4,4



Na základe 33 hodnotení
Už len 1 kus za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
GORILLER® BLACKBACK M6 vonkajšia kuchyňa, plynový gril s dvojitou chladničkou a drezom, nerezová oceľ, čierna4 990,00 €
Predajca: Goriller

Ďalšie informácie o reklame
GORILLER® BLACKBACK S6 - Edelstahl- Outdoorkitchen black- Inkl. Rotisserie, Rain Cover3 690,00 €
Predajca: Goriller

Ďalšie informácie o reklame
GORILLER® SILVERBACK S1 Vonkajšia kuchyňa (0796554146263), Nerezová oceľ3 190,00 €
Predajca: Goriller

Ďalšie informácie o reklame
G21 Plynový gril G21 Florida BBQ Premium line, 7 horákov + redukčný ventil G21-6390350843,50 €
-62,60 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
780,90 €
Predajca: PENTA

Louisiana Grills 22009 plynový gril, BBQ, kompaktný grilovací vozík, s 3 horákmi a vekom
226,89 €
Predajca: Kokiska

plynový gril tepro Bloomfield, 2 horáky, každý s výkonom cca 3 kW, grilovacia plocha: cca 40,5 x 44,5 cm
322,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Masterbuilt Gravity Series, Rotisséria, Čierna, 9 kg, 1 kusov
186,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Intergrill One 800° Steakgrill
350,99 €
-12,86 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
338,13 €
Predajca: Shop-Mediarado

COZZE® 90349 Plynová pec na pizzu s teplomerom a profesionálnym displejom teploty do 400 °C s kamennou doskou na pizzu 34 x 34 cm – prenosná pec na pizzu, kamenná pec na pizzu na terasu, balkón, do záhrady alebo na kempovanie
465,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Príslušenstvo k peci na pizzu COZZE® – kompletná sada regulátora plynu 50 mm s hadicou
58,80 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
53,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Plynový gril El Fuego San Angelo 3 horáky AY0581 s bočným horákom BBQ gril
Použité
130,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ScorpionElektro

Campingaz - 203403 - Párty gril CV Stove - Gril
112,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

LANDMANN 12969, 15500 W, Gril, Plyn, 4 zone(s), 3500 W, 12 osôb
796,04 €
Predajca: Landema

tepro pekáč na klobásy s grilovacou panvicou
Použité
154,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ScorpionElektro

vidaXL Rotisserie Grill Automatic z nehrdzavejúcej ocele
294,42 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Hendi GRILL-MASTER QUATTRO, 22000 W, Gril, Propán / bután, 4 zone(s), 1440 g/h, Jednotka na varenie
603,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Gastromark

Triton PTS 4.1 Plynový gril, strieborný LANDMANN 12964
748,68 €
Predajca: Landema

vidaXL Plynový gril so 6 plameňmi z nerezovej ocele strieborný
315,99 €
Doprava zdarma
Predajca: vidaXL

Campingaz 2000023717, 2000 W, Gril, Propán / bután, Kotlík, Rošt + plech, Čierna, Modrá
118,95 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

