5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Displej s 100 kusmi lízankov "Pom Painter" na farbenie jazyka (modrá)7,48 €/1kg
14,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Ďalšie informácie o reklame
Chupa Chups Lízanky s príchuťou koly a citrónu 1200g13,89 €/1kg
16,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Chupa Chups Crazy Dips StrawberryPolyuretán(balenie 24x14g)46,66 €/1kg
23,05 €
Predajca: M_plus_L

Ďalšie informácie o reklame
Sun Lolly vodný ľad na zmrazenie s malinovou príchuťou 8s5,81 €/1kg
3,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Küfa 745819 Kirschenlutscher 500St.
13,52 €/1kg
22,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

COOL 506918 Cool srdiečková lízanka 200 kusov
8,62 €/1kg
8,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Cool maliar jazyk maliar lízanka hádzanie materiálu 200 kusov
12,03 €/1kg
12,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Frigeo 877409 Frigeo Traubenzucker Lolly,100
19,25 €/1kg
15,40 €
Predajca: somnia24

Chupa Chups 8410031912470 Chupa Chups The Best of lízanky, plechovka s 50 kusmi (600 g)
30,72 €/1kg
18,43 €
Predajca: somnia24

Chupa Chups Lollipops plechovka 100 kusov rôzne príchute 1200g
13,89 €/1kg
16,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lízanky Rocks jednotlivo balené lízanky s motívmi ovocia 150g
18,13 €/1kg
2,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Küfa Emojipops lízanky s motívmi 100 kusov jednotlivo balených 1300g
21,70 €/1kg
21,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Chupa Chups Bez cukru 10 lízaniek 110G Bez cukru Cherry Cola Jahoda
41,58 €/1kg
4,99 €
Predajca: Ajuy

Open Food 4014400918519, Palmový olej, D, e100, e120, e141, e153, e160c, e171, e270, e325, 381 kcal, 80,9 g, 0,1 g
16,20 €/1kg
3,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Cool Schleckmuscheln príchuť ovocie a kola 4 rôzne 965g
14,55 €/1kg
14,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Chupa Chups Mini lízatko jahoda jablko pomaranč a kola 600g
40,90 €/1kg
24,54 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Cool dúhová plechovka na lízanky farebné lízanky pre ovocnú zábavu 840g
15,20 €/1kg
12,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Flic n Lic Pop Glow in the Dark Lutscher leckerer Lolly 14g 24er Pack
725,94 €/1kg
23,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Küfa čokoládová mätová lízanka s čokoládovou mätou 100 ks 1800g
0,31 €/1kg
30,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Chladná plechovka Lolli Mix
16,41 €/1kg
16,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Hirsch červené čerešňové lízanky 400 červených lízaniek vo vedre 1200g
Ideálne pre: Vhodné na detské narodeniny, karneval, maškarné večierky, letné párty, klubové párty, párty všetkého druhu. Sladkosti vo veľkom balení, ideálne pre B2B podnikanie. Chutné sladkosti pre všetky vekové kategórie. Ideálne na hľadanie pokladu.
International Sweet Trading GmbH & Co KGRiesdorfer Weg 2 D-06366 Köthen (Anhalt)
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Cukor, glukózový sirup, prírodná aróma, farbivo potravina: koncentrát šťavy z červenej repy
- Výživové údaje
- Energetická / kalorická hodnota 1666 kJ / 392 kcal Tuky 0,0 g nasýtené mastné kyseliny 0,0 g sacharidy 98,0 g z toho cukor 67,0 g bielkoviny 0,0 g soľ 0,01 g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1200 g
- Potravinársky podnik
- International Sweet Trading GmbH & Co. KGRiesdorfer Weg 2 D-06366 Köthen (Anhalt)
- Obchodný názov
- Hirsch Kirsch vedro na lízanky červené 1200g
- Výrobca
- International Sweet Trading e.K.
- Číslo od výrobcu
- 44355
- EAN kód
- 4260042074490
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Cukor, glukózový sirup, prírodná aróma, farbivo potravina: koncentrát šťavy z červenej repy
- Výživové údaje
- Energetická / kalorická hodnota 1666 kJ / 392 kcal Tuky 0,0 g nasýtené mastné kyseliny 0,0 g sacharidy 98,0 g z toho cukor 67,0 g bielkoviny 0,0 g soľ 0,01 g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1200 g
- Potravinársky podnik
- International Sweet Trading GmbH & Co. KGRiesdorfer Weg 2 D-06366 Köthen (Anhalt)
- Obchodný názov
- Hirsch Kirsch vedro na lízanky červené 1200g
- Výrobca
- International Sweet Trading e.K.
- Číslo od výrobcu
- 44355
- EAN kód
- 4260042074490
Hodí sa k tomu

Chupa Chups Crazy Dips StrawberryPolyuretán(balenie 24x14g)
46,66 €/1kg
23,05 €
Predajca: M_plus_L

HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.
10,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hop-Sport trenažér chrbta a brucha s oporou kolien - skladacie fitnes zariadenie pre domácnosť s tréningovým počítačom
83,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ

Stojan na gitaru Držiak na elektrickú gitaru a obyčajnú gitaru, stojan Akustická klasická gitara, basová gitara, statív čierny, odolný, stabilný Retoo
13,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Ovocné gumené cukrovinky Haribo – Happy Cola, 150 kusov
10,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

WESTCOTT E-10130 BP Geometria trojuholníka Hypotenuse: 140 mm transparentný
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nočný stolík FCH s LED osvetlením, s 3 zásuvkami, biely
84,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

COSTWAY 20m LED vianočné osvetlenie so 720 LED diódami Vianočná výzdoba Vianočné osvetlenie teplá biela
53,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: FDSGmbH

