4,5



Na základe 32 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Creed Eladaria parfémovaná voda pre ženy 75 ml3 003,07 €/1l
225,23 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Creed Neroli Sauvage toaletná voda pre mužov 50 ml3 353,20 €/1l
167,66 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
M. Micallef Osaito parfémovaná voda pre mužov 100 ml1 244,40 €/1l
124,44 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Xerjoff Uden parfémovaná voda pre mužov 50 ml3 208,60 €/1l
160,43 €
Predajca: PerfumTraders

Rochas Moustache parfémovaná voda pre mužov 75 ml
383 599 986,43 €/1l
28,77 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
350,60 €/1l
35,06 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
535,22 €/1l
48,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
277,00 €/1l
27,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rasasi - Entebaa For Men EDP 100ml
215,20 €/1l
21,52 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Afnan - 9 pm EDP 100ml
328,80 €/1l
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Lalique ENCRE NOIRE À L’EXTRÊME, Muži, 100 ml, elemi, Bergamot, Orris, Vetiver, Benzoin, Pačuli, Santalové drevo, Sprej
323,20 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Versace Pour Homme Oud Noir Woda perfumowana, 100 ml
869,90 €/1l
86,99 €
Predajca: PerfumTraders

Rochas Man Intense, Woda perfumowana, 100ml
375,70 €/1l
37,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Trussardi Donna, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Citrón, Yuzu, Kvetinový, Jazmín, Oranžový kvet, lekno, Drevo
565,40 €/1l
56,54 €
Predajca: MANADA

Afnan Supremacy Silver Woda perfumowana, 100ml
650,80 €/1l
65,08 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Guerlain L'Homme Idéal, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Almond, Vanilla Tincture, Leather Note, Sprej, Alcohol, aqua (water), parfum (fragrance), limonene, linalool, ethylhexyl methoxycinnamate,...
500,00 €/1l
86,23 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
50,00 €
Predajca: Novada-Shop
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Rochas Moustache Eau de Parfum, sprej, 125 ml – pre pánov
Rochas Moustache Eau de Parfum je výrazná pánska vôňa, ktorá zosobňuje mužskú eleganciu a podstatu sviežosti. Vďaka svojej drevitej kompozícii ponúka rafinovanú a nezameniteľnú atmosféru.
Vrchné tóny otvárajú vôňu šťavnatou mandarínkou a teplou korenistosťou ružového korenia. V srdci sa spájajú bulharská ruža a atlasový céder, čím vzniká elegantná, drevitá zmes. Základné tóny dopĺňajú vôňu teplom pačuli a benzoínu.
Podrobnosti o produkte
- Značka: Rochas
- Produkt: Rochas Moustache Eau de Parfum, sprej, 125 ml
- Určené pre: pánov
- Objem: 125 ml
- Charakter vône: Drevitá
- EAN: 3386460102926
ROCHASFúzy Rochas
Orientálny a drevitý parfém pre mužov, uvedený na trh v roku 2018.
Vrchné tóny: ružové korenie, mandarínka
Srdcové tóny: atlasový céder, bulharská ruža
Základné tóny: benzoín, vanilka, pačuli
Mustache bola uvedená na trh v roku 1948 návrhárskym domom Rochas a je považovaná za ostrú, drevitú, machovú vôňu. Táto mužná vôňa má zmes drevitej citrusovej vône a púdrovej základnej vône. Odporúča sa na bežné nosenie.
Rochas - Moustache EDP 125ml Standard package. For men.
Parfumovaná voda Moustache od značky Rochas bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 125 ml vybranej vône.
Parfémovaná voda Moustache od značky Rochas bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 125 ml vami vybraté vône.
Rochas Rochas Moustache Eau de Parfum 125 ml je drevitá, orientálna vôňa pre mužov a moderná verzia veľkej klasickej vône Rochas. Vo vrchnej nóte sa stretáva ružové korenie so šťavnatou mandarínkou a kvetinové srdce sa snúbi s bulharskou ružou a atlaským cédrom. Hrejivý základ obsahuje akordy pačuli, vanilky a benzoínu. Rochas Moustache je veľmi mužná vôňa a jej názov pripomína najslávnejšie fúzy v histórii a pestovanie starých tradícií.
Vynikajúci, ný, nádherný parfum pre tých, ktorí chcú parfum, ktorý im vydrží celý deň.
Rochas - Moustache EDP 125ml Štandardné balenie. Pre mužov.
Rochas Moustache parfumovaná voda 125ml
- Model
- Moustache Eau de Parfum
- Hmotnosť
- 1 kg
- Objem
- 125 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Rochas
- Cieľové skupiny
- PániUnisex
- EAN kód
- 3386460102926
- Číslo od výrobcu
- 93856
- Model
- Moustache Eau de Parfum
- Hmotnosť
- 1 kg
- Objem
- 125 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Rochas
- Cieľové skupiny
- PániUnisex
- EAN kód
- 3386460102926
- Číslo od výrobcu
- 93856
Hodí sa k tomu

