5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell Blondes & Highlights 1000 ml šampón a 1000 ml kondicionér19,88 €/1l
39,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml19,00 €/1kg
19,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Wella Professionals SP Hydrate Shampoo Šampón na suché vlasy 250 ml251,80 €/1l
62,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampón, Unisex, Odfarbené vlasy, Blonďavé vlasy, Šedé vlasy, Blond, Proti žltnutiu, Lesk16,25 €/1l
16,25 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oréal Serie Expert Silver šampón 0,5l
68,56 €/1l
34,28 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Wella Professionals SP Luxe Oil Keratin Protect Shampoo šampón pre poškodené vlasy 1000 ml
28,40 €/1l
28,40 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Wella Professionals System Professional Hydrate, 250 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Suché vlasy, Hydratačný, Ochrana, Čistiaci
54,56 €/1l
13,64 €
Predajca: Zeitburg

Fanola No Yellow, 350 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Farebné vlasy, Blond
23,57 €/1l
8,50 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Wella Professionals System Professional LuxeOil Keratin Protect Shampoo, 1000 ml, Šampón, Profesionálne, Unisex, Všetky typy vlasy, Jemné vlasy, Výživa, Ochrana
24,13 €/1l
24,13 €
Predajca: Zeitburg

Wella SP Silver Blond Šampón pre chladné odtiene blond, 250 ml.
32,48 €/1l
8,12 €
Predajca: Glamperfeu

Wella Professionals Invigo Volume Boost Bodifying Shampoo Šampón na objem vlasov 500 ml
60,90 €/1l
30,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Professionals Oil Reflections Luminous Reveal Shampoo šampón 1000 ml
100,70 €/1l
100,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Professionals SP Repair Shampoo šampón pre poškodené vlasy 1000 ml
54,55 €/1l
54,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Zosvetlené, studené blond alebo šedivé vlasy Kerastase Blonde Absolu Bain Ultra-Violet Shampoo
169,52 €/1l
42,38 €
Predajca: ADI_Global_Store

Šampón Wella SP Repair 1000 ml
26,81 €/1l
26,81 €
Predajca: Zeitburg

Wella Fusion, 1000 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Poškodené vlasy, Suché vlasy, Všetky farby
29,09 €/1l
29,09 €
Predajca: PerfumTraders

Wella Professionals SP Repair Shampoo Šampón na poškodené chemicky ošetrené vlasy 250 ml
34,16 €/1l
8,54 €
Predajca: NutraBestBG

Wella Professionals SP Balance Scalp Shampoo šampón pre citlivú pokožku hlavy 1000 ml
23,28 €/1l
23,28 €
Predajca: Glamperfeu

Šampón pre šedivé a zesvetlené vlasy L'Oreal Professionnel Serie Expert Silver 500ml
24,33 €
Predajca: MANADA

