Miyako - Sanuki Udon Japonské varené rezance - 200g

3,33 €

16,65 € / 1kg

plus 12,95 € poštovné

Doprava k vám domov

st 7. – št 8. októbra
Nenechajte si ujsť!
Cestoviny a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre KETO CHEF Fettucine Konjac rezance bez lepku270g
KETO CHEF Fettucine Konjac rezance bez lepku270g
64,67 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
17,46 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Nan Fen Zhuang klasické čínske sklenené rezance Lungkow 100g
Nan Fen Zhuang klasické čínske sklenené rezance Lungkow 100g
1,27 €/1kg
1,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Barilla Makaron Fusilli Bezglutenowy 400 g
Barilla Makaron Fusilli Bezglutenowy 400 g
24,76 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
11,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
Obrázok produktu pre Diamond - Sklenené rezance - 100g
Diamond - Sklenené rezance - 100g
9,40 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
0,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Longlife Rýchlo varené rezance Rýchlo pripravené bez vajec 500 g
Longlife Rýchlo varené rezance Rýchlo pripravené bez vajec 500 g
7,50 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 6
3,75 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre [ 400g/ 200g ATG ] Rezance City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" S NÍZKYM obsahom uhlíkov
[ 400g/ 200g ATG ] Rezance City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" S NÍZKYM obsahom uhlíkov
8,95 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 15
1,88 €
-4%
1,79 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Makaron Udon pszenny Dec 200 g
Makaron Udon pszenny Dec 200 g
12,25 €/1kg
2,65 €
-7%
2,45 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Rapunzel 217070, Špagety, Dlhé cestoviny, 250 g, 354 kcal, 1497 kJ, 3,1 g
Rapunzel 217070, Špagety, Dlhé cestoviny, 250 g, 354 kcal, 1497 kJ, 3,1 g
0,02 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,64 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Makaron Udon 300 g
Makaron Udon 300 g
12,25 €/1kg
5,03 €
-22%
3,92 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre RYŽOVÉ CESTOVINY (5 mm) 400 g - FARMÁR
RYŽOVÉ CESTOVINY (5 mm) 400 g - FARMÁR
10,79 €/1kg
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 7
5,80 €
-20%
4,64 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Bali Kitchen Gemüse-Nudeln
Bali Kitchen Gemüse-Nudeln
10,50 €/1kg
2,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Samyang Extra Hot Chicken Ramen 140 g – Horúce instantné rezance s pikantnou kuracou príchuťou
Samyang Extra Hot Chicken Ramen 140 g – Horúce instantné rezance s pikantnou kuracou príchuťou
101,86 €/1kg
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5Počet hodnotení: 4
14,26 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Samyang Buldak Carbonara 5 x 130 g
Samyang Buldak Carbonara 5 x 130 g
22,60 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 50
14,69 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre SamYang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Instant Ramen 130g
SamYang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Instant Ramen 130g
19,23 €/1kg
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 23
2,65 €
-5%
2,50 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre 6 x 240 g Obento – miska s udonovými rezancami so sezamovou teriyaki omáčkou
6 x 240 g Obento – miska s udonovými rezancami so sezamovou teriyaki omáčkou
25,58 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
6,14 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Nudle na rýchle varenie Longlife, mit Ei 500g
Nudle na rýchle varenie Longlife, mit Ei 500g
5,22 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 4
2,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Delverde 8000270013115, Špirála, 500 g, 8 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
Delverde 8000270013115, Špirála, 500 g, 8 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
5,22 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
2,61 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre Bali Kitchen Mie Goreng rezance ideálne na ázijské jedlá 200g
Bali Kitchen Mie Goreng rezance ideálne na ázijské jedlá 200g
9,60 €/1kg
1,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Udon rezance 250g
Udon rezance 250g
16,04 €/1kg
4,01 €
Predajca: taleoo

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Rezance Sanuki Udon od spoločnosti Miyako sú predvarené rezance v japonskom štýle, ktoré sú ideálne do rôznych rezancových polievok a dusených pokrmov, najmä japonských.

