4,3



Na základe 6 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
HELLMA 70102391 Hellma Crisp&Creamy Mix 200St.27,99 €/1kg
27,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Coppenrath Cookie Hearts Vanilla jednotlivo balené 200 kusov po 5g17,88 €/1kg
17,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Henry Lambertz Best Selection Zmes sušienkových špecialít 1000g23,57 €/1kg
23,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Hoppe sušienková zmes HD707 150 ks / bal.16,26 €/1kg
21,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lotus 744479 Karamelové sušienky, 300 ks
17,43 €/1kg
32,68 €
Predajca: somnia24

Karamelové sušienky Lotus Biscoff 150 ks.
26,39 €/1kg
24,74 €
Predajca: somnia24

Lotus Bakeries Biscoff Classic, Sušienka, Obdĺžnik, 250 g, 1 kusov
10,56 €/1kg
2,64 €
Predajca: Katomix

Lotus Bakeries 5410126006360, Sušienka, 150 g, Kolo, 522 kcal, 2186 kJ, 4,3 g
29,20 €/1kg
4,38 €
Predajca: Pantry_Intl

Lambertz Composition forma na sušienky 1000 g
28,10 €/1kg
28,10 €
Predajca: somnia24

Hellma 70000105 Karamellgebäck
14,71 €/1kg
26,47 €
Predajca: somnia24

hanuta 3519 minis 200,0 g
59,90 €/1kg
11,98 €
Predajca: somnia24

Bahlsen 41560 Gebäck Süßes Dreierlei
32,95 €/1kg
32,52 €
Predajca: somnia24

Bahlsen 40960 Chokini Thekendispenser 945g
37,70 €/1kg
35,63 €
Predajca: somnia24

Hellma 70101544 Feines Gebäck 3er Mix
19,39 €/1kg
21,72 €
Predajca: somnia24

Hoppe Karamellgebäck HD400 200 St./Pack.
9,26 €/1kg
13,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Knoppers raňajky a všetko je v cene! Minisáčik 200g
29,95 €/1kg
5,99 €
Predajca: LAVONIO

Sušienky Biscotto snack 124g - Lotus
17,38 €/1kg
2,26 €
Predajca: Katomix

BAHLSEN 81810 Vianočné sušienky perníkové srdcia Akora Edelherb - 150 g
61,73 €/1kg
9,26 €
Predajca: somnia24