LANDMANN Plynový Gril 10 Kw Triton Black Pts 2.1 12913 12915
575,76 €
Doprava zdarma
Predajca: dessale
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Opis
Grilovanie dokonalého steaku je s grilom Toronto Steak hračka.
Plynový gril s najvyššou teplotou od spoločnosti Tepro je nástrojom pre každého perfekcionistu grilovania a náročného kulinárskeho znalca. Vďaka konštantnej pracovnej teplote nad 800 °C a praktickému a bohatému príslušenstvu sa dokonalý steak ugriluje takmer sám. Surové mäso sa na krátky čas umiestni priamo pod zdroj tepla. Tým mäso skaramelizuje a vytvorí sa lahodná a chrumkavá kôrka.
Po opečení sa steak vloží do grilovacieho podnosu a presunie sa do spodnej, chladnejšej časti grilu. Tam sa mäso nechá niekoľko minút jemne marinovať. Na určenie požadovaného bodu prepečenia, napr. well-done, medium alebo rare, je ideálne použiť teplomer na grilovanie.
Okrem dokonalého steaku je možné pomocou dvoch dodávaných grilovacích roštov a grilovacích tácok pripraviť aj iné rozmanité pokrmy, ako napríklad pizzu, grilovanú zeleninu alebo ryby. Vašej kulinárskej kreativite sa medze nekladú. Po grilovaní možno vnútorný priestor grilu rýchlo a efektívne vyčistiť vďaka inteligentnému systému odvádzania tuku so zásuvkou na tuk a odnímateľným lištám grilovacieho roštu.
Po opečení sa steak vloží do grilovacieho podnosu a presunie sa do spodnej, chladnejšej časti grilu. Tam sa mäso nechá niekoľko minút jemne marinovať. Na určenie požadovaného bodu prepečenia, napr. well-done, medium alebo rare, je ideálne použiť teplomer na grilovanie.
Okrem dokonalého steaku je možné pomocou dvoch dodávaných grilovacích roštov a grilovacích tácok pripraviť aj iné rozmanité pokrmy, ako napríklad pizzu, grilovanú zeleninu alebo ryby. Vašej kulinárskej kreativite sa medze nekladú. Po grilovaní možno vnútorný priestor grilu rýchlo a efektívne vyčistiť vďaka inteligentnému systému odvádzania tuku so zásuvkou na tuk a odnímateľným lištám grilovacieho roštu.
Vďaka robustnej, vysokokvalitnej konštrukcii a konštantnému tepelnému výkonu si každý fanúšik grilovania bude môcť steakový gril Toronto užívať dlhé roky. Grily s horným ohrevom sú novým trendom na trhu s grilmi a dokonalým nástrojom pre všetkých kulinárskych perfekcionistov pri grilovaní.
Podrobnosti na
- 1 keramický infračervený horák, cca 3 kW
- dosiahne prevádzkovú teplotu cca 800 °C za 90-120 sekúnd
- Dvojplášť z nehrdzavejúcej ocele s dvojitou stenou
- 2 grilovacie rošty z nehrdzavejúcej ocele, každý s rozmermi cca 31,5 x 15,4 cm
- 2 grilovacie podnosy z nehrdzavejúcej ocele
- 1 rukoväť grilu z nehrdzavejúcej ocele
- Odnímateľné lišty grilovacieho roštu na jednoduché čistenie vnútorného priestoru
- Integrovaný systém zberu tuku s výsuvným podnosom na odkvapkávanie tuku
- Elektrické piezoelektrické zapaľovanie (1,5 V AA, batéria nie je súčasťou dodávky)
- 4 nožičky
- Hadica a regulátor sú súčasťou dodávky
- Vonkajšie rozmery šírka x hĺbka x výška v cm: 23 cm x 56 cm x 40,5
- Farba: nehrdzavejúca oceľ
- Čistá hmotnosť: 11,88 kg
- dosiahne prevádzkovú teplotu cca 800 °C za 90-120 sekúnd
- Dvojplášť z nehrdzavejúcej ocele s dvojitou stenou
- 2 grilovacie rošty z nehrdzavejúcej ocele, každý s rozmermi cca 31,5 x 15,4 cm
- 2 grilovacie podnosy z nehrdzavejúcej ocele
- 1 rukoväť grilu z nehrdzavejúcej ocele
- Odnímateľné lišty grilovacieho roštu na jednoduché čistenie vnútorného priestoru
- Integrovaný systém zberu tuku s výsuvným podnosom na odkvapkávanie tuku
- Elektrické piezoelektrické zapaľovanie (1,5 V AA, batéria nie je súčasťou dodávky)
- 4 nožičky
- Hadica a regulátor sú súčasťou dodávky
- Vonkajšie rozmery šírka x hĺbka x výška v cm: 23 cm x 56 cm x 40,5
- Farba: nehrdzavejúca oceľ
- Čistá hmotnosť: 11,88 kg
- dvojstenný kryt z nehrdzavejúcej ocele
- 2 grilovacie rošty z nehrdzavejúcej ocele, každý cca 31,5 x 15,4 cm
- 2 grilovacie podnosy z nehrdzavejúcej ocele
- 1 rukoväť grilu z nehrdzavejúcej ocele
Trixie Dog Bike TrailerFoldable Grey 74 x 58 x 93 cm
Trixie Dog Bike Trailer Foldable Grey s rozmermi 74 x 58 x 93 cm je praktický vozík, ktorý ponúka všetok komfort, ktorý potrebujete na to, aby ste mohli vziať svojho psa so sebou na bicykel.
Kamkoľvek pôjdete na bicykli, váš pes pôjde s vami! Tento praktický prívesný vozík na bicykel pre psa od spoločnosti Trixie je prispôsobený potrebám vás a vášho psa. Kočík má výškovo nastaviteľnú rukoväť, zadné dvierka a parkovaciu brzdu. Pre pohodlie vášho psa je kočík vybavený odnímateľnou základnou doskou s protišmykovým polstrovaním a odnímateľnou podložkou na ležanie s viskoelastickou penou. Sieťované vložky poskytujú dostatok svetla a vetrania a integrované madlo zabraňuje vyskočeniu vášho domáceho maznáčika z vozíka. Horné sieťované vložky môžete zakryť aj pláštenkou proti dažďu a kočík je vybavený niekoľkými vreckami a držiakom na pohár. O väčšiu bezpečnosť sa starajú odrazky a bezpečnostná vlajka, ako aj praktická parkovacia brzda.