SE Abs. Rep. šampón 500ml Serie Expert Absolut Repair Lip
93,20 €/1l
46,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Wella SP System Professional
Šampón Silver Blond 250ml
bol špeciálne vyvinutý pre blond a prirodzene šedivé vlasy.
- Obohatený o modré farebné pigmenty neutralizuje nežiaduce žlté tóny a dodáva vlasom chladnú blond alebo šedivú farbu.
- Okrem zvýraznenia farebného tónu šampón poskytuje aj extra porciu starostlivosti, pretože obsahuje komplex Active Moisture Complex
- Tento komplex poskytuje vlasom dlhotrvajúcu vlhkosť, pružnosť a pružnosť.
Aplikácia: Vložte do vlasovej pokožky a nechajte ju umyť:
- Vmasírujte do vlhkých vlasov, nechajte krátko pôsobiť a dôkladne opláchnite.
- V prípade potreby opakujte.
Záväzné informácie o zložení nájdete na obale ho výrobku alebo na potlači priamo na výrobku.
Tento šampón dodáva prírodným blond, odfarbeným alebo šedivým vlasom chladný nádych.
- Poskytuje žiarivý lesk
- Jemné čistenie a starostlivosť
- Zvlhčuje vlasy počas šampónovania
[Použitie]
Rovnomerne vmasírujte do vlhkých vlasov a potom dôkladne opláchnite.
Zloženie
Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide MEA, Sodium Benzoate, Parfum/Fragrance, Citric Acid, Sodium Chloride, Salicylic Acid, Tetrasodium EDTA, Methylparaben, Glycerin, Linoleamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Propylene Glycol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Hydroxide, Linalool, Limonene, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Tocopheryl Acetate, Sodium Citrate, Sodium Xylenesulfonate
Wella SP Silver Blond Shampoo Špeciálne pre blond, zosvetlené, zosvetlené a šedivé vlasy.
Vlastnosti šampónu Wella SP Silver Blond
- Obsahuje modré farebné pigmenty, ktoré zvýrazňujú zosvetlené a melírované vlasy a pôsobia proti žltému nádychu.
- Dodáva šedivým vlasom elegantný, chladný odtieň.
- Poskytuje vlasom správne množstvo vlhkosti vďaka aktívnemu hydratačnému komplexu.
- Obsahuje modré farebné pigmenty
- Pre extra hydratáciu a starostlivosť
Použitie Šampón Wella SP Silver Blondrovnomerne vmasírujte do vlhkých vlasov. Dôkladne opláchnite.
Šampón Wella SP Silver Blond 250 ml
Šampón bol vyvinutý na skrášlenie odfarbených a zosvetlených vlasov, redukuje žltý nádych a zanecháva vlasy so žiarivým, kryštalickým leskom. Šampón Wella SP Silver Blond je ideálny na neutralizáciu teplých tónov v blond, odfarbených, melírovaných a šedivých/bielych vlasoch a obsahuje aktívny hydratačný komplex, ktorý vlasy jemne čistí, hydratuje a zanecháva ich žiarivo lesklé.
Šampón Wella SP Silver Blond je špeciálne navrhnutý pre jemné odtiene studeného blond. S jemnou formulou odstráni žlté tóny a poskytuje intenzívnu starostlivosť o vaše vlasy. S výťažkami z modrého pigmentu zanecháva vaše vlasy sviežo zafarbené a jasné. Produkt je vhodný pre každodenné použitie a pomôže vašim vlasom získať žiarivý lesk a zdravý vzhľad. Dlhodobé používanie šampónu Wella SP Silver Blond prinesie vašim vlasom dokonalú starostlivosť a udrží vaše odtiene blond krásne a chladné. Objem: 250 ml.
Wella SP - Strieborný blond šampón
Šampón Wella System Professional Silver Blond.
[b]Wella SP Silver Blond Shampoo 250 ml[/b][br][br]Dodáva prirodzeným blond, odfarbeným, zosvetleným a šedivým vlasom chladný odtieň. Poskytuje žiarivý lesk, jemné čistenie a starostlivosť o vlasy. [br][br][b]Použitie:[/b][br][br]Šampón rovnomerne naneste na vlhké vlasy, dobre vmasírujte a dôkladne opláchnite.
Šampón SP Silver Blond 250ml
- Hmotnosť
- 0.27 g
- Objem
- 250 ml
- Zloženie
- Používanie populárneho šampónu Wella SP Silver Blond so špeciálnym zameraním na chladné odtiene blond vám pomôže dosiahnuť žiadaný tón vlasov. S jemnou vôňou a lahodnou textúrou, tento šampón je navrhnutý na starostlivosť o vaše vlasy s ohľadom na chuť a štýl. Zmes kvalitných zložiek s podporou technológie Wella SP zaisťuje optimálne čistenie a chromatickú rovnováhu pre váš vlasový pigment. / / Vplyvom zákonných predpisov Slovenska a EÚ, uvádzame podrobný zoznam až 20 zložiek produktu: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Citric Acid, Glycol Distearate, Sodium Benzoate, Parfum, Hexyl Cinnamal, Glycerin, Salicylic Acid, Carbomer, Propylene Glycol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Linalool, Limonene, Sodium Hydroxide, Magnesium Nitrate.
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- balík
- EAN kód
- 8005610581408
- Číslo od výrobcu
- 4428
- Hmotnosť
- 0.27 g
- Objem
- 250 ml
- Zloženie
- Používanie populárneho šampónu Wella SP Silver Blond so špeciálnym zameraním na chladné odtiene blond vám pomôže dosiahnuť žiadaný tón vlasov. S jemnou vôňou a lahodnou textúrou, tento šampón je navrhnutý na starostlivosť o vaše vlasy s ohľadom na chuť a štýl. Zmes kvalitných zložiek s podporou technológie Wella SP zaisťuje optimálne čistenie a chromatickú rovnováhu pre váš vlasový pigment. / / Vplyvom zákonných predpisov Slovenska a EÚ, uvádzame podrobný zoznam až 20 zložiek produktu: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Citric Acid, Glycol Distearate, Sodium Benzoate, Parfum, Hexyl Cinnamal, Glycerin, Salicylic Acid, Carbomer, Propylene Glycol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Linalool, Limonene, Sodium Hydroxide, Magnesium Nitrate.
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- balík
- EAN kód
- 8005610581408
- Číslo od výrobcu
- 4428
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