  • predvarené rezance v japonskom štýle
  • čas varenia len 3 minúty

Kreyenhop & Kluge GmbH & Co KG
Import potravín a nepotravinárskych výrobkov
Industriestrasse 40-42
28876 Oyten

Kreyenhop and Kluge GmbH & Co. KG Industriestrasse 40-42, 28876 Oyten

Rezance Yude Sanuki Udon 200g - Miyako

Yude Sanuki Udon Noodles od Miyako sú vysokokvalitné japonské udon rezance, ktoré sa vyznačujú svojou hrúbkou, mäkkosťou a jemnou štruktúrou. Balenie s hmotnosťou 200 g obsahuje rezance s rýchlym varením, ktoré sú vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí hľadajú rýchle a chutné riešenia na varenie.

Sanuki udon je odroda rezancov pochádzajúca z japonskej oblasti Kagawa, ktorá je známa svojou jedinečnou textúrou a schopnosťou absorbovať chute. Tradičné výrobné metódy, ktoré používa aj značka Miyako, zaručujú zachovanie týchto charakteristických vlastností. Rezance sú ideálne na prípravu mnohých japonských jedál, ako je polievka udon, smaženie so zeleninou a mäsom alebo ako príloha k šalátom.

Kľúčové vlastnosti a výhody rezancov Yude Sanuki Udon Miyako:

  • Rýchla a jednoduchá príprava: ideálne pre zaneprázdnených ľudí alebo na rýchle jedlo.
  • Všestrannosť: dobre sa kombinujú s rôznymi prísadami a omáčkami, čím ponúkajú širokú škálu kulinárskych možností.
  • Autentickosť: tradičná japonská receptúra a výrobné postupy zaručujú pôvodnú chuť a štruktúru rezancov udon.
  • Vysokokvalitné prísady: použitie najkvalitnejšej pšeničnej múky sa prejavuje vo vynikajúcej chuti a štruktúre rezancov.

Rezance udon Yude Sanuki od spoločnosti Miyako sú ideálnou voľbou pre milovníkov japonskej kuchyne a tých, ktorí oceňujú zdravé, rýchle a chutné jedlá. Vďaka svojej univerzálnosti si tieto rezance ľahko nájdu svoje miesto v každodennom jedálnom lístku, čo umožňuje pripraviť množstvo chutných a originálnych jedál.

Zloženie: pšeničná múka, voda, modifikovaný tapiokový škrob, zvlhčovadlo, glycerol, soľ, regulátory kyslosti: kyselina mliečna, kyselina octová, mliečnan sodný čistá hmotnosť: 200 g Výživové hodnoty na 100 g: Energetická hodnota: 137 kcal Tuk: <0,5 g Z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,2 g Sacharidy: 28g Z toho cukry: <0,5g Bielkoviny: 4,9 g Soľ: 0,28g Krajina pôvodu: Kórea Skladovanie: skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu slnečného svetla Dátum exspirácie:
Zloženie
PŠENIČNÁ múka 64 %, voda, modifikovaný tapiokový škrob, soľ, okysľujúce látky: kyselina mliečna (E270), kyselina octová (E260), glukono-delta-laktón (E575), kyselina jablčná (E296); regulátory kyslosti: Mliečnan sodný (E325), malát sodný (E350).
Výživové údaje
Energia: ~160 kcal / 670 kJ Tuky: ~0,8 g - z toho nasýtené mastné kyseliny: <0,1 g Sacharidy: ~35 g - z toho cukor: <0,5 g Bielkoviny: ~3 g Ekvivalent soli: ~0,63 g
Alergény
Obilniny obsahujúce glutén, konkrétne pšenicu a výrobky z nej
Obsahuje pšenicu a pšeničné výrobky
Môže obsahovať: Vajcia a výrobky z nich
Hmotnosť
200 g
Potravinársky podnik
Kreyenhop & Kluge GmbH & Co. KG Food & Non-Food Import Industriestraße 40-42 28876 Oyten
Obchodný názov
Miyako Sanuki Udon
Výrobca
Kreyenhop & Kluge
Číslo od výrobcu
s858299
EAN kód
4316734081298

