5,0



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Abercrombie & Fitch Authentic Man - Toaletná Voda 100ml319,50 €/1l
32,77 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,95 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Loewe 7 Loewe toaletná voda 150ml sprej922,47 €/1l
138,37 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Jimmy Choo Man toaletná voda pre mužov 200 ml316,60 €/1l
65,01 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
63,32 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Jean P. Gaultier Scandal Pour Homme toaletná voda pre mužov 150 ml624,60 €/1l
97,59 €
-3,90 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
93,69 €
Predajca: PerfumTraders

Halloween Man X Eau De Toilette Spray 75ml
376,80 €/1l
29,37 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,26 €
Predajca: BRASTYGroup

Jesus Del Pozo Halloween Man X toaletná voda pre mužov 125 ml
391,20 €/1l
48,90 €
Predajca: Parfumtoi

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Jesus Del Pozo Halloween Man Hero toaletná voda pre mužov 125 ml
459,92 €/1l
57,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Jesus Del Pozo Halloween I'm Unique Toaletná voda pre ženy 100 ml
316,40 €/1l
31,64 €
Predajca: Glamperfeu

Nautica Voyage Woda toaletowa, 200 ml
141,50 €/1l
28,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Jesus Del Pozo Halloween Eau De Toilette Spray 200ml
234,05 €/1l
46,81 €
Predajca: BRASTYGroup

Burberry London, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Škorica, Levanduľa, Koža, Citlivka, Dub, Tabak
414,10 €/1l
41,41 €
Predajca: PerfumTraders

Jesus Del Pozo Halloween Man Woda toaletowa, 75ml
458,93 €/1l
36,92 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,42 €
Predajca: Parfumtoi

Roberto Cavalli Uomo, Muži, 100 ml, Sprej, 1 kusov
253,10 €/1l
25,31 €
Predajca: BRASTYGroup

Thierry Mugler Alien Man - Refillable toaletná voda pre mužov 100 ml
1 990,00 €/1l
249,00 €
-50,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
199,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Man toaletná voda v spreji 50ml
316,20 €/1l
15,81 €
Predajca: PerfumTraders

Caldion By Hunca Toaletná voda pre mužov 50 ml
286,80 €/1l
14,34 €
Predajca: Inaris_International

Trussardi Phyton pre mužov - toaletná voda v spreji 50ml
2 580,00 €/1l
129,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Hermès Equipage toaletná voda pre mužov 100 ml
838,50 €/1l
86,09 €
-2,24 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
83,85 €
Predajca: PerfumTraders

Toaletná voda Mexx Man, 30 ml
383,33 €/1l
11,50 €
Predajca: Tersorte
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Halloween Man Eau de Toilette, sprej, 200 ml
Halloween Man Eau de Toilette je svieža a energická pánska vôňa, ktorá oslavuje moderného muža. Jej orientálno-drevitá kompozícia je plná zaujímavých tónov. V úvodnej nóte sa spájajú sviežosť jablkového martini, mandarínky, bazalky a lístkov fialky. V srdci vône sa rozvíjajú afrodiziakálne tóny zázvoru, škorice, levandule a pomarančového kvetu. Základ vône dopĺňajú zmyselné tóny kože, pižma, šedého jantáru a vanilky.
Podrobnosti o produkte
- Značka: Halloween
- Produkt: Halloween Man Eau de Toilette Spray 200ml
- Objem: 200 ml
- EAN: 8431754001814
Pánsky parfum Jesus Del Pozo Halloween Man (200 ml)
Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym pánskym parfumom Jesus Del Pozo Halloween Man (200 ml) a definujte svoju osobnosť vďaka jedinečnej osobitej vôni. Objavte 100 % originálne produkty Jesus Del Pozo!
- Objem: 200 ml
- Názov parfému: Hallowen Man
- Typ: edt
Pánska toaletná voda
mandarinka, bazalka, lístky fialky, martini
levanduľa, pomarančový kvet, zázvor, škorica
pižmo, ambra, vanilka, koža
Halloween By Jesus Del Pozo Edt Spray 6 80 ml vône pre mužov
Toaletná voda Halloween Man od značky Jesus Del Pozo bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 200 ml vami vybraté vône.
Halloween Man toaletná voda v spreji 200ml
- Model
- Man
- Hmotnosť
- 0.61 kg
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- V popise
- Výrobca
- Jesus del Pozo
- Cieľové skupiny
- PániUnisex
- EAN kód
- 8431754001814
- Model
- Man
- Hmotnosť
- 0.61 kg
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- V popise
- Výrobca
- Jesus del Pozo
- Cieľové skupiny
- PániUnisex
- EAN kód
- 8431754001814
Hodí sa k tomu

