ARDEX GK Belastungsfuge 25kg Sandbeige
63,95 €
2,56 € / 1kg
plus 23,95 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 30 dní
Naše najlepšieponuky
Malta a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Botament RD 2 Reaktivabdichtung 20kg7,00 €/1kg
139,95 €
Predajca: bauschnell

Ďalšie informácie o reklame
FESTWALL 21,5 kg – mikrocement na steny2,92 €/1kg
91,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
vdw 850 plus 2K-Fugenmörtel 25kg selbstverdichtend Steingrau3,56 €/1kg
88,95 €
Predajca: bauschnell

Ďalšie informácie o reklame
tubag Pflasterfugenmörtel PFF Basalt 12,5kg Eimer5,76 €/1kg
71,95 €
Predajca: bauschnell

ARDEX X 77 MICROTEC Fliesenkleber 25 kg Sack
2,60 €/1kg
64,90 €
Predajca: bauschnell

ARDEX A 35 Schnellzement 25kg
2,40 €/1kg
62,95 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
59,95 €
Predajca: bauschnell

vdw 480 BettungsCompound grau 25kg
1,00 €/1kg
24,95 €
Predajca: bauschnell

SAKRET Steinverguss ZPF Anthrazit 25kg
2,08 €/1kg
51,96 €
Predajca: bauschnell

tubag Pflasterfugenmörtel PFN 25kg Anthrazit
1,72 €/1kg
42,95 €
Predajca: bauschnell

Sopro Racofix 8700 Schnellmontagemörtel 15kg
1,86 €/1kg
28,95 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,95 €
Predajca: bauschnell

SAKRET Bettungsmörtel-Bindemittel BM-B 25 kg
0,68 €/1kg
16,95 €
Predajca: bauschnell

ARDEX X 78 MICROTEC Flexkleber Boden 25kg
2,04 €/1kg
50,96 €
Predajca: bauschnell

Sopro No.1 404 Flexkleber schnell 25kg
2,16 €/1kg
53,90 €
Predajca: bauschnell

weber.xerm 844 2-K Fliesenkleber 6kg
8,83 €/1kg
52,96 €
Predajca: bauschnell

vdw 800 Pflasterfugenmörtel steingrau 25kg
3,48 €/1kg
86,95 €
Predajca: bauschnell

tubag Trass-Fugenmörtel TFP 25kg
1,04 €/1kg
25,90 €
Predajca: bauschnell

Sopro Rapidur M5 SchnellEstrichMörtel 25kg
1,08 €/1kg
26,95 €
Predajca: bauschnell

SAKRET Trass-Naturstein-Verlegemörtel TNV 25kg
0,60 €/1kg
14,90 €
Predajca: bauschnell