Prívesný vozík za bicykel sa dá ľahko zložiť a kompaktne uskladniť a dodáva sa so spojovacím zariadením. A čo je ešte lepšie? Pomocou samostatne dodávaného predného kolesa ho môžete ľahko premeniť na kočík!
- - Practical, multifunctional bike trailer from Trixie
- With coverable mesh inserts for visibility and ventilation
- Equipped with non-slip floor and removable lying mat
- Quick and easy to fold
- Can be converted into a buggy with the separately available front wheel
Dimensions: 74 x 58 x 93 cm
Vonkajšie rozmery kočíka: 60 x 38 x 44,5 cm
Vnútorné rozmery kočíka: 74 x 58 x 93 cm (dĺžka s rukoväťou 114 cm)
Rozmery v zloženom stave: 74 x 46 x 19 cm
Hmotnosť: 11 kg
Maximálne zaťaženie 15 kg
- Plynový gril Toronto s rozmermi cca 23 cm x 56 cm x 40,5 cm (ŠxHxV) a čistou hmotnosťou 11,88 kg je dokonalým nástrojom pre každého dokonalého grilovača a náročného kulinárskeho znalca.
- Vďaka keramickému infračervenému horáku s výkonom 3 kW dosiahne náš plynový gril prevádzkovú teplotu približne 800 °C v priebehu 90-120 sekúnd.
- Po grilovaní sa vnútro grilu rýchlo a efektívne vyčistí vďaka inteligentnému systému odvádzania tuku so zásuvkou na tuk a odnímateľným grilovacím lištám.
- Vďaka robustnej a kvalitnej konštrukcii, ako aj konštantnému tepelnému výkonu si každý milovník grilovania užije s grilom Toronto Steak Grill dlhodobo veľa zábavy!
- Okrem dokonalého steaku možno s dvoma grilovacími roštami a grilovacími tácňami, ktoré sú súčasťou dodávky, pripraviť aj ďalšie rozmanité pokrmy, ako napríklad pizzu, grilovanú zeleninu alebo ryby.
Podrobnosti o položke
| Typ výrobku | Grilovanie |
|---|---|
| Model | Plynový gril |
| Funkcie | Odnímateľná miska na odkvapkávanie tuku |
| Vybavenie | Grilovací rošt |
| Oblasť použitia | Vonkajšia strana |
| Zahrnuté v rozsahu dodávky | Plynová hadica |
| Pracovná výška | 40.5 cm |
| Farba | Nerezová oceľ |
| Tvar grilovacej plochy | Obdĺžnikový |
| Spôsob varenia | Nepriame grilovanie |
| Grilovacia plocha | 0.5 m² |
| Spôsob grilovania | Plyn |
| Poznámka Výpočet Steak a počet hostí | - |
| Výška grilu | 40.5 cm |
| Dodávka zahŕňa | Rozložený |
| Materiál grilu | Nerezová oceľ |
| Materiál grilovacej mriežky | Nerezová oceľ |
| Max. Počet hostí | - |
| Max. Počet steakov | - |
| Počet horákov | 1 horák |
Plynový horný gril z nehrdzavejúcej ocele s veľmi krátkym časom zahrievania pre dokonalý zážitok z grilovania.\r\n\r\nPozor! Obal môže byť poškodený, obsah nie je poškodený a je v perfektnom stave.\r\n\r\nDostanete kompletný plynový horný gril z nehrdzavejúcej ocele s veľmi krátkou dobou zahrievania pre dokonalý zážitok z grilovania. Pozor ! Obal môže byť poškodený, obsah nie je ovplyvnený a je v perfektnom stave. Obdržíte plnú záruku. Upozornenie: Výrobok bol navrhnutý na vonkajšie použitie a nesmie sa používať v interiéri. Na prevádzku je potrebná jedna batéria typu AA. Vlastnosti: Inteligentný systém odvádzania tuku so zásuvkou na tuk Odnímateľné koľajničky grilu na rýchle a efektívne čistenie Keramický infračervený horák s výhrevným výkonom 3 kW Robustná a kvalitná konštrukcia Technické údaje:: Rozmery (dxšxv): 57,6x23x40,5 cm Hmotnosť: 11,5 kg Typ plynu: LPG/bután, propán Tlak plynu: 50 mbar Rozsah dodávky: 1x gril 2x grilovací rošt 2x grilovací podnos 1x držadlo grilovacieho roštu 1x hadica a regulátor 1x odkvapkávacia miska na tuk 2x držiaky roštu (ľavý a pravý)
Tepro Steak Grill Toronto výkonný plynový gril s horným ohrevom1 keramický infračervený horák, cca 3,5 kWza 90-120 sekúnd pri prevádzkovej teplote cca. 800 °Cdvojplášť z nehrdzavejúcej ocele2 grilovacie rošty z nehrdzavejúcej ocele, každý s rozmermi 31,5 x 15,4 cm2 odkvapkávacie tácky z nehrdzavejúcej ocele1 rukoväť grilovacieho roštuz nehrdzavejúcej oceleodnímateľné koľajničky grilovacieho roštu na jednoduché čistenie interiéruintegrovaný systém zberu tuku s výsuvným zásobníkom na zber tukuelektrické piezoelektrické zapaľovaniebateria nie je súčasťou dodávkypotreba batérie 1 x 1,5 V AA4 nožičkyvrátane hadice a regulátorarozmery: cca. Š 23 x D 57,6 x V 40,5 cm (ŠxHxV)Farba: nerezová oceľČistá hmotnosť: cca 11,6 kg
- Hmotnosť
- 1.15 kg
- Výkon
- 3000 W
- Napätie
- 1.5 V
- Typ grilu
- Stolné grily
- Farba
- Strieborná
- EAN kód
- 4011964731844
- Číslo od výrobcu
- 3184
- Výrobca
- Tepro
- Hmotnosť
- 1.15 kg
- Výkon
- 3000 W
- Napätie
- 1.5 V
- Typ grilu
- Stolné grily
- Farba
- Strieborná
- EAN kód
- 4011964731844
- Číslo od výrobcu
- 3184
- Výrobca
- Tepro
Hodí sa k tomu

