, 2 kg, Obsahuje antioxidanty
14,82 €/1kg
29,63 €
Predajca: velmontask

PLAYMOBIL FamilyFun 70610, Súprava na hranie vo vode, 4 rok / roky, Viacfarebný, Plast
33,19 €
Predajca: Apollo_store

JBL Wave 200TWS, Bezdrôtový, 20 - 20000 Hz, Hovor / hudba, 48 g, Slúchadlá s mikrofónom, Biela
38,56 €
Predajca: EVELATUS

Royal Canin Gastro Intestinal Moderate Calorie, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Hydina, ryža, 4 kg, Obsahuje antioxidanty
16,95 €/1kg
67,81 €
Predajca: VISO

VINGO Inhalátor Inhalátory Ultrazvukový inhalátor Ručný inhalátor Inhalátor pre dospelých Deti Nano inhalátor
36,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Sušiak na prádlo, veža, 172 cm, s kolieskami, skladací sušiak, 3 úrovne, 32 metrov sušiacej plochy, stojací sušiak do 40 kg, úsporný dizajn, stojan na oblečenie, Retoo
14,94 €/1m
25,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

MalTec masážny strojček na krk, chrbát, celé telo, masážny strojček, shiatsu, masážny pás, zahrievanie a vibrácie, úľava od bolesti, masážny strojček na krk
29,20 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS

Royal Canin Gastrointestinal Moderate Calorie, Dospelý, ryža, 400 g
27,85 €/1kg
11,14 €
Predajca: superbrandshop

Royal Canin Gastrointestinal | 12x200 g | für Hunde
32,16 €/1kg
77,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Royal Canin Gastrointestinal, Dospelý, Hydina, 7,5 kg
12,49 €/1kg
93,70 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Royal Canin Gastro Intestinal Low Fat, Univerzálne, Obrovský (> 45 kg), Veľké (26 až 44 kg), Stredné (11 - 25 kg), Malé (5-10 kilogramov), Extra..., Hydina, ryža, 6 kg
9,50 €/1kg
56,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

ROYAL CANIN Veterinary Diet Cat Urinary 3,5 kg
14,57 €/1kg
50,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

FEANDREA škrabadlo väčšie, 141 cm, hrubý stĺp, stabilné, proti prevráteniu čierne
145,59 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Royal Canin Gastro Intestinal, Dospelý, Obrovský (> 45 kg), Veľké (26 až 44 kg), Stredné (11 - 25 kg), Extra malý (<4 kg), 200 g
17,40 €/1kg
3,48 €
Predajca: superbrandshop

Fontána pre mačky Pitná fontána pre mačky bezdrôtová so senzorom
51,58 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Royal Canin Renal Select, Dospelý, 4 kg, Obsahuje antioxidanty
18,41 €/1kg
73,64 €
Predajca: VISO

Royal Canin Hepatic, Dospelý, 4 kg, Obsahuje antioxidanty
27,60 €/1kg
110,40 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Royal Canin Urinary S/O, Dospelý, 7 kg, Obsahuje antioxidanty
15,98 €/1kg
111,84 €
Doprava zdarma
Predajca: getbigger

Škrabadlo FEANDREA s extra silnými kmeňmi, 107 cm, 26,6 kg, robustná béžová farba
161,70 €
-18,80 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
142,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Royal Canin Dog Vet Diet S/O Urinary 13kg
13,11 €/1kg
170,42 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

MjAMjAM 1102M3, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Hovädzie mäso, Čučoriedka, Mrkva, Kuracie mäso, Kačka, Srdce, Tekvica, Zajac, Turecko, 200 g, Bez obilnín
23,25 €/1kg
27,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Royal Canin Renal Special, Dospelý, 4 kg, Obsahuje antioxidanty
18,41 €/1kg
73,64 €
Predajca: VISO

CAT’S BEST ÖkoPlus, 17,2 kg, 40 L, Papierová taška
1,78 €/1l
71,37 €
Predajca: somnia24

Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie, Dospelý, 9 kg, Obsahuje antioxidanty
11,67 €/1kg
104,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
![Obrázok produktu pre Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]
7,99 €/1m
11,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Odpočívadlo a škrabadlo pre mačky Amy 27027, strom pre mačky s jaskyňami, spacími plochami, rebríkmi a sisalovými kmeňmi, stabilný, sivý, 170 cm
85,00 €
Predajca: Kokiska