Zloženie
PŠENIČNÁ múka 64 %, voda, modifikovaný tapiokový škrob, soľ, okysľujúce látky: kyselina mliečna (E270), kyselina octová (E260), glukono-delta-laktón (E575), kyselina jablčná (E296); regulátory kyslosti: Mliečnan sodný (E325), malát sodný (E350).
Výživové údaje
Energia: ~160 kcal / 670 kJ Tuky: ~0,8 g - z toho nasýtené mastné kyseliny: <0,1 g Sacharidy: ~35 g - z toho cukor: <0,5 g Bielkoviny: ~3 g Ekvivalent soli: ~0,63 g
Alergény
Obilniny obsahujúce glutén, konkrétne pšenicu a výrobky z nej
Obsahuje pšenicu a pšeničné výrobky
Môže obsahovať: Vajcia a výrobky z nich
Hmotnosť
200 g
Potravinársky podnik
Kreyenhop & Kluge GmbH & Co. KG Food & Non-Food Import Industriestraße 40-42 28876 Oyten
Obchodný názov
Miyako Sanuki Udon
Výrobca
Kreyenhop & Kluge
Číslo od výrobcu
s858299
EAN kód
4316734081298
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Longlife Rýchlo varené rezance Rýchlo pripravené bez vajec 500 g
Longlife Rýchlo varené rezance Rýchlo pripravené bez vajec 500 g
7,50 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 6
3,75 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Rapunzel 217070, Špagety, Dlhé cestoviny, 250 g, 354 kcal, 1497 kJ, 3,1 g
Rapunzel 217070, Špagety, Dlhé cestoviny, 250 g, 354 kcal, 1497 kJ, 3,1 g
0,02 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,64 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Maekrua - Ústricová omáčka - Ústricová omáčka - 600ml
Maekrua - Ústricová omáčka - Ústricová omáčka - 600ml
15,32 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
9,19 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Makaron Udon pszenny Dec 200 g
Makaron Udon pszenny Dec 200 g
12,25 €/1kg
2,65 €
-7%
2,45 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre FARMER lepkavá ryžová múka 400g Lepkavá ryžová múka z lepkavej ryže
FARMER lepkavá ryžová múka 400g Lepkavá ryžová múka z lepkavej ryže
16,05 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 13
6,42 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre DONGWON Kórejské kimči 160g | nakladaná čínska kapusta, fermentovaná | YangBan
DONGWON Kórejské kimči 160g | nakladaná čínska kapusta, fermentovaná | YangBan
28,38 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 13
5,93 €
-23%
4,54 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčiky z lepkavej ryže s taro | Japonský štýl
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčiky z lepkavej ryže s taro | Japonský štýl
19,86 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 4
4,17 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Sempio Papriková pasta pálivé korenie pre kórejskú kuchyňu 500g
Sempio Papriková pasta pálivé korenie pre kórejskú kuchyňu 500g
8,94 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 12
10,32 €
-56%
4,47 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Kokosové mlieko Aroy-D prírodné kokosové mlieko na pečenie a varenie 1000ml
Kokosové mlieko Aroy-D prírodné kokosové mlieko na pečenie a varenie 1000mlJednorazový obal
8,11 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
8,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre RYŽOVÉ CESTOVINY (5 mm) 400 g - FARMÁR
RYŽOVÉ CESTOVINY (5 mm) 400 g - FARMÁR
10,79 €/1kg
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 7
5,80 €
-20%
4,64 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Nong Shim Capagetti kórejské klasické instantné rezance 140g
Nong Shim Capagetti kórejské klasické instantné rezance 140g
29,07 €/1kg
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 6
4,07 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre [ 1 kg ] ROYAL THAI Lepkavá ryža / Lepkavá ryža / Lepkavá ryža / Lepkavá ryža THAILAND
[ 1 kg ] ROYAL THAI Lepkavá ryža / Lepkavá ryža / Lepkavá ryža / Lepkavá ryža THAILAND
8,34 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 10
8,34 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Nongshim Nuguri Ramyeon 5-pack
Nongshim Nuguri Ramyeon 5-pack
24,17 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,05 €
-4%
2,90 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Matamun Rice Stick - 600g - Tteokbokki - Halal - Rice Stick - Noodle like - Jalda
Matamun Rice Stick - 600g - Tteokbokki - Halal - Rice Stick - Noodle like - Jalda