Bahlsen Gebäck Mini Contessa 81230 130St
31,53 €/1kg
35,47 €
Predajca: somnia24

Sedita Mila: Originálne a chutné koláčiky (56 ks, 50 g/ks)
17,46 €/1kg
48,90 €
Predajca: LookSoGood
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Karamelové sušienky Lotus Biscoff ideálne k horúcim nápojom 300 kusov
Nezameniteľná karamelová chuť pre výnimočné chvíle pôžitku
- Chrumkavé karamelové sušienky s jedinečnou, jemne korenistou chuťou
- Dokonale sa hodia k intenzívnej chuti kávy a čaju
- Či už čisté, alebo namáčané - vždy špeciálna pochúťka
Perfektné pre catering, kanceláriu a domácnosť
- 300 samostatne balených sušienok pre dlhotrvajúcu čerstvosť a hygienu
- Ideálne ako malý darček pre hostí, zákazníkov a zamestnancov
- Ideálne pre hotely, kaviarne, reštaurácie alebo na domáce zásoby
Lotus Biscoff - kvalita a tradícia od roku 1932
- Pôvodná belgická receptúra, stále chutná
- Bez umelých farbív a konzervačných látok pre čistú chuť
- Perfektný do kávy, čaju alebo ako prísada do dezertu
Lotus Biscoff - malá sušienka, ktorá vylepší každý dúšok kávy!
Lotus Bakeries GmbH Rather Straße 110a 40476 Düsseldorf
Lotus Biscoff: Originál - názov je zložený zo sušienok a kávy. Potešte svojich hostí alebo seba a podávajte lahodné karamelové sušienky so šálkou kávy.
Uvítací box je ideálny pre gastronómiu.
Pokyny na skladovanie: Skladujte na suchom mieste mimo dosahu svetla.
Obsah: 300 kusov (jednotlivo balených) / 1,875 kg
Výrobca / Vyrobené pre:
33, 52146 Würselen (D)
- Skladovanie a použitie
- Najlepšie pred: pozri potlač na obale
- Zloženie
- PŠENIČNÁ múka, cukor, rastlinné oleje (palmový*, repkový), hnedý cukrový sirup, kypriaca látka (hydrogénuhličitan sodný), SÓJOVÁ múka, soľ, škorica. *certifikovaný palmový olej z udržateľného pestovania
- Výživové údaje
- Energia kj 2033 kj Energia kcal 484 kcal Tuk 19GRM Tuk, z toho nasýtené mastné kyseliny 8,8GRM Sacharidy 72,7GRM Sacharidy, z toho cukor 38,1GRM Bielkoviny 4,9GRM Soľ 0,92GRM
- Hmotnosť
- 1875 g
- Potravinársky podnik
- Lotus Bakeries GmbHRather Straße 110a, D-40476 Düsseldorf
- Obchodný názov
- Karamelové sušienky
- Výrobca
- Počet kusov
- 300
- Číslo od výrobcu
- 419079
- EAN kód
- 5410126246186
- Skladovanie a použitie
- Najlepšie pred: pozri potlač na obale
- Zloženie
- PŠENIČNÁ múka, cukor, rastlinné oleje (palmový*, repkový), hnedý cukrový sirup, kypriaca látka (hydrogénuhličitan sodný), SÓJOVÁ múka, soľ, škorica. *certifikovaný palmový olej z udržateľného pestovania
- Výživové údaje
- Energia kj 2033 kj Energia kcal 484 kcal Tuk 19GRM Tuk, z toho nasýtené mastné kyseliny 8,8GRM Sacharidy 72,7GRM Sacharidy, z toho cukor 38,1GRM Bielkoviny 4,9GRM Soľ 0,92GRM
- Hmotnosť
- 1875 g
- Potravinársky podnik
- Lotus Bakeries GmbHRather Straße 110a, D-40476 Düsseldorf
- Obchodný názov
- Karamelové sušienky
- Výrobca
- Počet kusov
- 300
- Číslo od výrobcu
- 419079
- EAN kód
- 5410126246186
Hodí sa k tomu

Lotus 744479 Karamelové sušienky, 300 ks
17,43 €/1kg
32,68 €
Predajca: somnia24

Fifa 23 Xbsx
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH

Karamelové sušienky Lotus Biscoff 150 ks.
26,39 €/1kg
24,74 €
Predajca: somnia24

HELLMA 60000049 GOLDLINE Zucker-Sticks,3kg
10,40 €/1kg
31,21 €
Predajca: somnia24

Hellma 60000060, 100 kusov, 4 g, 4,8 kg, 229 mm, 390 mm, 168 mm
0,12 €/1kg
11,51 €
Predajca: somnia24

ISO Depilačné Fleece pásiky 100 kusov
40,62 €/1kg
3,90 €
Predajca: Velizo

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
14,29 €/1kg
42,88 €
Predajca: somnia24

Nintendo 10002207 Nintendo Switch Neon-Rot / Neon-Blau (neues Modell 2019)
366,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

súprava 10 uterákov, bavlna, 50x70 cm, modrá farba
57,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Hellma 60120623 Zucker-Sticks - 1.000 Portionen à 4 g
5,39 €/1kg
21,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
23,00 €
Predajca: somnia24

Jopassy 5x LED sviečky časovač sviečka bliká plameň s diaľkovým ovládaním 5 veľkostí stmievateľné elektrický skutočný vosk teplá biela
25,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Lambertz Composition forma na sušienky 1000 g
28,10 €/1kg
28,10 €
Predajca: somnia24

Hellma 70000105 Karamellgebäck
14,71 €/1kg
26,47 €
Predajca: somnia24

Bosch 4242001235159, Čistiace tablety, 6 kusov
179,23 €/1kg
23,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu

Ferrero 70101392 Mini sušienky
45,27 €/1kg
23,36 €
Predajca: somnia24

Lotus 75696 Lotus Biscoff Dessertsauce, 1,0 kg
32,61 €/1kg
32,61 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Coppenrath Cookie Hearts Vanilla jednotlivo balené 200 kusov po 5g
17,88 €/1kg
17,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