6-dielny vodný filter pre kávovar Delonghi Náhradný vodný filter pre De'Longhi DLSC002, kompatibilný so sériou De Longhi, ECAM, ESAM, ETAM, BCO, EC
54,51 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Wella EIMI Extra Volume, Pena na vlasy, Ženy, 300 ml, Suché vlasy, Fixačný, Všetky farby
77,43 €/1l
23,23 €
Predajca: PerfumTraders

Wella Professionals System Professional Hydrate, 250 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Suché vlasy, Hydratačný, Ochrana, Čistiaci
54,56 €/1l
13,64 €
Predajca: Zeitburg

Wella Professionals SP Luxe Oil Keratin Restore Mask maska pre poškodené vlasy 400 ml
96,87 €/1l
38,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Professionals SP Balance Scalp Shampoo šampón pre citlivú pokožku hlavy 1000 ml
23,28 €/1l
23,28 €
Predajca: Glamperfeu

Glynt Pure Shampoo čistiaci šampón pre všetky typy vlasov 40 g
212,60 €/1kg
10,63 €
Predajca: Tersorte

Wella SP Lotion Wella SP Repair Liquid Hair Lotion 100ml
264,00 €/1l
26,40 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

SodaStream 1047200490, Fľaša na sýtenie CO2, Priehľadná, 0,6 L, 2 kusov, CE, 205 mm
21,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Wella SP Maska odbudowująca do wszystkich rodzajów włosów, 400ml
48,32 €/1l
19,33 €
Predajca: MANADA

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml
19,00 €/1kg
19,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampón, Unisex, Normálne vlasy, Riedke vlasy, Všetky farby, Posilnenie, Liečba
26,00 €/1l
26,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ručný vysávač ProfiCare PC-MS 3079 Biely bezvreckový
219,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Fanola No Yellow, 350 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Farebné vlasy, Blond
23,57 €/1l
8,50 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,25 €
Predajca: MAGUHAAR

1.06 Miska na cereálie Ø 13 cm - sada 6 ks - farba: farebná
25,62 €
Predajca: Special-trends

EIMI Pearl Styler XXL 150 ml
407,00 €/1l
61,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment uhladzujúca a obnovujúca starostlivosť pre poškodené vlasy No.0 155 ml
19,10 €/1l
29,60 €
Predajca: Sykz

Európsky respirátor triedy FFP2 / certifikát CE a EN / 30 kusov - / univerzálny M-L
2,90 €
Predajca: Kutilovo

Wella Professionals System Professional Color Save Shampoo, 250 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Farebné vlasy, Prefarbené vlasy, Ochrana farby
67,16 €/1l
16,79 €
Predajca: somnia24