7,52 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 10
5,22 €
-4%
4,96 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Mleczko kokosowe KKP 150 ml
Mleczko kokosowe KKP 150 mlJednorazový obal
16,13 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,42 €
-29%
2,42 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre [ 250 ml ] HENGSHUN Príprava octu na sushi / Ocot na sushi Sushi Vinegar
[ 250 ml ] HENGSHUN Príprava octu na sushi / Ocot na sushi Sushi Vinegar
16,28 €/1l
4,07 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre LAO GAN MA Chrumkavé chilli v oleji 210g | Chrumkavé chilli v oleji | Chilli v oleji so smaženou cibuľkou
LAO GAN MA Chrumkavé chilli v oleji 210g | Chrumkavé chilli v oleji | Chilli v oleji so smaženou cibuľkou
17,10 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 50
4,29 €
-16%
3,59 €
Predajca: UJiaAsienmarkt
FURIKAKE (MIESZANKA SEZAMU I ALG MORSKICH) BIO 100 g – TERRASANA
FURIKAKE (ZMES SEZAMU A MORSKÝCH RIAS)100 g - TERRASANA
0,13 €/1kg
12,97 €
Predajca: superbrandshop
Obrázok produktu pre Farmer Brand tapioková múka ako spojivo a alternatíva pšenice 400g
Farmer Brand tapioková múka ako spojivo a alternatíva pšenice 400g
11,22 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
4,49 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Thai Dancer tamarindová pasta so sladkokyslou príchuťou 250ml
Thai Dancer tamarindová pasta so sladkokyslou príchuťou 250ml
11,11 €/1kg
3,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Pokémon: A4 Zberateľský album
Pokémon: A4 Zberateľský album
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 8
68,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Rybia omáčka 700ml - Chobotnica
Rybia omáčka 700ml - Chobotnica
7,07 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,95 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre 180g Mochi Taro / lepkavý ryžový koláč s príchuťou taro
180g Mochi Taro / lepkavý ryžový koláč s príchuťou taro
39,44 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
7,10 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Windmill Sambal Oelek Chilipaste scharfe Chili Würzpaste 200g
Windmill Sambal Oelek Chilipaste scharfe Chili Würzpaste 200g
18,75 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
3,75 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre HIKARI Shinshu Miso Shiro Soup Paste, biela 400g | HELL Miso Paste | Miso Soup | Japonsko
HIKARI Shinshu Miso Shiro Soup Paste, biela 400g | HELL Miso Paste | Miso Soup | Japonsko
13,15 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 9
5,26 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre TARO Barbecue Fish Snack 52g | Seafood Snack BBQ príchuť | pikantný Fish Snack
TARO Barbecue Fish Snack 52g | Seafood Snack BBQ príchuť | pikantný Fish Snack
96,73 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
5,46 €
-7%
5,03 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Kari pasta značky Cook červená pre pravú ázijskú kuchyňu 400g
Kari pasta značky Cook červená pre pravú ázijskú kuchyňu 400g
85,60 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 9
8,56 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre OTL Technologies Pokémon Pikachu Japanese, Kábel, Hudba, 20 - 20000 Hz, 164 g, Slúchadlá, Čierna, Biela, Žltá
OTL Technologies Pokémon Pikachu Japanese, Kábel, Hudba, 20 - 20000 Hz, 164 g, Slúchadlá, Čierna, Biela, Žltá
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
26,06 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre [ 5 párov ] Bambusové paličky [ dizajn GOLDEN WAVES ] 5 farieb Japonský štýl
[ 5 párov ] Bambusové paličky [ dizajn GOLDEN WAVES ] 5 farieb Japonský štýl
13,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 1 hodnotenia
Hodnotenie z 23. februára 2026 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre CESTOVINY (KONJAC) RYŽA SHIRATAKI 1 kg - DIÉTNE-JEDLO
CESTOVINY (KONJAC) RYŽA SHIRATAKI 1 kg - DIÉTNE-JEDLO
10,81 €
Predajca: superbrandshop
0,01 €/1kg
Obrázok produktu pre La Molisana Fusilli n.28, Fusilli, Krátke cestoviny, 500 g, 10 min, Taliansko
La Molisana Fusilli n.28, Fusilli, Krátke cestoviny, 500 g, 10 min, Taliansko
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 12
11,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