MAOAM 3246568004 Kaubonbons Fruchtkracher 265ST
19,53 €
Predajca: somnia24

Toblerone švajčiarska mliečna čokoláda s medovým nugátom 100g
1,99 €/1kg
1,99 €
Predajca: AllSafe

HARIBO 33304 Ovocná guma SCHLÜMPFE Ovocná guma 150 ks.
19,26 €
Predajca: somnia24

SMARTIES čokoládová šošovica 12540147 24x38g
70,04 €/1kg
72,77 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
63,88 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Sušiak na prádlo, veža, 172 cm, s kolieskami, skladací sušiak, 3 úrovne, 32 metrov sušiacej plochy, stojací sušiak do 40 kg, úsporný dizajn, stojan na oblečenie, Retoo
14,94 €/1m
25,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Xiaomi MI True Wireless Earbuds Basic 2 - Skutočne bezdrôtové slúchadlá s mikrofónom - do uší - Bluetooth - aktívne potláčanie šumu - čierne (BHR4272GL)
23,33 €
Predajca: M_plus_L

Xiaomi PYV4007GL domáci ventilátor biely
140,51 €
Predajca: Dragtek-com

Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
20,30 €
Predajca: somnia24

Chladivý šerbet Ufos s ovocnou šerbetovou náplňou 380g
28,64 €/1kg
10,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Balla Stixx ovocné jahodové tyčinky 150 ks 1125g
141,50 €/1kg
28,30 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Haribo 139616006 Riesen Erdberen plechovka so 150 kusmi 1,35 kg
7,52 €/1kg
10,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Böhme 103510 Böhme Fruchtkaramellen 1000 St
11,36 €/1kg
25,23 €
Predajca: somnia24

Haribo 139605006 Happy Cherries Dose mit 150 Stück
19,84 €
Predajca: somnia24

HARIBO 10003705 HARIBO Cherry-Cola Fruit Gum 150 ks.
18,49 €
Predajca: somnia24

Chupa Chups Lollipops plechovka 100 kusov rôzne príchute 1200g
13,89 €/1kg
16,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Chupa Chups 8410031912470 Chupa Chups The Best of lízanky, plechovka s 50 kusmi (600 g)
30,72 €/1kg
18,43 €
Predajca: somnia24

Frigeo 877409 Frigeo Traubenzucker Lolly,100
19,25 €/1kg
15,40 €
Predajca: somnia24

HARIBO 40706 Ovocné želé WHITE MICE Penový cukor 150 ks.
19,26 €
Predajca: somnia24

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
23,00 €
Predajca: somnia24

HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
17,72 €/1kg
19,93 €
Predajca: somnia24

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
16,88 €/1kg
20,26 €
Predajca: somnia24

MAOAM 57613 Maoam Colakracher Dose
20,19 €
Predajca: somnia24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Červené čerešňové lízanky
Chuť ma vrátila do 70. rokov... presne ako táto
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Chupa Chups Lutscher Rad The Best Of Kugel Lolly Thekendisplay 2400g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(16)Počet hodnotení: 16
46,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,55 €/1kg

Displej s 100 kusmi lízankov "Pom Painter" na farbenie jazyka (modrá)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
7,48 €/1kg

Küfa šerbetové lízatko so šerbetovou náplňou 100 ks 1600g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(20)Počet hodnotení: 20
26,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,77 €/1kg

Küfa okrúhle lízanky ovocné lízanky s ovocnou príchuťou 100 ks 1800g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(20)Počet hodnotení: 20
30,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,05 €/1kg

Küfa Lillipop ovocné lízanky ovocné lahodné 150 kusov 1700g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(20)Počet hodnotení: 20
26,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,89 €/1kg

Küfa krémové nugátové lízatko s nugátovou krémovou náplňou 100 kusov 1700g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
29,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,57 €/1kg

Kompletný displej Dino Chomper, dinosaurus s lízankou, 12 kusov (možnosť doplnenia)
19,47 €
Predajca: Hopser-Funfood
147,50 €/1kg

Küfa American Cola lízatko so šerbetom v prášku 100 ks 1600g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(20)Počet hodnotení: 20
30,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
0,31 €/1kg

Küfa Lolli Fee lahodné lízanky s ovocnou príchuťou 100 ks 1600g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
18,05 €/1kg

Küfa Edelfrucht Lolly lízatko s ovocnou príchuťou 100 ks 1600g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
25,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,97 €/1kg

100Pcs Union Jack Mini vlajky Ručné britské špáradlá Vlajky Cupcake Toppers UK Vlajky Ovocné tyčinky Party dekorácie
29,99 €
Predajca: Zanjo24

COOL 506918 Cool srdiečková lízanka 200 kusov



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
8,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,62 €/1kg

Chupa Chups Original The Best Of 120 lízaniek v náplni 1440g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
17,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,06 €/1kg

Chupa Chups Ovocné lízanky v balení po 50 ks 600 g
9,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,72 €/1kg

Chupa Chups Ovocné lízanky 120 lízaniek v náplňovom vrecku 1440g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
20,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,57 €/1kg

Chupa Chups Mini lízatko jahoda jablko pomaranč a kola 600g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
24,54 €
Predajca: everybuy_at
40,90 €/1kg

Pom Painter farba na jazyk (modrá)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
0,19 €
Predajca: Hopser-Funfood
10,86 €/1kg

Sun Lolly vodný ľad na samomrazenie s exotickou príchuťou 8 kusov



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(32)Počet hodnotení: 32
2,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,53 €/1kg

Sun Lolly vodný ľad na samomrazenie s príchuťou koly 8 kusov



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(32)Počet hodnotení: 32
3,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,77 €/1kg

Špirálová lízanka Lolly Girl ružovo-biela veľká lízanka s príchuťou čerešne 80g
1,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,38 €/1kg