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
277,00 €/1l
27,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
259,00 €/1l
25,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Afnan - 9 pm EDP 100ml
328,80 €/1l
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Rasasi - Entebaa For Men EDP 100ml
215,20 €/1l
21,52 €
Predajca: Glamperfeu

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
169,00 €
Predajca: FragrancesBg

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
422,00 €/1l
31,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
535,22 €/1l
48,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Pride Art of Arabia I EDP 100 ml M
390,00 €/1l
39,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Maahir Legacy EDP 100ml
284,00 €/1l
28,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Muži, 150 ml, Jablko, Bergamot, Čierne ríbezle, Citrón, Ananás, Breza, Jazmín, Ruže, Pižmo, Pačuli, Vanilka, Sprej
272,67 €/1l
44,46 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
40,90 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Muži, 200 ml, Jablko, Bergamot, Čierne ríbezle, Citrón, Ananás, Breza, Jazmín, Ruže, Pižmo, Pačuli, Vanilka, Sprej
264,25 €/1l
52,85 €
Predajca: PerfumTraders

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
741,00 €/1l
74,10 €
Predajca: BRASTYGroup

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
367,90 €/1l
36,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
350,60 €/1l
35,06 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
394,50 €/1l
39,45 €
Predajca: Scentist

Lattafa His Confession EDP 100 ml M
347,20 €/1l
34,72 €
Predajca: Tersorte

Rasasi - Hawas Black EDP 100ml
296,50 €/1l
29,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nautica - Voyage EDT 100ml
173,00 €/1l
17,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Aether Estrakt Perfum 100ml
397,50 €/1l
39,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Ameer Al Oudh, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Saffron, Nutmeg, Geranium, Woody Notes,Labdanum, Oud, Vanilla, Leather
261,30 €/1l
26,13 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
288,50 €/1l
28,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Pride Eternal Oud EDP 100 ml UNISEX
382,90 €/1l
38,29 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Armaf - Club De Nuit Sillage EDP 105ml
355,90 €/1l
37,37 €
Predajca: PerfumTraders

Collection Prestige SULTAN No 9 Eau de Parfum: 50 ml Vyberte veľkosť: 50 ml
1 079,80 €/1l
53,99 €
Predajca: CosmeChicFr

French Avenue Amber Empire čistý parfém pre mužov 100 ml
361,50 €/1l
36,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Versace Blue Jeans Toaletná voda 75 ml - Mužská vôňa inšpirovaná mužnosťou a slobodným štýlom. Pre elegantného muža oceniajúceho výnimočné vône.
280,40 €/1l
21,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Nusuk Raheeq čistý parfém unisex 100 ml
220,00 €/1l
22,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
69% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
69%19% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
19%9% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
9%3% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
3%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
"Tajný klenot"
Objem 0,125 l
Cena je smiešna za vôňu Vallah, radšej 125 ml za menej ako 30 € alebo v cenovom segmente 25-40 €. Vanilka, kadidlo a živice sú tu hlavnými hráčmi a je ich tu aj vidieť. Veľmi elegantná vôňa podľa mňa veľmi vhodná k večernému saku a celkovo k vystajlovanému vzhľadu. Ale všeobecne podpis vôňa (all-weather schopný vhodný pre všetko) len odporučiť
Hodnotenie z 28. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vôňa za dobrú cenu na každú príležitosť
Objem 0,125 l
Parfumovaná voda je dobrá vôňa s veľmi dobrým pomerom ceny a výkonu. Parfém sa dá použiť na mnoho príležitostí - 100 % vhodný na každodenné použitie. Absolútne odporúčanie na kúpu!
Hodnotenie z 9. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Objem 0,125 l
Tento parfum som kúpila pre svojho syna. Veľmi sa mu páčil. Vôňa je skvelá a dlho vydrží.
Hodnotenie z 31. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rochas Moustache
Objem 0,125 l
Rýchle odoslanie a spoľahlivý predajca; "eden parfum" je originálny produkt. Vrelo odporúčame.
Hodnotenie z 22. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rovnako ako Rochas!
Objem 0,125 l
Je to naozaj mega! Ako dobre si môžete kúpiť parfumy za 35 eur. EDT veľmi zlé! EDP bomby úžasné!
Hodnotenie z 6. septembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Fúzy Rochas
Objem 0,125 l
Dobre vonia. Super kvalita a cena. Rýchle dodanie
Hodnotenie z 28. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfém
Objem 0,125 l
Super
Hodnotenie z 21. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vôňa
Objem 0,125 l
Dobrá vôňa za cenu
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

MAISON ASRAR Vision Eau De Parfum 100 ml (unisex)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
49,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
498,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(73)Počet hodnotení: 73
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
339,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1497)Počet hodnotení: 1497
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l