5,0



Na základe 11 hodnotení
Prada La Femme L'Eau toaletná voda pre ženy 100 ml
102,89 €
1 028,90 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Nenechajte si ujsť!
Toaletné vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Coach Coach toaletná voda pre ženy 90 ml777,78 €/1l
70,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Hugo Boss Bottled Toaletná Voda, 200ml408,55 €/1l
81,71 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Hermès Rocabar toaletná voda pre mužov 100 ml861,80 €/1l
86,18 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Prada Prada L'Homme L'Eau toaletná voda pre mužov 50 ml1 509,40 €/1l
75,47 €
Predajca: PerfumTraders

Dámsky parfum Prada Candy Gloss Prada EDT 80 ml
1 487,50 €/1l
139,00 €
-20,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
119,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Givenchy Very Irresistible Woda toaletowa, 75ml
1 145,87 €/1l
85,94 €
Predajca: Denpoli-Venda

Chloé Roses de Chloé EDT 30 ml W
1 175,67 €/1l
35,27 €
Predajca: BRASTYGroup

Prada Candy Florale toaletná voda pre ženy 80 ml
858,88 €/1l
68,71 €
Predajca: BRASTYGroup

Escada Flor Del Sol toaletná voda pre ženy 100 ml
340,10 €/1l
34,01 €
Predajca: PerfumTraders

Prada La Femme Water Splash Woda toaletowa 150ml
958,60 €/1l
143,79 €
Doprava zdarma
Predajca: MANADA

Prada Candy Florale toaletná voda pre ženy 50 ml
1 246,40 €/1l
62,32 €
Predajca: Denpoli-Venda

Escada Santorini Sunrise Limited Edition Woda toaletowa, 50ml
554,40 €/1l
27,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Prada Prada Candy Florale toaletná voda 80ml sprej
896,38 €/1l
71,71 €
Predajca: PerfumTraders

Escada - Sorbetto Rosso EDT 100ml
246,20 €/1l
27,49 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,62 €
Predajca: BRASTYGroup

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml
1 051,50 €/1l
105,15 €
Predajca: Denpoli-Venda

Limitovaná edícia Escada Taj Sunset
603,40 €/1l
39,99 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,17 €
Predajca: somnia24

Escada - Brisa Cubana EDT 100ml
270,00 €/1l
27,00 €
Predajca: BRASTYGroup

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Chloé Roses de Chloé EDT 50 ml W
1 049,40 €/1l
52,47 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce Gabbana - L`Imperatrice EDT 100ml
877,50 €/1l
87,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Názov produktu: [nazwa_sk]
Výrobca: Prada
EAN: [parametr=EAN]
Popis produktu:[opis_sk]
Hmotnosť: 0.12 kg
Toaletná voda Prada La Femme LŽEau (100 ml) je sviežou verziou pôvodnej vône. Tuberóza a mandarínka sa spájajú do exkluzívnej kompozície s frangipani a ylang-ylang. Vďaka modernej a nadčasovej vôni je vhodná pre ženy na každodenné použitie. Vďaka ľahkému zloženiu je vôňa nevtieravá. Flakón s ušľachtilými zlatými prvkami je ideálny aj ako darček.
Dámsky parfém La Femme Prada EDT 100 mlNechajte sa
prekvapiť 100 % originálnym dámskym parfémom La Femme Prada EDT a oslávte svoju ženskosť exkluzívnym dámskym parfémom s jedinečnou, individuálnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Prada!
- Pohlavie: Ženy
- Typ: EDT (toaletná voda)
- Názov parfému: La Femme
Parfém Pradai 12s La Femme Prada Leau je krásna a sladko očarujúca vôňa vyvinutá pre sebavedomé ženy. Vôňa sa otvára mierne sladkým a citrusovým vrchným tónom. Šťavnatá mandarínka a opojné kvety frangipani tvoria ľahkú vrchnú nótu.
Prada La Femme L'Eau de Toilette Spray 100ml
Toaletná voda La Femme L'Eau od značky Prada bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
PRADA LA FEMME L'EAU je ľahká, letná interpretácia elegantnej a zvodnej kolekcie LA FEMME. S touto toaletnou vodou PRADA šikovne nastavuje nové citrusovo-kvetinové akcenty. Vďaka kombinácii mandarínky, magnólie a santalového dreva kvetinovo-svieža citrusová vôňa bezstarostne a ľahko podčiarkuje svoju nositeľku. Letné mandarínkové tóny vo vrchnej nóte sú nasledované kombináciou magnólie, frangipani a zelených tónov v srdcovej nóte. Tento zážitok z vône dopĺňajú jemné kvetinové tóny a santalové drevo v základe. Kvet frangipani, mandarínková esencia, ylang-ylang, tuberóza
Toaletná voda Prada La Femme L'Eau je ideálna na jar a leto - jej ľahké, kvetinovo-svieže zloženie zaručuje osviežujúci zážitok z vône počas teplých dní. Je ideálna na každodenné nosenie, do kancelárie alebo na uvoľnené prechádzky, zdôrazňuje elegantnú, modernú ženskosť s jemnou prítomnosťou. Bezpečnostné a varovné informácie: Vysoko horľavá kvapalina a pary
Prada La Femme LEau Edt Spray 65117202 SPAIN kartón @ 1 fľaša x 100 ml
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Druh vône
- kvetinový
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Mandarynka, plumeria, tuberoza, ylang-ylang, nuty drzewne
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyUnisexDámy
- EAN kód
- 8435137765065
- Číslo od výrobcu
- 65117202
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Druh vône
- kvetinový
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Mandarynka, plumeria, tuberoza, ylang-ylang, nuty drzewne
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyUnisexDámy
- EAN kód
- 8435137765065
- Číslo od výrobcu
- 65117202
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Prada - Prada Candy EDP 80ml
1 120,75 €/1l
89,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Woda toaletowa 100ml
775,80 €/1l
77,58 €
Predajca: PerfumTraders