SAKRET Trass-Zement-Mörtel TZM 30 kg
0,46 €/1kg
13,95 €
Predajca: bauschnell
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
ARDEX GK Belastungsfuge 25kg
Oblasť použitia:V interiéri a exteriéri. Podlahy a steny.
Na škárovanie
- Kameninové a porcelánové obklady a dlažby
- Betónové kamenné dosky
- Dosky z prírodného kameňa (necitlivé na vlhkosť)
- Štiepané dlaždice a slinuté dlaždice
- Fasádne sklznice a sklenené tvárnice
Typ:
Prášok na báze rýchlotuhnúcich cementov a špeciálnych plnív.
Maximálna veľkosť zrna 0,7 mm.
Zmiešaním s vodou vzniká hladká, pastovitá malta, s ktorou sa ľahko pracuje.
Malta sa nedá vymyť ani pri širokých škárach a nízkych teplotách, neprepaľuje sa, má vysokú výplňovú schopnosť a v škárach pevne a bez trhlín drží.
Škáry sa dajú zaťažovať už na začiatku.
Spracovanie:
Do čistej nádoby na miešanie pridajte čistú vodu a prášok premiešajte tak, aby vznikla malta bez hrudiek.
Pomer miešania: 25,0 kg ARDEX GK : cca 4 litre vody
Maltu možno spracovávať cca 30 minút pri teplotách od +5 °C do 20 °C. Vyššie teploty skracujú čas spracovania. Vyššie teploty skracujú čas spracovania.
Maltu možno ľahko nanášať do škár pomocou gumovej stierky alebo škárovacej dosky. Hlbšie škáry sa dajú vyplniť aj v jednej operácii, bez toho, aby došlo k ich zosunutiu. Krátky čas tuhnutia umožňuje skoré umývanie bez vymývania škár.
ARDEX GK aplikujte pri teplotách nad +5 °C.
Upozornenie:
Zvyšky malty môžu priľnúť na porézne povrchy alebo matné glazúry na obkladoch a dlažbách. Preto je nevyhnutné vykonať skúšobné škárovanie takýchto krytín.
Ak sa použije kyselina, škáry sa musia predtým napojiť.
Vlhkosť v podklade a rozdiely v nasiakavosti okrajov dlaždíc môžu spôsobiť farebné rozdiely v škárach.
V prípade pochybností vykonajte skúšobné práce.
Pri použití agresívnych čistiacich prostriedkov postupujte podľa pokynov výrobcu. Vyhnite sa predávkovaniu.
Všeobecne:
Škárovaciu hmotu na báze epoxidovej živice ARDEX WA používajte namiesto cementových škárovacích materiálov v kúpeľoch, termálnych kúpaliskách a iných veľmi namáhaných budovách.
Škárovaciu hmotu ARDEX MG Marble používajte v interiéri na škárovanie dosiek z prírodného kameňa citlivých na vlhkosť.
Technické informácie:
Pomer miešania: cca. 4 l vody: 25 kg prášku podľa
cca 1 RT vody: 4 1/4 RT prášku
Čerstvá hmotnosť: cca 2,2 kg/l
GISCODE: ZP 1 = cementový výrobok, s nízkym obsahom chromátov
Skladovanie: Možno skladovať v suchých priestoroch cca 12 mesiacov v originálnom uzavretom obale
Sypná hmotnosť: cca 1,5 kg/l
Požiadavky na materiál: Pre šírku škáry 10 mm, hĺbka škáry 5 mm pre obklady a dlažby z
- 60 x 60 cm cca 0,30 kg/m2
- 30 x 60 cm cca 0,50 kg/m2
- 30 x 30 cm: cca 0,65 kg/m2
- 15 x 15 cm: cca 1,30 kg/m2
- 10 x 10 cm: približne 2,00 kg/m2
Pracovný čas (+20 °C):
Pojazdnosť (+20°C): cca 30 min: Po cca 90 min.
Karta | |
|---|---|
| bezpečnostných | |
údajovKarta bezpečnostných údajov | |
| Revidované dodávateľom dňa | 28.6.2016 |
| Gefkommlink |
Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci a | |
|---|---|
skladovanieH-vety-GHSH315Pôsobí | |
podráždenie pokožky. H318Pôsobí vážne poškodenie očí. | |
P-vetyPozorujte na oddiel 2.2 karty bezpečnostných údajov P102Udržujte mimo dosahu detí. P261Vyhnite sa vdychovaniu prachu/dymu/plynu/hmly/výparov/striekania. P280Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranu očí/ochranu tváre . P302+P352 PRI POŽITÍ NA KOŽI: Umyte veľkým množstvom vody/....P305+P351+P338 PRI VNIKNUTÍ DO OČÍ: Opatrne niekoľko minút vyplachujte vodou. Ak je to možné, odstráňte všetky kontaktné šošovky. | |
Pokračujte v oplachovaní. | |
triedy skladovania13 Nehorľavé | |
| tuhé látkyTrieda | |
nebezpečnosti pre | |
| vodu1 | |
| - mierne nebezpečné pre vodu | |
NebezpečenstvoSignálne | |
| slovoNebezpečenstvo | |
| GHS pigtogramy | |
| GHS05 Žieravý,dráždivý | |
Zložky | |
|---|---|
| |||
- Hmotnosť
- 25 kg
- Zrnitosť
- 0.7 mm
- EAN kód
- 4024705199537
- Číslo od výrobcu
- 19953
- Výrobca
- Ardex
- Hmotnosť
- 25 kg
- Zrnitosť
- 0.7 mm
- EAN kód
- 4024705199537
- Číslo od výrobcu
- 19953
- Výrobca
- Ardex
Nebezpečenstvo
Hodí sa k tomu

ARDEX GK Belastungsfuge 25kg Grau
2,32 €/1kg
57,95 €
Predajca: bauschnell

ARDEX X 7 G Plus Flexmörtel Fliesenkleber 25 kg Sack
1,64 €/1kg
40,95 €
Predajca: bauschnell

ARDEX X 77 MICROTEC Fliesenkleber 25 kg Sack
2,60 €/1kg
64,90 €
Predajca: bauschnell

ARDEX B 12 Betonspachtel 25kg
2,40 €/1kg
59,90 €
Predajca: bauschnell

Krb s vertikálnym grilom kvadrum
1 271,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Kratki

weber.xerm 850 Plus Fliesenkleber 25kg Foliensack
18,94 €
Predajca: bauschnell

Makita DHW180Z, Kompaktné, Batérie, 6 m, 5,3 l/h, 2,4 bar, 1,5 l/h
128,13 €
Doprava zdarma
Predajca: IMET

Güde 94191, 1300 W, 5400 l/h, Čierna, Modrá, Nerezová oceľ
13,96 €/1l
335,01 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: T3S_Shop

SONNI 120x200 cm sprchový kút so stabilizátorom z 8 mm plne satinovaného skla vrátane nano povlaku Sprchové kúty
464,99 €
-80,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
384,99 €
Doprava zdarma
Predajca: sonni24

