4,9



Na základe 7 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
ZELENÁ ŠOŠOVICA 1 kg -PLANÉTA10,49 €/1kg
10,49 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
ČERVENÁ ŠOŠOVICA, 1 kg -PLANÉTA8,98 €/1kg
8,98 €
Predajca: superbrandshop

Ďalšie informácie o reklame
Müllers Mühle Cícerová múka na varenie, pečenie a zjemnenie 400g3,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
KONOPNÉ TOFU 250 g - NATURAVENA0,02 €/1kg
5,21 €
Predajca: Biogo

Rapunzel, mungo fazuľa, čiastočne ošúpaná, 500 g
34,60 €/1kg
17,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

ČIERNA FAZUĽA 500 g -PLANÉTA
0,01 €/1kg
4,09 €
Predajca: BRAT_PL

Müllerova šošovica Mühle, 500 g
5,02 €/1kg
2,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Cenos Žltý hrášok Rozpoltený 400 G
4,12 €/1kg
2,88 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,65 €
Predajca: Katomix

JAŚBIELE FABUĽKY 400 g - NATURAVENA
0,01 €/1kg
5,22 €
Predajca: Biogo

Rapunzel 191536, 500 g, 345 kcal, 1451 kJ, 20,3 g, 0,07 g
10,96 €/1kg
5,48 €
Predajca: taleoo

Cícer 1kg (2x500g)
3,65 €/1kg
3,69 €
Predajca: BRAT_PL

GymBeam - Fazuľky Adzuki 500 g
7,06 €/1kg
3,53 €
Predajca: LAVONIO

La Costena celá čierna fazuľa 560 g
6,41 €/1kg
3,59 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

BEZLEPKOVÝCÍCER 500 g -PLANÉTA
0,01 €/1kg
3,42 €
Predajca: Biogo

Müllers Mühle Bulgur medium ideálna príloha rýchla príprava 500g
5,38 €/1kg
2,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Malé biele fazule 400 g
9 975,00 €/1kg
5,13 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,99 €
Predajca: Katomix

GymBeam - Mungo fazuľa 500 g
8,14 €/1kg
4,07 €
Predajca: LAVONIO

Fasola mung 500g Brat.pl
4,88 €/1kg
2,69 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,49 €
Predajca: BRAT_PL

CÍCER VMARIENCE 400 g (240 g) - LAIDEA
0,01 €/1kg
3,06 €
Predajca: Biogo

Šošovica Beluga - plechovka 400g
5 200,00 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
TRS Rote Linsen 500g
Znížená spotreba:
Rote Linsen
Allergiehinweise:
Kann Erdnüsse, Schalenfrüchte, Sesam, glutenhaltiges Getreide, Milch, Sellerie, Soja, Senf und Sulphite enthalten.
Nettogewicht/Nettoinhalt:
500g
Dovozca/predajca:
Hofplein 20, 3032 AC, Rotterdam, Holandsko
Anforderung an die Lagerung/Aufbewahrung:
Kühl, trocken und lichtgeschützt lagern.
Ursprungsland/Herkunft:
Kanada, verpackt in der Türkei
Mindesthaltbarkeitsdatum:
MFG=manufacturing date=Herstellungsdatum
Das Herstellungsdatum steht auf vielen Produkten drauf, nicht zu verwechseln mit dem MHD, also das Mindesthaltbarkeitsdatum.
Mindestens 3 Monate ab Versand. In der Regel länger. Für ein genaues Datum bitte anfragen.
Zubereitung:
Vor dem Verzehr kochen.
Allgemeine Informationen:
Liebe Kunden, alle Hersteller ändern alle paar Jahre Ihre Produktverpackungen, sowie die Labels (Aufkleber). Es kann vorkommen, dass wir nicht immer auf dem aktuellen Stand sind, werden es aber immer umgehend aktualisieren.
Durchschnittliche Nährwertangaben pro 100g
| Brennwert | 1500kJ 358kcal |
| Fett - davon gesättigte Fettsäuren | 2,2g 0,4g |
| Kohlenhydrát - davon Zucker | 63g 4,7g |
| Balastné látky | 5g |
| Eiweiß | 24g |
| Salz | 0,02g |
Článok: Červená šošovica
Hmotnosť: 500 gramov
Krajina pôvodu: Kanada
- Objem
- 0.5 l
- Zloženie
- Pozri popis
- Výživové údaje
- pozri popis
- Alergény
- Škrupinové plody
- Hmotnosť
- 500 g
- Potravinársky podnik
- Heuschen&Schrouff Valkweg 9, Landgraaf, 6374 AE, Niederlande Wholesale
- Obchodný názov
- TRS Rote Linsen 500g TRS
- Výrobca
- Swagat
- Číslo od výrobcu
- 2820
- EAN kód
- 5017689000646
- Objem
- 0.5 l
- Zloženie
- Pozri popis
- Výživové údaje
- pozri popis
- Alergény
- Škrupinové plody
- Hmotnosť
- 500 g
- Potravinársky podnik
- Heuschen&Schrouff Valkweg 9, Landgraaf, 6374 AE, Niederlande Wholesale
- Obchodný názov
- TRS Rote Linsen 500g TRS
- Výrobca
- Swagat
- Číslo od výrobcu
- 2820
- EAN kód
- 5017689000646
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Rapunzel, mungo fazuľa, čiastočne ošúpaná, 500 g
34,60 €/1kg
17,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