Univerzálny kryt Tepro na steakový gril Toronto, antracit
17,44 €
Predajca: Eoshop

Fische räuchern, beizen & grillen
28,54 €
Predajca: M_plus_L

Louisiana Grills 22009 plynový gril, BBQ, kompaktný grilovací vozík, s 3 horákmi a vekom
226,89 €
Predajca: Kokiska

Mustang Räucherspäne Buche 3l
8,09 €/1kg
7,28 €
Predajca: amilano

plynový gril tepro Bloomfield, 2 horáky, každý s výkonom cca 3 kW, grilovacia plocha: cca 40,5 x 44,5 cm
322,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

15 kg údiacich štiepok Goldspan B 5/10 0,4-1,0 mm
4,23 €/1kg
63,46 €
Doprava zdarma
Predajca: boni-shop

Generátor studeného dymu BBQ-Toro pre úsporné ohne, nerezová oceľ (20,5 x 20,5 cm)
19,95 €
Predajca: CS-Trading

Vrecková váha 200 x 0,01g s chlopňou
12,30 €
Predajca: esol

BBQ-Toro Dutch Oven DO12A, 10,7 l Alpha liatinový hrniec na varenie, liatinový hrniec
54,95 €
Predajca: CS-Trading

Generátor studeného dymu Šnek na studený dym Generátor studeného dymu Udiarska cievka Sparbrand - 4-hranná
71,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Soľ na nakladanie 1 kg
1,56 €/1kg
1,59 €
Predajca: BRAT_PL

Wiltec BBQ Sparbrand 22x20,5x4,5cm generátor studeného dymu z nehrdzavejúcej ocele, doba horenia až 8 hodín, generátor studeného dymu pre udiareň na studené údenie
60,83 €/1kg
13,99 €
Predajca: WilTec

Keter UNITY, Bufet, Podlahový, 2 dvere/dverí, Plast, Oceľ, dvere s pántmi, 1340 mm
235,90 €
-25,42 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
210,48 €
Predajca: PENTA

Einhell TC-PG 10/E5, 4 L, Benzín, 1000 W, 63,5 cm³, Synchrónny motor, 3000 ot/min
236,96 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

