5,0



Na základe 1 hodnotenia
Už len 4 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Repkové steakové korenie na grilovanie - 1 kg35,92 €/1kg
35,92 €
Predajca: Fuduu-Shop

Ďalšie informácie o reklame
Kucharek Przyprawa Uniwersalna 1 kg8,99 €/1kg
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Fuchs 380759008 Fuchs Grill-Barbecue Gewürz, 1,0 kg18,66 €/1kg
18,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Maggi WM No.3 slaná hydina28,80 €/1kg
2,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs 380756009 Fuchs Fisch Gewürz, 1,0 kg
20,10 €/1kg
20,10 €
Predajca: somnia24

Maggi® 11893604 Maggi® Gewürzmischung, 5,5 kg
12 703,64 €/1kg
69,87 €
Predajca: somnia24

Maggi® 12417927 Maggi® Rôtidor Fleisch Gewürzmischung, 1,0 kg
29,41 €/1l
29,41 €
Predajca: somnia24

Mieszanka peklująca do mięs 2 kg
0,01 €/1kg
13,69 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,30 €
Predajca: Megasam24PL

Maggi® 12332492 Maggi® Fondor Gewürzmischung, 900,0 g
23,16 €/1kg
20,84 €
Predajca: somnia24

Fuchs 6653076003 Fuchs Hähnchen Gewürzsalz Gewürzmischung, 2,0 kg
9,77 €/1kg
19,53 €
Predajca: somnia24

Knorr® Gemüse Kraftbouillon Brühe 1,0 kg
18,51 €/1kg
18,51 €
Predajca: somnia24

Przyprawa do karkówki grillowej Kamis 20 g
72,50 €/1l
2,47 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,45 €
Predajca: Katomix

Maggi Fondor 200g
21,30 €/1kg
4,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs 380781005 Fuchs Paprika edelsüß Gewürz, 1,0 kg
24,12 €/1kg
24,12 €
Predajca: somnia24

Prymat Przyprawa do Kurczaka 30 g
13,50 €/1l
1,65 €
-67%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,54 €
Predajca: Katomix

Prymat Tzatziki cesnaková omáčka 1 kg
10,14 €/1kg
10,85 €
Predajca: Katomix

Przyprawa do sosu Tzatziki Kamis 20 g
55,50 €/1l
2,37 €
-53%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,11 €
Predajca: Katomix

Maggi® 12588140 Maggi® Bouillon mit Rind pastös 1,0 kg, 1 St.
36,47 €/1kg
36,47 €
Predajca: somnia24

Fuchs 6653072001 Fuchs Barbecue Grill Gewürzmischung, 1,0 kg
22,63 €/1kg
22,63 €
Predajca: somnia24