Royal Canin Satiety Weight Management, Dospelý, Hydina, Zelenina, 12 kg
11,96 €/1kg
143,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Royal Canin Fit 32, Dospelý, 10 kg, Obsahuje antioxidanty
11,24 €/1kg
144,89 €
-32,51 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
112,38 €
Predajca: e-zooo_com

Royal Canin Gastro Intestinal Moderate Calorie, Dospelý, 400 g, Obsahuje antioxidanty
29,22 €/1kg
11,69 €
Predajca: superbrandshop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Krmivo pre domáce zvieratá
Počet kusov 1Hmotnosť 4 kg
Potrebujem špeciálne krmivo Rýchle a nekomplikované dodanie Bohužiaľ drahšie.
Hodnotenie z 17. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Lacnejšie ako kdekoľvek inde
Počet kusov 1Hmotnosť 2 kg
Toto je špeciálne krmivo pre mačky, ktoré používam už niekoľko rokov
Hodnotenie z 20. decembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 3Hmotnosť 4 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Sanabelle Adult Dental | 8kg
77,84 €
Predajca: superbrandshop
9,73 €/1kg

Royal Canin Hair & Skin Care, Dospelý, 10 kg



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
132,81 €
Predajca: e-zooo_com
13,28 €/1kg

Krmivo Royal Canin FBN Maine Coon 10 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
107,99 €
Predajca: SuperMerchant
10,80 €/1kg

Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie, Dospelý, 9 kg, Obsahuje antioxidanty



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
104,99 €
Predajca: SuperMerchant
11,67 €/1kg

Royal Canin Fit 32, Dospelý, 10 kg, Obsahuje antioxidanty



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
144,89 €
-32,51 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
112,38 €
Predajca: e-zooo_com
11,24 €/1kg

Royal Canin Sterilised 37, Dospelý, 10 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
92,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,30 €/1kg

Royal Canin Sensible 33, Dospelý, 10 kg, Obsahuje antioxidanty



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
94,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,50 €/1kg

Hrudkujúca podstielka Natusan 20 l



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
77,56 €
Predajca: e-zooo_com
3,88 €/1l

Eukanuba Veterinary Diet Intestinal, Dospelý, 12 kg
53,99 €
Predajca: SuperMerchant
4,50 €/1kg

Royal Canin Mother & Babycat, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Hydina, 4 kg, Obsahuje antioxidanty



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
69,31 €
Predajca: e-zooo_com
17,33 €/1kg

Royal Canin Gastro Intestinal, Dospelý, 4 kg, Obsahuje antioxidanty



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
61,99 €
Predajca: SuperMerchant
15,50 €/1kg

Royal Canin Kitten, Mačiatko, Hydina, 4 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
53,99 €
Predajca: SuperMerchant
13,50 €/1kg

Royal Canin Maine Coon, Dospelý, Mainská mývalia mačka, 4 kg, Obsahuje antioxidanty



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
54,99 €
Predajca: SuperMerchant
13,75 €/1kg

Royal Canin Hair & Skin Care, Dospelý, 4 kg, Obsahuje antioxidanty



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
53,99 €
Predajca: SuperMerchant
13,50 €/1kg

Royal Canin Persian 4 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
53,99 €
Predajca: SuperMerchant
13,50 €/1kg

ROYAL CANIN Veterinary Diet Cat Urinary 3,5 kg



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(10)Počet hodnotení: 10
50,99 €
Predajca: SuperMerchant
14,57 €/1kg

Royal Canin Outdoor 4 kg
47,99 €
Predajca: SuperMerchant
12,00 €/1kg

Royal Canin Sterilised 7+, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Hydina, 3,5 kg, Obsahuje antioxidanty
46,99 €
Predajca: SuperMerchant
13,43 €/1kg

Royal Canin Feline Kitten, Mačiatko, Hydina, 2 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
33,99 €
Predajca: SuperMerchant
17,00 €/1kg

Royal Canin Feline Fit 2kg, Dospelý, 2 kg



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,99 €
Predajca: SuperMerchant
15,00 €/1kg