ČIERNA FAZUĽA 500 g -PLANÉTA
0,01 €/1kg
4,09 €
Predajca: BRAT_PL

ROYAL TIGER Jasmínová voňavá ryža 1kg | Jasmínová ryža, celá | Jasmínová ryža AAA
3,99 €/1kg
3,99 €
Predajca: orientbazar24

Vrecia na odpad 120 L vrecia na odpad vrecia na odpad vrecia na odpad žlté 10 kusov
8,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Barilla špagety číslo 5 z tvrdej pšenice Cestoviny 500g balenie 12
3,44 €/1kg
20,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla špagety číslo 5 z tvrdej pšenice 500g balenie 3
4,28 €/1kg
6,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Müllerova šošovica Mühle, 500 g
5,02 €/1kg
2,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

KoRo CASHEW_003, 590 kcal, 2449 kJ, 24 g, 20 g, 3,5 g, 0,05 g
53,48 €/1kg
53,48 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Dlhozrnná ryža Royal Tiger Jasmin 5kg
2,46 €/1kg
17,99 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,29 €
Predajca: Katomix

Bärenmarke Leichte Die Leichte 4
1,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Delverde 8000270013115, Špirála, 500 g, 8 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
5,22 €/1kg
2,61 €
Predajca: Store-Germany

Kärcher RM 519, Čistič kobercov, Tekuté, Koberec, Koberec, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
13,86 €/1l
13,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

MONIN® 166426 MONIN® Le Sirop de Karamell Sirup, 1,0 lJednorazový obal
17,45 €/1l
17,45 €
Predajca: somnia24

Vrecko na pranie obuvi 39 x 19 cm do práčky, polyesterová sieťka na pranie na čistenie tenisiek, žltá - SHOEPURE
12,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

MONIN® 161260 MONIN® Le Sirop de Cocos Sirup, 1,0 lJednorazový obal
20 700,00 €/1l
20,70 €
Predajca: somnia24

Haiyin Bridge tmavá sójová omáčka 600 ml | Superior sójová omáčka, tmavá | Sójová omáčka
4,70 €/1l
2,97 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,82 €
Predajca: Katomix

Le Guerandiais Fleur de Sel Guerande biela morská soľ v plechovke 125g
57,68 €/1kg
7,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kuracie prsné filé Krakus 300 g
11,03 €/1kg
3,31 €
Predajca: Katomix

Teekanne 15309, Ovocný čaj, 50 g, Jablko, Ibištek, Citrón, Šípka, Med, Laktóza, Apples, white hibiscus, lemon flavouring (10%), rose hips, sweet leaves, honey flavouring, lemons,..., 2 kcal
249,40 €/1kg
12,47 €
Predajca: somnia24