FCH Skladací altánok 3 x 3 m Pop Up altánok Skladací vodotesný záhradný stan, UV ochrana 50+ altánky a párty stany Stan so 4 stranami na kempovanie / záhradu / svadbu / pláž, sivý
97,99 €
-2,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
95,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

grillas® zapaľovač 10 kg krbový zapaľovač drevená vlna zapaľovač na grilovanie zapaľovač na drevo
3,77 €/1kg
49,99 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,72 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

Kryt na gril Vodotesný kryt na gril Weber Q1000 Q2000 čierny
42,45 €/1m²
14,28 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Philips 2200 series EP2230/10, 1,8 L, Kávové zrná, Vstavaný mlynček, 1500 W
422,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Metaltex 25.17.21, Hliník, Hliník, 140 mm, 100 mm, 260 mm
41,46 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Údené zlato® Buk KL 2/16 v 10 litrovom vreci
2,12 €/1kg
6,78 €
Predajca: ADI_Global_Store

tillvex altánok 3x3m antracitový vodeodolný | pop-up skladací altánok výškovo nastaviteľný | záhradný stan UV ochrana 50+ | párty stan s taškou na záhradu
94,99 €
-12,06 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
82,93 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

Lehmann Mastic, planetárny kuchynský robot, mlynček na mäso, mixér - 3 v 1, 1300 W, 6 rýchlostí, 5 l misa, 7 kg, čierna
99,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Fuduu.de – Nitritová soľ / Soľ na nakladanie, 5 kg vedro
5,42 €/1kg
27,08 €
Predajca: Fuduu-Shop

RÖSLE 25104, Štiepka, Drevo, Krb, buk, 150 mm, 190,5 mm
13,27 €/1kg
35,23 €
-71%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,95 €
Predajca: NeuertsShop

6-dielna súprava BBQ-Toro Dutch Oven Set s drevenou škatuľou, s hrncom, panvicou, grilovacím stojanom, trivetom, trivetom
99,95 €
Predajca: CS-Trading

Arendo Grilovací teplomer digitálny bezdrôtový - Teplomer na mäso so sondou z nehrdzavejúcej ocele - Teplota jadra - Alarm - Odpočítavanie / odpočítavanie teploty mäsa pri grilovaní steakov - do 250 °C
28,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Ganz-Einfach

JW multifunkčný gril "OSLO" 2341
263,91 €
Doprava zdarma
Predajca: ichzapfe

Gorenje FN4172CW Mraznička, objem: 194 litrov, obojstranný záves dverí, biela
577,14 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Nali

sada 10 grilovacích rohoží z teflónu s nepriľnavým povrchom na grilovanie, pečenie a grilovanie do 500 °F
18,68 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Rettenmaier Räuchergold KL 1/4 15 kg Drevené štiepky Drevená múčka
1,41 €/1kg
21,14 €
Predajca: ADI_Global_Store
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
70% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
70%12% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
12%12% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
12%3% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
3%3% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
3%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. januára 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrý gril s horným ohrevom
Páčila sa mi cena 65 € za gril B-ware, ktorý som si objednal na real.de. Veľmi dobrý gril prišiel, nepoužívaný a prakticky ako nový, len obal bol trochu poškodený, ale to je dostať sa cez to. Je vyrobený z hrubého plechu z nehrdzavejúcej ocele, Vyzerá kvalitne a griluje veľmi rýchlo, mäso musíte každú chvíľu otočiť, inak sa spáli alebo zostane visieť nižšie, na strane je dostatok otvorov. Horák vyvíja rovnomerné teplo po celej ploche. Už žiadny zápach ani dym, pretože do plameňov už nekvapká tuk (teplo prichádza len zhora), takže vás takmer neobťažuje žiadny zápach, len príjemná vôňa grilu. Čistenie mydlovou vodou je veľmi jednoduché a bezproblémové - všetko je nádherne čisté a leskne sa ako nové. Môžete ho jednoducho položiť na záhradný stôl (aj v zime), nezahrieva sa v spodnej časti, iba v hornej. Príslušenstvo je dostatočné, potrebujete len propánovú fľašu a malú batériu AA na zapaľovanie... a samozrejme dobrý steak alebo kus mäsa ;-) Dôrazne odporúčame
Hodnotenie z 22. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Úžasné
Skvelý gril, ktorý splnil to, čo sľúbil
Hodnotenie z 3. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ľahko sa čistí
Najlepšie
Hodnotenie z 31. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
R U M P S T E A K v najlepšej forme!
Stále TOP spokojnosť po takej dlhej dobe. Milujeme ho!!!
Hodnotenie z 12. februára 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Jednoducho top
Veľmi rýchle dodanie. Veľmi dobre zabalené. Robustný spotrebič z nehrdzavejúcej ocele s podnosmi a grilovacími platňami. Pripojenie k plynovej fľaši je súčasťou dodávky. Používajte ho v kuchyni
Hodnotenie z 23. júna 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Gril na steaky
Gril na steaky je skvelý!
Hodnotenie z 31. marca 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie
Objednané a rýchle dodanie..very good...
Hodnotenie z 4. marca 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelé
Super produkt za slušnú cenu
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