Przyprawa do mięsa mielonego Prymat 1 kg
8,88 €/1kg
12,45 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,50 €
Predajca: Megasam24PL
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
MARIDOR zmes korenia na ryby
MARIDOR koreninová zmes na ryby je špeciálna koreninová zmes na všetky jedlá z rýb. Je vynikajúca aj na dochutenie kyslých a pikantných jedál vrátane hydiny a šalátov.
Nestlé Deutschland AG Lyoner Straße 23, 60528 Frankfurt nad Mohanom
Maggi® 12332512 Maggi® Maridor Fisch Gewürzmischung, 1,0 kg
- Skladovanie a použitie
- chladné a suché
- Objem
- 1 l
- Zloženie
- Jodizovaná soľ (soľ, jodičnan draselný), maltodextrín, cukor, zelenina (koreň petržlenu, pór, cibuľa), okysľujúca látka kyselina citrónová, bylinky (petržlen, libeček), korenie, slnečnicový olej, aróma. Môže obsahovať: ZELER, VAJCIA, OBILNINY OBSAHUJÚCE LEPOK, MLIEKO, HORČICA, SÓJA
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 150 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 635 kilojoulov (kJ) Sacharidy: 28,6 g Sacharidy vrátane cukru: 10,5 g Tuky: 1,3 g Tuky vrátane nasýtených tukov: 0,1 g Vláknina: 2 g Bielkoviny: 1,5 g Soľ: 58,3 g
- Hmotnosť
- 1000 g
- Potravinársky podnik
- Nestlé Deutschland AGBaseler Straße 46 D-60329 Frankfurt am Main
- Obchodný názov
- 0
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- s37979
- EAN kód
- 7613035996250
- Skladovanie a použitie
- chladné a suché
- Objem
- 1 l
- Zloženie
- Jodizovaná soľ (soľ, jodičnan draselný), maltodextrín, cukor, zelenina (koreň petržlenu, pór, cibuľa), okysľujúca látka kyselina citrónová, bylinky (petržlen, libeček), korenie, slnečnicový olej, aróma. Môže obsahovať: ZELER, VAJCIA, OBILNINY OBSAHUJÚCE LEPOK, MLIEKO, HORČICA, SÓJA
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 150 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 635 kilojoulov (kJ) Sacharidy: 28,6 g Sacharidy vrátane cukru: 10,5 g Tuky: 1,3 g Tuky vrátane nasýtených tukov: 0,1 g Vláknina: 2 g Bielkoviny: 1,5 g Soľ: 58,3 g
- Hmotnosť
- 1000 g
- Potravinársky podnik
- Nestlé Deutschland AGBaseler Straße 46 D-60329 Frankfurt am Main
- Obchodný názov
- 0
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- s37979
- EAN kód
- 7613035996250
Hodí sa k tomu

Maggi WM No.5 Mleté mäso
42,67 €/1kg
3,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

BiFi Original Roll 24 x 45g saláma v cestíčku Klobásový snack
48,43 €/1kg
52,30 €
Predajca: AllYouNeed

Fuchs 380756009 Fuchs Fisch Gewürz, 1,0 kg
20,10 €/1kg
20,10 €
Predajca: somnia24

TRS Rote Linsen 500g
7,20 €/1kg
3,60 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Maggi® 12417927 Maggi® Rôtidor Fleisch Gewürzmischung, 1,0 kg
29,41 €/1l
29,41 €
Predajca: somnia24

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Maggi Fondor univerzálne korenie pre stravovacie zariadenia 900g
15,67 €/1l
14,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Yum Yum Chicken instantné rezance s kuracou príchuťou 60g
23,17 €/1kg
1,39 €
Predajca: LAVONIO

Homann medovo-horčicový dresing o.K
6,00 €/1l
5,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Milka 3255628009 Nussini Schokoriegel 35 St.
31,82 €/1kg
35,08 €
Predajca: AllYouNeed

Lambertz Composition forma na sušienky 1000 g
28,10 €/1kg
28,10 €
Predajca: somnia24

Ferrero Collection 15 Pralinen Rocher Raffalello Rondnoir 172g
89,07 €/1kg
15,32 €
Predajca: VISO

Knorr Delikátne korenie na ryby 600 g
23,75 €/1kg
21,25 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,15 €
Predajca: Megasam24PL

STORCK Knoppers Nussriegel, 200 g, Mliečna čokoláda, 5 kusov, 31,8 g, 52,3 g, 38,8 g
17,80 €/1kg
3,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Darbo ovocná nátierka mix džemov 100 kusov 2500g
10,79 €/1kg
26,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zmes korenia Al Amier Ras el Hanout
98,50 €/1kg
1,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi® 5035797008 Feine Sauce zu Braten 3,0 kg
14,31 €/1l
42,92 €
Predajca: somnia24

Wiberg a la Carte Steak Pepper hrubá silná zmes korenia 650g
44,54 €/1kg
28,95 €
Predajca: AllYouNeed

Lindt LES GRANDES, Mliečna čokoláda, 150 g, 2442 kJ, 587 kcal, 41 g, 13 g
67,80 €/1kg
10,17 €
Predajca: LAVONIO

Školské tyčinky 37 g 36 ks
28,79 €/1kg
38,35 €
Predajca: AllYouNeed

tellofix Classic Klare Brühe 540g
38,70 €/1kg
20,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Maggi® 11800435 Maggi® Gekörnte Brühe 5,0 kg, 1 St.
18,12 €/1kg
90,59 €
Predajca: AllYouNeed

