4,4



Na základe 11 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
AQUAglide - anál lubrikant na vodnej báze - 1000 ml32,94 €/1l
46,53 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
32,94 €
Doprava zdarma
Predajca: HaJa_GmbH

Ďalšie informácie o reklame
Loovara 1 Liter Long Night Stand, 1000 ml, Lubrikačný gél na vodnej báze, Fľaša, 1 kusov32,98 €/1l
32,98 €
Doprava zdarma
Predajca: HaJa_GmbH

Ďalšie informácie o reklame
EROS - análny lubrikant - 100 ml199,90 €/1l
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Just Glide - lubrikant na vodnej báze - 1000 ml
16,73 €/1l
16,73 €
Predajca: Black-Dragon-Distribution

Just Glide Lubrikant na vodnej báze 200 ml
29,95 €/1l
5,99 €
Predajca: Black-Dragon-Distribution

Durex 2v1 masážny a lubrikačný gél s aloe vera, 200 ml
73,20 €/1l
14,64 €
Predajca: LBD

Durex Play Feel - 100 ml
146,10 €/1l
14,61 €
Predajca: LBD

Just Glide Anal - análny lubrikant na vodnej báze - 500 ml
33,46 €/1l
16,73 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline

EasyGlide - análny lubrikant 1.000 ml
30,79 €/1l
49,20 €
-37%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,79 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Cobeco análny lubrikačný gél na vodnej báze 1000 ml
25,68 €/1l
25,68 €
Predajca: somnia24

Lubrikačný gél Play Perfect Glide & Experience Gel - 100 ml
223,60 €/1l
22,36 €
Predajca: somnia24

START EROTIQUE - Gél na zväčšenie || 150ml
38 600,00 €/1l
38,60 €
Doprava zdarma
Predajca: supersuplement

Love Stim H20 Uniwersalny żel intymny na bazie wody, 150ml
34 700,00 €/1kg
6,94 €
Predajca: MANADA

Lubrikant na báze silikónu EasyGlide 150 ml
73,67 €/1l
11,05 €
Predajca: LBD

Hrejivý lubrikačný gél a gél na zážitky - 100 ml
235,30 €/1l
23,53 €
Predajca: somnia24

Organický análny lubrikant Just Glide - 200 ml
58,55 €/1l
11,71 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline

Durex Play, 50 ml, Lubrikačný gél na vodnej báze, Fľaša
5,82 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: MANADA
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Objavte dokonalý análny lubrikant v 1000 ml ekonomickom balení - prémiová kvalita s priateľskými zložkami pre pokožku!
Prečo je Just Glide análny lubrikant (1000 ml) tou správnou voľbou?
Just Glide análny lubrikant je špeciálne vyvinutý pre análny sex - dermatologicky testovaný, vegánsky a úplne bez oleja, takže je ideálny aj pre citlivú pokožku. Zloženie so 7 bylinkami vyživuje a upokojuje pokožku, pričom poskytuje dlhodobý pocit hladkosti. Veľké balenie je skvelou voľbou na dlhšie alebo opakované využitie.
Prečo si zákazníci obľúbili Just Glide análny lubrikant?
- Dermatologicky testovaný a schválený - bezpečný aj pre citlivú pokožku
- 100% vegánsky - bez testovania na zvieratách, čisté zloženie
- Bez olejov a tukov - nelepí a nezanecháva stopy
- Bezfarbový a bez vône - diskrétne použitie
- Neobsahuje alergény ani umelé arómy
- Obsahuje 7 bylín - stará sa a upokojuje pokožku (napr. pomaranč, muškátový orech, rozmarín)
- Kompatibilný s kondómom - bezpečné použitie pri každom styku
- Na vodnej báze - jednoducho sa zmýva, nezanecháva škvrny
- 1000 ml fľaša - ekonomická voľba na dlhší čas
Balenie obsahuje
- 1 ks análny lubrikant 1000 ml
Vlastnosti produktu
- Balenie: 1000 ml
- Báza: vodná
- 100% vegánsky
- Bez olejov a tukov
- Bezfarebný, bez vône, bez arómy
Na čo si dať pozor pri používaní:
- Pred prvým použitím vykonajte test znášanlivosti na pokožke - ak sa objaví citlivosť, nepoužívajte
- Po použití zvyšky lubrikantu opláchnite vlažnou vodou
Zloženie
Aqua, Alcohol Denat, Sorbitol, Hydroxyethylcellulose, Sodium Benzoate, Panthenol, Sodium Lactate, Glycerin, Citric Acid, Citrus Aurantium Dulcis (pomaranč) Fruit Extract, Myristica Fragrans (muškátový orech) Kernel Extract, Cymbopogon Citratus Extract, Origanum Majorana Leaf Extract, Citrus Reticulata (mandarínka) Fruit Extract, Citrus Paradisi (grep) Fruit Extract, Rosmarinus Officinalis (rozmarín) Leaf Extract
Návod na použitie
Okamžité potešenie z kĺzania najmä pre zadné potešenie!
Just Glide anal sa vyznačuje vysokokvalitným zložením (100 % vegánske).Komplex 7 rastlín umožňuje uvoľnené a ľahké kĺzanie.
Znášanlivosť s pokožkou bola dermatologicky potvrdená ako "veľmi dobrá", vďaka čomu je "Just Glide" vhodný aj na použitie na citlivú pokožku.
- bez oleja a mastnoty
- Umývateľný
- Bezpečné pre latexové kondómy
- Bez zápachu a chuti.
Obsah: 1 liter
Vyrobený na báze vody super lubrikant určený na análny sex. Môže sa používať ako vysoko kvalitný masážny gél alebo lubrikačný gél. Je kompatibilný s kondómami.
Objem 1000 ml.
Just Glide Anal 1l
- Zdravotnícky lubrikant na vodnej báze
- Špeciálne optimalizovaná hodnota pH pre intenzívny análny pôžitok
- Vegánske zloženie
- Vhodný na použitie s kondómami a sexuálnymi hračkami
Just Glide Anal je lubrikant na báze vody, ktorý kombinuje jedinečné kĺzavé vlastnosti lubrikantu so zložkami, ktoré pomáhajú pri bezpečnom análnom styku. Je najvhodnejšou voľbou pre tých, ktorí chcú začať s análnym sexom, pre ktorý je lubrikant nevyhnutnosťou.
Gél je vhodný nielen na lubrikáciu pri análnom sexe, ale aj na intímne partie a na lubrikáciu erotických pomôcok.
Just Glide Anal je bez vône, bez zápachu a chuti.
Vlastnosti:
- lubrikačný gél na vodnej báze
- neobsahuje žiadne tuky ani oleje
- bez vône a chuti
- zvlhčujúci a zmäkčujúci
- dermatologicky testovaný na znášanlivosť s pokožkou a sliznicami
- toxikologicky testované
- vhodný na použitie s kondómami
- vhodný na zvlhčovanie análneho a vaginálneho priestoru
Ideálne na análne potešenie!
Krištáľovo čistý lubrikačný gél špeciálne pre citlivú análnu oblasť. S hodnotným komplexom 7 rastlín a 100 % vegánsky. Jeho zloženie na báze vody je vhodné aj na použitie so silikónovými hračkami. Umývateľný. Bezpečný pre latexové kondómy. Bez zápachu a chuti.
1000 ml.
Ideálne na análne potešenie!
Just Glide Anal je medicínsky lubrikant na vodnej báze, ktorého pH je špeciálne optimalizované pre análne potešenie. Vegánske zloženie. Vhodný na použitie spolu s kondómami a sexuálnymi hračkami.
- Rozmery
- 8 cm x 8 cm x 24 cm
- Model
- Anal
- Hmotnosť
- 1085 g
- Objem
- 1000 ml
- Zloženie
- Aqua, Glycerin, Phenoxyethanol, Hydroxyethylcellulose, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Ethylhexylglycerin, Citric Acid
- Výrobca
- Just Glide
- Rozsah dodávky
- 1000 ml
- Počet kusov
- 1000
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 4024144628636
- Číslo od výrobcu
- 6249180000
- Rozmery
- 8 cm x 8 cm x 24 cm
- Model
- Anal
- Hmotnosť
- 1085 g
- Objem
- 1000 ml
- Zloženie
- Aqua, Glycerin, Phenoxyethanol, Hydroxyethylcellulose, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Ethylhexylglycerin, Citric Acid
- Výrobca
- Just Glide
- Rozsah dodávky
- 1000 ml
- Počet kusov
- 1000
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 4024144628636
- Číslo od výrobcu
- 6249180000
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu
Vyžaduje sa overenie veku
Potvrďte svoj vek v zákazníckom účte v časti „Moje údaje“.
Sexuálny stroj, súložný stroj s prísavkami, 400 prítlakov za minútu, jeden
74,90 €
Predajca: Ballon-InselDE

Kĺzačky na záclony 7 mm (50 ks) pre záclonové lišty, univerzálne záclonové kolieska, vnútorné kolieska pre všetky bežné záclonové lišty
1,99 €
Predajca: Bestlivings