WC súprava WENKO 6 v 1 "Imon" v matnej bielej farbe
55,99 €
Predajca: EDAXO_cz

Lotus 2257974002 Lotus Brotaufstrich, 400,0 g
31,20 €/1kg
12,48 €
Predajca: somnia24

Bärenmarke 5560293804 Kaffeesahne Ergiebige Kaffee-Milch 10% - 10x 7,5 g
112,93 €/1kg
8,47 €
Predajca: somnia24

Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Fén na vlasy Ionic 800W Sušič vlasov so stylingovými tryskami a difuzérom rodinu Rýchlosti vetra Úrovne teploty Styling Režim studeného vzduchu Retoo
13,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

VASAGLE Toaletný stolík so zrkadlom 2 zásuvky 3 otvorené priehradky biely Moderné
64,80 €
Predajca: Jurhan

TABWEE T80 Tablet 10 palcov, Android 15, 64GB ROM, 1280 x 800 pixelov, 6000mAh batéria, 5MP kamera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
84,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Lotus 72694 Lotus Crunchy Brotaufstrich, 380,0 g
22,21 €/1kg
8,44 €
Predajca: LAVONIO

Hoppe sušienková zmes HD707 150 ks / bal.
16,26 €/1kg
21,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lotus 19620 Lotus gemahlene Kekse 750,0 g, 1 St.
21,37 €/1kg
16,03 €
Predajca: Katomix

Lotus Bakeries Biscoff Classic, Sušienka, Obdĺžnik, 250 g, 1 kusov
10,56 €/1kg
2,64 €
Predajca: Katomix

Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
20,30 €
Predajca: somnia24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
83% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
83%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%17% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
17%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 24. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.pl. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.pl.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super Super
Super
Hodnotenie z 17. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 10. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 12. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 12. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 3. marca 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
Doprava zdarma
5% od 2 ks




Doprava zdarma








Doprava zdarma


Walkers Shortbread Ltd. – Mini sušienky „Union Jack“ 100 g – balenie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,99 €
Predajca: RB_Trade
159,90 €/1kg

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacínom, 150 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: Nutrisslim
99,93 €/1kg

Mondelēz Milka Naps Alpské mlieko 1,702 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
57,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
33,75 €/1kg

Hoppe sušienky obľúbená zmes HD708 150 ks / bal.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,94 €/1kg

Vanilkový croissantový chlieb rafinovaný s práškovým cukrom 1800g
29,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,43 €/1kg

HELLMA 70102391 Hellma Crisp&Creamy Mix 200St.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
27,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
27,99 €/1kg

Henry Lambertz Best Selection Zmes sušienkových špecialít 1000g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
23,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,57 €/1kg

Gullón sušienky s čokoládovými kúskami, bez cukru, 150 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
59,93 €/1kg

Bahlsen Rekord zmes oblátok s horkou a mliečnou čokoládou 250g



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,40 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,88 €
Predajca: AllYouNeed
83,52 €/1kg

Bahlsen zmes sušienok Hermann Bahlsen Collection M 25000 2x227g
14,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,17 €/1kg

Bahlsen plnotučné mliečne vafle s čokoládovou polevou 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
6,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
62,20 €/1kg

Bahlsen Geb„ckspezialit„t "Chokini"



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,60 €/1kg

Manner Rumové hľuzovkové srdiečka Oblátkové srdiečka s rumovým hľuzovkovým krémom 300g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,17 €/1kg

Bahlsen Leibniz Minis maslové sušienky potiahnuté čokoládou 125g
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,72 €/1kg

Bahlsen ABC Ruský chlieb Chrumkavé sušienky s čokoládou 100g
2,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,80 €/1kg

Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,07 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,72 €
Predajca: AllYouNeed
190,52 €/1kg

Hoppe sušienková zmes HD707 150 ks / bal.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,26 €/1kg

Millefoglie Classiche Butterkekse 125g - Vicenzi



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
116,61 €/1kg

Prato Belli Cantuccini Toskánske mandľové pečivo sypké 1000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,67 €/1kg

Hanuta Haselnuss-Schnitten 360661 44g 18 St./Pack.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
26,92 €
Predajca: AllYouNeed
33,99 €/1kg