MAXWELL HOUSE Classic 6 x 200 g pohárov instantnej rozpustnej kávy
75,23 €/1kg
90,28 €
Predajca: Store-Germany

Hop-Sport ochranná podložka na podlahu z PVC s hrúbkou 0,6 mm a ochranná podložka na fitness a športové vybavenie - 220x110 cm
48,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ

Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml
219,00 €/1l
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Relaxdays 10024092, 1 kusov
23,91 €
Predajca: dekoraciedobytu

Paul Günther Detský drak Paw Patrol 1219
7,19 €
Predajca: Nejhracka

Jacobs Filtračná káva Krönung jemná | mletá | 500g
34,90 €/1kg
17,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Tefal Secure 5 Neo, tlakový hrniec, objem cca 6 litrov, priemer 22 cm
187,67 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

LED hviezdy a mesiace, svetelná záclona, reťaz svetiel, 8 režimov osvetlenia, interiérová dekorácia, viacfarebná
27,89 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

Apple MW2P3ZM/A, Lightning, HDMI + USB Type-C, Samec, Samica, Priamy, Priamy
35,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Ploonk

Zemiaková múka - bezlepková 250g
8,32 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
86% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
86%14% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
14%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 22. októbra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Cena výkon kvalita
Rýchle dodanie, super balenie, dobrá kvalita, pomer cena-výkon-kvalita je super
Hodnotenie z 19. decembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Všetko v poriadku ďakujem
Hodnotenie z 23. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 9. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 10. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 26. mája 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 15. februára 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

ČERVENÁ ŠOŠOVICA5 kg - HORECA PLANÉTA)
23,65 €
Predajca: Biogo
4,73 €/1kg

ZELENÁ ŠOŠOVICA 1 kg -PLANÉTA
10,49 €
Predajca: BRAT_PL
10,49 €/1kg

Sójové bôby 5kg Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,59 €
Predajca: BRAT_PL
2,11 €/1kg

Pohánka 5kg Brat.pl
10,49 €
Predajca: BRAT_PL
2,07 €/1kg

ČERVENÁ ŠOŠOVICA, 1 kg -PLANÉTA
8,98 €
Predajca: superbrandshop
8,98 €/1kg

BEZLEPKOVÝCÍCER 1 kg -PLANÉTA
6,39 €
Predajca: BRAT_PL
6,34 €/1kg

ŽLTÝ HRACH 500 g - PLANÉTA
3,25 €
Predajca: Biogo
6,50 €/1kg

Fazuľa Dwarf Fine Jas 1kg Brat.pl
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
4,87 €/1kg

Fasola adzuki 1kg Brat.pl
5,29 €
Predajca: BRAT_PL
5,19 €/1kg

Fazuľa Adzuki 1kg (2x500g)
5,29 €
Predajca: BRAT_PL
5,29 €/1kg

Červená fazuľa 1kg
6,19 €
Predajca: BRAT_PL
6,04 €/1kg

Chlebové tyčinky s ryžovým olejom -truffle-
23,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
145,39 €/1kg

Pražený cícer v tmavej čokoláde (hnedý a strieborný) 150g Roundooze
21,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
133,27 €/1kg

Müllers Mühle Cícerová múka na varenie, pečenie a zjemnenie 400g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
3,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

ČIERNA FAZUĽA 500 g -PLANÉTA
4,09 €
Predajca: BRAT_PL
0,01 €/1kg

FAZUĽA MUNG 400 g - NATURAVENA
4,11 €
Predajca: Biogo
10,27 €/1kg

CÍCER VMARIENCE 400 g (240 g) - LAIDEA
3,06 €
Predajca: Biogo
0,01 €/1kg

TOFU S BYLINKAMI 250 g - NATURAVENA
4,39 €
Predajca: BRAT_PL
0,02 €/1kg

KONOPNÉ TOFU 250 g - NATURAVENA
5,21 €
Predajca: Biogo
0,02 €/1kg

TOFU S CESNAKOM 250 g - NATURAVENA
4,39 €
Predajca: BRAT_PL
17,56 €/1kg