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Muži, 200 ml, Jablko, Bergamot, Čierne ríbezle, Citrón, Ananás, Breza, Jazmín, Ruže, Pižmo, Pačuli, Vanilka, Sprej
264,40 €/1l
52,88 €
Predajca: PerfumTraders

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Jesus Del Pozo Halloween Man X toaletná voda pre mužov 125 ml
391,20 €/1l
48,90 €
Predajca: Parfumtoi

Nautica Voyage Woda toaletowa, 200 ml
141,50 €/1l
28,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Halloween Man X Eau De Toilette Spray 75ml
376,80 €/1l
29,37 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,26 €
Predajca: BRASTYGroup

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Mont Blanc Individuel pre Mužov - Toaletná voda, 75 ml.
412,00 €/1l
30,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Parfum Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black 100ml
478,50 €/1l
47,85 €
Predajca: Katomix

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Jesus Del Pozo Halloween Man - Toaletná voda pre mužov, 125ml
280,32 €/1l
35,04 €
Predajca: BRASTYGroup

Jesus Del Pozo Halloween Man Hero toaletná voda pre mužov 125 ml
459,92 €/1l
57,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Bentley for Men Intense - toaletná voda v spreji 100 ml
363,60 €/1l
36,36 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Mercedes Benz - Mercedes Benz Club Black EDT 100ml
452,00 €/1l
45,20 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Nautica - Voyage EDT 100ml
220,20 €/1l
22,02 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

NIKOS Sculpture, Muži, 100 ml
339,50 €/1l
33,95 €
Predajca: somnia24

Lalique Encre Noir, Muži, 100 ml, Vetiver, Vetiver, Kašmírové drevo, Pižmo, Cashmere wood,Musk
273,00 €/1l
27,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Versace - Versace Man Eau Fraiche EDT 200ml
386,65 €/1l
77,33 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Burberry London, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Škorica, Levanduľa, Koža, Citlivka, Dub, Tabak
414,10 €/1l
41,41 €
Predajca: PerfumTraders

BRUT Original, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
85,80 €/1l
8,58 €
Predajca: Glamperfeu

Hugo Boss Boss The Scent Eau De Toilette, 50 ml - Mužská toaletná voda Hugo Boss s výnimočnou vôňou. Kombinácia korenistých a drevitých tónov pre mužský charakter. Elegantná fľaštička s 50 ml.
805,00 €/1l
40,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Versace - Dylan Blue EDT 200ml
428,30 €/1l
85,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
180,00 €/1l
18,00 €
Predajca: ScentsArabia

Versace The Dreamer - Toaletná voda 50ml pre mužov - Orientálna-fuguérová kompozícia s tónmi jalovca, ľalie a santalového dreva. Pre moderných mužov.
476,00 €/1l
23,80 €
Predajca: BRASTYGroup

Versace Man Eau Fraiche - Toaletná voda pre mužov 100 ml
553,20 €/1l
55,32 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana K, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Borievky, Citrón, Oranžová, Jantár, Čili paprička, šalviový olej, Geranium, Levanduľa, Cédrové drevo, Pačuli, Vetiver
383,60 €/1l
84,36 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
76,72 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.
255,65 €/1l
51,13 €
Predajca: PerfumTraders

Lalique Encre Noir Sport 100ml, Muži, 100 ml, Bergamot, Grapefruit, Levanduľa, Bergamot,Grapefruit,Lavender, Muškátový orech, Vetiver, Nutmeg,Vetiver
295,60 €/1l
29,56 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 3. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Mercedes Benz Club Black, toaletná voda, sprej, 50 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(29)Počet hodnotení: 29
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
787,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(310)Počet hodnotení: 310
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Dior - Sauvage EDT 100ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(87)Počet hodnotení: 87
107,00 €
Predajca: LOGNOW
1 070,00 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,30 €
Predajca: PerfumTraders
606,00 €/1l

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(587)Počet hodnotení: 587
104,93 €
Predajca: PerfumTraders
1 049,30 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray Refillable



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
123,22 €
Predajca: PerfumTraders
616,10 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
122,49 €
Predajca: PerfumTraders
1 224,90 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,01 €
Predajca: PerfumTraders
520,05 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
93,88 €
-2,35 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
91,53 €
Predajca: PerfumTraders
610,20 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
824,00 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,69 €
Predajca: PerfumTraders
621,52 €/1l

Valentino - Valentino Uomo Born In Roma EDT 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
87,29 €
Predajca: PerfumTraders
872,90 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,91 €
Predajca: PerfumTraders
399,55 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Dior Sauvage, Muži, 60 ml, Doplňovacia fľaša, Korenie, Bergamot, Citrón, Ambroxan, Drevo



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
87,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 453,33 €/1l