Wella Professionals System Professional LuxeOil Keratin Protect Shampoo, 1000 ml, Šampón, Profesionálne, Unisex, Všetky typy vlasy, Jemné vlasy, Výživa, Ochrana
24,13 €/1l
24,13 €
Predajca: Zeitburg

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampón, Unisex, Odfarbené vlasy, Blonďavé vlasy, Šedé vlasy, Blond, Proti žltnutiu, Lesk
16,25 €/1l
16,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
126,33 €/1l
7,58 €
Predajca: MAGUHAAR

Wella SP Silver Blond Šampón pre chladné odtiene blond, 250 ml.
32,48 €/1l
8,12 €
Predajca: Glamperfeu

Wella Professionals Invigo Volume Boost Bodifying Shampoo Šampón na objem vlasov 500 ml
60,90 €/1l
30,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Professionals SP Repair Shampoo šampón pre poškodené vlasy 1000 ml
54,55 €/1l
54,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Fusion, 1000 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Poškodené vlasy, Suché vlasy, Všetky farby
29,09 €/1l
29,09 €
Predajca: PerfumTraders

Šampón Wella SP Repair 1000 ml
26,81 €/1l
26,81 €
Predajca: Zeitburg

Wella Professionals Oil Reflections Luminous Reveal Shampoo šampón 1000 ml
100,70 €/1l
100,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Special Blonde pre ženy 60 - 12/96 - Wella Professionals
360,83 €/1l
21,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella SP Luxe Oil Rekonštruktívny Eliksír na Vlasy, 100ml
65 600,00 €/1kg
13,12 €
Predajca: Glamperfeu

Wella Professionals Eimi Dynamic Fix Silný lak na vlasy, 500 ml
36,60 €/1l
18,30 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepší strieborný šampón
Môj absolútne najobľúbenejší šampón na striebro, ktorý spoľahlivo odstraňuje žltý nádych bielených vlákien.
Hodnotenie z 24. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Loreal Absolut Repair šampón 300ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair kondicionér 200ml NOVINKA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,00 €
Predajca: MAGUHAAR
56,00 €/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
26,25 €
Predajca: MAGUHAAR
105,00 €/1l

L´Oréal Professionnel Curl Expression Professional Shampoo Intense Moisturizing Cleasing Cream System šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1500 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
65,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
43,67 €/1l

Sulsena Anti-Ľupinový Šampón, 150ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
10,49 €
Predajca: EDANTI
61 705,88 €/1kg

Šampón-pasta na vlasy proti lupinám Sulsena Anti-Dandruff, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11
8,11 €
Predajca: EDANTI
90 111,11 €/1kg

Vichy Dercos Szampon wzmacniający 400ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
25,25 €
Predajca: PerfumTraders
56 111,11 €/1kg

Šampón As I Am Curl Clarity 237ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,99 €
Predajca: medpak_shop
50,59 €/1l

TRESemme Moisture Rich Shampoo, 828 ml, Šampón, Ženy, Hydratačný, Vitamin E, - Coat hair with a liberal amount of shampoo - Gently massage the scalp and roots with fingertips...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
11,99 €
Predajca: Lemonbite
14,48 €/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
41,75 €
Predajca: MAGUHAAR
154 629,64 €/1kg

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampón, Unisex, Normálne vlasy, Riedke vlasy, Všetky farby, Posilnenie, Liečba



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
26,00 €
Predajca: MAGUHAAR
26,00 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Metal Detox Professional Shampoo Anti-metal Cleasing Cream čistiaci šampón pre lesk a ochranu farbených vlasov 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR
25,33 €/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
23,00 €
Predajca: MAGUHAAR
23,00 €/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampón 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
33,25 €
Predajca: MAGUHAAR
22,17 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(50)Počet hodnotení: 50
32,50 €
Predajca: MAGUHAAR
21,67 €/1l

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo vyživujúci šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, Hair Shampoo, 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
31,50 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,50 €
Predajca: MAGUHAAR
20,33 €/1l

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
19,00 €
Predajca: MAGUHAAR
19,00 €/1kg

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Šampón, Neprofesionálne, Ženy, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
24,25 €/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampón pre suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l