Durex Sensual Classic - 8 ks
13,39 €
Predajca: LBD

Apple MU8F2ZM/A, Tablet, Apple, Biela, Apple 11-inch iPad Pro, Apple 12.9-inch iPad Pro (3rd generation), Kolo, 20,7 g
95,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Cybertec24

Just Glide - lubrikant na vodnej báze - 1000 ml
16,73 €/1l
16,73 €
Predajca: Black-Dragon-Distribution

Super poprsie
35,06 €
Predajca: LBD
Vyžaduje sa overenie veku
Potvrďte svoj vek v zákazníckom účte v časti „Moje údaje“.
Fanny Hill's
23,04 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline

Just Glide Lubrikant na vodnej báze 200 ml
29,95 €/1l
5,99 €
Predajca: Black-Dragon-Distribution
Vyžaduje sa overenie veku
Potvrďte svoj vek v zákazníckom účte v časti „Moje údaje“.
Dildo 21 cm s prísavkou -- Sexuálne hračky pre ženy -- Dildo s prísavkou a žilami
15,55 €
Predajca: Marielove-Shop

Arebos 4260627425921, Biela
109,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Sharp Home Appliances YC-MG01E-S, Na pracovnú dosku, Kombinovaná mikrovlnka, 20 L, 800 W, Otočné, Čierna, Šedá
108,48 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Profesionálny benzínový krovinorez FUXTEC FX-PS152 - 52 cm3 | 11 kg | s dvojitou závitovou hlavou | 3-zubý nôž | s pohodlným popruhom na prenášanie | 3 hp | 2-taktný
169,00 €
Doprava zdarma
Predajca: FUXTEC

Štartovací balíček BioBizz
35,03 €/1l
105,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Just Glide Anal Lubricant 200 ml
30,30 €/1l
6,06 €
Predajca: Black-Dragon-Distribution

SmartTex Legíny Leather Print 3 ks - Veľkosť XL
47,76 €
Doprava zdarma
Predajca: Lebula

Jednorazové Rukavice Mercator Rękawiczki Nitrylowe Jednorazowe Czarne Nitrylex
5,15 €
Predajca: Octoplus

Love Stim H20 Uniwersalny żel intymny na bazie wody, 150ml
34 700,00 €/1kg
6,94 €
Predajca: MANADA

Samodržiace pančuchy Fiore Milena O 4000 20 den 5-XL Farba: čierna, Veľkosť: 5-XL
11,34 €
Predajca: Cactula

Nitrilové rukavice čierne, bez púdru, 100 kusov, veľkosť:M
71,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

HI Hrniec na špargľu z nerezovej ocele Ø16cm
24,60 €
Predajca: Tradior
Vyžaduje sa overenie veku
Potvrďte svoj vek v zákazníckom účte v časti „Moje údaje“.
Prenosný jebací stroj - ťahací vibrátor
63,17 €
Predajca: somnia24

Ružová parochňa Žena - Dlhé vlnité vlasy - Balayage - Dámske parochne - Parochne - Prateľné - Rozčesateľné - Vysoká kvalita - Parochne s dlhými vlasmi
39,95 €
Doprava zdarma
Predajca: SassyGoods

Hypnóza - Pančuchy - 20 dní
24,40 €
-71%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,99 €
Predajca: Cactula

Loovara 1 Liter Long Night Stand, 1000 ml, Lubrikačný gél na vodnej báze, Fľaša, 1 kusov
32,98 €/1l
32,98 €
Doprava zdarma
Predajca: HaJa_GmbH

Nočný stolík FCH s LED osvetlením, s 3 zásuvkami, biely
84,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom
Vyžaduje sa overenie veku
Potvrďte svoj vek v zákazníckom účte v časti „Moje údaje“.
Extreme Toyz – Mega Femský Masťovací Prístroj
91,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Vyžaduje sa overenie veku
Potvrďte svoj vek v zákazníckom účte v časti „Moje údaje“.
Obsessive Heartina, Súprava spodnej bielizne, Červená, Elastan, Polyamid, L/XL, Jednofarebné, nikel
34,85 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline

Mini mini sukňa sukňa y lesklá matná z latexovej kože lakovaná optika čierna XXL
10,58 €
Predajca: YESET
Vyžaduje sa overenie veku
Potvrďte svoj vek v zákazníckom účte v časti „Moje údaje“.
Dildo 20 cm s semenníkmi a prísavkou, realistická replika penisu, sexuálna pomôcka
12,93 €
Predajca: Marielove-Shop

durex 8160627 durex Kondome London Red, 100 St.
37,13 €
Predajca: somnia24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
73% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
73%9% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
9%9% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
9%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%9% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
9%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
všetko v poriadku
v poriadku
Hodnotenie z 17. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 31. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 6. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 26. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 21. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 3. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 16. mája 2015 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