Armani Si Edp Spray 100ml
1 040,30 €/1l
104,03 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
348,90 €/1l
34,89 €
Predajca: Glamperfeu

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Ženy, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 kusov
630,00 €/1l
63,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

ESCADA Celebrate N.O.W., Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Škorica, Tonka, Magnólia, Sprej
296,00 €/1l
23,68 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Prada La Femme parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 004,20 €/1l
100,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Victoria's Secret Dream Angel parfémovaná voda pre ženy 50 ml
797,80 €/1l
50,30 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,89 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Versace Man Eau Fraiche - Toaletná voda pre mužov 100 ml
553,20 €/1l
55,32 €
Predajca: BRASTYGroup

Hugo Boss Bottled Toaletná Voda, 200ml
408,55 €/1l
81,71 €
Predajca: PerfumTraders

Prada Candy Woda perfumowana, 30 ml
2 137,00 €/1l
64,11 €
Predajca: PerfumTraders

Apple iPhone 14, 15,5 cm (6.1"), 2532 x 1170 px, 128 GB, 12 MP, iOS 17, Čierna
Generálne opravený
477,77 €
Predajca: NESATEC

100 červených vianočných ozdôb Vianočné ozdoby na stromček Vianočné ozdoby na stromček červené
49,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Feel Pure s citrónom - 17 vrecúšok 30,6g
183,99 €/1kg
5,63 €
Predajca: taleoo

Miu Miu Fleur D'Argent Absolue Woda perfumowana, 50 ml
2 050,40 €/1l
102,52 €
Predajca: somnia24

Hugo Boss XY Mužská Parfémovaná Voda, 100 ml
273,50 €/1l
27,35 €
Predajca: BRASTYGroup

Cerruti 1881 pour Homme toaletná voda pre mužov 100 ml
280,30 €/1l
28,03 €
Predajca: BRASTYGroup

CARROTEN Intenzívny gél na opaľovanie 150ml
146,67 €/1l
22,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Pharmacygreek

Escada Candy Love toaletná voda pre ženy 100 ml
272,70 €/1l
27,27 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 100 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
511,30 €/1l
51,13 €
Predajca: BRASTYGroup

Olaplex No.0 Intenzívne tužidlo na vlasy 155 ml
9,35 €/1l
14,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,49 €
Predajca: esiteo

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
722,22 €/1l
65,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Bvlgari Aqva For Men EDT 100 ml M
839,50 €/1l
83,95 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Rout Al Musk, Ženy, 100 ml
298,60 €/1l
29,86 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: YourFragrance

Versace Versense - Toaletná voda 100ml od značky Versace
812,60 €/1l
81,26 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Sublime EDP 100ml
284,00 €/1l
28,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Gucci - Rush EDT 75ml
683,60 €/1l
51,27 €
Predajca: Glamperfeu

Yves Saint Laurent Black Opium Pour Femme Woda perfumowana, 150ml
972,93 €/1l
145,94 €
Predajca: BRASTYGroup

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 226 000,03 €/1kg
73,56 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 23. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Prada Femme L'Eau Top Parfém
Objem 0,1 l
Veľmi rýchle dodanie, opäť rád, top produkt super cena výkon.
Hodnotenie z 22. novembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Prada
Objem 0,1 l
Milujem túto vôňu, ale to musí každý vedieť sám
Hodnotenie z 20. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepší parfém všetkých čias
Objem 0,1 l
Samozrejme dobré, veď je to známa značka.
Hodnotenie z 14. októbra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfumy
Objem 0,1 l
Super skvelé
Hodnotenie z 2. júna 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Objem 0,1 l
Vrchol...nádherne vonia.
Hodnotenie z 18. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 26. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 3. októbra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,035 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Mercedes Benz Club Black, toaletná voda, sprej, 50 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(29)Počet hodnotení: 29
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
787,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(310)Počet hodnotení: 310
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,30 €
Predajca: PerfumTraders
606,00 €/1l

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(583)Počet hodnotení: 583
104,93 €
Predajca: PerfumTraders
1 049,30 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray Refillable



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
123,22 €
Predajca: PerfumTraders
616,10 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
122,49 €
Predajca: PerfumTraders
1 224,90 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,20 €
Predajca: PerfumTraders
521,00 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
824,00 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,69 €
Predajca: PerfumTraders
621,52 €/1l

Valentino - Valentino Uomo Born In Roma EDT 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
87,29 €
Predajca: PerfumTraders
872,90 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,91 €
Predajca: PerfumTraders
399,55 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Hermes Un Jardin sur la Lagune, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Magnólia, ľalia, Morský, Drevo



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(20)Počet hodnotení: 20
84,45 €
Predajca: PerfumTraders
844,50 €/1l

Dior Sauvage, Muži, 60 ml, Doplňovacia fľaša, Korenie, Bergamot, Citrón, Ambroxan, Drevo



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
87,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 453,33 €/1l