BB-XL1: Vonkajšia kuchyňa | Plynový gril | Chladiaca jednotka Cool-Duo | Čistiaci systém | Pracovná plocha | Rohová zostava



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
8 030,00 €
Predajca: Goriller

BB-L2 Vonkajšia kuchyňa | Plynový gril | Chladenie | Čistenie | Príprava
6 980,00 €
Predajca: Goriller

GORILLER® BLACKBACK M2 vonkajšia kuchyňa, XXL plynový gril s dvojitou chladničkou, extra pracovnou plochou a úložným priestorom, nerezová oceľ, čierna
5 985,00 €
Predajca: Goriller

GORILLER® BLACKBACK S1 vonkajšia kuchyňa, plynový gril XXL s chladničkou a čerstvou vodou, nerezová oceľ, čierna



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4 290,00 €
Predajca: Goriller

GORILLER® SILVERBACK M1 vonkajšia kuchyňa, plynový gril s dvojitou chladničkou a drezom, nerezová oceľ, strieborná
4 785,00 €
Predajca: Goriller

GORILLER® BLACKBACK S2 vonkajšia kuchyňa, XXL plynový gril s dvojitou chladničkou, nerezová oceľ, čierna
4 790,00 €
Predajca: Goriller

GORILLER® BLACKBACK S3 vonkajšia kuchyňa, plynový gril XXL s drezom, nerezová oceľ, čierna
4 290,00 €
Predajca: Goriller

ALPHA Outdoorkitchen | Gasgrill | Cool-Clean



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3 990,00 €
Predajca: Goriller

GORILLER® BLACKBACK M6 vonkajšia kuchyňa, plynový gril s dvojitou chladničkou a drezom, nerezová oceľ, čierna



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4 990,00 €
Predajca: Goriller

GORILLER® BLACKBACK S6 - Edelstahl- Outdoorkitchen black- Inkl. Rotisserie, Rain Cover



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3 690,00 €
Predajca: Goriller

GORILLER® BLACKBACK S10 vonkajšia kuchyňa, plynový gril s extra pracovnou plochou a úložným priestorom, nerezová oceľ, čierna



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3 190,00 €
Predajca: Goriller

GORILLER® SILVERBACK S1 Vonkajšia kuchyňa (0796554146263), Nerezová oceľ
3 190,00 €
Predajca: Goriller

nabbi Záhradná kuchyňa Baster K4PLUS - čierna / chróm



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
1 599,00 €
Predajca: nabbi

G21 Plynový gril G21 Nevada BBQ kuchyne Premium Line, 8 horákov + redukčný ventil G21-6390340



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
1 560,50 €
-84,64 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1 475,86 €
Predajca: PENTA

Klarstein, plynový gril s veľkou grilovacou plochou, plynový gril so 4 horákmi, nerezový plynový gril s bočným horákom, BBQ plynový gril na balkóny, terasy a záhrady, gril na propán, plynové grily s teplomerom



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
Použité
494,99 €
Predajca: Klarstein

Forge Adour Modern G60 I, 5300 W, 2 zone(s), 10 osôb, Voľne stojaci, Nerezová oceľ, Otočné
1 010,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

G21 Plynový gril G21 Florida BBQ Premium line, 7 horákov + redukčný ventil G21-6390350



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
843,50 €
-62,60 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
780,90 €
Predajca: PENTA

Aga Plynový gril DS1921



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(14)Počet hodnotení: 14
289,80 €
-24,10 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
265,70 €
Predajca: Aga24

Aga Plynový gril DS1924



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(14)Počet hodnotení: 14
291,89 €
-84,39 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
207,50 €
Predajca: Aga24

Aga Plynový gril DS1922



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(14)Počet hodnotení: 14
211,70 €
Predajca: Aga24