SONNI sprchový kút 120 x 200 cm walk in 8 mm NANO sklenený sprchový kút vrátane 120 cm stabilizátora
458,99 €
-41,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
417,99 €
Doprava zdarma
Predajca: sonni24

SONGMICS Skladovací regál s 5 policami, 200 x 100 x 50 cm, nosnosť do 875 kg (120 kg na policu), vysoko odolný regál, výškovo nastaviteľné police, zosilnený oceľový rám, strieborná GLR050E01
Použité
60,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ScorpionElektro

ARDEX X 78 MICROTEC Flexkleber Boden 25kg
2,04 €/1kg
50,96 €
Predajca: bauschnell

BBQ Collection gril na drevené uhlie BBQ so stolom - Záhradný kuchynský gril s nastaviteľnou výškou
161,79 €
-9,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
152,79 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Bomann KG 7331, 173 L, N-ST, 40 dB, 2,6 kg/24h, E, Nerezová oceľ
551,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: NovaMBSmart

SONGMICS Kôš na odpadky 24 l nerezový odpadkový kôš vnútorný kôš 3 x 8 l pedálový kôš
90,44 €
Predajca: Lumarko

JW multifunkčný gril "OSLO" 2341
263,91 €
Doprava zdarma
Predajca: ichzapfe

Samonivelačný krížový laser Wiltec so statívom 1,2 m, presnosť ±0,5 mm/m, rotačný laser na meranie uhlov a povrchov, nivelačné zariadenie
52,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec

Vysokotlaková čierna kuchynská batéria Lonheo Výsuvná kuchynská batéria s 2 druhmi sprchy Kuchynská batéria s výtokom otočným o 360° a sprchou
1 048,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Granitan
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Rosfix MultiSpray PRMS3.7 – Elektrický Striekací Stroj na Omietku, Maltu, Farbu | 3,7 kW, 80 l Nádrž, 35 l/min | Tesnenie, Ochrana Proti Korózii
4 043,50 €
Predajca: ROSFIX
50,54 €/1kg

24x BauderTEC KSA DUO Bitumenbahn - 180m² 16060000
1 609,95 €
Predajca: bauschnell
2,44 €/1kg

POSH asfalt za studena 1000 kg asfaltovej zmesi 0-8 mm na palete
899,98 €
Predajca: Posh
0,90 €/1kg

POSH Asfalt za studena 250 kg Asfaltová hmota 0-8 mm, 10 x 25 kg
274,98 €
-24,99 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
249,99 €
Predajca: Posh
1,00 €/1kg

Botament RD 1 Universal Multifunktionale Reaktivabdichtung 30kg
229,95 €
Predajca: bauschnell
7,67 €/1kg

ATLAS WODER DUO A+B Dvojzložková hydroizolácia 32 kg (A 24 kg + B 8 kg)
112,00 €
Predajca: MasterBau
3,50 €/1kg

weber.xerm 844 2-K Fliesenkleber 24kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
179,90 €
Predajca: bauschnell
7,50 €/1kg

Lis na maltu KOTARBAU® so 4 tryskami na plnenie cementovou maltou



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
26,59 €
Predajca: KOTARBAU
47,82 €/1kg

3M ESPE Cavit™ W dočasná zubná výplň / zubný cement (biely) (10 x 7g tuba)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
63,45 €
Predajca: Jasado

FESTFLOOR LIFE FINO 17,5 kg - Mikrocement na podlahy
92,99 €
Predajca: SuperMerchant
92,99 €/1kg

Botament RD 2 Reaktivabdichtung 20kg



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
139,95 €
Predajca: bauschnell
7,00 €/1kg

FESTWALL 21,5 kg – mikrocement na steny
91,99 €
Predajca: SuperMerchant
2,92 €/1kg

FESTFLOOR LIFE 17,5 kg - Mikrocement na podlahy
87,99 €
Predajca: SuperMerchant
87,99 €/1kg

0,60 l | Murexin 2K SI60 liata živica
53,00 €
Predajca: MasterBau
88,33 €/1l

SOPRO DFX Design 17 strieborno-sivá epoxidová malta 3 kg 1203
69,99 €
Predajca: SuperMerchant
23,33 €/1kg

Forma Na Dlažbu Kamenná Cesta Betónová Mačacia Hlava 45 X 45 Cm
15,99 €
Predajca: HomeMarkt24
12,30 €/1kg

Remmers Schnellreparaturmörtel Betofix RM 25kg
160,95 €
-50,05 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
110,90 €
Predajca: bauschnell
4,44 €/1kg

PCI Durapox Premium Nr. 23 Lichtgrau 5 kg Eimer



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
95,95 €
Predajca: bauschnell
19,19 €/1kg

PCI Durapox Premium Nr. 16 Silbergau 5 kg Eimer



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
95,95 €
Predajca: bauschnell
19,19 €/1kg

SAKRET Pflasterfugenmörtel PF1 Plus FEIN Steingrau 25kg



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
99,95 €
Predajca: bauschnell
4,00 €/1kg