BIOglide original - lubrikant na vodnej báze - 500 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
22,95 €
Predajca: HaJa_GmbH
45,90 €/1l

Loovara 1 Liter Long Night Stand, 1000 ml, Lubrikačný gél na vodnej báze, Fľaša, 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
32,98 €
Predajca: HaJa_GmbH
32,98 €/1l

JOYDIVISION Original AQUAglide 1000 ml lubrikant Natural, krištáľovo číry a vegánsky lubrikant, s optimalizovaným pH a kompatibilný s latexovými kondómami



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
32,98 €
Predajca: HaJa_GmbH
32,98 €/1l

AQUAglide - anál lubrikant na vodnej báze - 1000 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(15)Počet hodnotení: 15
46,53 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
32,94 €
Predajca: HaJa_GmbH
32,94 €/1l

Swiss Navy - Lubrikant na silikónovej báze - 237 ml
43,99 €
Predajca: SuperMerchant
191,26 €/1kg

LOOVARA - Análny lubrikant - Glory Holes 1000 ml - Na vodnej báze - S panthenolom - Lubrikant - Lube - Bezpečný pre kondómy - Vhodný pre análne hračky - Dermatologicky testovaný



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
32,98 €
Predajca: HaJa_GmbH
32,98 €/1l

Vibratissimo Play Gel, 1000 ml | Lubrikant šetrný k pokožke | Lubrikanty na vodnej báze | Lubrikant vhodný pre silikónové hračky a latexové kondómy | Lubrikant na vodnej báze
32,98 €
Predajca: HaJa_GmbH
32,98 €/1l

Vibratissimo Play Gel Warming 1000 ml | Zahrievací lubrikant | Lubrikanty na vodnej báze | Lubrikant vhodný pre erotické pomôcky a latexové kondómy | Lubrikant na vodnej báze
32,94 €
Predajca: HaJa_GmbH
32,94 €/1l

Vibratissimo Play Gel all-in-one 1000 ml | Lubrikačný gél pre mužov, s príjemným mravčaním a zosilňujúci orgazmus | Lubrikačný gél pre erotické pomôcky a latexové kondómy
32,94 €
Predajca: HaJa_GmbH
32,94 €/1l

Vibratissimo Play Gel Vegan 1000 ml | Lubrikant bez živočíšnych zložiek | Lubrikačný gél vhodný pre silikónové hračky a latexové kondómy
32,98 €
Predajca: HaJa_GmbH
32,98 €/1l

MY.SIZE Lube Me Premium lubrikant análny 1000 ml | Lubrikant extra viskózny | Lubrikantový gél Vhodný pre hračky a latexové kondómy
32,94 €
Predajca: HaJa_GmbH
32,94 €/1kg

Faust-es - anestetikum - 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
49,98 €/1l

Loovara THE SILICON ALLEY, 250 ml, Silikónové mazivo, Fľaša



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
27,44 €
Predajca: HaJa_GmbH
109,76 €/1l

Vibratissimo Play Gel Pečené jablko 1000 ml | Lubrikačný gél s vôňou pečeného jablka | Lubrikačný gél vhodný pre silikónové hračky a latexové kondómy
28,54 €
Predajca: HaJa_GmbH
28,54 €/1l

Vibratissimo Play Gel Cooling blue 1000 ml | Chladivý lubrikant | Lubrikačný gél vhodný pre silikónové hračky a latexové kondómy
27,44 €
Predajca: HaJa_GmbH
27,44 €/1l

AQUAglide - lubrikant na vodnej báze - jemný - 250 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(15)Počet hodnotení: 15
12,31 €
Predajca: HaJa_GmbH
49,24 €/1l

LOOVARA 1/4 litra Long Night Stand, lubrikant Sensitiv 250 ml, aloe vera, vhodný pre kondómy, pre citlivú pokožku, optimalizované pH, prírodné zložky, na vodnej báze



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
14,28 €
Predajca: HaJa_GmbH
57,12 €/1l

JOYDIVISION BIOglide bezpen 100ml m. Carrageen



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
14,12 €
Predajca: HaJa_GmbH
141,20 €/1l

JOYDIVISION AQUAglide 2 v 1, 125 ml, masážny a lubrikačný gél na vodnej báze, transparentný a bez zápachu, lubrikant bez obsahu oleja, kompatibilný s latexovými kondómami



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(15)Počet hodnotení: 15
13,14 €
Predajca: HaJa_GmbH
105,12 €/1l