Henry Lambertz Best Selection Zmes sušienkových špecialít 1000g
23,57 €/1kg
23,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

GOURMETmaxx Smoothie Maker 18-dielna sada stojanový mixér vrátane 4 pohárov To-Go s viečkom 2 nože Príslušenstvo k mixéru vhodné do umývačky riadu, odolné proti vytekaniu
49,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Maggi omáčka na rezne ideálna pre každý rezeň 2er za 2x 250ml
33,67 €/1kg
2,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Longlife Rýchlo varené rezance Rýchlo pripravené bez vajec 500 g
7,50 €/1kg
3,75 €
Predajca: LAVONIO

Maggi® 11801129 Maggi® Gewürzmischung, 1,0 kg
18,23 €/1kg
18,23 €
Predajca: somnia24

Makaron muszle Semolinové cestoviny Conchiglie n50 500g - De Cecco
21,42 €/1kg
10,71 €
Predajca: AllYouNeed

Kotanyi cesnaková zmes korenia granulovaná a sušená 52g
46,00 €/1kg
2,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ankerkraut Kräuterbutter Gewürz, Práškové korenie, Green paprika granules, Bazalka, Kôpor, Fried onion, cesnak, Majorán, Oregano, Petržlen,..., Konzervačná látka, 65 g, Sklenená nádoba, 1 kusov
118,92 €/1kg
7,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 9. novembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
úplne spokojný
Skvelý produkt za spravodlivú cenu
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

RAPS Korenie na steaky Porterhouse, plechovka 850 g – pikantná zmes korenín na steaky, hovädzie mäso, grilovanie a BBQ
40,27 €
Predajca: Fuduu-Shop
47,38 €/1kg

Čínske korenie 5 príchutí 200g Brat.pl



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,09 €
Predajca: BRAT_PL
15,07 €/1kg

Repkové steakové korenie na grilovanie - 1 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
35,92 €
Predajca: Fuduu-Shop
35,92 €/1kg

Mletý chren 500g
10,29 €
Predajca: BRAT_PL
10 290,00 €/1l

Krakovské korenie na klobásy 50 g – prírodná zmes korenín
12,08 €
Predajca: SuperMerchant
241,60 €/1kg

Kucharek Przyprawa Uniwersalna 1 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
8,99 €/1kg

Sušené šampiňóny 50g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,80 €/1l

SUŠENÁ ZELENINA 500 g Prírodná zeleninová zmes Royal Brand
4,99 €
Predajca: PHRoyal
99,80 €/1l

FURIKAKE (ZMES SEZAMU A MORSKÝCH RIAS)100 g - TERRASANA
12,97 €
Predajca: superbrandshop
0,13 €/1kg

Chmeli Suneli Originálne gruzínske korenie v pohári 240 G Fine
5,99 €
Predajca: PHRoyal
119,80 €/1l

Fuchs Foodservice Cibuľa jemne nasekaná sušená vrecko 1000g
24,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,96 €/1kg

Fuchs Professional muškátový oriešok mletý ohnivo sladká pikantnosť 500g
28,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
57,66 €/1kg

Kurkuma mielona 1kg Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,79 €
Predajca: BRAT_PL
6,66 €/1kg

Wiberg Hendl Knuspri korenie soľ pikantná zmes balenie 1250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
17,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,78 €/1l

Wiberg Prípravok na prípravu kreolského korenia 280g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
49,36 €/1l

Wiberg Kari korenie Delhi Style hrubé 280g
14,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
51,39 €/1kg

Wiberg príprava kari korenia pomaranč jedinečná zmes 280g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
15,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
54,29 €/1l

Wiberg Marrakesh Style prípravok na korenie silnej chuti 260g
13,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
51,46 €/1l

Wiberg zmes korenia na pizzu klasický základ na pizzu 190g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
15,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
83,68 €/1kg

Wiberg a la Carte Steak Pepper hrubá silná zmes korenia 650g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,95 €
Predajca: AllYouNeed
44,54 €/1kg