22,51 €/1kg
Obrázok produktu pre Barilla spaghettini číslo 3 cestoviny z tvrdej pšenice 500g balenie 5
Barilla spaghettini číslo 3 cestoviny z tvrdej pšenice 500g balenie 5
8,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,44 €/1kg
Obrázok produktu pre GI cestoviny Penne s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
GI cestoviny Penne s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
33,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
22,66 €/1kg
Obrázok produktu pre GI Pasta Filini s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
GI Pasta Filini s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
33,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
22,66 €/1kg
Obrázok produktu pre KETO CHEF Fettucine Konjac rezance bez lepku270g
KETO CHEF Fettucine Konjac rezance bez lepku270g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
17,46 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
64,67 €/1kg
Obrázok produktu pre Selgros Pad Thai jedlo 90 g rýchle jedlo
Selgros Pad Thai jedlo 90 g rýchle jedlo
17,86 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
198,44 €/1kg
Obrázok produktu pre LaMi M Ryžové rezance 500g - BUN HaNoi Hiep Long
LaMi M Ryžové rezance 500g - BUN HaNoi Hiep Long
20,99 €
-57%
8,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
17,29 €/1kg
Obrázok produktu pre Cestoviny (proso) BEZLEPKOVÉRAMEN 280g - DIÉTNE POTRAVINY
Cestoviny (proso) BEZLEPKOVÉRAMEN 280g - DIÉTNE POTRAVINY
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,39 €
Predajca: BRAT_PL
0,02 €/1kg
Obrázok produktu pre CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) BEZLEPKOVÉRAMEN 280 g - DIÉTNE POTRAVINY
CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) BEZLEPKOVÉRAMEN 280 g - DIÉTNE POTRAVINY
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,49 €
Predajca: BRAT_PL
18,81 €/1kg
Obrázok produktu pre FREGOLA perlová krupica400 g - LAIDEA
FREGOLA perlová krupica400 g - LAIDEA
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
32,47 €/1kg
Obrázok produktu pre Cestoviny (KONJAC) BEZLEPKOVÝ UDON 270 g (200 g) - DIÉTNA STRAVA
Cestoviny (KONJAC) BEZLEPKOVÝ UDON 270 g (200 g) - DIÉTNA STRAVA
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
29,59 €/1kg
Obrázok produktu pre Barilla Špagety č. 5 - 500 gr.
Barilla Špagety č. 5 - 500 gr.
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
12,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
24,60 €/1kg
Obrázok produktu pre CESTOVINY (KONJAC) SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIÉTNE JEDLO
CESTOVINY (KONJAC) SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIÉTNE JEDLO
10,43 €
Predajca: superbrandshop
0,01 €/1kg
Obrázok produktu pre Barilla Makaron Fusilli Bezglutenowy 400 g
Barilla Makaron Fusilli Bezglutenowy 400 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
11,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
24,76 €/1kg
Obrázok produktu pre Barilla Farfalle Nr. 265, Farfalle, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, 359 kcal, 1521 kJ
Barilla Farfalle Nr. 265, Farfalle, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, 359 kcal, 1521 kJ
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
8,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
15,65 €/1kg
Obrázok produktu pre Barilla Collezione Mezze Penne Tricolore Nr 78 Cestoviny Nudeln 5000g
Barilla Collezione Mezze Penne Tricolore Nr 78 Cestoviny Nudeln 5000g
25,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,19 €/1kg
Obrázok produktu pre La Molisana 8004690053195, Rigatoni, Krátke cestoviny, 500 g, Bronzová, 13 min
La Molisana 8004690053195, Rigatoni, Krátke cestoviny, 500 g, Bronzová, 13 min
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
11,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
22,51 €/1kg
Obrázok produktu pre La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, Taliansko
La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, Taliansko
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
11,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
22,51 €/1kg
Obrázok produktu pre CESTOVINY (POHÁNKA) VEĽKÉHRANY 250 g - BARTOLINI
CESTOVINY (POHÁNKA) VEĽKÉHRANY 250 g - BARTOLINI
6,10 €
Predajca: superbrandshop
0,02 €/1kg